Sada je: pon jun 03, 2024 8:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: INTEGRIRANI TRENING, osobni trening, kondicijska priprema...
PostPostano: pon okt 26, 2009 1:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Pozdrav,

dakle pružam usluge osobnog trenera, kondicijsku pripremu sportaša, izradu plana i programa, periodizaciju, nutricionizam....

više informacija: www.integriranitrening.com

Također pružam liječenje bioterapijom po metodi Zdenka Domančića, čiji čete link naći na prethodno navedenoj stranici.


Kineziolog sam, pratim galaksija forum duže vrijeme, proučavam i učim alternativnu znanost, pročitam sam gomilu literature vezanu za to sveobuhvatno područje, kako bi mnoge klasifikacije rekle ukratko indigo sam itd....

Ujedno neovisno o području kineziologije kojim se bavim, u ovim za mnoge stresnim vremenima, vremenima promjene uistinu vjerujem da se svatko može nači i napredovati koristeći integrirani trening koji uključuje mnogo, naprimjer: priprema rekreativaca, sportaša svih dobi, izrada plana i programa, periodizacija za natjecatelje, plan prehrane, suplementacije, nutricionizma cjelokupnog (uključuje i trazne metode prema željama poput hranjenja suncem i sport kao kombinaciju sa vegetarijanstvom itd...) , rad sa utezima, izokinetičkim trenažerima itd.... Vjerujem da se mnogi mogu naći u integriranom treningu jer je vrlo prilagodljiv- daklei standardnoj strukturi treninga, te novoj inovativnoj, također i trendovskoj u pojmu vrhunskog sporta....

Nadam se da će ubrzo nakon oblaka doći Sunce!

Lijep pozdravhttp://www.integriranitrening.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: INTEGRIRANI TRENING, osobni trening, kondicijska priprema...
PostPostano: pon okt 26, 2009 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Kineziolog sam,


Vjerojatno znaš za ovo pošto si kineziolog.
"Sport je mrtav ljudi su ga ubili".

[google]http://video.google.com/videoplay?docid=-5918358042957853542&ei=dY3lSoUcl9b4Bs7y4fgL&q=olimpijski+plamen#[/google]

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz