Sada je: uto jun 04, 2024 4:58 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Noam Chomsky i 911?
PostPostano: pon sep 28, 2009 12:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Smatraju ga najvećim intelektualcem današnjice,a pogledajte ovo i odmah Chomsky pada u vodu,već sam zaboravio na njega zbog ove izjave,žalosno je ovo.

http://www.youtube.com/watch?v=LoDqDvbgeXM&feature=related

Chomsky prek kraj vide-a kaže ""And even if it were true (that 9/11 was an insider job), which is extremely unlikely... who cares? I mean, it doesn't have any significance. It's a bit like the huge energy that's put out on trying to figure out who killed JFK. Who cares? Plenty of people get killed all the time. Why does it matter that one of them happened to be JFK? If there was some reason to believe that there was a high-level conspiracy, I'd be interested... Eh, but the evidence against that is just overwhelming."

Nema uopće savjesti,a na šta me to podsjeća :-#
Nevjerojatno da njega smatraju najvećim intelektualcem sa ovakvom izjavom i nitko to nevidi nego slijepo vjeruju vladi,uvaženim "intelektualcima".
Ovi tkz. zapadni filozofi su jednostavno,ma nemam riječi,žao mi cijele filozofije zbog ovakvih "intelektualaca",nevjerojatno nešta.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noam Chomsky i 911?
PostPostano: pon sep 28, 2009 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Ma budala. Nisam pogledao video, kasnije ću, ali taj citat govori o kakvom se idiotu radi. Podsjetio me na Dawkinsa, isto idiota svoje vrste.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noam Chomsky i 911?
PostPostano: sri sep 30, 2009 4:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Neki misle da je Čomski podvala, tj. podmetnuti agent sistema koji se samo pravi da je ubeđeni levičar, dok neki misle da je slab kao intelektualac. Zapravo tačno je i jedno i drugo. Čomski na svakom koraku koristi svoj naduvani "ugled" (bolje reći brend) i svoju levičarsku demagogiju kako bi dao snagu svojim argumentima koji redovno podržavaju politiku zapadne patokratije, na štetu praktično svih slobodarskih pokreta u svim krajevima sveta bez izuzetka, istovremeno zračeći pojavom kao čovek bez integriteta, sa onim glasom i gestikulacijom koji kao da se stalno nešto pravda, prevrtljiv, nedosledan, površan, naši ljudi bi rekli prosto ništarija. Konspiratolozi imaju naziv za ovakve "zvezde" sistema, to su tzv. gatekeepers (dežurne lažne ikone nekog idejnog pravca koji bi mogao biti opasan po poredak ako se ne kanališe). Međutim nije važno šta je Čomski, nego da mi izoštrimo njuh na sve smradove, tj. da umemo da prepoznamo da li je neko na našoj strani ili nije, a ne zašto i kako.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz