Sada je: ned apr 28, 2024 1:12 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3367 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 169  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 5:52 pm 
Offline
pod moderacijom

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 5:52 pm
Postovi: 24
Lokacija: Banjaluka
Ma ne mogu vjerovati da si spomenula Magna Carta i pjesmu Lord of the Ages..... ta pjesma mi je bila himna i onda mi je riknula kaseta i smrc , ali i dalje mi odzvanja u usima........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 6:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
god damn hippies!! :toothy2: :glasses7: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
hogar je napisao/la:
Ma ne mogu vjerovati da si spomenula Magna Carta i pjesmu Lord of the Ages..... ta pjesma mi je bila himna i onda mi je riknula kaseta i smrc , ali i dalje mi odzvanja u usima........


Ako ti baš toliko nedostaje, mogu ti je iskopati sa jedne od radio-stanica i poslati, to mi baš i nije neki problem...Moram ti pri tom otkriti malu tajnu - cijeli moj razred a tad sam bila u osnovnoj, znao je napamet sve riječi...shvati manijake...bila je nezaobilazna na svim music-party koje smo priređivali...

Pusa.
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 7:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
HASHAMAN je napisao/la:
god damn hippies!! :toothy2: :glasses7: :thumbup:


E, đe nas ufati...

#-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 7:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Cartman je napisao/la:
ma underground hiphop, horror core, ono ... metafizicki hiphop, Tram 11 bivshi,el bahattee,stare Blackout stvarke....Magellano i sinestet i sebe =)


Hej, Cartman, kakva ti je to nova naučna institucija ispod? jesi l' to sam smišlj'o il' ti je neko i pomag'o (npr. neko sa Baščaršije? )

a


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 13, 2006 4:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
ma underground hiphop, horror core, ono ... metafizicki hiphop, Tram 11 bivshi,el bahattee,stare Blackout stvarke....Magellano i sinestet i sebe =)


Hej, Cartman, kakva ti je to nova naučna institucija ispod? jesi l' to sam smišlj'o il' ti je neko i pomag'o (npr. neko sa Baščaršije? )

a



gledaj ovo samo tebi kazem,znam da drugi neche chitat, ja radim za Chevapinate,oni vode Nouvus Ordo Chevapus, rade protiv UCBL (Udruzenje chevapdzinica Banja Luke ,vjechita borba), i dali su mi vlast nad I.U.S... to ti je kao ono Masonerija Chevapa i somuna ! Glavno sredishte je na Bascharsiji, blizu sebilja ! Preciznije kod "Hodzica" ponekad kod " Zelje"... al pssst ;)

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: The Doors
PostPostano: čet jul 13, 2006 8:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 08, 2006 9:00 am
Postovi: 101
Kad ste spomenuli Doors-e....
Opet sam po valjda 10× gledala O.Stone-ov 'The Doors' i intenzivno nekak razmišljam kak bi nam J.Morrison možda baš bio zgodan (mislim verbalno) sugovornik na Galaksiji!!!
Nekak taj njegov život ...ili je bio pozitivno 'lud' ili je bio nečiji pokus....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 13, 2006 5:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Cartman je napisao/la:
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
a



gledaj ovo samo tebi kazem,znam da drugi neche chitat, ja radim za Chevapinate,oni vode Nouvus Ordo Chevapus, rade protiv UCBL (Udruzenje chevapdzinica Banja Luke ,vjechita borba), i dali su mi vlast nad I.U.S... to ti je kao ono Masonerija Chevapa i somuna ! Glavno sredishte je na Bascharsiji, blizu sebilja ! Preciznije kod "Hodzica" ponekad kod " Zelje"... al pssst ;)


Vidim ja da meni nešto miriše na...
...
...
....sad znam: na somun, čovječe, mora da sam i ja član tog Reda, mada nesvjesno,mora da su mi implantirali neki čip dok sam jela "desetku" bez luka kod "Zelje"...pa sad prepoznajem Tajni Red samo po mirisu...

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 13, 2006 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
a



gledaj ovo samo tebi kazem,znam da drugi neche chitat, ja radim za Chevapinate,oni vode Nouvus Ordo Chevapus, rade protiv UCBL (Udruzenje chevapdzinica Banja Luke ,vjechita borba), i dali su mi vlast nad I.U.S... to ti je kao ono Masonerija Chevapa i somuna ! Glavno sredishte je na Bascharsiji, blizu sebilja ! Preciznije kod "Hodzica" ponekad kod " Zelje"... al pssst ;)


Vidim ja da meni nešto miriše na...
...
...
....sad znam: na somun, čovječe, mora da sam i ja član tog Reda, mada nesvjesno,mora da su mi implantirali neki čip dok sam jela "desetku" bez luka kod "Zelje"...pa sad prepoznajem Tajni Red samo po mirisu...

A.



moze bit... kod zelje sve je subliminalno,pazi se ! al odes u Agronom, na grbavicu tachnije kovachici, na uglu blizu pored Piccola,udjes i kazes Mikiju (momak koji radi) daj mi desetku i taj chip ce izgubiti prevlast nad tobom ! to su oni kvartovski chevapi :D

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 12:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Cartman je napisao/la:

moze bit... kod zelje sve je subliminalno,pazi se ! al odes u Agronom, na grbavicu tachnije kovachici, na uglu blizu pored Piccola,udjes i kazes Mikiju (momak koji radi) daj mi desetku i taj chip ce izgubiti prevlast nad tobom ! to su oni kvartovski chevapi :D


A šta od muzike puštaju tamo? Ono - je l' se slaže s tim ćevapima, pardon čipovima ili nisu u istoj frekvenciji pardon - u istom somunu? Je l' reče kvartovski ili kvantumski chevapi? De mi malo pojasni to molim te, i još jedna zadnja stvar: moram li stvarno progutati i sav onaj luk da bi mi se skinuo čip kod Mikija?
:roll: 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 4:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:

moze bit... kod zelje sve je subliminalno,pazi se ! al odes u Agronom, na grbavicu tachnije kovachici, na uglu blizu pored Piccola,udjes i kazes Mikiju (momak koji radi) daj mi desetku i taj chip ce izgubiti prevlast nad tobom ! to su oni kvartovski chevapi :D


A šta od muzike puštaju tamo? Ono - je l' se slaže s tim ćevapima, pardon čipovima ili nisu u istoj frekvenciji pardon - u istom somunu? Je l' reče kvartovski ili kvantumski chevapi? De mi malo pojasni to molim te, i još jedna zadnja stvar: moram li stvarno progutati i sav onaj luk da bi mi se skinuo čip kod Mikija?
:roll: 8) 8)


eh vidis kako kad ! Pusta se radio kameleon,ako te zahvati turbofolk sat... onda je totalna devastacija chipova. i rekao sam kvartovski,znachi lokalni chevapi. A luk se samo stavlja radi shmeka,nemora se luk pojest,nemoras ga niti naruchit,naravno sve je do tebe,luk je skroz nebitan! Glavno je da pojedes chevape,minimum 10ka ili pljeskavicu, i onda preko puta odes u samo-poslugu,kupis litar i po sarajevskog,cisto za relaxaciju i onda taj chip popizdi radi "meraka" i taj isti pregori ! :D to bi bilo to

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 5:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Cartman je napisao/la:
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:

moze bit... kod zelje sve je subliminalno,pazi se ! al odes u Agronom, na grbavicu tachnije kovachici, na uglu blizu pored Piccola,udjes i kazes Mikiju (momak koji radi) daj mi desetku i taj chip ce izgubiti prevlast nad tobom ! to su oni kvartovski chevapi :D


A šta od muzike puštaju tamo? Ono - je l' se slaže s tim ćevapima, pardon čipovima ili nisu u istoj frekvenciji pardon - u istom somunu? Je l' reče kvartovski ili kvantumski chevapi? De mi malo pojasni to molim te, i još jedna zadnja stvar: moram li stvarno progutati i sav onaj luk da bi mi se skinuo čip kod Mikija?
:roll: 8) 8)


eh vidis kako kad ! Pusta se radio kameleon,ako te zahvati turbofolk sat... onda je totalna devastacija chipova. i rekao sam kvartovski,znachi lokalni chevapi. A luk se samo stavlja radi shmeka,nemora se luk pojest,nemoras ga niti naruchit,naravno sve je do tebe,luk je skroz nebitan! Glavno je da pojedes chevape,minimum 10ka ili pljeskavicu, i onda preko puta odes u samo-poslugu,kupis litar i po sarajevskog,cisto za relaxaciju i onda taj chip popizdi radi "meraka" i taj isti pregori ! :D to bi bilo to


Ah, pa što odma nisi rek'o? Sad kontam sav taj metafizički i tehnološki proces. I znači kad čip pobudali od meraka, počne mi pjevati onu od James Blunt-a
"You're beautiful, you're beautiful, it's true...
I saw your face in a crowded place
and I don't know what to do,
I will never be with youuuuuuuuuuu"

E, stvarno si i ti Cartman otišo u tačku, definitivno... il' što bi sad kod nas rekli : "poš'o si preskakat opet..." Nego, hajd, ti ovamo "na po jednu s nogu" pa da budemo i dalje u domaćem štimungu, je l' važi? A možda nešto i zapjevamo pošto je ovo topic o music koliko se sjećam???

Hajd, pusa
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 8:01 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 16, 2005 1:52 pm
Postovi: 20
ja sam gledao skoro Woodstock i bas mi se svideo Jefferson Airplane,
inace slabo slusam tu vrstu muzike uglavnom slusam drum n bass , jungle ,
neurofunk al ako nekom nije problem mogao bi da mi nareze jefferson , ja mogu da vam narezem nesto od muzike koju imam , poz :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 10:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
Andjela je napisao/la:
Cartman je napisao/la:

moze bit... kod zelje sve je subliminalno,pazi se ! al odes u Agronom, na grbavicu tachnije kovachici, na uglu blizu pored Piccola,udjes i kazes Mikiju (momak koji radi) daj mi desetku i taj chip ce izgubiti prevlast nad tobom ! to su oni kvartovski chevapi :D


A šta od muzike puštaju tamo? Ono - je l' se slaže s tim ćevapima, pardon čipovima ili nisu u istoj frekvenciji pardon - u istom somunu? Je l' reče kvartovski ili kvantumski chevapi? De mi malo pojasni to molim te, i još jedna zadnja stvar: moram li stvarno progutati i sav onaj luk da bi mi se skinuo čip kod Mikija?
:roll: 8) 8)


eh vidis kako kad ! Pusta se radio kameleon,ako te zahvati turbofolk sat... onda je totalna devastacija chipova. i rekao sam kvartovski,znachi lokalni chevapi. A luk se samo stavlja radi shmeka,nemora se luk pojest,nemoras ga niti naruchit,naravno sve je do tebe,luk je skroz nebitan! Glavno je da pojedes chevape,minimum 10ka ili pljeskavicu, i onda preko puta odes u samo-poslugu,kupis litar i po sarajevskog,cisto za relaxaciju i onda taj chip popizdi radi "meraka" i taj isti pregori ! :D to bi bilo to


Ah, pa što odma nisi rek'o? Sad kontam sav taj metafizički i tehnološki proces. I znači kad čip pobudali od meraka, počne mi pjevati onu od James Blunt-a
"You're beautiful, you're beautiful, it's true...
I saw your face in a crowded place
and I don't know what to do,
I will never be with youuuuuuuuuuu"

E, stvarno si i ti Cartman otišo u tačku, definitivno... il' što bi sad kod nas rekli : "poš'o si preskakat opet..." Nego, hajd, ti ovamo "na po jednu s nogu" pa da budemo i dalje u domaćem štimungu, je l' važi? A možda nešto i zapjevamo pošto je ovo topic o music koliko se sjećam???

Hajd, pusa
A.



MOZE to se trazi... malo relaxacije :D da se vratimo na muziku... Regge je isto super mjoooza

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 10:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Cartman je napisao/la:
ma underground hiphop


Jesi slušao Dälek?


Cartman je napisao/la:
horror core


Šta pod tim misliš? Insane Clown Posse npr.? Zabavni ali pomalo smiješni i dosadni.


Cartman je napisao/la:
metafizicki hiphop, Tram 11 bivshi,el bahattee,stare Blackout stvarke....Magellano i sinestet i sebe =)


TBF. I to je to. ;)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 11:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Pantagruel je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
ma underground hiphop


Jesi slušao Dälek?


Cartman je napisao/la:
horror core


Šta pod tim misliš? Insane Clown Posse npr.? Zabavni ali pomalo smiješni i dosadni.


Cartman je napisao/la:
metafizicki hiphop, Tram 11 bivshi,el bahattee,stare Blackout stvarke....Magellano i sinestet i sebe =)


TBF. I to je to. ;)



Dälek? nikad chuo, baziram se na Immortal Technique-a,Devilz Rejectz,RA The Rugged Man ,Masta Ace,Bronze Nazareth,Grave Diggaz,onaj stari Mobb Deep, starije stvarke od Nas Ecobara,Saigon..sha ja znam :D

Horror core,mislim na hh horror core nesta ko grave diggaz i jedi mind trick i te stvarke... agresivno i to

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 25, 2006 12:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 17, 2006 9:00 pm
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Pozdrav svima !
Ovo je moj prvi post .
Volim Pink Floyd,baš je po frekvenciji mojih živaca.

_________________
Ima li što tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 12:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
a sta slushate za meditaciju ? ?? za opustanje ?

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 02, 2006 1:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Mene opušta Tool 8) A meditacijom se ne bavim jer sam i ovaku previše iskuliran :mrgreen:

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 9:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
^ ma ti trchis tu igru :D daj ba sta ste se stisli . pomozite mladom bratu da se opusti :D

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3367 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 169  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 78 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz