Sada je: uto jun 04, 2024 9:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet dec 30, 2005 4:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
fingolfin je napisao/la:
Zato što duboko u sebi osjećaš šta je prava istina, i još znači da si već toliko izgradio svoju svijest da možeš to da osjetiš, ne može svako. Pogledaj samo ljude oko sebe, većina njih stvarno nema pojma šta se dešava. Oni su, znači, na nekom početnom putu izgrađivanja svoje svijesti, jednostavno još im nije došlo na red da razmišljaju o ovim stvarima.


Slazem se u potpunosti :wink: Vjeruj mi, sa ovim zadnjim sto si napisao zadnjih sam dana itekako uponat, sto virtualno, sto u real life :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 11:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 06, 2006 11:30 pm
Postovi: 8
Lokacija: um
ne zaboravite placebo efekt prilikom gatanja :!:

_________________
fi na kvadrat puta 1.2(odnos dur/mol)jednako PHI!?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 11:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Crystal Dream je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
Zato što duboko u sebi osjećaš šta je prava istina, i još znači da si već toliko izgradio svoju svijest da možeš to da osjetiš, ne može svako. Pogledaj samo ljude oko sebe, većina njih stvarno nema pojma šta se dešava. Oni su, znači, na nekom početnom putu izgrađivanja svoje svijesti, jednostavno još im nije došlo na red da razmišljaju o ovim stvarima.


Slazem se u potpunosti :wink: Vjeruj mi, sa ovim zadnjim sto si napisao zadnjih sam dana itekako uponat, sto virtualno, sto u real life :(


"Gledate" na druge stvari, a ne na Sebe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 2:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Kalki

"Gledate" na druge stvari, a ne na Sebe...


Meni odgovara :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predskazanja
PostPostano: ned okt 18, 2009 8:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
hm,apropo predskazanja 2012...
dakle imamo inf da će se tobože do te godine svašta nešto izdešavati;
imamo znanje o moći podsvjesti, misli ....
imamo znanje o tome da je manipulacija sveprisutna i nekako neizbježna(i u svako
dnevnim ljudskim odnosima)
imamo znanje o globalnoj svijesti itd itd toga imamo ;e sad meni pada na pamet pitanje:nisu li u biti maye prvi (iz)manipulatori ??oni su mogli (vjerovatno)predvidjeti kakvo to čovječanstvo dolazi na svijet nakon što oni odu s planete Zemlje,mogli su vidjeti da će planetica jednog dana biti ugrožena od budućeg čovjeka,pa su nam ljepo još onda "smjestili spiku" ne bi li se mi malo trgnuli...Nadalje pošto su misli i vjera moćni alati,mi sami vjerovanjem da će se nešto desiti možemo izazvati neki žešći događaj( a sad opet je pitanje koliko nas zaista u to vjeruje)
i još jedna moguća opozitna opasnost je ta ;da bi neki moćni kreteni koji uopće ne briju na 2012. mogli to sveopće naše očekivanje te godine iskoristit za svoje podle naume i ko zna što isfurat pod izlikom da je to predviđeno....iskreno ja sam entuzijasta svega gdje se nešto novo i veličanstveno dešava,bilo bi mi dovoljno da se te godine zaista desi čudo i da zavlada mir(živi mir) na našoj zemljici ,to bi za početak bilo sasvim dovoljno.... :love3:

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz