Sada je: pon jun 03, 2024 8:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: "Lost soul" u potrazi za pomoći
PostPostano: pon apr 13, 2009 11:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon apr 13, 2009 10:43 pm
Postovi: 28
Dragi forumaši, imam osjećaj da sam uzeo, kako vi nazivate to, "crvenu pilulu".

Da li ste se susretali sa ovim problemom? Da li ste gubili volju i pribjegavali materijalnom svijetu?
I dalje znam da živimo u laži, ali to polako pretajem osjećati.

Tome moram stati na kraj.
Ako "plava pilula" budi, onda ću popiti dvije - jednu da neutrališe crvenu, drugu da budi.

Imate li kakvih savjeta?

_________________
Kakve su ti misli, takav ti je život!


Zadnja izmjena: Q; uto apr 14, 2009 10:58 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 11:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ne... crvena pilula budi...

Dobrodošao! Većina ljudi ( ne samo sa foruma ) je prošla na sličan način... ima svašta... pročitaj temu "Moja iskustva promjena"... možda pomogne... a i druge teme s foruma i šire...

Na kraju - IZBOR je TVOJ!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 14, 2009 11:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
svi kroz to prolaze, ja još uvijek pribjegavam materijalnostima i gubim disciplinu i onda sam tužan zbog toga i grizem se ali bi trebao raditi upravo suprotno. trebao bi reći (ako uistinu imaš neki cilj) pogrješio sam ali na greškama se uči, drugi put će biti bolje, ili još bolje, nisam pogrješio, već popuštam svom egu kako bi mu dopustio da se umisli i misli da pobjeđuje a ja zapravo vodim igru kako najbolje znam.

uostalom, kako je jack napisao, izbor je tvoj, i ja bih nadodao, ne postoji ispravan izbor, postoji samo izbor.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 14, 2009 4:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Uvijek budi skeptičan i postavljaj pitanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ehH, druzhe ,druzhe!
PostPostano: uto apr 14, 2009 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Opa!!! :D I ti si se uchlanio druzhe! :) :wink:

Znam, tako je i meni slichna situacija (znash da smo se ti i ja pocheli buditi odprilike u isto vreme), a i vidim da i ovi ostali to potvrdjuju da je pricha ista. I to je normalno , mora malo biti kriza u pochetku!
:wink:

Eto sam si i napisao ,,Kakve su ti misli, takav ti je zhivot'', video si u filmu THE SECRET koji sam ti dao i sve ostale stvari o chemu smo prichali. Ne daj da te ,,prelaz slomi' jer on kako vidim kod ostalih zna trajati veoma dugo i veoma je tezhak,a da bi ti bio lakshi treba da mislish pozitivno da obracash pazhnju samo na ono shto ti se sividja , shto imash do sad,i da budesh zahvalan tome, i da mashtash o onome shto nemash, i da zamishljash da to vec imash i tako ce ti se i ostvariti, i ,,prelaz'' ce ti biti mnogo lakshi i zanimljiviji. Ali nishta ,ama bash nishta ne govorish, ah da je to teshko, da ti nemozhesh, ovo-ono, tako ce biti josh tezhe. Plus imamo jedan drugoga, i ove ostale forumashe, a imam i dojam da se josh meni neke bliske osobe ,,bude lagano'' i koje ce nam se pridruzhiti!

Ne daj da zhivot zhivi tebe, nego ti njega!!! Ne daj da misli upravljaju tobom, tvoj ego, nego ti njima! Ne zaboravi nikad da sve misli u tvojoj glavi nisu zapravo tvoje. Eo ja zamishljam neshto kao da je moj mozak, moje misli kao znak JING-JANG, a moj je izbor da sve belo bude ukljucheno, a da crno potisnem, pobedim. Mislim da nema potrebe da objashnajvam shta je crno, a shta belo. I ja ne smatram da je pogreshno ni belo ni crno, nego jednostavno moj je izbor spiritulano, opredeliti se prema drugima koji hoce da se opredele prema meni i ostailma, pa chak cu pomagati i one koji izaberu crno ako ih volim. Hocu tamo gde vlada istinita ljubav, pravo znanje, slobodna volja, hocu tamo gde je svetlo,gde sve prshti od raznih boja koje nemozhemo ni zamisliti, gde prshti sve od informacija,ljubavi, srece, gde imamo i chula koja sad nemozhemo ni zamisliti. A znam da ti to silno zhelish, da upoznash istinu kakva je ona stvarno, i znam vec koji bi tvoj izbor bio, kao shto znam to za josh jednu meni dragu osobu.

Ma videcesh kako ce nam sad biti bolje i prijatnije kad shkola zavrshi! :wink: Garantujem ti! 8) Imacesh vishe vremena za sebe, i ja za sebe i za ostalima do kojima mi je stalo, a tu i ti spadash! :D :wink:
Ne daj se care!!!
:wink: :mrgreen:


Zadnja izmjena: mrtav umoran; uto apr 14, 2009 9:45 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 14, 2009 9:51 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Jedino bih rekao da nista ne treba potisnuti. Treba uci u to i izanalizirati. Nema negativno i pozitivno. Sve samo postoji i zavisi od percepcije.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 14, 2009 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
ja ne smatram da je pogreshno ni belo ni crno, nego jednostavno moj je izbor spiritulano, opredeliti se prema drugima koji hoce da se opredele prema meni i ostailma, pa chak cu pomagati i one koji izaberu crno ako ih volim. Hocu tamo gde vlada istinita ljubav, pravo znanje, slobodna volja, hocu tamo gde je svetlo,gde sve prshti od raznih boja koje nemozhemo ni zamisliti, gde prshti sve od informacija,ljubavi, srece, gde imamo i chula koja sad nemozhemo ni zamisliti.

Moje je mišljenje da takvom podjelom nećemo stići baš na ono mjesto koje želimo.
Želim reći da nije teško razumjeti isomišljenika ili osobu sa sličnim afinitetima,zapravo to samo po sebi ima smisla.Isto kao što nije teško voljeti osobu koja te voli,ako ćemo tim rječnikom.Kako ćemo do pravog znanja ako gledamo stalno iz jedne perspektive.Kako ćemo znati što je spirituano ako još neznamo što je materijalno.
A kad to sve saznamo,vjerojatno ćemo ne samo da si nećemo moći zamisliti kamo idemo,nego ćemo točno znati.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Da, upravu si!
PostPostano: uto apr 14, 2009 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Cezar je napisao/la:
Jedino bih rekao da nista ne treba potisnuti. Treba uci u to i izanalizirati. Nema negativno i pozitivno. Sve samo postoji i zavisi od percepcije.


Pogreshno sam se izrazio. Mislim da treba uci u sve to i prouchiti sve, ali nakon toga,nemozhemo krenuti na sve strane, moramo izabrati, i na ovo za shta sam rekao ,,potisnuti'', na to sam mislio (da to znajaci kakvo je), jednostavno ostavim tako otkrivenim i okrenem se prema onome chemu tezhim, shto zhelim da postignem, shto zhelim da razvijem u sebi i kroz sebe.

I pod ,,crno'' smatram ono shto mi nije u interesu da se u tom pravcu razvijam, a belim smatram onaj put kojim zhelim da idem, ono shto zhelim da razvijem u sebi, na sebi, kroz sebe. A da bih uspio u onom shto zhelim, moram i s jednim i s drugim da se upoznam koliko je vishe moguce, i jedno i drugo mi je slabo poznato za razliku od onoga koliko osetjam da bi mi moglo biti poznato, pogotovo ono ,,belo''.Smatram da mi nije potrebno da vidim chitav put odamh da sve znam,smatram id a je to teshko moguce da tako vidim odmah, to cu videti tek kad stigenm do cilja. Kao kad idemo putem a magla je,vidimo samo ispred sebe, i to je sasvim dovoljno, nenzamo akd cemo naici na raskrshce, al znamo da cmeo, i uz put uchimo, i pripremamo se za nash odluku ,,kud dalje''. Ne vidim chitav ,,Jing-Jang'',ne osetjam, ne poznajem, ALI HOCU.I mozak nazivam Jing-Jangom samo zbog toga shto sam do sad rekao,samo u tom smilsu, a ne zato shto je jedno pozitvno, a drugo negativno.

Svi znamo da koristimo u proseku 1% mozga! :evil: Znamo i zashto, bar tako predpostavljamo,(da ne ulazim sad u to). Zato kazhem da ne vidim chitav Jing-Jang.
I da kazhem , od kad sam pocheo da se osetjam chudno, i da drugachije gledam na stvari,i da me nekad obuzme neki neobichan osetjaj kad legnem,(u zadnje vreme nije, al znam da ce opet kad-tad), da se osetjam bolje (u pochetku nisam). Jest da inache zna naglo varirati moje raspolozhenje, chas loshe,chas dobro,al osecam da se ravnotezha uspostavlja. I poznavajuci sebe uvek se snadjem nekako, u svakoj situaciji, i nekako me to teshi, znam da cu izaci na kraj sa svime, neznam kako, ali znam.

Teshko je, priznam. Ali ne bash u pravom smislu te rechi teshko. Mislim ako se ima dovoljno volje i nije teshko, nego jednostavno ja nemam vremena za sebe koliko zhelim, ne snalazim se bash sa vremenom i problemima raznim,i zbog toga gubim volju. Ali znajuci svoju prirodu, neznam ni ja kako , kao da me neko podigne kad padnem, da li sam to ja ili neko drugi, neznam. Ali volim to, i to mi daje snagu i volju, i zbog toga josh jache i snazhnije ustanem svaki put kad padnem. Uvek uspem nekako i izadjem na kraj.

Neznam da li neko od vas oseca ponekad neku prisutnost, ili kad legne u krevet kao da lebdi, ne oseca tezhinu, osetja blagu vrtoglavicu, i predmeti oko njega su nekako neopisivo drugachiji. Bojao sam se toga
:oops: , i mislim da zato vishe i toga nema kod mene, da je strah to potisnuo, ali mislim da bih to mogao povratiti, i videti o chemu se radi. Naravno trebace vremena. #-o

Mozhe li mi neko od vas reci neke stvari neobichne koje su vam se deshavale ili se deshavaju, preciznije ako je moguce??? Poshto meni jedna jako bliska osoba tvrdi da ponekad vidi nekakve ,,krugove'' i da se veoma teshko mozhe skocentrisati na njih, i ta se osoba u pochetku bojala toga naravno kao ja, i rekao sam joj da se ne zezne kao ja, da ne potisne to sa strahom. I nije. I sad mozhe da ih vidi povremeno, ali nezna o chemu sluzhe josh, osim shto tvrdi da joj pomazhu i da se bolje osetja. Ta osoba se veoma dobro razumije u horoskop i astronomiju,i zna neshto o ljudskim aurama. Jedna mi osoba govori za tu shto vidi ,,krugove'' da ima povishen stepen percepcije. hmm...?

Ako neko mozhe da mi kazhe iskreno o nekim stvarima koje im se deshavaju i koje su im se deshavale u pochetku ,,budjenja'', neka kazhe, veoma me to interesuje. I plus koje su vas stvari navele do budjenja?????
Mene razne, uglavnom losha iskustva, emocionalni bolovi, frustracije, ali to me nije bacalo u ochaj(jest u pochetku), ali posle sam samo razmishljao i razmishljao. Pocheo se prisecati detinjstva i raznih iskustava, i shvatio sam da su me i u detinjstvu navodile neke stvari, zapravo oduvek su me navodile, ali tek u zadnjih pola godine sam pocheo da se ,,budim''. Molim vas odgovorite mi u shto vecem broju!!! :)

Bicu veoma zahvalan, i dobicete svoj REWARD kad-tad! Garantujem!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ehH, druzhe ,druzhe!
PostPostano: sri apr 15, 2009 8:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon apr 14, 2008 2:26 pm
Postovi: 59
mrtav umoran je napisao/la:
treba da mislish pozitivno da obracash pazhnju samo na ono shto ti se sividja , shto imash do sad,i da budesh zahvalan tome, i da mashtash o onome shto nemash


Treba da obracas paznju na sve, pogotovo na ono sto ti se ne svidja, ali drugacije nego sto smo svi navikli. Recimo, desi ti se nesto sto se ne dopada tvom egu, pa onda kazes: "Sjajno, hajde da naucim nesto iz ovoga!". Budi prisutan uvek. Ne zatvaraj oci pred losim stvarima, tako ih samo potiskujes i nisi nista uradio. Mastanje o stvarima koje nemas je podsticanje zelja da bi udovoljili svom egu. To te nece daleko odvesti, osim ako ne zelis da se bavis magijom, a to je vec nesto sasvim drugo.

mrtav umoran je napisao/la:
Mozhe li mi neko od vas reci neke stvari neobichne koje su vam se deshavale ili se deshavaju, preciznije ako je moguce???


Ljudi su vec dosta pisali o svojim iskustvima na ovom forumu

http://galaksija.info/forum/viewtopic.p ... highlight=

http://galaksija.info/forum/viewtopic.p ... sc&start=0

Srecan rad :D

...i promeni nick u odmoran, pa da vidis sta ce da se desi :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 15, 2009 9:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Da, upravu si! Ali i ne valja previshe gledati,tj troshiti energiju na to,(iskazivati loshu energiju) na losha iskustva i zaboravljati prijatna i sebi govoriti ,,ma ja sam takav rodjen da mi se loshe deshava''! Nego samo cisto se upoznati sa njima i analizirati od kuda tachno potichu, da li se mogu izbeci, itd. Samo sam to pisao da uteshim druga, da ga smirim, da ima samouverenosti u onome shto radi. I to je to.

Hvala za linkove! :mrgreen:

A shto se tiche imena, ko ga shisha kao da je bitno! Podseca me uvek kako sam se bio osecao i drzhi me jakim jer osecam razlike od pre. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 15, 2009 7:54 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Nema loseg iskustva. Sve je skola i sve zavisi samo od tvog trenutnog stanja kad se nadjes u "losoj" situaciji. Ne ljuti se-posmatraj.
:occasion5:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 15, 2009 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Cezar je napisao/la:
Nema loseg iskustva. Sve je skola i sve zavisi samo od tvog trenutnog stanja kad se nadjes u "losoj" situaciji. Ne ljuti se-posmatraj.
:occasion5:


Hmmmm..... :| Hvala!!!! :wink:

Znachi, savet bi bio da posmatramo iz shto objektivnijeg gledishta u svakoj situaciji u kojoj se nadjemo.

Da budemo shto mudriiji, a uz to i shto opushteniji i smireniji, a valjalo bi u poneshto malo i veselja uneti, humora i radosti, da nam bude lakshe?! :D 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 15, 2009 9:24 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Tako je lakse. Mozda bi ipak trebao promeniti nick.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 15, 2009 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Cezar je napisao/la:
Mozda bi ipak trebao promeniti nick.


Kako sad da ga promenim? :| Jedino da se ponovo registrujem. :|

Ma pusti nick.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 9:04 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Da, da, da, ovo i kod mene upravo traje Q. Pisao sam u ovih par dana tri posta na istu temu (Zeitgeist). I u tih par dana se desila promjena pogleda na samog sebe zbog sukoba unutar mene. U stvari više razumijevanje sebe. Naime, bilo me frka pisati na početku. Imao sam ogromnu branu, neki iracionalan strah, sve sam vagao po 100 puta. Trebalo mi je mnooogo vremena i energije. Iza svake rečenice je bilo hiljadu onih koje su htjele napolje a sve su bile kontradiktorne jedna drugoj, neki sukob. Poslije sam legao u krevet i razmišljao, maštao, onda odjednom, na svaku konstruktivnost dolazio bi crni kraj, crne misli, nekakve bljuvotine. Ranije sam se momentalno priključivao na tu bujicu crnila vlastitih misli i odlazio u potpuni bes, ono bijem ljude, ubijam ih, grči mi se vilica od siline emocije..uf ma grozota od negativnosti ( pisaću... ). Kad sam uočio ovu pojavu prošle godine prešao sam na svjesno odbijanje takvih misli ( i to samo kad ih primjetim ) i prebacivanje na drugačiju projekciju filma ( kakva greška ) ali džaba eto njih opet možda ne danas ali sigurno sutra.Tako se desiše crne misli ničim izazvane (a nije tako) i tu noć. I po prvi put u životu sam ih posmatrao. Nije ovo došlo odjednom. Pokušavam već neko vrijeme. Bude pa ne. Pomislim promatraj i fulam odmah. Ovog puta na kratko je prošlo, vrlo kratko. Nisam osjetio nikakav bijes. Nema emocija ali nema ni odbijanja kao svjesne reakcije na njih jer se ne trudim da reagujem. To se ponovilo i u snu koji je bio neki horor (pisaću ...). Isti mehanizam, posmatrao sam samo nemam pojma kako sam ga primjenio? Kad sam se probudio sve ono što sam dosad čitao se pomalo složilo, uobličilo malo ali nije to još to. Poslije sam opet pisao drugi post kao odgovor na Arjin a i moje malo bolje shvatanje materije . Tad je izletjelo nešto drugo. Kompleks manje vrijednosti odnosno mehanizam da projektujem samom sebi autoritet u ovom slučaju Arju i sve to odvija na nekoj periferiji ne znam kako da objasnim. Ovo se odvija simultano dok pišem. Primjetih to i pomislih...šta ti to radiš čovječe? Ta osoba je ista kao i ti i stremi ka istim stvarima. Ako više zna od tebe sjajno, ali da li je tako? Vjerovatno jeste što se tiče metafizike ali koga briga! Ti znaš nešto drugo, imaš mozak, imaš pozitivnu dušu hoćeš da se razvijaš. Čemu strategija bumerang ? Čemu postavljanje u podređen položaj i podilaženje ne bi li se sad svidjeo ovim ljudima? Kao pas u hijerarhiji čopora. Vidi Jave jes' dobar i lijepo maše repom. Q ovo se sve dešava simultano u meni. Pišem, pa misao. Pa stanem, pa primjetim, pa me blam i sve tako. Za onih nekoliko redaka mi je trebalo vremena ihaaaj. Arja se složila sa mojim izlaganjem i unijela svoje viđenje i kao dobro biće mi poželjela dobrodočlicu i dala mi link. Sva ova moja razmišljanja koja sam tad imao potiču iz straha da sam raskrinkan od Arje jer bježim Q čak i dok pišem sve ovo ja negdje lažem sebe. Izgleda da su to ti slojevi. Laži na laž. Barem je tako kod mene. Ali sad sam tu na forumu Galaksije i pišem. Nema nazad. Da se vratim na priču. I onda kliknem na link i pročitam text. Aman kao grom. To mi je tako trebalo. Kako li me je samo pogodila (misleći na to što je postavila taj link ) ? Zamisli uobrazije da sve postoji zbog MENE. Auuu...Ma tamo sve lijepo piše...I tako...Čitao sam ja već to. Ali sad sam u direktnoj akciji ne znam kako da ti objasnim, odgovoran sam, radim na sebi pišući. Ne pišem ovdje da bih zaradio nešto. Niti da bih bio veći samome sebi ( a da li je tako? vidi se iz priloženog ta ''veličina'' ). I onda sam napisao ono HVALA. I tako mislim. Tako jeste. I nije to hvala samo Arji nadam se da ćeš to shvatiti Q. I ne samo Zaitgeisu. I ne samo Topperu na njegovoj analizi. To je hvala i meni a i tebi Q i svima ovdje. I mojim precima i mojoj braći i sestrama. I svim mojim i njihovim greškama. Svemu. I ova bolest nije pobjeđena pisao je nat o tome, o debelom korijenu.Tek sam zagrebao.
Citat:
Ljut sam na samog sebe zbog vlastite spoznaje o manipulaciji, ...kakav zez' .Teško mi je sad pretočiti u riječi smisao ovoga što napish, uf...

Iza ovoga što napisah na temi o Zeitgeistu se krije ovaj trekst Q koji sad pišem. Vidiš li straha. Teško mi pretočiti... Jeste bilo je tako, bilo mi je teško ali ma daj ... lažem mogu ja to.
Ti si imao snage da pitaš a ja sam obigravao kao mačka oko vruće kaše (vidiš mog ega). Ti si pitao za pomoć, napravio si novu temu a ja sam stavio smajlić sa help ( opet ego, kompleks, on je mogao a ti nisi, utisnuto odrastanjem, kontejneri toga, nesvjesno je ).
Kontaš li sad prijatelju te putanje? Eheeeeej. Hoće li da bolio kod čika zube. Hoće.Svi se izgleda suočavamo sa svojim demonima. Demijurg je napisao manji (eto ga opet) post problem disciplina, volja, tužan grize se, to je to. Cezar još par manjih (nema manji ili veći, savjet je savjet, vidiš Q problema) savjeta ali to je to, iskustvo. Ostali su pisali isto. I griješili pa im se ukazivalo na to. Ja sam napisao ep. Jebiga monumental mi je ego. Eto Q koliko mulja izađe iz jednog ljudskog bića. Ako ja mogu da se suočim sa sobom vala možeš i ti (evo ga opet, ali u drugoj ambalaži) ili bilo ko drugi. Meni je pomoglo što sam čitao Ošoa. Potom sam gledao nekog (čuj nekog, omalovažavanje,nije to veliki OŠO nego neki tamo, opet, ajoj) Kiranjija na youtube koji je učio kod Ošoa ali i kod drugih. Tu sam doznao o opasnostima vezivanja(a evo i zašto ''neki'' Kiranji ) za gurua pa sam povezao ovo za kompleks i eto...
Još nešto, moji postovi, sve što sam napisao stojim iza toga. Mišljenje se mijenja sa saznanjem i razvojem to je tačno, no oni su tačka u kojoj se nalazim sada.

Pozdrav i sve najbolje....svima nama.

P.S.-Lako mi je da napišem, pa provjerim, pa vidim i onda dodam zagradu pokazujući buđ moje psihe, ostalo što sam napisao je iskreni dio mene. Kako je kad ne promatram, kad opadne koncentracija kao pri kraju pisanju ovog teksta? Ispadam da sam šizofrenik.Nisam, ja sam normalno sjaban svim ovim ludilom u kojem živim. Ide na bolje jeste da boli...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 3:25 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Izvini Q na ovom gornjem postu. Tvoja tema nije mjesto da izbacujem svoj trulež. Postoji tema a zove se ''Moje iskustvo promjena''. Primjetićeš da moj post nema baš nikakve veze sa tvojim pitanjem. Sve što sam napisao vezano je za mene i moj ego.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 20, 2009 12:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Svaka chast JAVA za to shto si sve napisao!
Ni ja nisam ok, a dok nisam vidio nikoga koji je u gabuli kao ja ili slichnoj, bilo mi je josh tezhe! Neznam shta bi se desilo samnom da nisam naletio na ovaj forum, poneku osobu u svom zhivotu i redosled nekih ,, sluchajsnoti'' u mom zhivotu!!! :|
Nisam te u potpunosti razumeo, ali bit jesam.

Stvarno nekad pomislim samo kad bih imao mogucnosti da se odmaknem od ovog trulezha oko sebe, mase ljudi, civilizacije, da odem negde na mirno mesto. Tad bih mnogo lakshe prochitstio svoj duh, nashao mir i harmoniju.Neshto kao hipici,slichno.
Sebe i josh neke sebi drage osobe koje bi bile zainterosovane, ma ishao bih i sam!!!!!!!
Ali nemogu,bar za sad! :cry:
Samo da budem neutralan od ovog svega,da budem po strani, da me niko ne dira.
Nekad zameram Indijancima i nekim plemenima. :|
Kad bih imao brdo novca , sve bih ulozhio da nadjem takvo mesto gde niko nikad nece krochiti dushevno uspavan, obmanut, otrovan, zakrzhljan, zatupeo, ostao mali i primitivan zauvek u tom smislu! :|
Niko da me ne dira i remeti, tako cu s vremenom ja i hteo i ne hteo, odkloniti svoj ego jer mi on na takvom mestu u takvoj sredini nece biti ni potreban i sam ce nestati ili zakrzhljati, kao shto je ovde gde se nalazim zakrzhljao moj duh!

Zar nije tako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 20, 2009 1:34 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Dragi čovječe,
ne mogu ti odgovoriti na tvoja pitanja a razlog što je tako je jer nisam sposoban za odgovore sada. Ali ima ovdje toliko dobrih duša koja su uznapredovali u radu na sebi a njihovo iskustvo i znanje je veće i potpunije. Oni će ti odgovoriti kao i do sada. Možda čak i prodiskutovati moj post ako ti što nije jasno. A siguran sam da će mo se sretati ovdje, ima dana... jednostavno meni treba vremena da se saberem. Oprosti mi na ovome ali tako je.

p.s.- primjećuješ kako sam ti se obratio? Moram nekako, zar ne? Eto, zamjeni JAVA u rečenici s početka tvog posta i stavi svoj nik ili jedan pa drugi dio pa vidi sam kako se slaže.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 20, 2009 12:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
OK, razumem! :wink:
Vidim gore ti je nego meni! :|
Meni nije tako burno,ide vec duzhe, ali sporijim tempom.

Pozdrav i sretno, samo nemoj da nam flipnesh!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 21, 2009 1:28 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Citat:
Pozdrav i sretno, samo nemoj da nam flipnesh!!


Ne beri brige () dragi čovječe :mrgreen: . Sve je ok. Meni je ovo iskustvo trebalo i sad je gotovo.A imam i posla, kasnim sa rokovima zbog svega ovoga. Odgovaram ti za dan, dva.
Puno pozdrava dragi čovječe.

:occasion5:

() ovo je jedna bosanska jezička konstrukcija znači ne brini...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz