Sada je: uto jun 04, 2024 1:26 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 45 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Višestruko ubistvo u Jabukovcu (Srbija)
PostPostano: pet jul 27, 2007 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
27. jul 2007. | 22:03 -> 23:25 | Izvor: B92
Negotin -- U selu Jabukovac kod Negotina večeras se dogodilo višestruko ubistvo, potvrdio je za B92 ministar Jočić.

Ministar unutrašnjih poslova Dragan Jočić kaže da se u Jabukovcu odigrava drama."Drama se sastoji, po prvi put viđena u našim krajevima, da čovek masovno ubija. Radi se o Nikoli R, 68. godište, koji radi u Austriji i došao je pre sedam dana u Srbiju, i u svom rodnom mestu, koliko imamo informacije, do sada je ubio sigurno osam ljudi, dvoje ljudi je teško ranjeno", rekao je on.

"Dao sam naređenje Specijalnim jedinicama da krenu tamo. Dva helikoptera su sletela, i videćemo kako će se ova drama završiti. Ja bih samo želeo da žrtava nema", rekao je Jočić, i dodao da se nada da će se "drama završiti noćas".

Jočić kaže da su motivi ubistva još nepoznati. "Verujte mi kad je osam ljudi ubijeno, to znači da razloga nekog velikog nema. Radi se o nečemu sasvim drugom što nije u domenu racionalnog", rekao je on.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=257135


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 27, 2007 10:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 13, 2005 1:21 am
Postovi: 259
Posle nemogućih, iracionalnih i nezapamćenih u istoriji vrućina stigao nam je i masovni ubica. Mislim da to nije slučajno. Programirani ljudi valjda. :?

Sve su to pritisci na ovdašnje narode, jer po prvi put Bušova politika nije uspela. #-o


I nikad i neće. :twisted:

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 28, 2007 7:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Upravo je o tome bilo na Dnevniku, slučajno sam vidio kad sam večerao, iz kuhinje. Samo sam prokomentirao: "Uzeli ga malo, ha?!?"

U smislu... malo je dobio neke "privjeske" u tim trenucima... jer kad su ga pitali zašto je to ućinio... rekao je "Neznam". Dakle, ova ličnost u ovom njegovom trenutnom tijelu izgleda da nije bila sama...

Privjesak je uzeo negativne energije, gozba je bila, nažalost, obilna, a sad je ostavio ovog jadnika da odgovara ovdje u 3D za "svoja" nedjela. Strašno.

Izgleda da tako to rade ovi hiperdimenzionalni papci koji koriste tuđu slobodnu volju za svoju ishranu.

Inače, nema to veze s vrućinom, vruće je i ovdje, odvozio sam danas 60 km po planinama i natrag, te mi nije niti jedamput palo na pamet da nekog ubijem.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 28, 2007 8:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Neko mi je ispričao da mu je bila isključena kora velikog mozga, i da ti ljudi poslije nemaju pojma što su činjeli.. užas toliko izginulih. :evil:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 28, 2007 9:06 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Veoma kratak odlomak jednog izvestaja o vanzemaljskoj abdukciji:

... „Pokazala mi je neku stvar koju je izvadila iz mog potiljka i rekla: ’Ovo je usađeno duboko u kičmenu moždinu. Stvar koja kontroliše mišiće tela kada je aktivirana. Ona blokira mozak i postaje „centralna komanda“ za telo.' Ne želim da se sećam kako i zašto je ta stvar funkcionisala.“...

Brrrr, da se smrznes.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 01, 2007 3:22 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 31, 2007 2:04 am
Postovi: 15
Lokacija: NS
FORMICA je napisao/la:
Neko mi je ispričao da mu je bila isključena kora velikog mozga, i da ti ljudi poslije nemaju pojma što su činjeli.. užas toliko izginulih. :evil:


kako to ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 01, 2007 9:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Nije mi bilo jasno dok je objašnjavao ili je on loše objasnio. U glavnom zbog nekog razloga se isključi kora velikog mozga, čovjek reaguje na osnovu instrukcija iz nižih djelova mozga (reptilski dio i ganglije) a sjećanje se isključi valjda jer je isključena kora velikog mozga. On dalje tvrdi da se to može postići i raznim ljekovima i drogama. Koliko ima istine u tome ne znam :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 03, 2007 11:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 31, 2007 2:04 am
Postovi: 15
Lokacija: NS
sta god da je u pitanju STRASNO je ... devet nevinih ljudi je izgubilo zivot bez veze

citala sam intervju sa ocem deteta koje je taj dan ubijeno , srce da ti se stegne


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 04, 2007 12:58 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4230
Mislim da će ovakvih masovnih ubistava biti sve više i više, jer neki su jednostavno - tako programirani:



http://www.galaksija.com/ispiranjemozga.htm



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 04, 2007 4:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 31, 2007 2:04 am
Postovi: 15
Lokacija: NS
galaksija je napisao/la:
Mislim da će ovakvih masovnih ubistava biti sve više i više, jer neki su jednostavno - tako programirani:



http://www.galaksija.com/ispiranjemozga.htm



Pozdrav


Pre par godina u mestu odakle sam, desilo se nesto slicno kao u Jabukovcu. Nastradale su tri osobe, jedan bracni par i prijatelj ubice, ciji su delovi tela nadjeni kasnije u ubicinom zamrzivacu. Isti taj koji je ubio te ljude branio se tako sto je isticao da je dvostruka licnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 04, 2007 4:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 31, 2007 2:04 am
Postovi: 15
Lokacija: NS
Za razliku od ubice iz Jabukovca koji istice da je omadjijan ! ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 04, 2007 9:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, koje li razlike?!?

Dakle, definitivno neke ljude bace na neki "teži program", pa onda iz toga ispadne to što ispadne... hrpa negativnih događaja.

Možda bi se trebali zapitati kako se obraniti od takvih utjecaja na naša razmišljanja... ( bilo to neka "magija" ili neka tehnologija mentalnog programiranja ili kako god to nazvali )...

Što možemo učiniti da se to sutra ne desi nekom drugom? Ima li netko kakvu ideju?

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 12:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 31, 2007 2:04 am
Postovi: 15
Lokacija: NS
Jack987, tvoje pitanje bi preformulisala : kako prepoznati takvu osobu ili takve osobe ?

Mentalno programiranje nije oblast koju poznajem , ali kao buduci pravnik znam da postoji teorija o rodjenom zlocincu koja kaze da se zlocinac se moze prepoznati po odredjenim psihickim i fizickim anomalijama npr moralna neosetljivost

iako je ista teorija danas odbacena , njen osnivac italijanski lekar Lombrozo je mozda i bio u pravu ...

moje misljenje, ispravte me ako gresim


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 12:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Jack987 je napisao/la:

Možda bi se trebali zapitati kako se obraniti od takvih utjecaja na naša razmišljanja... ( bilo to neka "magija" ili neka tehnologija mentalnog programiranja ili kako god to nazvali )...

Što možemo učiniti da se to sutra ne desi nekom drugom? Ima li netko kakvu ideju?

:mrgreen: :wink:


PAMTITI SEBE 24/7 :!:
to shto se tiche rada na sebi,odnosno sebe-pomoci i odbrane od takvih uticaja i programa...

shto se tiche pomaganja drugima,tu je stvar mnogo komplikovanija i zajebanija,
Poshto na stvari gledamo iz nasheg ugla,t.j.onim opsegom percepcije kojim u tom trenutku baratamo,ono shto se nama chini kao dobro i pomoc odredjenoj osobi,u vecoj slici,koju cemo kasnije,kad josh vishe proshirimo percepciju i uvidimo veci deo slike,ili kad se iskustva bash tako dogode da nas taj uvid opali ko shamarchina(obichno prekasno),a nekad mozda i nikad ne uvidimo,to uopshte nije pomoc vec upravo suprotno,josh veci zajeb za tu osobu,stvar je individualna,i neke lekcije ne valja,a neke i nikako ne treba preskakati,jer se to uvek vrati,obichno josh zeshce i sa gorim posledicama
ako se ne varam(jer ne pratim mnogo zbivanja "kod nas i u svetu" :mrgreen: ) i u ovom sluchaju se bash to dogodilo,chovek je ,kad je osetio da vishe on nije on,valjda sa zadnjim mrvicama svesti,krenuo da se ubije,ali su ga "SPASILI" i sprechili u tome ljudi iz njegove okoline,koliko su mu "pomogli" time shto su spasili jednog choveka kome je finalni program vec bio aktiviran,vidi se iz epiloga,pomaganje njemu je bilo kobno za devet neduznih dusha,
zato,kada zelimo da nekome pomognemo treba pre svega dobro razmisliti,i to po mogucnosti hladne glave,dali mu zaista pomazemo ili menjamo neshto shto ne treba dirati i chinimo neshto shto je josh gore od onoga zbog chega smo dobronamerno krenuli da mu pomognemo
Druga stvar,
koja je od velike vaznosti u ovakvim sluchajevima,je to da su ovi programi veoma slozeni,i obichno idu sa grupom podprograma koji u sebi sadrze i programe za samounishtenje,
tako da,kad chinite neshto shto ce od sistema biti protumacheno kao opasnost po program i njegovu terminaciju,velika je verojatnost da ce se sistem zashtite programa mobilizirati i aktivirati program za samounishtenje,chak i kad se ne radi o tako opasnim programima,pa ovaj samounishtavajuci program nije aploudovan,desice se ubrzano aktiviranje jednog ili vishe programa odjednom,kao kad ubacish virus u komp pa programi shtekcu a da niko nishta nije aktivirao,u takvim situacijama osoba naglo menja raspolozenje,ili postane agresivna,ili odjednom promeni plan i ustane i ode iako je pre minut planirala da tu i u toj aktivnosti provede 1,2,...5h,
sve shto mozemo uraditi,bez vece opasnosti da cemo uchiniti gore je pokushati da ga izbacimo iz brzine(nekad se prebace iz prve u petu za par sekundi) odnosno da ga stavimo u "ler" da bi koliko-toliko svest dobila shansu da savlada suzenje u koje ga je aktivirani program stavio,ali i tu treba biti vrlo pazljiv jer nekad to moze delovati kao katalizator,pa kad se iz lera ponovo ubaci u brzinu,nakupljeno,nesagorelo gorivo(koje je vec vrelo) i ono novo koje je hladno chine nepredvidljivu smesu koja je na korak od eksplozije u ko zna kom pravcu
nekad je i sama blizina osobe sa podignutim vibracijama dovoljna da neke programe iskljuchi,a nekad i da ukljuchi vishe njih odjednom,
zato,
pazljivo kad reshite da nekome "pomognete"
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 1:23 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 31, 2007 2:04 am
Postovi: 15
Lokacija: NS
nat , ti i Jack987 u postovima pricate o programima ... sta je to , odnosno
o cemu je tacno rec ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 2:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
sonja je napisao/la:
nat , ti i Jack987 u postovima pricate o programima ... sta je to , odnosno
o cemu je tacno rec ?

tachno,da tachnije ne moze,samo treba prochitati,zar ne?
link na text ti je stavio galaksija,chak si ga i u citat stavila,...
sonja je napisao/la:
galaksija je napisao/la:
Mislim da će ovakvih masovnih ubistava biti sve više i više, jer neki su jednostavno - tako programirani:



http://www.galaksija.com/ispiranjemozga.htm



Pozdrav


Pre par godina u mestu odakle sam, desilo se nesto slicno kao u Jabukovcu. Nastradale su tri osobe, jedan bracni par i prijatelj ubice, ciji su delovi tela nadjeni kasnije u ubicinom zamrzivacu. Isti taj koji je ubio te ljude branio se tako sto je isticao da je dvostruka licnost.

...ali treba i chitati,jebiga,i hranu treba zvakati,nije valjda da ti se dopada jesti hranu koju neko drugi zvace za tebe :mrgreen:
chak i chitanje na brzinu je dovoljno za shvatiti da osoba koju si navela u ovom citatu nije mogla braniti sebe isticanjem da je dvostruka lichnost,(to bi mogao neki advokat da upotrebi kao olakshavajucu okolnost)jer osobe koje su MPD sluchaji toga nisu svesni,lichnost moze biti podeljena na 2,3,4...ja sam chitao istorije bolesti gde je um bio pocepan na 15-20 nezavisnih jedinki,koje medjusobno nisu povezane,odnosno ne znaju jedna za drugu,i chovek nema pojma da u glavi nosi 20-tak identiteta,i nema secanja na bilo kakav dogadjaj koji se odigrao dok je neki od identiteta bio aktivan,jer su ostali identiteti pasivni i iskljucheni od svesti,poshto se shkolujesh za pravnika,valjda si se srela sa procedurom utvrdjivanja urachunljivosti,postoji hrpa testova kojima sudski veshtak-psiholog,psihijatar,votev'r,veoma lako(u vechini sluchajeva) prepoznaje kada se radi o simuliranju ovog ili nekog drugog psihichkog poremecaja koji suzava svest na krace ili duze vreme
kod mentalnog programiranja,veshtiji programatori,kao recimo ovaj koji se pominje u textu koji je galaksija linkao,mogu da pocepaju um i na par hiljada :!: nepovezanih jedinki,kolika je to zbrka u glavi,mos'h mislit #-o
ako te zanima josh detaljnija literatura u vezi mentalnog programiranja onda ti preporuchujem knjige Frica Springmajera,uz obavezno upozorenje da chitash polako i pazljivo,i na bilo kakve neobichne simptome(recimo nagla i neobjashnjiva glavobolja,vrelina na samo odredjenim delovima glave,prodoran bol u ochima i sl.) da smesta prekinesh sa chitanjem do daljneg,zashto :?: ,valjda ti je vec jasno iz mog prethodnog posta u vezi aktiviranja programa zashtite glavnih programa
ipak,chini mi se da bi bilo bolje,s obzirom da se prvi put srecesh sa ovim stvarima,da pre Frica,prvo prochitash textove sa glavne strane ovog sajta,pa onda i srodne teme ovde na forumu,tako ce ti i Fric biti razumljiviji i lakshi za chitanje(ako je to ikako moguce,jer ima tu mnogo gadnih stvari) a i ti cesh biti spremnija i zashticenija za suochavanje sa svim tim
peace,
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 5:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
PAMTITI SEBE 24/7


:D
Sad kad si vec pomenuo, moglo bi i malo opsirnije, ma moze i poseban topic . . .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 6:35 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Mentalno programiranje nije oblast koju poznajem , ali kao buduci pravnik znam da postoji teorija o rodjenom zlocincu koja kaze da se zlocinac se moze prepoznati po odredjenim psihickim i fizickim anomalijama npr moralna neosetljivost

iako je ista teorija danas odbacena , njen osnivac italijanski lekar Lombrozo je mozda i bio u pravu ...

moje misljenje, ispravte me ako gresim


Sonja, bilo bi veoma zanimljivo cuti nesto o toj teoriji, mozda pod temom „psihopatija“, i pogotovo zasto je odbacena. Lombrozo mi je potpuno nepoznat.

Ne volimo rec urodjeno, mene na primer ona snazno odbija (te se pitam da nije rec o mentalnom programiranju :D ), medjutim po svemu sudeci postoje ljudi koji pokazuju odredjene urodjene ili rano stecene psihicke i fizicke anomalije - moralnu neosetljivost, potpuni nedostatak empatije na primer, izostanak bilo kakvog kajanja - koje ih cine potencijalno mnogo sposobnijim da pocine zlocine. Medjutim, serijski ubica koji se ne seca sta je uradio, i koji je pre toga pokusao samoubistvo, se ne uklapa u ovu kategoriju.

Od tog tipa sa moralnom neosetljivoscu se eventualno mogu ocekivati pojedinacni zlocini koji ce pomoci ostvarenju nekog njihovog trenutnog cilja, ali jos mnogo pre se moze ocekivati da sebe dovedu u poziciju odakle mogu ciniti i masovne zlocine nekaznjeno: na celo vlada i drzava. I sve nas ostale uvere da to ponasanje nije samo normalno, vec i pozeljno.

Kada malo bolje razmislim, Dostojevski je u stvari ovo fantasticno opisao u onoj knjizi u kojoj Raskoljnjikov razvija teoriju o „napoleonima“, ljudima koje nesto kao savest nece zaustaviti na njihovom putu ka ‚visim ciljevima’, izvrsava ubistvo i optuzuje sebe zbog kajanja i grize savesti koju oseca, a koju u skladu sa teorijom percipira kao slabost, da bi na samom kraju doziveo katarzu prociscenja. Izgleda da smo svi pomalo Raskoljnikovi :wink: : nametnuti su nam uzori koje odlikuju teske psihicke anomalije, pa jos optuzujemo sebe sto ne mozemo da ih dostignemo.

Oprostite za prosirenje price u ovom smeru, ali nekako mi se cini da „normalan covek“ veoma tesko moze da shvati zasto bi neko preduzimao programiranja na drugim ljudskim bicima, zasto bi za nekog masovni zlocini bili pozeljni, ako ne razmotri cinjenicu da taj Lombrozo po svemu sudeci ipak jeste bio u pravu. Samo sto ljudi iz ove kategorije ne cine visestruke zlocine u Jabukovcu, ne znajuci ni sami zasto su to ucinili, vec kao pravi „napoleoni“ upravljaju raznim vladinim agencijama.

U pogledu samog programiranja: nat je odlicno opisao proces i tekst pod navedenim linkom je izuzetno informativan. Tesko se moze prepricati u dve reci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 10:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Evo ga Fric:
http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... ormula.pdf

http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... 0Slave.pdf

Bivši programer o programiranju uma:

http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=1

Svedočanstvo žrtve kontrole uma:

http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... judeca.pdf

http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... merica.pdf
Knjiga se skida na
http://www.ivantic.net/Ajk_i_zavere.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Citat:
PAMTITI SEBE 24/7


:D
Sad kad si vec pomenuo, moglo bi i malo opsirnije, ma moze i poseban topic . . .


tema vec postoji
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=39&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
ali na njoj se pishe premalo ili nikako,chak i najokoreliji spameri izbegavaju da prichaju o chichi,
jer sa chichom nema milosti :)
ako ga chitash otvorenim srcem,a po meni to je jedini nachin da shvatish shta je pisac hteo da kaze,
vec posle nekoliko strana oseticesh kako ti shamara Ego i necesh znati gde ti je dupe a gde glava :mrgreen:
chak i oni koji istichu da su vec podosta odradili na sebi ako su iskreni priznace da su chitajuci chichu osetili vrelinu shamara koji kao pljusak udaraju po Samovaznosti
mozda ga i zato izbegavaju,podseca ih koliko josh puno i mukotrpno treba raditi na sebi,ili kako kazu neki moji prijatelji:"ma dobar je chicha,ali mi je nekako pregrub" :mrgreen:
jebiga,kad ne mozesh ukrotiti kochijasha milovanjem Ega i ljubljenjem sebe u ogledalu,morash ga shamarati,to je jedini nachin pokazati gde mu je mesto
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 45 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz