Sada je: uto jun 04, 2024 1:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sretan Božić
PostPostano: sub dec 25, 2004 12:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Sretno vam porodenje Isusovo!!!

Posto znam da ste ovdje vecina krscani (pogotovo ja, Bobo, i Jack).

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Evo i nesto prikladno za ovo Bozicno vrijeme:

LINK


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 26, 2004 12:12 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
HAHAHHAAA !

Hvala na čestitkama... kao ja kršćanin... hehehe! Zbilja dobra šala...

Zbilja pravi vjernik... hehe !!!

A za informaciju Streamer, pravoslavni dio kršćanstva ti slavi 7.1. pa mislim da imaš informaciju... A mislim da ko je ovdje na forumu, već je odavno prevazišao vjerske gluposti.

Slavimo podizanje svijesti - sve nas je više. Živjeli SVI !!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 26, 2004 2:43 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4230
slika

Ovo gore je dio proslave rođenja Hristovog, u Iraku.
(jedna slika ponekad može da vrijedi više nego hiljadu riječi)

Ja ne slavim vjerske praznike, međutim, želim sve najbolje onima koji ih slave.



Svima želim mnogo sreće i ZNANJA u novoj 2005.godini!!!



Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 26, 2004 11:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Svaka čast, Bobo !

Slika je do jaja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 26, 2004 11:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Jack987 je napisao/la:
HAHAHHAAA !

Hvala na čestitkama... kao ja kršćanin... hehehe! Zbilja dobra šala...

Zbilja pravi vjernik... hehe !!!

A za informaciju Streamer, pravoslavni dio kršćanstva ti slavi 7.1. pa mislim da imaš informaciju... A mislim da ko je ovdje na forumu, već je odavno prevazišao vjerske gluposti.

Slavimo podizanje svijesti - sve nas je više. Živjeli SVI !!!!!!!!


Budem i njima cestitao hehehe :mrgreen:

Ja sam cak morao i na ispovjed par dana prije bozica :roll: jer starci neznaju sta ja zapravo mislim.

Slika je odlicna
:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 27, 2004 5:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ha, ha !!!

Bilo bi zanimljivo nešto iz ovog asortimana ispričati na ispovjedi... Mislim da bi se pop zagrcnuo i izletio van ( ako slijepo vjeruje ). A ako zna nešto o tome, bježi koliko te noge nose... Da nebi nastradao. Ja sam svojevremeno ( prije par mjeseci ) dao cd s informacijama jednom starijem paru koji su mi došli u dućan. Bili su jehovini svjedoci... bilo im je jako ugodno pričati samnom, rekli mi puno lijepih stvari ( u stvari jadnici hoće dobro - ali ga ne čine )... pa sam im malo dao informacija da si prouče...
Neznam, više se nisu nikad vratili... hehe !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 27, 2004 5:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
U jednom trenutku mi je rekao da nam prijeti velika opasnost, da ce se nesto strasno uskoro dogodit. HAHAHA salim se, nije mi to rekao. Rekao mi je da nemozemo nista bez Isusa. Skoro sam rekao jebo te I... :mrgreen:
Onda znas koliko corav.

Ma vjerovatno su prodali taj cd :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 28, 2004 12:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ha, ha... da. Nisu ga vjerojatno prodali, već spalili kao evo ti, Sotono... na... sad mi pozivamo našeg dragog Isusa da ovo odobri... spali - uništi - razvali... sve ono što mi NISMO i nama NE PAŠE !!!

A možda su i bili neki "agenti" 4.-tog OPS-a. Da vide koliko znamo zasad. I kako ćemo reagirati. Moguć je shape-shifting i eto ih kao dvoje starijih ljudi koji nešto propovjedaju. Nikad se nezna. Ah, ma ko ih šljivi, ako su dobri, to će im pomoć, a ako su nametljivi - odbit će im se o glavu.
Kom obojci, kom opanci...

Hehehe!
:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 08, 2005 3:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 30, 2004 1:54 pm
Postovi: 24
Lokacija: U srcima voljenih...
Bozic..., hm, mi koji nismo u tom fazonu, tj. meni licno smeta sto ne rade prodavnice, sto prakticno sve stane, i gde je tu demokratija?
Isus je sigurno postojao kao licnost, ali to je verovatno bila neka politika...
Jezim se od ljudi koji varaju, kradu, pa i ubijaju, losi su roditelji, muzevi i
supruge, podmukli su prijatelji..., a onda odu u crkvu, darivaju crkvu i oni
su kao OK, a mi nismo kojima ne treba strah od Boga i takav ceremonijal
a LJUDI smo u pravom smislu reci i postujemo 10 bozijih zapovesti vise i bolje od njih jer imamo svest sta je dobro a sta lose...
Pa kad pogledam kako su popovima vece kuce od same crkve, kakve aute voze, skoluju decu u inostranstvu, imaju svoj cenovnik za sahrane, slave i sl. I da mu ja ljubim ruku... Ja se molim nekom svom Bogu bez posrednika.Mislim svojom glavom i trudim se da budem COVEK.Toliko
o Bozicu, ne smetaju oni meni, nego je problem sto JA SMETAM NJIMA
ovakva kakva jesam, jer se ne uklapam u njihovu svakodnevnicu koji
oni opravdavaju samo sa recima TAKO TREBA...

_________________
Ako sanjam-probudicu se,
ako se probudim-umrecu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 08, 2005 6:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Jack987 je napisao/la:
Ha, ha... da. Nisu ga vjerojatno prodali, već spalili kao evo ti, Sotono... na... sad mi pozivamo našeg dragog Isusa da ovo odobri... spali - uništi - razvali... sve ono što mi NISMO i nama NE PAŠE !!!

A možda su i bili neki "agenti" 4.-tog OPS-a. Da vide koliko znamo zasad. I kako ćemo reagirati. Moguć je shape-shifting i eto ih kao dvoje starijih ljudi koji nešto propovjedaju. Nikad se nezna. Ah, ma ko ih šljivi, ako su dobri, to će im pomoć, a ako su nametljivi - odbit će im se o glavu.
Kom obojci, kom opanci...

Hehehe!
:D


Da, jako je moguce. Neki se reptili mogu bez problema shapeshiftat. Ima ih inace 7 vrsta. Neke su od 180 cm visoki, a neke od 700-800 cm :shock: Daj zabrij nasto taj lici. Kad te žvakne rukom, orbitiras planet :mrgreen:

A i ti jehovini svjedoci su fakat cudne biljke. Ja neznam kakvo oni programiranje imaju.

Dobro kazes Sanjalica. I ja mrzim to prenamaganje. Kao dobar, ide na ispovjed, pricest, a okolo vara ljude :roll:
A najbolji su mi svecenici od svih. Bas neki dan govori kako moramo bit skromni i ponizni, a ja pogledam na svoju desnu stranu (bio sam vani) i vidim kucu dvokatnicu (ima veliki tavan pa moze bit i trokatnica), dvije garaze, unutra su dva auta, mazda 6 i jos jedan, mislim vektra, prosla verzija.
Reko, fakat se skromni u pm :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 10:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Samo da podsjetim na topic od prije godinu dana (mene nije bilo ovdje)...

Koliko li je božićnih drvaca ukrašenih topovima bilo ovog božića #-o

P.S. Ne volim otvaranje novih topica, ima ih baš kojekakvih otvorenih. Zato ovaj tekst lijepim ovdje, objavljen u jednom dnevnom listu, božićni broj...




Citat:
ISTRAŽUJEMO: TKO SU GOSPODARI I ZIDARI NOVOG SVJETSKOG PORETKA PO MJERI NAJRAZVI-JENIJIH
Globalnu vlast drže Bilderberg, Trilaterala, bankari i naftaši



Piše Ivo Jakovljević

Vođe jesu sve moćnije, ali ni urlika s ulice ne manjka – rat protiv Svjetske trgovinske organizacije nedavno u Hong Kongu Tko su gospodari novog svjetskog poretka (tu je floskulu prvi izrekao Adolf Hitler 1939., a oživio George Bush mlađi na početku svog prvog mandata u Bijeloj kući) na pragu krajnje neizvjesne, 2006.?
Stari se poredak raspao na dramatičnom razmeđu 80-ih i 90-ih godina prošlog stoljeća, s okončanjem »hladnog rata«, bipolarizma SAD-a i SSSR-a kao tadašnjih supersila, te s raspadom Varšavskog pakta, SEV-a, SSSR-a, Čehoslovačke i SFRJ. Novi se razvija širenjem Evropske unije i NATO-a na evropski sjever, istok i balkanski jug, ali i bujanjem Kine kao zasad treće ekonomske sile svijeta (kao kapitalističke zemlje, još pod vlašću tamošnje Komunističke partije), te američko-britanskim ratom za osvajanje iračke nafte preko kojeg cvjetaju golemi novi profiti zapadnih transnacionalnih kompanija i mega-banaka.

Amerika kao kriterij svega postojećeg

Iz američkog interesnog kuta, svjetsko se gospodarstvo i politika čine kao da su na unipolarnom rasporedu globalne moći, pod kapom Amerike kao jedine svjetske velesile, koja stoga više ne mora birati sredstva da bi postizala svoje strateške ciljeve. No, iz interesnih kutova većine toga istog svijeta, njegovo gospodarstvo i politika poprimaju sve izrazitiju multipolarnost i sve neizvjesnije višestrano nadmetanje SAD-a sa Evropskom unijom, Kinom, Indijom, Rusijom, Japanom i uzavrelim naftonosnim prostorom arapskoga Srednjeg istoka i pretežno muslimanske srednje i južne Azije. U igri je, dakle, dosad najviši i najsveobuhvatniji intenzitet globalnog nadmetanja za prevlast na zemlji, vodi i u zraku u sveukupnoj povijesti, s beskonačnim brojem varijabli, mogućnošću poteza i kontrapoteza, te s posve neizvjesnim rezultatom i posljedicama u neposrednoj budućnosti, čak i s pogledom samo u sutrašnju 2006-u.

Nedostaju odgovori

Upravljanje sve dinamičnijim tehnološkim, geopolitičkim i geoekonomskim promjenama u sklopu sve globaliziranijeg biznisa i otvorenog višestranog sudaranja – ne samo najmoćnijih i najvećih zemalja svijeta, nego i njegovih kulturno-vjerskih cjelina (prema Samuelu Huntingtonu, »civilizacija«) – prerasta u novi, povijesno neiskušani znanstveni, razvojni i etički izazov. Djelotvorne globalne odgovore na tu vrstu svjetskih izazova više ne mogu davati trustovi mozgova na nacionalnim razinama, pa niti na razini najmoćnijih međunarodnih organizacija, nego – pokazuje to i najnovija praksa – moćni stručnjaci globalnog tipa, koji su izvan svake kontrole (korporacijske, državne, međunarodne), ali koji kasnije, u sklopu svojih službenih dužnosti, svoje dogovore mogu pretvarati u razvojnu ili sigurnosnu strategiju svojih država, korporacija ili međunarodnih ustanova kojima su na čelu (ili će to u njihovo ime raditi mlađi članovi iste »lože«). Na toj karti globalne moći sve je manje mjesta za vrhove vjerskih zajednica: ili su marginalizirani, ili su u užoj konkurencijskoj igri isključeni, ili su korumpirani od vrhova globaliziranog kapitala.
Tko su, dakle, glavni akteri zidanja novog svjetskog poretka danas: koja svjetska imena, koje globalizirane kompanije, koje međunarodne ustanove?

Upravljači, gospodari i face s interneta

Prema zadnjoj top-ljestvici globalnoga časopisa »Forbes«, novim svjetskim poretkom drmaju najveće bankarske i naftaške grupacije, u američko-evropskom transnacionalnom vlasništvu, predvođene Citigroup i ExxonMobil, u društvu sa liderom u globalnoj ponudi energetske i vojne opreme, General Electricom. Te i ostale poslovne adrese s Forbesove liste na svojim čelnim pozicijama udomljuju osobe, koje su nekoliko godina njihovi top-menedžeri, da bi poslije bile predsjednici vlada, ministri, vodeći bankari ili na čelu MMF-a i Svjetske banke ili Svjetske trgovinske organizacije.
Stoga je toj kompanijskoj top-ljestvici prilično komplementarna top-ljestvica najcjenjenijih poslovnih vođa, koju je za 2005-u sačinio globalni Financial Times, na temelju anketnog ispitivanja 954 glavna direktora u 25 razvijenih zemalja i tamošnjih najvećih kompanija i banaka. Među prvih desetoro su, naime, ne samo Bill Gates, kao prvo ime informatičkoga biznisa, nego i Jack Welch (koji se iskazao kao glavni direktor General Electrica), i John Brown (koji se proslavio na čelu British Petroleuma). Usput, žene je u tom svijetu svemoći moguće naći samo svijećom.

U sjeni špekulacija

Ipak, većina njih su najmoćniji upravljači, operativci, u tom novom svjetskom poretku, ali nisu još dovoljno stari i premoćni da bi umišljali i djelovali kao njegovi vlasnici, stvarni gospodari. Imena te vrste gospodara svijeta od vremena francuske revolucije iz 1789-e, dugo su za širu javnost ostajala pod velom tajne, u sjeni špekulacija da ovi ili oni pripadaju nekoj od masonskih loža, čija je misija zidanje slobodnog svijeta po mjeri kapitala i širenje moći razvijenih kapitalističkih zemalja na sve strane manje razvijena svijeta, radi njegova što jeftinijeg podčinjavanja.
No, informatička je era promijenila i te običaje: imena više nisu tajna, pa ni mjesta i datumi njihova okupljanja, nego tajnom ostaje njihov sadržaj, dogovori, planovi. S razvojem interneta ta su moćna imena zaposjela brojne internetske adrese, premrežavajući tradicionalne masonske lože s novokomponiranim imenima globalnih »trustova mozgova«, prema mjestu njihova okupljanja ili prema njihovoj tehničkoj strukturi.

Zidari »Sudnjeg dana« ili Dana poslije

Tako se dvije najmoćnije skupine, u kojima se više-manje nalaze i sastaju ista imena moćnika, danas prepoznaju pod šiframa Bilderberg-grupe i Trilateralne komisije. Prva je skupina začeta još 1954., nalazeći se u istoimenom hotelu u Nizozemskoj, a druga 1973. nakon prvog naftnog šoka, okupljajući najutjecajnije ljude Amerike, zapadne Evrope i Japana. Među njima su ta najmoćnija i najutjecajnija imena novog svjetskog poretka: od konzultanta za mnoge velike i male ratove i primirja, Henrija Kissingera, i špekulanta-filantropa koji posreduje u osvajanju bivših socijalističkih zemalja, Georga Sorosa, preko najmoćnijeg američkoga masona, Davida Rockefellera, do meštra koji zida novu globalnu naftovodnu i plinovodnu mrežu Dicka Chenneya, meštra koji ruši sve što mu na tom putu smeta Donalda Rumsfelda, meštra koji preko Svjetske banke smiruje revolt žrtava globalizma Paula Wolfowitza, sve do relativno mlađahna meštra, zaduženog za zidanje Balkanske unije Carla Bildta. Da bi skupni portret gospodara novog svjetskog poretka bio potpun, trebalo bi mu još umontirati i glavu novog-starog poglavara Saudijske Arabije, Abdulaha, i sliku novog ruskog cara Putina, i trojku najmoćnijih s vrha KP Kine.
Oni gospodare sa više od dvije trećine svjetskoga bruto-proizvoda, s većinom ratišta u svijetu, s većinom velikih demografskih promjena i etničkih seobi i »čišćenja«, te s većinom prirodnih izvora i zagađenja na Zemlji, pa i s međunarodnom (ne)pravdom i najnovijim tumačenjima povijesti. Zidaju li novi svijet prema Božjem ili prema Vražjem planu, možda će neki spoznati vrlo skoro.



Ima i nekoliko zanimljivih tabela koje su izašle u tiskanom izdanju, a nema ih na elektronskom. Pa pričekajte malo...kad se uspijem ulogirat ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 10:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
I da najozbiljnije čestitam svima onima dobre volje (sa naglaskom na dobre volje) koji slave bilo kada svoje vjerske blagdane... i oni su na svom putu /do svjesnosti/...pa i ja sam svojevremeno prilično slavila...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 11:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Jack:

Citat:
Slavimo podizanje svijesti - sve nas je više. Živjeli SVI !!!!!!!!


Jawohl!

Ma bar se ne mora raditi za blagdane...

Živjelo "ljenčarenje"...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Lipi moji, veseli i debeli bili, vazda navjeke, i uvijek sretni! 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 7:47 pm 
Blagoslovljeno bilo doba koje spaja ljude u dobroj volji i nadi za bolje. Rodio se Bog zbog ljubavi prema ljudima i preuzeo na sebe svu nasu bol. Hvala ti Boze i slava ti na vjeke vjekova!

Zelim svim krscanima blagoslovljen Bozic (koji god dan da slavili) te ga nosili u srcu ne samo na jedan dan nego kroz cijelu godinu.

:D

Ostalima zelim mir, veselje i blagoslovljen put koji god su izabrali, te neka se ubrzo spojili sa bozanstvenim u ljubavi :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 7:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Ne slavim praznike, odavno vec to ne radim, ne cestitam nikom pa necu ni ovdje.
Nadam se samo da ce ovdje biti sve vise i vise osoba koje zele da se odtrgnu od vjere, jer slaviti te praznike je manje vise,..... :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 8:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Sretan Bozic svima a najvise onim malobrojnim koji ga slave! :!:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
A vi koji neslavite puno propustate, ja sam se najeo pecenice kao nikad u zivotu :D :D

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 8:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
IsusBog je napisao/la:
A vi koji neslavite puno propustate, ja sam se najeo pecenice kao nikad u zivotu :D :D


Bravo.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 26, 2005 8:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Oces da ti posaljem malo :D :D
Ja slavim iako ne vjerujem u boga

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz