Sada je: uto jun 04, 2024 5:21 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 16, 2011 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
promatrač je napisao/la:
I ja sam se našao zapitan kad sam se vozio doma u busu otkud sad tamni trag aviona, pitao se otkud sad to jer se ne sjećam da sam vidio takve tragove.
Na drugom kraju neba je bilo i onih tipičnih bijelih i vrućih violet tragova tipičnih za zapad kad zalazi sunce.
U međuvremenu prije toga sam gledajući ljude vidio ono nešto što čini nekog mladim ili odraslim, mladi imaju neku mekoću, otvorenost energije kojom zrače i dokle god su u tome ne mogu se rekao bih "osušiti", izvor mladosti je beskonačan.
U jednom "dečku", čovjeku je bilo oboje, bilo je meke energije mladosti, ali po stavu koji odaje njegov hod je bio i nagovještaj da će brzo pkrenuti na "odraslo", staro. U njemu mi je sinulo to oko prekretnice mladosti i starosti.
Evo Lampa, to su alternativne vijesti. :lol:

Zanimljivo opažanje o energijama mladosti i starosti. No kako živimo u 3D svijetu, ovdje dodajem i neutralno područje, a to je odraslost. Koji su to prelomni trenutci u životu pojedinca kada dolazi do tako značajne promjene energije? Da li su pozitivnog ili negativnog karaktera? Ili jednostavno, kako kažu ljudi, vrijeme radi svoje? Duboko vjerujem da taj prijelomni trenutak ovisi isključivo o nama i našim doživljajima svog realiteta. A promjene se vjerojatno najprije događaju na mikro-razini, a potpuni prijelaz se vjerojatno događa potaknut nekim značajnijim događajem.
No da ne petljam dalje, budi pozdravljen. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 16, 2011 9:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Do tog prijelaza u odraslo dolazi sa zatvaranjem kruga samorefleksije, kad čovjek uzme zdravo za gotovo svoje svjetonazore ili barem presudnu količinu istih.
Tad počne vrlo uspješno odbacivati "nepoznato" koje i dalje nadire "izvana" i tako se počne "sušiti".

Eto tako sam to vidio, sve iz hoda sa stavom koji čini njegovu realnost.
To sve je plod moje energetske gladi u zadnje vrijeme, privuče me nešto neodređeno što meni fali a ima kod neke osobe i onda to nekako pokušam provući kroz svoje tkivo stvarnosti. To bi neki mogli protumačiti i vampirizmom, ali mislim da je tu vampirizam pola priče, druga polovica je puštanje te energije dalje da bi došla druga.

Pozdrav! :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 16, 2011 11:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
promatrač je napisao/la:
Do tog prijelaza u odraslo dolazi sa zatvaranjem kruga samorefleksije, kad čovjek uzme zdravo za gotovo svoje svjetonazore ili barem presudnu količinu istih.
Tad počne vrlo uspješno odbacivati "nepoznato" koje i dalje nadire "izvana" i tako se počne "sušiti".

Eto tako sam to vidio, sve iz hoda sa stavom koji čini njegovu realnost.
To sve je plod moje energetske gladi u zadnje vrijeme, privuče me nešto neodređeno što meni fali a ima kod neke osobe i onda to nekako pokušam provući kroz svoje tkivo stvarnosti. To bi neki mogli protumačiti i vampirizmom, ali mislim da je tu vampirizam pola priče, druga polovica je puštanje te energije dalje da bi došla druga.

Pozdrav! :occasion5:


Tnx! :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet sep 16, 2011 11:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
neznam

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub sep 17, 2011 5:53 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne znam ni ja, to je samo pokušaj objašnjenja onog što primjećujem.

Kad se jednom čovjek zatvori vidi samo ono što si servira, to jest ono u što je odlučio vjerovati.
Sve ostalo u što ne može vjerovati to nekako ko i da ne postoji, završi u nekom filteru i zaboravu i kako da kažem, njegov stav iz kojeg se usklađuje i usuglašava sa svijetom postaje sve ograničeniji, siromašniji.
Globalno gledano ta degradacija se dešava i sa civilizacijom, jer je nasljedno, naš frekvencijski zatvor je sve manji i manji.
Imamo surogate za "nešto izvana" recimo u religijama, ali ispada da su to potrage za tamo nekim "bogom" ili bogovima, i usput još bježanije od sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub sep 17, 2011 7:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
sto se tice odrastanja, preporucam vam procitati od chike rudolfa steinera "odgoj djeteta sa stanovista duhovne znanosti", ako vec niste.
iako je u naslovu rijec odgoj, nekako sam vise ubro sustav rasta i odrastanja, tj cini mi se da je to najpametnije sto sam procitao o toj temi, a nije ni dugacko :)

ima ga svud po netu u pdfu.

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 8:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Malo me čudi zapostavljenost ove teme (PRIMJEĆUJEM) u ovako neobična i živahna vremena,hahaha mislim s obzirom na broj onih koji su ipak malo podigli svoju frekfenciju bar ovdje na forumu.
- Nemoguće da nemaju povećan broj ( opet u ova vremena)svojih ličnih uvida, neobičnih događanja u fizičkom, neobičnih sinhroniciteta, spoznaja (paljenja lampica,hehe)ne samo copy paste iz neke knjige itd. i tuđe glave ,pa onda +,- kriticizam...ili je to samo meni čudno i neobično :!: :?: program mog kompjutera,lalala
-Evo lično meni je sve teže donijeti neku odlluku ili mišljenje u vezi običnih životnih stvari iz pozicije čovjeka koji doista obitava i živi u 3D, i to mi se sve češće pojavljuje kao problem, jer 3D je hebeni 3D i ostaće takav hebem li mu sve po spisku :evil: Ne mogu se još odjaviti (matrix) i reći odoh na selo ili u kakvu pećinu kao većina nekadašnjih smislova,samo oni i zvijezde, :angel4: hahaha...
Sve su prilike da mi nema druge nego priveži tegove na noge(uzemljenje) i ostani gdje jesi dok ne bude osiguran dovoljan broj letača :love6:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 8:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma primjećuje se kako ne.... mnogi primjećuju. Osobno primjećujem neku energiju u sebi i oko sebe.... povremeno.... sve više, neka energija/osjećaj koji se ne može riječima opisati. Osječaj gladi za istinom, znanje i osjećaj da se veo stanjuje, vidim promjene oko sebe, promjene u ljudima pored mene, vidim bistrije i osječam neku snagu u sebi... koja raste kao plamen i penje se u meni.
Ma ludilo.
I slažem se -teže donosim "3D odluke".... nekako su nestvarne.
Ma ludilo.
Osjećam i ljutnju i veliku glad za pravdom, istinom.... ma teško objasniti.
Mnogo nas je ne brini samo ne pišemo.
Vidim ljepotu u nekim ljudima.... neopisivu ljepotu, vidim i sebe tako lijepu (nije da nisam :king: ali ovo je nekako drugačije - prije sam isto izgledala ali si nisam bila lijepa -bila sam u Tami)...
Rastemo, rastemo.... i sve smo ljepši
ma ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 8:56 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A kako ste zadnjih par dana?
Ja sam nekako spaljen :) primjećujem da se osjećam ko da sam u mikrovalnoj pečnici i sklon sam to povezati sa sunčevim bakljama ovih dana.
Imam neki "skin efekt" površine svega što osjećam u sebi me peckaju, a to je nezgodno kad su površine živaca u pitanju.

I je, sve sam ljepši, samo se moram obrijati. :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 9:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma ko je rekao da se moraš obrijati? Najbolje da još i odjelo obučeš.... :rofl
Ma vjerujem da si lijep...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Kao prvo samo da kažem da mi posljednjih dana stalno puca veza, pa sad ponovno pišem ono što sam već napisala.
I ja imam "problem" s 3D na način da mi je besmisleno što sve moram - pa sam to svela na odrađivanje nužnosti i to na način da sam izmjenila pogled na nužnosti, ali još uvijek sam u onom stanju da neke stvari "odrađujem" znajući koliko su besmislene, ali odigram po rubu pravila, a opet na svoj način...
Zvukovi i frekvencije koje povremeno čujem - oko toga se ne brinem - jer sam se posljednjih dana uvjerila da ih čuju gotovo svi oko mene....
Isto sam tako u nekoj čudnoj alergiji - suze i suze i suze, mučnina i sve nešto što u biti ne mogu objasniti - jer uza sve to osjećam se izvrsno.
Oko mene su pak svi bolesni - kao da je ciča zima....
Sve to promatram i nemam neko posebno mišljenje o tome, osim primjećivanja da se nešto događa. Najveće promjene vidim u toku vremena, kao da mi netko krade sate - pa ne stižem obaviti sve što bi bilo normalno da tokom dana odradim....na to se nadovezujem još nečime što me zaista iznenađuje: jedva se ujutro probudim. To me zaista iznenađuje jer sam ranoranioc i ovo je zaista nešto što mi nije jasno. Ne osjećam se umornom, ali ujutro se osjećam kao da nisam dovoljno spavala, pa se ne mogu probuditi....

Eto....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 10:35 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nema pravog odmora dok je tijelo uplašeno (od ELF-a, zvukova, potresa....), ne može čovjek pustiti tijelo i otići, zaboraviti sve dok spava nego je negdje blizu na straži.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
promatrač je napisao/la:
Nema pravog odmora dok je tijelo uplašeno (od ELF-a, zvukova, potresa....), ne može čovjek pustiti tijelo i otići, zaboraviti sve dok spava nego je negdje blizu na straži.



Hm, :-k , misliš?


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ja bih prije rekla da je Alf umorna zbog posla.. ona konstantno radi punom parom- na svim razinama postojanja...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 5:31 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
alf je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Nema pravog odmora dok je tijelo uplašeno (od ELF-a, zvukova, potresa....), ne može čovjek pustiti tijelo i otići, zaboraviti sve dok spava nego je negdje blizu na straži.



Hm, :-k , misliš?


Alf :blob:

A da, mislim. :)
Meni jako rijetko uspjeva zbilja odljepiti, otići u zaborav pa se probuditi tako da se moram sjetiti tko sam i gdi sam, ali tad se zbilja odmorim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 9:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
promatrač je napisao/la:
Imam neki "skin efekt" površine svega što osjećam u sebi me peckaju, a to je nezgodno kad su površine živaca u pitanju.


bas zanimljivo, i ja osjecham stalno neko peckanje, ali to sam pripisao djevojchici u sebi. 8)

zanimljivo je i to da sam iz "jos 10 min pa cu ustat" tipa dosao do toga da skacem iz kreveta ko raketa, i tako sam uglavnom citav dan, ako ne popusim foru pa se krenem informirat o belosvetskim i lokalnim dogadjanjima po portalima i novinama. to me zakuca, ne zbog sadrzaja informacija, nego sam si glup sto sam dozvolio tom smecu da mi popuni glavu za taj dan.

neki dan sam pogrijesio u izboru muzike za voznju bicikla (RHCP), pa sam se osvijestio tek na drzicevoj kad mi je palo na pamet da skrenem na izlaz za autoput, jer mi nekako sve bilo presporo. :roll:

hm, jos da dodam da sam poceo jesti sirove bundeve, nicim izazvan, jednostavno im ne odolim na placu, i onda ih izblendam sa rashtikom i mandarinama. \:D/

brrm brrm! :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 9:25 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Danas mi se i mobitel onesvijestio u đepu, skroz se zblenuo tako da sam morao izvaditi bateriju i vratiti, to je bilo negdje poslije 17h u centru zg.
A i ja sam bio zblenut, teško sam pričao itd.... u biti cijeli dan je neuobičajen po ponašanju ljudi, bilo je dosta naglog kočenja u javnom prijevozu zbog pješaka i vozača, brijem da su bili malko dezorjentirani.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet sep 29, 2011 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
bas zanimljivo, ja sam proveo popodne i predvece na mladosti uz savu (dete voli da gleda treninge atleticara, onda posle leta po tartanu ko neki mali zhohar) i tamo je atmosfera kao na moru krajem 7og mjeseca, sve lezerno i bez viska razgovora. dodje mi da se preselim na igraliste.
grad definitivno treba izbjegavati od 11 do 18h. [-(

ps. bili su i bacaci koplja i kladiva i nitko nije ozljedjen. :)

pps. da ne zaboravim dodati, bas zanimljivo!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet sep 30, 2011 11:25 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Noćas u snu sam prvi put bukvalno osjetio strane niske vibracije na sebi, to je bilo brujanje niže od nekakve moje frekvencije.
Dakle nisam to izazvao, proizveo, došlo je samo, davalo je osjećaj neke tehnologije i prouzročilo odtok moje energije.
Doživio sam to kao neki niskofrekventni energetski zagrljaj u visini prsa, došao je odozada i trajao je neko kraće vrijeme, ko da je neko sa nečim došao istočiti danjašnju dozu energije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet sep 30, 2011 3:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
promatrač je napisao/la:
Noćas u snu sam prvi put bukvalno osjetio strane niske vibracije na sebi, to je bilo brujanje niže od nekakve moje frekvencije.
Dakle nisam to izazvao, proizveo, došlo je samo, davalo je osjećaj neke tehnologije i prouzročilo odtok moje energije.
Doživio sam to kao neki niskofrekventni energetski zagrljaj u visini prsa, došao je odozada i trajao je neko kraće vrijeme, ko da je neko sa nečim došao istočiti danjašnju dozu energije.


Negdje prije dvije godine sam osjetila da mi je na leđa u visini lopatica i između njih uštekana sisaljka koja izvlači energiju iz mene i odvodi dalje u vis. Doživjela sam je kao grubi željezni komad grubo utaknut u nježno energetsko "tkivo". Kad sam osvijestila što mi se događa počela sam dizati frekvenciju i vizualizirala kako škarama režem cijev. Sada već osjećam da SVAKI put kad mi padne frekvencija osjetim grubi zaron sisaljke u svoje energetsko tkivo.
Vjerojatno ti je nešto narušilo vibru i osjetio si kad se stroj ponovo uključio.
:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz