Sada je: sub jun 15, 2024 11:39 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Šetnja
PostPostano: sub okt 04, 2008 9:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 05, 2008 1:56 pm
Postovi: 31
mozes da se setas protezes noge tako pametan i svestan da samo ti znas resenje za sve ,da vidis sve tvoje komsije kao glupake ,,seljake ........dosljake da si ti taj koji jos uvek,,,, iako je je kriza znas kako preziveti,,,, jebuckas devojku za sitnu lovu,, prodajes pamet nesretnicima ,,vozis neki autic i pricas o zaveri ali ti znas kako to ide i nema frke dok nepuknes,,a onda te boli kurac jer znas da si lagao i sebe i njih i bliznje i ne bliznje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šetnja
PostPostano: sub okt 04, 2008 10:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
sundance je napisao/la:
mozes da se setas protezes noge tako pametan i svestan da samo ti znas resenje za sve ,da vidis sve tvoje komsije kao glupake ,,seljake ........dosljake da si ti taj koji jos uvek,,,, iako je je kriza znas kako preziveti,,,, jebuckas devojku za sitnu lovu,, prodajes pamet nesretnicima ,,vozis neki autic i pricas o zaveri ali ti znas kako to ide i nema frke dok nepuknes,,a onda te boli kurac jer znas da si lagao i sebe i njih i bliznje i ne bliznje


to je oduvijek najlakse bilo - nije da si otkio toplu vodu, velik vecina funkcionira na isti nacin - to je put za slabice...

takvi kad tad skuze da sve sto su dali vrati im se natrag, pa onda izigrajavaju patnike - no netreba imati mislosti za one koje su lucidno grijesili...


biti covjek e to je vec nesto :wink:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 11, 2008 2:25 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Šetnja je lijek za dušu, ali volim ići sa ljudima od kojh ništa ne očekujem, ni oni od mene.
I da tako svi nesputano gledamo svijet ko da ga prvi put vidimo.
A pored svega najbolje je je ići sam i opet ne ispadne da si sam jer tu su ljudi koji prolaze i nijema komunikacija, slaganje.

A sve oko nas priča i pjeva svoju pjesmu, samo se treba otvoriti i ne očekivati ništa. Na jednoj šumskoj stazi je toliko tihog znanja da se nebi u knjižnicu uspjelo zapisati, sve da se i pretoči u rijeći.

Kada vas netko napada treba vidjeti istinu u njemu iza laži i sve je u redu.
Osim ako nije prikaza, krajnji sauger, koji u svojoj potrazi spreman pogaziti sve bezobzirno pred sobom, a to samo iz nakaznog gušta... i opet ostane gladan, prazan i nesretan.

I život je šetnja. Plačena je unaprijed, što se nebi onda veselili!

O čem ja to pričam? #-o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz