Sada je: sri maj 08, 2024 8:39 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 17 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Robert Kubica
PostPostano: čet jun 14, 2007 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
http://www.dernek.ba/blog/51627/Denzza/ ... JEROVATNO_

Nevjerojatnom silinom udarca pri brzini od 300km/h, vozac formule ostao samo lakse ozljeden! Posto ima sliku Ivana Pavla 2 na svojoj kacigi, cvrsto je uvjeren kako je oo njegova zasluge te tako ovaj dogadaj postaje jedan od onih koji ce sluzit kao glavni dokaz pri proglasavanju Ivana Pavla 2 svetim.

Doista nevjerojatan dogadaj..prezivjeti takvo sto pri tolikoj brzini..zbilja velika sreca!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 15, 2007 10:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
e, pa neće grom u koprive, hehehehe!

:roll: :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Robert Kubica
PostPostano: pet jun 15, 2007 12:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
beLIEve je napisao/la:
Nevjerojatnom silinom udarca pri brzini od 300km/h, vozac formule ostao samo lakse ozljeden! Posto ima sliku Ivana Pavla 2 na svojoj kacigi, cvrsto je uvjeren kako je oo njegova zasluge te tako ovaj dogadaj postaje jedan od onih koji ce sluzit kao glavni dokaz pri proglasavanju Ivana Pavla 2 svetim.

Doista nevjerojatan dogadaj..prezivjeti takvo sto pri tolikoj brzini..zbilja velika sreca!!


Da mu se to desilo prije kojih 10-ak godina(pa i manje) mogao je imati i 10 slikica Pape na kacigi ali vjerojatno ne bi preživio.Današnji bolidi su stvarno napredovali što se sigurnosti tiče.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 15, 2007 5:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
nema takve sigurnosti pri 300km/h. cim su mu se kotaci razletjeli koji su nesto najsigurnije na bolidu.. za ocekivat je bilo da ce se tesko izvuc.
ne znam koliko je bila navedena sila kojom je udario ima negdje na netu, sila gravitacije i sl. uglavnom usporedeno je s jacinom aviona (e sad ne znam sto... #-o )........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 15, 2007 8:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
Eto vise se ljudi ne trebaju bojati leteti avionom, voziti kolima, skakati padobranom ... Samo treba nabaviti kacigu sa slikom Pape i nema problema...

Vidim siroku primenu ove kacige u buducnosti :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 16, 2007 6:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
haha.nisam naveo to kao razlog zasto je prezivio.to sam stavio kao detalj koji ce crkva uzeti kao dokaz dijela za proglasavanje Ivana Pavla 2 svetim... nema razloga za takve ironicne komentare.

ono sto je nevjerojatno je njegovo prezivljavanje! 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 17, 2007 1:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
ble_jay nosi ti kacigu ljudi ce ti se smijat i pljuvat ce na tebe po cesti jer ce rec da si poremeceni manijak ili manijakinja...pa ti nosi ako oces...sto se tice kubice,volio je ivana pavla i molio mu se svaki dan...svaki put prije natjecanja,ili vaznog dogadjaja...ovaj put mu je i pomogao...znate svi da bi netko postao svetac po njegovom zagovoru se moraju dogodit neka cuda,npr odzravljenja koja su neobjasnjiva znastveno i tako.....evo ovo kubicino je jako dobar primjer..naime prilikom udara u zid od 300 na sat.svi organi se raspadaju....covjek je izasao iz formule 2-3 ogrebotine...dakle imamo dvije odlicne stvari...kubica je ostao ziv,Papa ce postat svet...a sad uopce nije bitno sta ko misli o tome....i tu se vise nema sta rec..END OF DISCUSION


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 17, 2007 4:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ayrton Senna se do 1994.g. izgleda molio pogrešnom čovjeku ili je imao krivu sliku na kacigi... #-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 17, 2007 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Jack987 je napisao/la:
Ayrton Senna se do 1994.g. izgleda molio pogrešnom čovjeku ili je imao krivu sliku na kacigi... #-o

:mrgreen: :wink:


Koliko god bolesno zvučalo, ali Senna je izgleda izvršio samoubojstvo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 17, 2007 5:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
mislim da Kubica ne bi spasilo od samoubojstva ni 100 papa, taman ih tetovirao na guzici! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 18, 2007 12:24 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da. Važna je volja i odluka duše koja se odluči za taj potez. Samoubojstvo navlači karmu i malo teže lekcije u narednim ciklusima, pa je uvijek bolje izabrati alternativu, makar se u tom trenutku činila nemogućom.

No dobro, bitno je da je Kubica preživio i da ima volje opet raditi ono što voli.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 18, 2007 5:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
beLIEve je napisao/la:
haha.nisam naveo to kao razlog zasto je prezivio.to sam stavio kao detalj koji ce crkva uzeti kao dokaz dijela za proglasavanje Ivana Pavla 2 svetim... nema razloga za takve ironicne komentare.

ono sto je nevjerojatno je njegovo prezivljavanje! 8)


Znam da nisi naveo. Nisam ja komentarisala tvoju izjavu nego njegovu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 18, 2007 5:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
_Dario_ je napisao/la:
ble_jay nosi ti kacigu ljudi ce ti se smijat i pljuvat ce na tebe po cesti jer ce rec da si poremeceni manijak ili manijakinja...pa ti nosi ako oces...sto se tice kubice,volio je ivana pavla i molio mu se svaki dan...svaki put prije natjecanja,ili vaznog dogadjaja...ovaj put mu je i pomogao...znate svi da bi netko postao svetac po njegovom zagovoru se moraju dogodit neka cuda,npr odzravljenja koja su neobjasnjiva znastveno i tako.....evo ovo kubicino je jako dobar primjer..naime prilikom udara u zid od 300 na sat.svi organi se raspadaju....covjek je izasao iz formule 2-3 ogrebotine...dakle imamo dvije odlicne stvari...kubica je ostao ziv,Papa ce postat svet...a sad uopce nije bitno sta ko misli o tome....i tu se vise nema sta rec..END OF DISCUSION

Kao prvo Dario ne zivim u takvoj sredini gde su ljudi skloni ismejavanju i pljuvanju (ovde se za pljuvanje ide u zatvor), tako da se to nece dogoditi kakvu god kacigu nosila, drugo izvrces moje reci, ja sebe nisam spomenula ni u jednom kontekstu.
Drago mi je da je Kubica ostao ziv i nemam nista protiv da crkva proglasi Papu za sveca, ali ako se to desi uzrok moze bit samo verovanje da je on zaista ostao ziv zbog slike na kacigi ali ne i dokaz.
Dokaz bi bio kad bi svako ko nosi tu kacigu ostao ziv u istovetnim uslovima kao kod Kubice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 18, 2007 7:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
jay nisi ti mene skuzila ocito....nedjeluje isto neke stvari na sve..npr ti nevjerujes da svetci imaju moc zagovorom kod Boga tebi isprosit neke milosti..i normalno da ti nece pomoc..no evo ti primjer malo svjetovniji,vjerovatno si cula za brzo citanje,da bi uspjela moras vjerovat u to..evo moj prijatelj je dosao s vjerom na tecaj i danas cita knjigu od 200ak stranica u 15 minuta..dok drugi primjer decko koji je otisao na taj tecaj onako skeptican i nevjerujuci u to..nije prosao tecaj i uzalud je bacio novce...vjera radi cuda...;)

nadalje kazes zivis u drustvu u kojem se ide u zatvor zbog pljuvanja?aha..100% zivis u nekoj od zemalja europske unije...di se kako kazes zbog pljuvanja ide u zatvor,a di su poremeceni pogledi na svijet sasvim normalna stvar....hm..pravednog li tog drustva..nekazem da je pljuva nje ok....ali mislim da si shvatila poantu ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 18, 2007 7:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
_Dario_ je napisao/la:
jay nisi ti mene skuzila ocito....nedjeluje isto neke stvari na sve..npr ti nevjerujes da svetci imaju moc zagovorom kod Boga tebi isprosit neke milosti..i normalno da ti nece pomoc..no evo ti primjer malo svjetovniji,vjerovatno si cula za brzo citanje,da bi uspjela moras vjerovat u to..evo moj prijatelj je dosao s vjerom na tecaj i danas cita knjigu od 200ak stranica u 15 minuta..dok drugi primjer decko koji je otisao na taj tecaj onako skeptican i nevjerujuci u to..nije prosao tecaj i uzalud je bacio novce...vjera radi cuda...;)

Sve je to u redu sto kazes ali slepo verovanje bez imalo skepticizma i preispitivanja moze dovesti coveka u iluzije. Dozvoli da postoje ljudi koji ne poveruju bas sve na prvu.

_Dario_ je napisao/la:
nadalje kazes zivis u drustvu u kojem se ide u zatvor zbog pljuvanja?aha..100% zivis u nekoj od zemalja europske unije...di se kako kazes zbog pljuvanja ide u zatvor,a di su poremeceni pogledi na svijet sasvim normalna stvar....hm..pravednog li tog drustva..nekazem da je pljuva nje ok....ali mislim da si shvatila poantu ;)

Znaci ti si zakljucio da zivim u nenormalnom drustvu jer niko ne pljuje i ne ismejava? Zanimljivo.
Ne svidja ti se moj stav i onda ajde brze bolje da okrakterises drustvo u kome zivim kao nenormalno pa sam onda i ja nenormalna a ti onda ispadnes normalan, je'l to bio cilj?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 20, 2007 10:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Ma i ja se slazem da je sve to skupa samo još jedna iluzija u nizu.
uopće ne kužim ŠTA VAM oko toga nije jasno?
Svaka čast istraživanju i učenju, ali svi mi tribamo počet stvarat pozitivno ozračje najprije u SEBI, da bi se to posli manifestiralo "vani"!
Bez toga su nam ove rasprave koje vodimo, vjerojatno zadnja ILUZIJA s kojom se zabavljamo.

No hadr feelings! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 20, 2007 11:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Razlikujemo vjeru od uvjerenja.

Believe and faith.

U našim jezicima namjerno nema različita 2 izraza, da bi se zbunili i skrenuli ljudi. Iskrivljenje. Stara manipulacijska priča.

Ako netko ima nešto reći u vezi vjere, neka to učini u temi o tome.

Kubica će odvoziti još mnogo uspješnih vožnji F1, a ja ću zaključati ovu temu jer smo o njemu skoro sve rekli, a pitanja vjere, slike Pape, itd. ćemo u odgovarajućoj temi o vjeri.

Kubica - pobjedi !!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 17 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz