Sada je: sri maj 15, 2024 9:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet nov 13, 2008 9:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
Jack oprosti ali ja u pravilima ne vidim da je nekome zabranjeno da brise vlastite postove, nego samo da je sopusteno moderatorima da brisu tudje... :roll:


Sad da rasprvaljamo o tome kakvog uopce smisla ima citat tudje rasprave mi je jednako kao da raspravljam sa bakom kakvog smisla joj ima gledati mexicke sapunice na televiziji...

Sto se tice tvog osobnog snosenja se proslosti to je tvoj osobni pogled i mozemo se i ja i ti cudit jedno drugom kako smo drugaciji. Gledaj to ovako - ja svoju staru odjecu koju ne nosim vise -BACAM- nisam hrcak da skupljam stvari, a ni uspomene - radje cu gola dalje nego vuci sa sobom cijeli kovceg stare robe (starih uspomena)... eto neznam kako da ti poblize docaram ili objasnim nacin funkcionrianja.
Ne znaci da sam JA ILI TI u prvavvu nit ne moramo biti - SAMO SMO DRUGACIJI- ne trebamo se niti CUDITI nego postivati jedno drugome slobodu.

Kao sto si rekao "
Citat:
Dakle, tko će bezveze brisati svoje postove unatrag - bit će baniran. Mogu se raditi neke sitne prepravke, ali brisanje cijelih postova - nećemo tolerirati. Tko ima problema s tim - ne mora biti na forumu, ima i drugih mjesta na internetu...

TO je ok ako STE NAVELI PRIJE REGISTRACIJE- koliko vidim ne stoji ni u pravilima - najlakse je nekoga POTJERATI ukoliko ti se ne svidja njegova licnost - NAJALAKSE JE BITI NETOLERANTAN- takav je ovaj svijet ionako... a mi se borimo proti toga :mrgreen: #-o koja ironija HAHAHHA
borimo se globalno - A NE DJELUJEMO LOKALNO!

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 13, 2008 10:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Heh, pa vidiš...

... recimo da sam ja neki slikar i naslikam 3-4 slike i tebi se one jako sviđaju. Ja ti ih poklonim i ti ih staviš u SVOJU kuću, urediš fino sobu, onako kako se tebi sviđa, sve prilagodiš tim slikama, ne stavljaš novi veliki LCD preko njih, da ih ne zakloni, obojiš zidove da bude sve u skladu, prava mala galerijica u kojoj ti, kao ukućan i vlasnik tog stana ( kuće ), uživaš i živiš po nekim svojim načelima, pogledima i slično.

E, fino. Sve je tako lijepo i krasno, ali ja se jednog dana PROMIJENIM i odlučim da sva djela koja sam naslikao - da ona "nisu baš" ono što sam ja SAD. I tako, vođen time - odem fino do TVOG stana i pozvonim i kažem: uzimam svoje slike natrag, ili, baci ih u smeće...

Naravno, ti se začuđena pitaš što mi je, jesam li normalan, pa uredila si SVOJ stan sa njima, baš ti fino tamo pašu...

A ja poludio, urlam i derem se... "Vrati mi moje slike - zapalit ću ih! One nisu više "ja", ne pašu mojim novim pogledima!" Ti mi kažeš da se smirim ili da se udaljim jer sam poludio, ali ja inzistiram na skidanju svojih slika iz TVOJEG stana ( kao i možda drugih ) i na silu upadam u TVOJ stan, skidam slike sa zidova, a tebi ostaju RUPE i sve ti se poremeti zbog mojih akcija "brisanja".

E pa mislim da bi me izbacila iz SVOG stana ( kuće ), zar ne?

:mrgreen: :wink:

( "Nije to isto" - ne pali, kao ni "Ne piše u pravilima kućnog savjeta" )

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 13, 2008 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
kako bilo da bilo, primjetio sam da je OP bio nacitan lik i davao zanimljive odgovore/komentare, al jebiga sad :mrgreen: :blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 14, 2008 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
e vidis jack ja jesam (amater) umjetnik i meni je svaka slika dio mene. Rastavljam se od njih nikako ili ih spalim ih imam. Osobno mislim da slikari koji prodavaju svoje slike ne crtaju dio sebe nego samo kao i dizajneri "da se proda"...

eto jos jedan pogleda od slikara.

IMHO nema tih para tko bi netko moga o platit kad nacrtam dio sebe.
Imam bas tu jednu sliku u sobi koju sam naslikala - nesmije ju nitko ni komentirat na "svoj nacin" - jer je to cista moja misao pretocena u kreaciju - a ne necija interpretacija njegove misli sto sam ja zapravo zeljela reci sa time...

uglavnom skuzila sam ti pricu, no kako kazem.... u pravilima niste naveli da ljudi ne smiju brisati svoje postove i banirate ih bez da su pristali na takva pravila. Mozes ti to zvati kucna pravila - ali nismo svi iz "iste kuce"... :mrgreen: :P

NHF :wink: Znas mene - uvijek neki problemi :D hihih
Ali te i dalje volim jack :mrgreen: tvoja mackica mi je davnih dana ostala u divnom sjecanju!

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 4:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 16, 2009 11:20 pm
Postovi: 19
Šta bude ako se taj banovani korisnik opet registruje pod svojim ili nekim drugim nickom?Ako na primjer više ukućana koristi kompjuter pa više je i nickova,kad administrator banuje jednog da li to znači da će izbrisati i nickove ostalih zato što dolazi sa iste telefonske linije?A isto se dešava da neko ima dva profila pa kad ga banuje ovaj preuzme drugi profil i nastavi postovati naravno da ne pravi greške zbog kojih je banovan?Interesuje me da mi administrator ili moderator objasni?

_________________
Započni dan s osmijehom i pobijedi ga s njim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Bambus je napisao/la:
Šta bude ako se taj banovani korisnik opet registruje pod svojim ili nekim drugim nickom?Ako na primjer više ukućana koristi kompjuter pa više je i nickova,kad administrator banuje jednog da li to znači da će izbrisati i nickove ostalih zato što dolazi sa iste telefonske linije?


nemoguce je da se to desi. ako imas vise racunala koji su spojeni (recimo) preko wirelessa, e onda svi imaju isti IP. no nije IP ono sta administrator banira, nego korisnika (nick). a da ne govorimo da je standardno da kada ste spojeni preko providera putem sirokopojasne veze, da resetira IP svaka 24 sata. dakle ban putem IP-a ili tel. linije - nema govora.

svako racunalo ima svoj OS (podrazumjevajuci da svaki korisnik ima svoj jedinsveni nick na svom racunalu). dakle, jedino kad moze doci do "zbunjoze" jeste onda kada sajtovi provjeravaju IP adresu korisnika. e onda posto su svi spojeni preko access pointa (wireless uredjaja) - svi imaju isti IP. i onda bude problema, ali da se i to rijesiti :mrgreen:

i narawno. uwik banowan korisnik moze otworiti nowi account preko nowog maila. samo do kada tako?

LP :mrgreen: :blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz