Sada je: sub maj 11, 2024 7:22 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon okt 15, 2007 12:54 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Šta su to engrami, nikad čuo?


Pročitaj Dijenetiku od Hubbarda. Imaš u downloadu.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 15, 2007 5:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Šta su to engrami, nikad čuo?


Pročitaj Dijenetiku od Hubbarda. Imaš u downloadu.

:mrgreen: :wink:



Aha, to znači da nikad neću saznat šta su to engrami.
Od mora i mora dokumentacija...gigabajta i gigabajta podataka koje prošetaše kroz moju glavicu na sam spomen čitanja novih stvari mi se nakostriješi kosa na glavi ko trava u mom vrtlu u svom najvećem pogonu i sjaju.

Sada odoh da se pakiram za poso, tamo imam zadatak da do kraja godine sažumam preko 1200 stranica knjige o silovitom dotNet-u koji mi je trenutno prioritet broj 1 u životu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 15, 2007 5:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
dotNet je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Šta su to engrami, nikad čuo?


Pročitaj Dijenetiku od Hubbarda. Imaš u downloadu.

:mrgreen: :wink:



Aha, to znači da nikad neću saznat šta su to engrami.
Od mora i mora dokumentacija...gigabajta i gigabajta podataka koje prošetaše kroz moju glavicu na sam spomen čitanja novih stvari mi se nakostriješi kosa na glavi ko trava u mom vrtlu u svom najvećem pogonu i sjaju.




Engram: trenutak "nesvjesnosti" koji sadrži tjelesnu bol ili bolnu emociju i sve percepcije, a analitičkom je umu nedostupan kao iskustvo.

Engram je jedini uzrok aberacija i psihosomatskih bolesti.

... ... ...

Analitički um: onaj dio uma koji promatra i pohranjuje iskustvene podatke kako bi postavio i riješio probleme, te usmjerio organizam duž četiri dinamike.

On razmišlja u razlikama i sličnostima.

... ... ...

Reaktivni um: dio ljudskoga uma koji pohranjuje i čuva tjelesnu bol i bolne emocije, te samo na osnovu podražaja i odgovora pokušava upravljati organizmom.

On razmišlja jedino u istovjetnostima.

Također se naziva reaktivna banka ili banka.

... ... ...

Aberacija: lat. (ab - od + errare - skrenuti) odstupanje od razboritog razmišljanja ili ponašanja.

U osnovi znači pogriješiti, raditi pogreške ih, točnije, imati fiksne ideje koje nisu istinite.

Riječ se rabi i u znanstvenome smislu, a znači skretanje od ravne crte.

Ako crta treba ići od A do B i ako je "aberirana", ići će od A do neke druge točke i na posljetku stići do B.

U znanstvenom smislu ta riječ također znači nedostatak točnosti ih pogrešno viđenje.

Primjerice, čovjek vidi konja, ali misli da vidi slona.

Aberirano ponašanje bilo bi krivo ili nerazumno ponašanje.

Kada osoba ima engrame, oni mogu skrenuti njezinu normalnu sposobnost opažanja istine do aberiranog opažanja, a potom i do aberirane reakcije na okolnosti.

Aberacija se suprotstavlja zdravom razumu, koji je njezina suprotnost.

Najosnovnija razina aberacije bila bi: "Ako hrana dobro miriše, makni se od nje!".

To se izravno protivi nastojanju organizma da opstane.

... ... ...

Dinamika: volja za životom, vitalnost i ustrajnost u opstanku.

Poriv za životom, njegova silovitost i svrha - Opstani! - u svoje četiri manifestacije: ja, seks, skupina i čovječanstvo.

... ... ...

Psihosomatske: psiho se odnosi na um, a somatsko na tijelo; izraz psihosomatsko znači da um čini tijelo bolesnim ili se odnosi na bolesti koje su stvorene unutar tijela poremećajem uma.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 12:07 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Aha, to znači da nikad neću saznat šta su to engrami.


Kako je jednostavno u Google upisati traženi pojam i dobiti rezultate...

Lijek za lijenost se zove spyro. Ima ga za kupiti u apotekama ili direktno djeluje ovdje na forumu! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Thanx, spyro!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 4:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
Lijenost je uselila kod mene odkad su mi većina ovih tema ušle u zastaru.....,


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 19, 2007 3:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Citat:
Kako bi se npr. krave i svinje mogle obraniti od ljudi? Tehnologijom? Ma dajte... Mudrošću i pameću? Ma da... nemaju toliko svijesti/znanja kao čovjek. Snagom? Možda, ali što je ta snaga protiv ljudske tehnologije? Bijegom u šumu? Pa i tamo može doć čovjek i uloviti ih... doduše teže nego uzgoj, ali ipak...

Ideje?
Svešću.Ljudskom svesnošću i saosećanjem životinje bi bile oslobodjene.
Mi,ljudi tražimo za sebe život bez patnje i boli a to činimo drugim bićima,na nižoj lestvici postojanja.
Mi izbegavamo bol,krivimo bića iz 4 denziteta koja manipulišu našim emocijama,nwo i razne moćnike da pokreću ratove a mi?Mi ljudi smo poput nacista prema drugim bićima!Jednostavno nije fer.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 07, 2007 1:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
ja mislim da mi je prijatelj reptil,bez zajebancije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 07, 2007 5:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
kako to znaš? :lol:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 24, 2007 9:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon dec 24, 2007 2:08 am
Postovi: 5
Lokacija: Heliopolis
po cemu si prepoznao da je reptil :)

_________________
- WolF FreQuNcY -


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 24, 2007 9:55 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon dec 24, 2007 2:08 am
Postovi: 5
Lokacija: Heliopolis
a za odbranu od reptila pocnite prije kopati rovove i kakvu masinku kraj sebe :) reptili su sa svojom tehnologijom najnapredniju civilizaciju poznatu sirians sto su na Sirus A kad su ih bombardovali lijepim topovima izbacili planet iz orbite poznat KHOOM :)

_________________
- WolF FreQuNcY -


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 1:04 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Što više proučavam sve ovo... čini mi se da je jedina moguća obrana od Reptilske rase - smijeh!!!

Nek ostanu bez "goriva"!!! Smjeh im nije "jestiv", odnosno, ne pašu im te frekvencije.

Bilo koji naš gnjev protiv njih - zapravo ih hrani.

------------------------------------------
Postano: 25.12.2007.
Član: Yorkshirska svinja sa crnom mrljom
Vrijeme: Nebitno
Mjesto: Negdje na svinjogojskoj farmi

Istovremeno s ovom našom temom, u 2. denzitetu se dešava slična stvar: jedna svinja pita drugu: "Kako da se obranimo od čovjeka?"

Na to će druga svinja: "Zbilja, jedino što možemo - to je da naše meso postane nejestivo za njih! Imaju toliko moćniju tehnologiju i znanje od nas, pa drugačije ni nemamo šanse."
------------------------------------------

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 1:12 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon dec 24, 2007 2:08 am
Postovi: 5
Lokacija: Heliopolis
8)

_________________
- WolF FreQuNcY -


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 1:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 11:55 pm
Postovi: 125
Lokacija: ZG
Jack987 je napisao/la:
Što više proučavam sve ovo... čini mi se da je jedina moguća obrana od Reptilske rase - smijeh!!!

Nek ostanu bez "goriva"!!! Smjeh im nije "jestiv", odnosno, ne pašu im te frekvencije.

Bilo koji naš gnjev protiv njih - zapravo ih hrani.


Slažem se Jack, svi negativnim entitetima sve što je pozitivno predstavlja nejedivu hranu zbog njihove prirode i odabira da pripadaju Tamnoj strani.

_________________
'The truth is the truth whether we know it or not'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 25, 2007 1:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
Citat:
Što više proučavam sve ovo... čini mi se da je jedina moguća obrana od Reptilske rase - smijeh!!!

Nek ostanu bez "goriva"!!! Smjeh im nije "jestiv", odnosno, ne pašu im te frekvencije.



Zanimljivo je da u magijskim ritualima kaos sustava, istjerivanje smijehom se smatra kao valjana metoda istjerivanja astralnih egregora, larvi i ostalog astralnog ološa, pa tako i reptila.

Po završetku svakog rituala pentagrama, operator se smije u meditaciji sa ili bez vizualizacije kao obrambeni mehanizam koji služi i protiv iščekivanja rezultata (ego-trip).

Svaka visokofrekventna emocija poput veselja, smijeha i drugih uzvišenih emocija pravi štiti oko čovjekova energetskog tijela kao što to kaže David Icke.

Mislim da su neke magijske tehnike koje sam naučio, također vrlo efektivne kako sam se i sam uvjerio. Npr. uzemljivanje, dobra stara wiccanska i druidska vježba, meditacija Srednjeg Stupa, izrada astralnog štita vizualizacijom i mantrom, zaštitni krug, bilo astralni blio fizički od kristala, kamenja ili jednostavno nekih simbola. Ja osobno u ritualima i meditacijama od reptila se štitim sa 8 kvarcnih kristala sa oštrim vrhom postavljenih na kardinalne točke kompasa (energetski, eterični štit).

Postoje i štitovi za nevidljivost korišteni također i kao zaštita od astralnih smetnji i upada. Tu je i rozenkrojcerski ritual Ružinog Križa, koji kako neki kažu može proizvesti astralnu nevidljivost (Crowley ga je koristio za trenutnu nevidljivost).

Za one koji nisu ljubitelji ritualnih metoda samoobrane, imaju i afirmacije, vizualizacije u kombinaciji sa ostalim vježbama iz raznih tradicija.

Mjera zaštite je puno, ali individualni korisnik bi trebao izabrati onu metodu s kojom najbolje rezonira. Naravno tu je i upijanje znanja, toliko bitnog u obrani protiv reptila.

Dobar način koji mi služi je i invokacija nekih od bogova intelektualne prirode (npr. Hermes, Thoth, Odin,...) koji su prirodni protivnici neznanja (reptila). Ezoterijski bogovi su abstraktni arhetipi a ne fizička bića. Oni koji su na višim denzitetima mogu uskočiti u pomoć. Nije bed. Uvijek postoji način. Reptili nisu nepobjedivi, a nisu ni jedina bića kojih se moramo čuvati u duhovnoj praksi. Elementali i ostala astralna bića kao patuljci, vilenjaci i vile mogu isto biti problem ako ih se ne poštuje.

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz