Sada je: pon jun 03, 2024 10:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri sep 30, 2009 1:43 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Evo linkić na tu temu iliti koja li je to ''gramaža duše'' :mrgreen:
viewtopic.php?f=7&t=937&hilit=te%C5%BEina+du%C5%A1e&start=180


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri sep 30, 2009 12:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 07, 2009 6:35 pm
Postovi: 1
Rudar je napisao/la:
Svi se boje smtri. Oni "obicni" se boje fizicke, a mi "neobicni" duhovne. Zato i tragamo za necim. Mislimo kako je dusa besmrtna, iako ni jedan dokaz za to nemamo. Prosvetlicemo se, pa nam dusa nece umreti.

Zaista se ne bojite duhovne smtri?


Pozz

Nije li sve oko nas energija? A energija ne nestaje, samo mijenja svoj oblik. Nije ovo dokaz ni teorija, ali hipoteza bi mogla bit o besmrtnosti duše,duha,naše invidualne svijesti...

Iskreno, bojim se Lizzarda i njihove tehnologije, tj. njihove sposobnosti da nam "zarobe" dušu. Čitao sam u nekom tekstu (dio Kasiopejskih transkripti, negdje na stranici "Svjsnost"...ja mislim, pošaljem link ako nađem) da su nekom čovjeku (u tekstu određen indetitet) dali nekakvu tekućinu (svijetleću) te nakon što su ga natjerali da popije, fizički ga usmrtili te mu dušu "zarobili".

Dok ne nađem link (ili netko od vas) ne mogu dokazati ovu teoriju, a ne želim širit dezinformacije....

FIzičke smrti se ne bojim, iako sam je se kao mali bojao, plakao prije spavanja, a moji roditelji me uvjeravali da je to tako, sudbina svih živih bića, JEDAN random život u RANDOM vremenu te nakon toga - vječna tama! Ha-ha ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri sep 30, 2009 12:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 6:45 pm
Postovi: 38
Lokacija: Zagreb
Ja mislim da ti nitko ništa ne može ako mu ti ne daš svoj pristanak. Tako, ako se to i desilo tom čovjeku, vjerojatno je naginjao njihovom načinu življenja.

_________________
Namaste


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri sep 30, 2009 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Ja mislim da ti nitko ništa ne može ako mu ti ne daš svoj pristanak.

Znaci, pod "pristankom" mozemo tumaciti neznanje, kao direktnu posledicu nedovoljnog (neadekvatnog) rada na sebi, odnosno ne primenjivanje teoretskog znanja.

Mada mislim, da ukoliko se radi o osobi sa dusom, to znanje ce se vremenom, usvojiti i svakako primeniti, jer ga je dusa prepoznala.

O onim drugima, nema ni smisla raspravljati.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri sep 30, 2009 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 6:45 pm
Postovi: 38
Lokacija: Zagreb
Eh sada bi mogli i o tome kakove vrste duša postoje. Mislim da i reptili imaju dušu, samo je pitanje čemu ona stremi...

_________________
Namaste


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: pet okt 02, 2009 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Dosla mi je u ruke izvrsna knjiga, u kojoj nalazim odgovore...

"Aktivna strana beskraja" - Kastaneda.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: čet okt 15, 2009 8:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
sigma je napisao/la:
Ja se bojim, cuj bojim... uzasavam se duhovne smrti.

Kada ostanes cista svest, STA se tada desava????

Kada bih znala pravi, istinski odgovor na to pitanje, bila bih potpuno pomirena sama sa sobom i univerzumom.

Neko moze reci, pa predoci sebi sve moguce ishode i pomiri se sa svakim od njih. Iskreno, to ne mogu da uradim. Nisam u stanju da se pomirim sa jednim od njih, a to je rasplinuce ciste svesnosti. Odlazak (ili povratak) u nistavilo.

I tada se postavlja pitanje vere, je l' te?


Draga Sigma :love5: ,

nikada ne razmišljam o duhovnoj smrti! Naime, mislim da ne umiremo - niti tako lako i jednostavno postajemo ta svijest. Što je ona uopće? Možda samo jezgra sačinjena od mene i tebe? Znam za neke svoje živote, prije ovoga, godinama dobivam vrlo jasne, poruke koje zapisujem. Godinama nisam to željela priznati, a onda sam shvatila da imam pomoć ili pomagače, kako god to netko nazvao. Znala sam dobiti vrlo jake i jasne poruke unaprijed o nečemu važnom, ali mislim da to nije bitno. Što ti želim reći, koliko god živimo u nečem što je "film" u kojem glumimo, smatram da je vrlo velika odgovornost na nama. Ta riječ me stalno muči jer se upravo nerazdvojivo veže na drugu, a imaju je sve religije: slobodna volja. Mislim da je to nešto što nas u kompletu određuje do kraja. Ako to "dobro odradimo" iako ovo nije točan izraz onoga što osjećam, mislim da nema nikakve bojazni od smrti u ma kojem obliku. Naime, mislim da se prvo trebamo prestati bojati: bilo čega! Mislim da je strah ono čime nas kontroliraju, a time mislim da kontroliraju i tok umiranja. Na sreću imala sam tu milost da u smrt pratim dvoje ljudi koji su umirali od raka. Kažem milost, jer koliko to god tada izgledalo prestrašno, danas znam da sam imala "knjigu mrtvih" uživo 24 sata. Danas znam da su mi ti ljudi (svekar i svekrva, a nisam baš bila dobro došla snaha) bili vrlo veliki učitelji i ljubim ih. Ono što je ostalo to je ljubav. Bilo je teško i jako mi je dugo trebalo da se prestanem bojati mogućnosti da tako umirem. Ali negdje duboko u sebi znam da neću odlaziti na taj način, jer niti sada, a napada ima, ne dozvoljavam strah i otvaranje tih vrata, niti ulaženje u "moj" prostor nikakvim energijama. Istina, svašta sam prošla, udaralo se, ali jednostavno znam da sam "zaštićena". Time mislim da sam sama uvijek na oprezu, to što se ne bojim ne znači da sam suludo hrabra ili nesmotrena. Uvijek sam oprezna! Dakle željela sam ti reći da te čitam na raznim mjestima ovog foruma i mislim da nemaš nikakvog razloga za bojanje, otpusti to i dobit ćeš mir i sigurnost. Svojedobno sam objavljivala divne poruke koje dobiva jedna žena od duša koje su prešle. Te poruke nisu one tipa samo tunel i svjetlo, puno su obimnije i dublje. Ono što me fasciniralo to je da sam neke od tih ljudi poznavala i dobila preko nje njihove poruke. Radilo se o ljudima koji jesu ili nisu bili "duhovni i alternativni" i upravo ih je to usmjeravalo. Svako od njih proživljavao je svoj film. Baš kao i mi ovdje. Međutim, samo do jednog trena, tad se to prekidalo i poruke su postajale sličnije. Vrlo bih ti rado stavila na forum te tekstove ali ne znam kako. Moje znanje compa je takvo da već dva tjedna pokušavam staviti sliku svog psa Alfa na avatar ali ne uspjevam. Tako da ne znam kako da ti iz mojeg worda kopiram to. Ako mi možeš pomoći, vrlo ću ti rado to proslijediti. Inače radi mog dobrog tate, odnedavno radim na Jabučici, pa me i to dodatno zbunjuje. Uglavnom, ne boj se dolaska do svijesti, jer kad postaneš svijest, a puno umiranja za to treba, nećeš imati više nikakvih pitanja. I na kraju, moram ti priznati često razmišljam kako se želim vraćati na ovaj poligon, kako ne želim postati svijest već i dalje biti tu na koristan način. Kad bih sebe analizirala, možda se i ja bojim, ali toga nisam svijesna. Tko zna?

pozdrav, Alf :love1:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: pet okt 16, 2009 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
Kad bih sebe analizirala, možda se i ja bojim, ali toga nisam svijesna. Tko zna?

pozdrav, Alf :love1:


Citajuci Kastanedu, (sve sem 2 knjige) nisam naisla na mnogo novoga. Sve to je nekima od nas dobro poznato. Tu i tamo se provuce malo scenskih efekata, verovatno zbog toga da bi se priblizio i nekoj drugoj vrsti publike, ali sustina je ona koja pleni.

Mogu samo da kazem da mi je pomogao da neke stvari jasnije izdefinisem i sagledam iz vise uglova. Ono sto se ne moze ni pojasniti, niti sagledati, ali se da naslutiti...; i to je izneo u svojim knjigama. Mozda sam malo nespretno ovo srocila, ali, sigurna sam da ima ljudi koji znaju na cega mislim... Ionako tu reci ne znace nista.

U vezi duhovne smrti...hm.

Dok ne stignemo, znati necemo, to je sigurno.

Jedina stvar koja me tesi je ta, da sam dobila potvrdu da se nalazim na onom putu, na kojem sam zelela da budem. A sta ce biti sa mojom svescu, ili sa svescu nekoga drugog svesnog bica, kada dodje vreme, tada cemo i to doziveti. Mislim da se ipak, radi o rasplinjavanju cestica nase svesti u neku vrstu svesnog nistavila, nama za sada, nepojmljivog.

Za sada, dok sam tu, najvaznije mi je da zivim na nacin na koji osecam da treba.

Alf :love9: , povodom tvog citata... Da nisam sebe analizirala, nikada ne bih ni dosla do toga da shvatim gde se krije moj najdublji strah. I veruj mi, kada sam se suocila sa njime, sledila sam se. Tek nakon toga, pocela sam da trazim odgovore... uporedo s' tim, naucila sam da uzivam u svakom trenu svoga zivota, koji je postepeno dobijao sasvim novi smisao...naucila sam da prihvatim neizbezno.

Tek sada mogu da kazem da se ne bojim duhovne smrti jer ona to i nije i jeste, u isto vreme, i da mi to vise nije vazno.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sub okt 17, 2009 7:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
sigma je napisao/la:
Citat:
Kad bih sebe analizirala, možda se i ja bojim, ali toga nisam svijesna. Tko zna?

pozdrav, Alf :love1:


Citajuci Kastanedu, (sve sem 2 knjige) nisam naisla na mnogo novoga. Sve to je nekima od nas dobro poznato. Tu i tamo se provuce malo scenskih efekata, verovatno zbog toga da bi se priblizio i nekoj drugoj vrsti publike, ali sustina je ona koja pleni.

Mogu samo da kazem da mi je pomogao da neke stvari jasnije izdefinisem i sagledam iz vise uglova. Ono sto se ne moze ni pojasniti, niti sagledati, ali se da naslutiti...; i to je izneo u svojim knjigama. Mozda sam malo nespretno ovo srocila, ali, sigurna sam da ima ljudi koji znaju na cega mislim... Ionako tu reci ne znace nista.

U vezi duhovne smrti...hm.

Dok ne stignemo, znati necemo, to je sigurno.

Jedina stvar koja me tesi je ta, da sam dobila potvrdu da se nalazim na onom putu, na kojem sam zelela da budem. A sta ce biti sa mojom svescu, ili sa svescu nekoga drugog svesnog bica, kada dodje vreme, tada cemo i to doziveti. Mislim da se ipak, radi o rasplinjavanju cestica nase svesti u neku vrstu svesnog nistavila, nama za sada, nepojmljivog.

Za sada, dok sam tu, najvaznije mi je da zivim na nacin na koji osecam da treba.

Alf :love9: , povodom tvog citata... Da nisam sebe analizirala, nikada ne bih ni dosla do toga da shvatim gde se krije moj najdublji strah. I veruj mi, kada sam se suocila sa njime, sledila sam se. Tek nakon toga, pocela sam da trazim odgovore... uporedo s' tim, naucila sam da uzivam u svakom trenu svoga zivota, koji je postepeno dobijao sasvim novi smisao...naucila sam da prihvatim neizbezno.

Tek sada mogu da kazem da se ne bojim duhovne smrti jer ona to i nije i jeste, u isto vreme, i da mi to vise nije vazno.


Da, shvaćam, treba analizirati strahove, upravo sam to činila sve ovo vrijeme od kad sam napisala poruku, a nesvjesno i puno dulje. Naime, kod mene je u vezi smrti specifičan slučaj. Kao mala jako sam se bojala, ne smrti, već i mraka i mrtvaca i duhova. Imala sam čudne snove, a o morama da ne pričam. Najgore čega se sjećam je "prenašanje" velikih količina nekog tereta koje osjećaš duboko unutar svakog svog atoma. Strašno, ne mogu riječima opisati te snove, a ponavljali su se stalno. Dodatno taj mi je strah (smrti) bio jači time što sam nevjerojatno dobro osjećala kad će netko umrijeti, pa sam već u osnovnoj školi dobila nadimak "vještica". To je bilo nešto što nisam tražila niti željela, mislim na ta saznanja koja su se do moje 14 godine ispoljavala vrlo jako i često. Samo bih izgovorila ime ili rela prijateljici iz razreda: idi kući, baka ti je umrla. Uglavnom izrasla sam u ženu koja se bojala mrtvih. Toliko sam okapanja s time imala i toliko napada da sam se s 20 godina čak i krstila u crkvi jer nisam mogla više izdržati svaku noć ono što mi se događalo. Nije mi crkva pomogla, ali vjera u nekom, ne oficijelnom smislu je. Da ne duljim, udala sam se i ušla u obitelj gdje nisam bila baš dobro došla. Ali svekar me prihvatio, a on mi je i bio prva škola s umiranjem. Imao je rak i naravno, umro kući uz nas. Dok je odlazio držala sam mu ruku na čelu i tad čuvši odvajanje duše osjetila sam toliko ljubavi, ali ne ove ljubavi o kojoj smo skloni pričati, nego neke veće, dublje, sveobuhvatnije. Nakon toga, mislim svega, od njegovanja do odlaska i prelaska, riješila sam se tog straha i bojanja. Zamisli Stigma :love5: u jednom trenu, shvatila sam i mislila punih pet godina kako sve znam. Možeš misliti, to je samo bila generalna proba. Kad se svekrva pet godina nakon toga razboljela, njegovala sam je gotovo sama, brinula o njoj i pratila je u smrt. Odlazila je nekoliko puta i vraćala se, vidjela sam kako je koriste i što joj čine, i ljubila je ljubila i opraštala. Umirala je prestrašno - mislim na tjelesno umiranje, trajalo je mjesecima. Nakon toga, grozila sam se pomisli da mi se to dogodi, grozila sam se pomisli da netko moje tijelo koristi! A to je činjeno u slučaju moje svkrve, to znam. I voljela bih kad bi netko, tko je imao slično iskustvo, jer sigurna sam u ovo što pišem, podjelio to s nama, ako to nikome od vas koji ste ovdje ne smeta. Uglavnom, otišla je jednog jutra i prekrila sam ogledala, ne znajući zašto, tek sam kasnije čula da je to u nekim mjestima običaj!? Znaš li što o tome? Ili netko drugi? Ja sam imala jaku potrebu intuitivnu to učiniti u svim prostorijama u kojima su bila u prostoru u kojem je živjela, a mi u njemu i danas živimo. Dakle, da skratim, da li se bojim, pa ne bih to mogla nazvati strahom, mislim da bih i to truljenje organa izdržala ako me zapadne. Toliko se toga događa danas u svijetu i u našim zemljama, da mi ništa više nije nemoguće niti nenormalno za proživjeti. Što drugo misliti! A što nakon toga? Ne znam jesi čitala Hrabre duše od Roberta Schwartza? To me umirilo, pomisao da sam ovaj život odabrala s ciljem! I sve, ama baš sve što u njem živim.
Dakle, mislim da se ako i na taj način odem onda vraćam ondje od kuda sam došla, a hoću li otići dalje to bi moglo biti pitanje. Sve u svemu ne mislim da postajem ništavilo u smislu svijesti, o ne, to nikako ne mislim, dapače, mislim da je to jedino što ostaje, dakako, vjerujem puno otvorenije nego ovo koje živimo danas. I da, može li mi netko odgovoriti na ona pitanja, da li ste primjetili kod umirućeg koji odlazi i vraća se, naznake da su bili na određeni način zaposjednuti entitetima koji su vladali i držali ih, sprečavali ih da odu s ove razine?


Hvala!
Alf

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: ned okt 18, 2009 11:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Smrt je dio prirode, svijeta, svemira.
Fizičke smrti se nebi trebali bojati.
Ako nema ničeg poslije smrti-toga se trebamo bojati

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: ned okt 18, 2009 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
Mike20 je napisao/la:
Smrt je dio prirode, svijeta, svemira.
Fizičke smrti se nebi trebali bojati.

baš tako.
boji li se zemlja kiše? boji li se dan noći?
no fear \:D/

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: pon okt 19, 2009 1:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
cega? 8)

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: pon okt 19, 2009 9:03 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Osobno se najviše bojim tirkizno do azurno-plavo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: pon okt 19, 2009 10:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Alf, ovde sam iznela nesto o tome: http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=1369&start=40 (post od 17.06.). O cemu god da se radi, tako je- kako je. Pokusavala sam da shvatim, povezujuci neka moja saznanja, medjutim, sve naravno, ostaje na predpostavkama. U tom procesu sam prosla kroz sok, strah (osecaj nemoci) i na kraju, bes (koji me je i pokrenuo). Ne gubim vise snagu na to, ne dajem ni 5 para na zastrasivanja i na analize. Moj zivot i moja snaga pripadaju meni. Jos uvek ne u onoj meri u kojoj bih to volela, ali radim na tome.

:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: pon okt 19, 2009 6:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Hvala :love10: Sigma, sve sam pročitala, a knjigu Holografski svemir i prije. Ono što sam viđala je bilo vrlo interesantno, ali ponekad, barem u tim prvim danima me plašilo. Vjerujem da se to veže na emotivni odnos koji imaš s onim koji odlazi, a moj nije bio idealan, dapače, bio je ponekad strašan. Međutim, ono što ću danas reći o mojoj svekrvi svakako je činjenica da je bila jedan od mojih Učitelja. Mene ne interesira koliko je ona lošeg činila ili nije, za mene je sve što možda u ovoj našoj stvarnosti izgleda zločesto u mojoj dobro. Naučila sam jako puno kroz taj odnos i zaista sam pred kraj znala klečati pored nje i moliti za nju. Čitajući dalje na onom topicu vidjela sam da se spominje slobodna volja. I ti o tome pričaš, a ja o tome stalno razmišljam. To je mislim, vrlo vrlo važna stvar koja nas u potpunosti određuje. Iznenadila sam se kad sam radeći čula za "poruke s one strane" u kojima te duše i dalje spominju slobodnu volju! Mislim da je to jako važno, kako i zašto u ovom trenu ne mogu argumentirati. Ali vrijedi o tome razmišljati. Ako ni zbog čega drugog zato što većina ljudi ovdje još uvijek ne zna što bi s tim, zato i vide samo ono što žele vidjeti. Eto, toliko.

Pozdrav, budi dobro, Alf

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: uto okt 20, 2009 6:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
vjetar je napisao/la:
Osobno se najviše bojim tirkizno do azurno-plavo.


U kom smislu mislis? Meni su to bas lepe i prijatne boje, sto je naravno subjektivno. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri okt 21, 2009 8:25 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Aragorn je napisao/la:
vjetar je napisao/la:
Osobno se najviše bojim tirkizno do azurno-plavo.


U kom smislu mislis? Meni su to bas lepe i prijatne boje, sto je naravno subjektivno. :)


Pa zato se i bojim tim bojama :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri okt 21, 2009 3:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
vjetar je napisao/la:
Aragorn je napisao/la:
vjetar je napisao/la:
Osobno se najviše bojim tirkizno do azurno-plavo.


U kom smislu mislis? Meni su to bas lepe i prijatne boje, sto je naravno subjektivno. :)


Pa zato se i bojim tim bojama :love3:


:lol: :)


:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: sri okt 21, 2009 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Bojati se smrti je isto toliko besmisleno kao i bojati se onog vremena pre nego što smo bili rodjeni...
To je promena stanja... Vraćamo se u stanje u kojem smo bili pre rodjenja ... obogaćeni novim sadržajima i novim iskustvima...
Stvarno, da li je ikome od vas bilo strašno pre nego što ste se rodili ??? Da li vam je išta nedostajalo? Zašto bi vam strašno bilo i kada ovom fizičkom telu istekne rok trajanja ??? Čak i kada bi to bio potpuni prekid "filma" i potpuno bezosećajno ništavilo mi ne bi smo bili svesni te činjenice, niti bi imali mehanizme i aparate za detekciju nekog osećanja koji bi nam ličilo na strašno ili loše... samo cap! i nema više.. ništa ti ne treba, nisi čak ni narkomanski ovisnik od života ... Ako ga ima, taj strah je definitivno iracionalan... Ako nastavljamo duhovno-energetsku transformaciju - opet dobro... U svakom slučaju uvek je jako dobro... Ili je kraj ili je nastavak usavršavanja ... zašto beskonačno trošiti energiju na tu misao o smrti... Kad god došla - dobro došla :wink: i ne dajte da vam skine osmeh s lica ni u tom trenutku... :love9:

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li se bojite smrti ?
PostPostano: čet okt 22, 2009 3:30 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
:love9: ...ili mmmmm, kako je dobar ovaj kolač :mrgreen: :blob:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz