Sada je: pon maj 13, 2024 10:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Obrana od Reptila
PostPostano: uto sep 04, 2007 10:29 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto aug 21, 2007 11:55 am
Postovi: 2
Lokacija: V...s.NL
Pozdrav svima
Pretpostavljam da su mnogi odavde vec bili na ovom sajtu .
Zanima me misljenje o ovim tehnikama i necije eventualno iskustvo .
Zvuci 300 na sat !!! :twisted:
http://educate-yourself.org/dc/lillysre ... ug04.shtml
http://www.metatech.org/attack_reptilia ... nique.html

:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 11:44 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav, dobrodošao!

Hmmm... možda tako vidimo samo reptilske holograme, oni nemogu dugo prebivati u okruženju našeg 3. denziteta, pa obično nam šalju slike, holograme, misaone obrasce koje mi interpretiramo kao ljude i agente.

Do "pravog" reptila teško dođeš čak i u nižim stupnjevima astrala ( 4. denziteta ), rijetko su ih detektirali i kod regresija otmica. Rijetko se pokažu kakvi jesu, obično koriste svoje sonde za te "prljave poslove", Sive, itd.

Treba prvo saznati što sve te "tehnike" zapravo rade... možda izgleda "cool", a možda otvara našu "obranu" za eventualna "uskakanja". Dakle, oprez!

Znanje štiti.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 12:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Napad je najbolja obrana.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 12:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 03, 2007 10:08 am
Postovi: 2
spyro je napisao/la:
Napad je najbolja obrana.


napasti lizzia? kao prvo onda se koristiš njihovim oružjem i nisi ništa bolji od njih a kao drugo vjeruj da su oni mnogo iskusniji u ''napadima'', agresiji te kao takvi mnogo moćnija i svijesnija bića od tebe u sadašnjem stanju... napasti lizzija (ako je to uopće moguće normalnom čovjeku, pripadniku 3.denziteta) bilo bi nepromišljeno, pogubno i osuđeno na propast...

Knowledge protects, treba ih se shvatiti onakve kakvi jesu, shvatiti njihove motive i njihovu ''hranu'' te im istu onemogućiti i tako samog sebe zaštiti...mogu oni tebe oteti i raditi ti što god žele ali dok god se ti njih ne bojiš niti mrziš niti išta negativno što bi ih moglo nahraniti samo pucaju u prazan prostor... prevazilaženjem straha ćeš im onemogućiti utjecaj na tebe (bar mislim da je tako) i znanjem o njima i sebi samome te svojoj naravi i srži, konceptu tebe kao bića...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
"U svjetlu ove situacije, moramo biti spremni boriti se u drugačijem ratu. To je nova vrsta rata, nova po intenzitetu, a drevna po svojim izvorima... Rat gerilom, subverzijom, ustancima, atenatima; rat sa zasjedama namjesto bitaka, infiltracijom namjesto napada, u kojem se nastoji postići pobjeda tako što će se neprijatelj iscrpsti bez da se otvoreno bori s njim. On zahtijeva, u situacijama kad se s njim sretnemo, novu vrst strategije, sasvim drugačije snage i stoga novu i sasvim drugačiju vrstu svijesti i obučenosti."

Napad je najbolja obrana.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 9:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
Taj rat je rat protiv sebe, tj protiv njihove instalacije u nama iliti reptilskog mozga kako se strucno zove... a onda opet dolazimo do Kastanede i njegovih tehnika borbe protiv letaca...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 9:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
blue_jay je napisao/la:
Taj rat je rat protiv sebe, tj protiv njihove instalacije u nama iliti reptilskog mozga kako se strucno zove...


Taj rat smo već dobili.

Reptili mogu lajat na Mjesec , ako hoće al gotovo im je šta se toga tiće.

Podaci su ušli u materijalni svemir i tu su.

Bez obzira tko dobije bitku na ovoj planeti , ti podaci će se raspršivat po svemiru na druge planete preko memorije onih koji se inkarniraju nanovo na nekoj drugoj planeti.

Idući korak je izbacit reptile i njihove jatake sa ove planete , a poslije i iz samog svemira.

Fizički ih izbacit.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
spyro je napisao/la:
blue_jay je napisao/la:
Taj rat je rat protiv sebe, tj protiv njihove instalacije u nama iliti reptilskog mozga kako se strucno zove...


Taj rat smo već dobili.

Reptili mogu lajat na Mjesec , ako hoće al gotovo im je šta se toga tiće.


Moze biti ali i ne mora, ali mislim da nasa trenutna percepcija nije dovoljno siroka da bi smo bili sigurni u tako nesto.

Citat:
a poslije i iz samog svemira.

Fizički ih izbacit.


Mozda bi tako nesto bilo previse OPS karaktera, a narocito ako tada budemo 4D.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 11:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Mislim da se glavni "rat" vodi na nivou mozgova, uma, načina razmišljanja, na porastu svijesti.

Npr. ako i ubiješ fizički nekog reptila, on se reinkarnira opet u nekog malog drugog... kao i mi ljudi, i reptili su besmrtni. Naravno - kao određene duše.

Možda je rat dobiven u trenutku kad se kolektivno odlučimo da se više nećemo dati Reptilima ( ili bilo kojim drugim entitetima ) zahebavati, niti služiti kao njihova ishrana.

Da se sve biljke i životinje na Zemlji koje služe kao ljudska hrana odluče promijeniti ( da više nisu hranjive za ljude, da počnu imati u sebi neku otrovnu supstancu ili nešto slično ), ljudi bi jako brzo izumrli ili bili prisiljeni otići nekamo drugdje gdje bi možda bilo hrane za njih.

Kako bi se npr. krave i svinje mogle obraniti od ljudi? Tehnologijom? Ma dajte... Mudrošću i pameću? Ma da... nemaju toliko svijesti/znanja kao čovjek. Snagom? Možda, ali što je ta snaga protiv ljudske tehnologije? Bijegom u šumu? Pa i tamo može doć čovjek i uloviti ih... doduše teže nego uzgoj, ali ipak...

Ideje?

Ako rješimo ovaj problem stoke "protiv" čovjeka, onda ćemo rješiti i problem čovjeka "protiv" reptila...

#-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 11:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
Jedini nacin da se svinje i krave oslobode nas je da 'evoluiraju' u 3D. Ne vidim nacin da se oslobode dok su u 2D.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 12:13 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Ako napravimo to poredjenje sa zivotinjama: da, visi denzitet se hrani nizim. Ali mislim da lov na jelena u sumi nije toliko problematican za vrstu i entitet, mislim jelena. Covek je njegov „prirodni neprijatelj“ bas kao i bilo koja druga grabljivica ali entitet zivi u svom (uglavnom :? ) prirodnom okruzenju, razvija se uceci lekcije drugog denziteta i napredujuci kroz (brojne) inkarnacije prema visem nivou svesti i postepenom radjanju samo-svesti treceg denziteta.

Cini mi se da se problem javlja kod uzgoja zivotinja pri kome ljudi pruzaju udobnost sumnjive prirode, na nacin koji potpuno zaustavlja evoluciju vrste i razvoj jedinke. Jedinka nema nacina da nauci lekcije svog denziteta a vrsta degradira.

Po mom misljenju nalazimo se u veoma slicnom polozaju. Pruzen nam je komfor sumnjive prirode na nacin koji blokira/ili barem veoma usporava razvoj jedinke i vrste. Nude nam se brojni nacini sticanja energije koji bez greske koce razvoj svesti i nas napredak: od samosazaljenja, kradje energije od drugih, igranja nasih omiljenih igrica, spanskih serija i sapunica, samovaznosti, privlacenja paznje... Niko nije imun. :?

Bitka koja se vodi je bitka za svest. I mozda odustajanje od tih brzih nacina za sticanje nama neophodne energije (fast food-a, sto bi se reklo :mrgreen: ), sticanje znanja i sve ono sto podrazumevamo pod radom na sebi moze da trasira neki put.
Uz saznanje da je svaka spoznaja koja steknemo i svaki korak koji napravimo u centriranju one linije koja vodi izmedju nekih ops-krajnosti, vazna ne samo za nas licno vec za nase celokupno morfo-polje. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 8:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto aug 21, 2007 11:55 am
Postovi: 2
Lokacija: V...s.NL
Nisam bas 100 % siguran da se radi o drako bicima iz 4 denziteta . Mozda su u pitanju njihovi pioni na zemlji ...kao npr. kraljica Elizzibeta ili mozda Holandska Beatrixa , koji pripadaju 3 denzitetu i koje su njihovi kreatori drako`s instalirali na zemlji . Zar ne ?
Mozda bi ova tehnika , ako uopste radi , i bila korisna jer bi ih u svakom slucaju iscrpela (utrosak energije pri pokusaju odrzavanja ljudskog oblika) , a najvaznije prikazala u svom pravom svetlu . Zamislite koliko bi ljudi shvatilo istinu kada bi neki politicar na podijumu odjednom poceo da se znoji i pretvara u svog pravog sebe pred hiljadu ljudi. Svet bi se promenio preko noci , nabolje - nadam se , jer gore i ne moze biti .

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 6:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Haralampije-III je napisao/la:
Nisam bas 100 % siguran da se radi o drako bicima iz 4 denziteta . Mozda su u pitanju njihovi pioni na zemlji ...kao npr. kraljica Elizzibeta ili mozda Holandska Beatrixa , koji pripadaju 3 denzitetu i koje su njihovi kreatori drako`s instalirali na zemlji . Zar ne ?
Mozda bi ova tehnika , ako uopste radi , i bila korisna jer bi ih u svakom slucaju iscrpela (utrosak energije pri pokusaju odrzavanja ljudskog oblika) , a najvaznije prikazala u svom pravom svetlu . Zamislite koliko bi ljudi shvatilo istinu kada bi neki politicar na podijumu odjednom poceo da se znoji i pretvara u svog pravog sebe pred hiljadu ljudi. Svet bi se promenio preko noci , nabolje - nadam se , jer gore i ne moze biti .

pozdrav


Gubljenje vremena.

Uvatili ste se Elizabete ko pijan plota.

Za to vrijeme pravi igrači dobijaju na vremenu.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 05, 2007 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Citat:
Kako bi se npr. krave i svinje mogle obraniti od ljudi? Tehnologijom? Ma dajte... Mudrošću i pameću? Ma da... nemaju toliko svijesti/znanja kao čovjek. Snagom? Možda, ali što je ta snaga protiv ljudske tehnologije? Bijegom u šumu? Pa i tamo može doć čovjek i uloviti ih... doduše teže nego uzgoj, ali ipak...

Ideje?

Ako rješimo ovaj problem stoke "protiv" čovjeka, onda ćemo rješiti i problem čovjeka "protiv" reptila...


Baš prije par dana sam razmišljao mogu li delfini biti OPS. Kada bi im dali svijest u razini npr. ljudi. S moje točke gledišta, nemogu, jer im naprosto fizičko tjelo predstavlja ograničenje u tom smislu. Naime ja OPS vezujem (s moje ljudske točke gledišta), uz materijalno, odnosno gomilanje materijalnog i sav "status" koji materijalno u OPS svijetu donosi. Delfinu naprosto njegovo tijelo i onemogučava takvo skupljanje materijalnog.

Pogledajmo sad situaciju krave vs ljudi. Zamislimo da damo kravama svijest u razini ljudske i znanje o konstruiranju nuklearne bombe. Da li bi onda s ljudima u sukobu bile ravnopravne? Nebi, naprosto jer im fizičko tijelo (papci) predstavlja ograničenje. U svom 2D svijetu ju nebi mogle (fizički) konstruirati. Dakle, jedino rješenje bi bilo da im fizičko tijelo evoluira tako da bi postale ravnopravne u sukobu sa ljudima tj. da dobiju prste (pojednostavljeno rečeno).

Možda je na tragu ovog mog razmišljanja i odgovor na pitanje kakva je situacija u slučaju ljudi vs lizzardi. Ljudima fizičko (3D) tijelo predstavlja ograničenje i dokle god ne steknemo fizičko-eterično (4D) tijelo nikad nečemo (uz sve znanje) biti ravnopravni u sukobu.

Naravno, nesmjemo nikada ispustiti iz vida ni da 4D tijelo bez ZNANJA nije nikakva prednost. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 01, 2007 10:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Facts or Fiction

INTRODUCTION

So much is being written about the aliens that I felt very confused. But, when there is so much smoke, there must also be a fire somewhere. I have made my own investigations, and what I have found I am stating in these pages.

Apparently we have here on this planet a COMMON ENEMY, but we are not certain that he exists. Instead of subduing the COMMON threat, we fight each other continually.

Most people feel that many strange things are happening all over the planet, such as crime, terrorism, disasters, change of climates, drugs, pollution, diseases, etc.

We also see that governments are unable to handle these things, and we do not understand the reason for the rapid decay of our civilization. Often not even the governments know what is going on behind the scene.

Well, with the information I expose in this page, there is a possibility to take a new look of the world situation.

There are ways to check the validity of this information, if anyone wishes to do so.

In the area where a Base is located there are often occurring "strange" phenomena.

One can ask people in the surroundings if they have noticed anything strange, seen lights, people disappearing...

Most of us have seen these orange lights, have heard stories about abductions, or people who came back from strange experiences, but, as far as I know, not one has told us WHERE this Bases are situated, and none has described their PURPOSES and their ORGANIZATION!

Obviously, if there are Space Ships flying around, there must also exist places where they land, repair their Ships, sleep......LIVE!

Knowing where they are and what they are doing enables us to find the means of neutralizing them.


They are FEW compared to us, but they are in possession of an advanced technology of which we know far too little about.

When we know from where our main trouble comes, we also have a possibility to do something about it. Without this knowledge we are only shooting blindly at each other.

WHAT WE SHOULD KNOW, IS THAT WE HAVE AN ENEMY IN COMMON TO ALL NATIONS OF THE PLANET AND THAT, IF WE DO NOT HANDLE HIM, HE WILL HANDLE US BY SEPARATING US FROM EACH OTHER AND DESTROYING US.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 10, 2007 2:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
Nekad razmišljam kako se obraniti od samog sebe a ne reptila, nisu nam oni pravi neprijatelji nego mi sami sebi.
U nevjerojatnoj količini informacija čovjek jednostavno zatupi i izgubi smisao onoga što jest i što bi trebao te umjesto toga stvara strategije pokoravanja nečeg što nemože biti pokoreno.

Gospoda reptili su isključivo 3D stvorenja osim kraljevskih kasti koje obitavaju između fizičkog i astralnog svijeta i mogu koristiti blagodati jednog i drugog..kao i mi ljudska stvorenja samo nas ne uče kako to raditi a njih odkad se izglegu (valjda se legu iz jaja šta ja znam)

Uglavnom čak su jači na fizičkoj ravni nego na astralnoj, osim šta su jači 12-15 puta od prosječnog čovjeka sam pogled na takvo stvorenje zaledi krv u žilama...pokakite se od straha i onda nemate apsolutno nikakve obrane jer ona je pala zbog vašeg straha.

E sada jesam li u pravu neznam, moje iskustvo je jedno i vrijedi samo za mene, a detalje o reptilima kao 3d stvorenjima možete pronaći negdje na google video ili youtube ako je taj filmić još dostupan, a zove se "Alex Collier - the reptilian rulers"
Obavezno pogledati taj dokumentarac ako još postoji jer barem meni je samo potvrdilo mnogo toga i dodalo neke nove poglede na što već proučavam.

Isplati se potražiti i pogledati, ćus.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 10, 2007 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Ma kakvi reptili? Gdje?
Lopatom opizdit po glavi i to je to :)
Možda reptil na gradele? ;-)

Hehehe... malo zajebancije ni na odmet.
Sirite vibre ljubavi i jedinstva! Zajebancije i toga :D

Ako je tko posliko kojeg... neka pikne ovdje da vidimo!

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 11, 2007 6:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
dotNet je napisao/la:
Nekad razmišljam kako se obraniti od samog sebe a ne reptila, nisu nam oni pravi neprijatelji nego mi sami sebi.


Misliš valjda na "borbu protiv vlastitih engrama" ?

Reptili i engrami su totalno dvije različite teme , koje imaju dodirnih točaka , npr programiranje uma i Orion projekt , ali ipak to su dvije različite teme , i svaka za sebe.

Da , mi smo sami sebi krivi za ovo sve jer smo to dopustili , pa stoga nemamo šta tu osuđivat reptile il bilo koga drugog.

Zahebi budalu ako možeš , a tu nam reptili nisu ništa krivi , jer i oni samo opstaju.

dotNet je napisao/la:
U nevjerojatnoj količini informacija čovjek jednostavno zatupi i izgubi smisao onoga što jest i što bi trebao te umjesto toga stvara strategije pokoravanja nečeg što nemože biti pokoreno.


Naravno , to i jest njihova strategija , istinu ( misli se na istinu u smislu činjenićnog stanja , a ne o tome kako mi percepiramo materijalnu stvarnost ) je najlakše razbit tako da ju plasiraš uz još sto dezinformacija , pa se čovjek izgubi u svemu tome i na kraju odustane od svega , a što i jest bio cilj takve strategije.

Uopće ne namjeravam pokoriti reptile.

Namjera mi ih je izbrisati sa lica Zemlje i s materijalne ravni.

dotNet je napisao/la:
Gospoda reptili su isključivo 3D stvorenja osim kraljevskih kasti koje obitavaju između fizičkog i astralnog svijeta i mogu koristiti blagodati jednog i drugog..kao i mi ljudska stvorenja samo nas ne uče kako to raditi a njih odkad se izglegu (valjda se legu iz jaja šta ja znam)


Da , tako nekako više manje ( malo je šira tema , ima tu više toga , al ovo šta si napisao opčenito gledano stoji , ako ćemo gledat samo reptile kao takve ).

dotNet je napisao/la:
Uglavnom čak su jači na fizičkoj ravni nego na astralnoj, osim šta su jači 12-15 puta od prosječnog čovjeka sam pogled na takvo stvorenje zaledi krv u žilama...pokakite se od straha i onda nemate apsolutno nikakve obrane jer ona je pala zbog vašeg straha.



Zato ih treba zaskočiti s astralne ravni , pa neće niti znati šta im se desilo.

Kroz cijelu istoriju , preko religija i znanosti manipuliraju tim podacima i žele nas svesti tj uvjeriti da smo samo materijalna bića , kako nam ne bi slućajno iti pala ideja da takva opcija postoji.

Oni znaju koliko je to opasno da ih mi zaskočimo preko astralne ravni.

:mrgreen: :D :wink:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 12, 2007 8:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
spyro.
Šta su to engrami, nikad čuo?

Ti ćeš izbrisati reptile s lica zemlje kad ja budem imao 10 žena sa mnom u krevetu, nismo u stanju sebe kontrolirati a ti bi ih obrisao, cool down man, jesi li ikad došao u doticaj s astralnim reptilom pa okusio ono bolno?

Mi ih nemožemo obrisati s lica zemlje i to zaboravi, mi možemo da ih zaobiđemo a to je druga priča.....ima netko tko ih može obrisati a ti su par tisuća godina tehnološki i duhovno napredniji od nas.

Mi nismo u stanju da se popišamo u školjku a da ne popišamo usput dasku wc-a i pod oko školjke....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 14, 2007 8:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ja bih rekao da je Spyro ovđe debelo u pravu. Govnima reptilskim će mo debelo naplatiti sve i to s kamatom. Znam da su lažovi i prevaranti i znam da čovjek ima odbojnost prema tim dvijema reptilskih osobina. Od reprila je dovoljna odbrana saznanje da si besmrtan i da ti njihovo majmunisanje ne može naškoditi. oni nemaju više oružja protiv ljudi. a što se nas tiče viđećemo. i neće samoi reptili plaćati kamatu ima njih još. A ljudi će proći otprilike kao Crnogorci na primorju koji za bezvrijedni kamenjar dobijaju bogatstva. U ostalom sve će mo to sami viđeti u toku ovih naših života. :D

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz