Sada je: sub apr 27, 2024 7:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3367 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 169  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet maj 26, 2006 5:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Evo ako neko hoce da poslusa moju pesmu.To je zapravo uvod za album.Mislim da je to najgora pesma na celom albumu,ali jedino sam nju upload-ovao.

P.S. Ovo je stara verzija pesme,u novoj ima par ispravki i bolje se cuje glas,ali je nisam upload-ovao jer ne mogu toliko da cekam,imam obican modem...

Evo linka :

http://www.wire.fm/download.php?pk=21736&anti=1148575042

A ako ne radi link,idite na wire.fm i potrazite MC Triumph-D.eadly I.nsane C.rime K.id HEAD

Ako je iko bude skinuo,slobodno prosledjujte dalje prijateljima,rodjacima i slicno.

POZDRAV!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 29, 2006 3:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Faaip de Oiad je napisao/la:
Pritom sačuvavam svaki tvoj post na kompjutor (odvojeno!) s namjerom da ga jednog dana masno prodam! Znaš kako su nedavno našli Beethovenove...


Beethoven je bio user na nekom forumu??! :shock:

Inače u zadnje vrijeme slušam Pain of Salvation - Be, probavio sam ga, pa sam sada malo krenuo na dobrog starog Petera Gabriela, Nine Inch Nails, novi Tool (10 000 days) i tako preslušavam malo albume koje imam već dosta dugo, a zapravo ih nikad ozbiljnije (pa čak ni neozbiljnije) nisam preslušao.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 25, 2006 8:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jun 12, 2006 11:39 pm
Postovi: 23
Eh muzika, muzika...potrebno je da me zagolica iznutra...pa bila to klasična kompozicija( izdvajam Carminu buranu-ta stvar mi je skroz metafizička-obožavam je), ili neki popić, rok, metal, jazz...imam toliko omiljenih pjesama i jedna sam od onih koja istu pjesmu može slušati do besvijesti, ali bukvalno....
ne volim da se ograničavam na jedan pravac...u svakome se može naći po jedan dobar muzičar (turbo folk i sl isključujem).mada zavisi šta ko podrazumjeva pod dobrim?? ima pjesama koje su npr. kvalitetno tehinički odrađene, a koje su prazne (ako me razumijete) i obrnuto... .
Danas većina nema muzički ukus, nego prati modu i sluša ono što joj je diktirano. Evo npr. moje dečko se bavi muzikom, svira i komponuje, par puta sam bila prisutna kada su mu dolazili ti ‚‚moderni" - pusti im svoju stvar oba puta, samo za prvu kaže da je njegova, a drugu pripiše nekom zvučnom imenu-oni se naravno oduševe sa drugom, a na prvu ne obrate pažnju...Hoću da kažem kad napraviš ime, možeš da serviraš svakakve gluposti-ljudi će to prihvatiti...i oduševljavaće se sa time....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 04, 2006 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 15, 2005 1:34 pm
Postovi: 45
Lokacija: Sad i ovdje
A kaj niko ne sluša turbofolk šatro??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Joj kad Meho zajuška " o Bosno mila , kolka su ti krila"

Čak i piramide slušaju turbo folk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 04, 2006 2:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Čak i piramide slušaju turbo folk


Hahaha. Da. I prenose ga dalje, u svemir. Emitiraju "Glas Bosne sa planete Zemlje"!!! Hahaha! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Dragi svemirski putnici, dobrodošli na valove zemaljske radio-stanice Visoko. Po lokalnom vremenu, 12 je sati. Vijesti... i onda poslije njih: a sada najnoviji hit nekog turbofolk majstora: -Ubiooooo si pogrešnog čooovekaaaaa-"...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 09, 2006 1:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
nemozee nam niiiiiiiko nistaaa!! jaci smoo od sudbineeee!!! ...

heh nedajte se zavarat ipak slusam divni psychedelic trance! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 09, 2006 2:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
"Jebeš državu bez piramida" hehehe... Frend mi je pričao da je vidio nekog čovika s takvom majicom hehe...

Sluša se Björk trenutno 8) ...
Pagan poetry sa albuma Vespertine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 09, 2006 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Pantagruel je napisao/la:
"Jebeš državu bez piramida" hehehe... Frend mi je pričao da je vidio nekog čovika s takvom majicom hehe...



Izvin'te na psovanju, ali na majici piše doslovce sljedeće:
"Jebeš zemlju koja piramide nema" inače, takvih majica imaš po Visokom, a sad već možda i negdje drugdje...ali i sam znaš kako ti je sa Bosnom sve ludo i otkačeno, baš kako reče Nele Karajlić u davnim "Nadrealistima": Ma, mi u Bosni ti izazovemo samo svaki neparni svjetski rat...prvi i ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 09, 2006 5:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Eto, hvala na dodatku. :)

Vraćamo se na glazbu u revijalnom tonu. U zadnjih par tjedana: Anglagard, Björk, Tortoise, Afion, David Bowie i još mnogo toga... I naravno dobar stari prog rock uvijek. Nađe se tu i nešto ambienta i trancea čak ali od trancea samo Shpongle. Trenutno The Gathering - Third Chance, album Nightime Birds.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 09, 2006 8:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Zadnjih par mjeseci mi strašno prijaju zvuci rocka iz 60-tih i 70-tih (i inače volim ovu muziku) i uglavnom slušam Elvisa, Beatles, Pink Floyd, Stonse i ostale đedove. :mrgreen:
Pored ovoga stalno uživam slušajući Eru, evo zanimljivo je da sam, dok sam čitao Bringerse prvi put, stalno slušao Eru, nešto mi se baš poklopila ta melodija sa tim tekstom i onda upiknem slušalice, sjednem za računar i to slušam i čitam. To mi se baš nešto slagalo. :D
Moram priznati i da sam dosta konzervativan što se tiče muzike i teško se navikavam na neke nove pravce, pa tako za većinu od ovih gore naslova još nisam ni čuo, hehe, ali da ne zaboravim reći, veliki sam obožavalac i klasične muzike. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 09, 2006 10:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
old rock je strasna glazba no kad mi svira nesto tesko citam.. mozda sa jazzom ajd 8)
cak i kad shpongle slusam previse mi je toga u glavi.. :?

"Okreće se kolo sreće, otišla si draga ti!" Odmah vam je prva asocijacija na "pevaljku" koja promiče među kavanskim stolovima i zajapurenog nesretnika koji uz jecaje razbija svoju čašu :D Njegova je priča samo preslika one iste scene koja se zbila u pradavno doba kada su demoni, ostavši bez sreće, našli utjehu u bočici opojstva. I sudbine svih njihovih nastavljača identične su u svojoj biti. Opirući se priznavanju Božje supremacije demoni pokušavaju zasebno uživati i kontrolirati svijet. Pod utjecajem neugasive požude i apsorbirani u lažni ponos i prestiž, takve demonske prirode su u iluziji o pravom smislu i zato su privučene nepovoljnim i prolaznim stvarima. Smatrajući tjelesno uživanje glav-nim smislom života, bivaju zapleteni u mrežu bezbrojnih želja, a kada su njima frustrirani, spremni su nanijeti zlo drugima i sebi.. bramana


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 2:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
HASHAMAN je napisao/la:
old rock je strasna glazba no kad mi svira nesto tesko citam.. mozda sa jazzom ajd 8)
cak i kad shpongle slusam previse mi je toga u glavi.. :?


Probaj sa Pat Metheny-evim albumom "Still life". Odličan ambiental jazz. Inače se u neku ruku i slažem, jer dobar rock, a pogotovo prog rock, zahtjeva umijeće slušanja, pažnju i koncentraciju za potpuno estetsko iskustvo 8) :) .
Ali uvijek je dobro pustiti neki dobar ambient, downtempo, trip-hop tipa Harold Budd, Morcheeba ili neku dobru new age glazbu (nevezano sa new age "filozofijom", odvojimo glazbu od vanjskih faktora).

HASHAMAN je napisao/la:
Pod utjecajem neugasive požude i apsorbirani u lažni ponos i prestiž, takve demonske prirode su u iluziji o pravom smislu i zato su privučene nepovoljnim i prolaznim stvarima. Smatrajući tjelesno uživanje glav-nim smislom života, bivaju zapleteni u mrežu bezbrojnih želja, a kada su njima frustrirani, spremni su nanijeti zlo drugima i sebi.. bramana


Zato i u svakoj turbo-folk birtiji nisi potpun čovjek ako nemaš pištolj hehe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 3:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
ne zaboravimo armani odijelo..
mislim da cu si priustit taj album ilegalnim skidanjem sa neta :twisted: a isto bih tebi preporucio John Coltrane-a od jazza, psychedelic rock mi je favourite! sikstiz rok! od tih new age neznam nisam cuo bas sve no Enigma mi je takodje odlicna, ipak sve od omiljene glazvbe mogu naci u ponavljam divnom trance-u :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 4:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Što trebaš od Coltranea? 8) :)
Šta od psychedelic rocka? Jefferson Airplane, Grateful Dead, Pink Floyd ili čak Soft Machine?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 8:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
hehehe :D you got smile on my face!
Jefferson Airplane, Pink Floyd, King Crimson, The Doors, Jimi, Janis, Majke i Ocevi :P ima dosta a Greatful Dead mi nisu bili top iako su dobri..
oh probudio si mi memorys pa moram se i malo razbudit :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 8:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
HASHAMAN je napisao/la:
King Crimson,


Say no more, say no more brother, ovo mi je možda i najbolji bend svih vremena (ako već nekog moram izdvojiti). Iako ne volim "naj" etikete, sigurno spada ako ne već na prvo, barem negdje u prvih pet...

Epitaph, Moonchild, Cadence and Cascade - najljepše laganice, preporučio bih ih apsolutno svima, bez obzira što vole, ovo je univerzalna ljepota, i nema baš veze sa psihodelijom

Drugi album je još u prvoj fazi (symphonic rock) i sličan je kao prvi, a onda slijedi više prog rock i psihodelija u pravom smislu te riječi, pogotovo Red, Larks' Tongues in Aspic, Starless and Bible Black, savršenstvo, jedan bolji od drugog. Onda su prešli malo na new wave - Indiscipline (po tom albumu smo čak ja i frend nazvali svoju domenu i site), Three of a perfect pair i taj đir, pa onda ova najnovija faza gdje su mi najjači Thrak i najnoviji studijski album - The Power To Believe, gdje je Fripp pokazao da ni nakon više od 30 godina nije presušilo kreativno vrelo, baš suprotno... Nevjerojatno koliko je KC promjenio inkarnacija, a svaka faza ima svoje posebnosti i zvuči genijalno na svoj način. Naravno nije samo Fripp za to zaslušan, kroz KC su prostrujili najveći muzičari u tom žanru (Greg Lake iz ELP-a, Ian McDonald, Bill Brufford, Tony Levin, Adrian Belew itd. itd.). Obožavam ih stvarno. Nisam generacija koja je masovno odrastala uz tu glazbu (iako kod nas tu na Balkanu rijetki su bili upućeni u tu avangardu, najčešće samo ljudi koji su se bavili takvom glazbom i diskofili, kada pričam sa nekim ljudima koji su onda počinjali svirati), ali obožavam taj stari prog rock duh od Pink Floyda, Crimsona, Yes-a, Genesisa (prije no što je Peter Gabriel otišao) i tako dalje.

Zanimljivo da pored svega toga voliš i trance. Vjerojatno postoji dosta niti poveznica, pogotovo ovaj malo progresivniji trance tipa Shpongle, pa čak i Astral Projection (no oni su mi malo monotoni moram reći). Ma treba biti otvoren za sve pogotovo kada je riječ o glazbi i umjetnosti, nema ograničenja tu... Pogotovo danas, kada bend koji svira jednu vrstu glazbe samo, uglavnom se smatra za fosil. Danas se mješa sve živo, i ako to ljudi znaju raditi, onda to bude odlično!

Jel' si možda slušao šta od Canterbury scene? Camel, Egg, Soft Machine, Robert Wyatt? Preporučam Camel ako voliš melodične gitarice, nešto prekrasno...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 9:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
Epitaph na vrh KC ljestvice! veoma opasna stvar. ja na galaksiji a ono dobijem bolje informacije o glazbi nego igdje drugdje :wink:
ma za moj short life period sam se i naslusao svacega, za trance imam osjecaj da je zadnja smjernica, eventualno bih mogao obogatit zanrove koje vec slusam, sto i cinim! :) uvijek sam trazio ono dobro u glazbi tako da se nisam previse opredjeljivao za ovo ono, mozda da, no kratkog je to vijeka bilo :D
danas mi je playlista kao i mnogima jako raznolika zbog computer, przenje, mp3 etc..
oh sjetim se lijepih trenutaka.. psy trance ima od svega pomalo u sebi pa mi je zanimljivo cuti kako tko ukomponira razlicite zvkove. sve u svemu najbolje je bez predrasuda prema bilocemu :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 10:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
ma underground hiphop, horror core, ono ... metafizicki hiphop, Tram 11 bivshi,el bahattee,stare Blackout stvarke....Magellano i sinestet i sebe =)

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 3:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Trenutno se drogiram sa Thievery Corporation - Cosmic Game
wicked chillout
:scratch:

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 5:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
HASHAMAN je napisao/la:
hehehe :D you got smile on my face!
Jefferson Airplane, Pink Floyd, King Crimson, The Doors, Jimi, Janis, Majke i Ocevi :P ima dosta a Greatful Dead mi nisu bili top iako su dobri..
oh probudio si mi memorys pa moram se i malo razbudit :mrgreen:


E, vas dvojica ste stvarno otišli u tačku...kako ste se sjetili svih tih starih stvari, zaboga? Nego, čitajući grupe i naslove, sjetih se da ni ti ni Panta niste naveli neizbježnu Magna Carta - Lord of the Ages, ha,ha,ha...ma rasturam se od smijeha...ili starog, jako starog Van Gelisa...itd...uh , još ću se i sama početi sjećati, a to mi u ovo vruće poslijepodne zaista nije potrebno!

Nego, sad zaista, thanks za ovo malo podsjećanje...sjetim se kako sam moju staru tjerala da ide u robnu kuću i kupuje mi najnovije albume Doorsa, i ostalih...

A.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3367 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 169  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 75 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz