Sada je: sub apr 27, 2024 9:33 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 74 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub dec 19, 2009 3:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Šta se to dešava?

-Devojke deluju nezainteresovano,muškarci retko prilaze a i kad pridju budu u najmanju ruku odjebani brzinom svetlosti ili bar zavlačeni neko vreme pre toga.

Kada se desi izlazak bude fino a onda se neko nekom ne javlja,ignoriše pozive ili odlaže sledeće vidjanje. Ima i ponovnih vidjanja gde (ovo iz iskustva ne samo svog) devojke počnu sa nekim pričama koje idu ka druženju iako znaju da muškarcu koji ih je izveo treba devojka a ne drugarica.
Vrlo često stignu komentari da ona želi da budu samo prijatelji i to od samog starta, "tako je shvatila i razumela". Takodje ima jako puno duplih poruka gde ona daje signale i odbijanja i simpatisanja u isto vreme.

-Rezultat ovako nejasnih odnosa vodi ka nemogućnost stvaranja poverenja a onda i dublje komunikacije pa su tako polovi na dve strane do sledećih pokušaja i traženja "savršenstva" kada opet sve kreće i biva površno što vrlo brzo dosadi i "smori" obe strane. Žene to što onaj sa kime su izašle ne zadovoljava kriterijume (ne retko vrlo nerealno visoke), dok muškarca iritira analiziranje i skeniranje svega što kaže ili uradi jer: "Ko zna kakav je,luda su ovo vremena..".




-Dakle ukratko-šta mislite o svemu ovome,koliko su odnosi psihopatološki, da li je ovo nametnuto od sistema ili smo svi jednostavno pogubili osećaj za stvari usled stresnih života koje vodimo na ovom zlosrećnom Balkanu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub dec 19, 2009 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
:rofl
dobro jutro, tako ti je od pamtivijeka...

meni je najbolji izljev "ti si tako dobar, ti si moj najbolji prijatelji" ... konfrontirane s deduktivnim zaključkom da onda u konačnici svrše s neprijateljem ostanu zblesirane u bespućima svojeg uma...

Al ne brini svaka krpa nađe zakrpu, samo treba vremena i živaca... a najveći paradoks je da onda odjednom se nađeš u situaciji da nakon što si dobivao odbijenice ti moras davati iste jer ih se nemožeš oterasiti kad namirišu miris druge na tebi...

Iako gore napisano može zazvučati uvredljivo vjerujte mi nije mi takva namjera, moj osobni životopis i živa istina.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub dec 19, 2009 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Hahaha, Ajooj, treba znat kak se to radi.... :lol:

Dešava se očito neka zamjena poslova, ko se razumije u astrologiju jasno mu je da nadolazeca promjena u eri vodenjaka dolazi i sa samim promjenama u ljudskoj psihi. Vodenjak vlada elektricitetom(razvoj racunala i iznimnih letjelica je vjerujatan u ovom razdoblju), demokracija i sloboda ali i pobuna i bunjenje, mentalne i živčane bolesti dominiraju, bla bla bla (wikipedia)... neki misle čak da ce to biti razdoblje kada ce zene postati jednake muškarcima... (To naravno ima i pozitivne i negativne strane)
Izgleda da neke žene misle da su nešto posebno i da njih treba osvajati, kupovatim poklone, biti manipulirani mali muškarcic, a istodobno pravi alfa muškarac.... Nije za čuđenje što više od 65% žena vara svoje partnere...
Bombardiranje i manipulacija tu postoje, ali mislim da su TV-serije i filmovi koji na taj način prikazuju život žena samo kristalizacija utjecaja vodenjaka...

UPDATE: Isus je rekao: U tuđim očima vidite iver a u svojima nevidite balvan. (ili nešto slicno :P :-s ) Mislim ni mi nismo zlatni.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet dec 31, 2009 1:46 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet nov 28, 2008 8:53 pm
Postovi: 20
Lokacija: TU SAM DI SAM
Ja mislim da se tu radi o pristupu muškarca prema ženi,one žele nekog da njima "vlada" i ponaša se zaštitnićki;a najvažnije im je da je muškarac samopouzdan;a za ovo da pretvaraju muškarce u prijatelje;budimo realni neče pretvorit psihopata ili organskog portala u prijatelja jer su oni ti koji imaju i previše samopouzdanja i pružaju im tu "frajerski" imidž koje one obožavaju i vole imat takvog uz sebe ljudi ovo nisam ja izmislil to sam našo znanstveno istraživanje na internetu a još sam moro kupit te tekstove
evo link http://www.guygetsgirl.com


p:s sorry za ove točkazarez tu je trebao ić zarez

_________________
"Ljudi koji pokušavaju napravit ovaj svijet gorim,ne uzimaju dan odmora,kako bih mogo ja"-Bob Marley


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet dec 31, 2009 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
ma nema tu nikakve filozofije. zakljucio sam da je najbolje "udrit u sridu". ako ti se cura stwarno swidja i napeta ti je nema tu neke gnostike! "gnostike" ima samo u cosmopolitenu i ostalim debilnim magazinima za nju/njega. :mrgreen:

nakon par sastanaka joj kazes kako se osjecas i da si zaljubljen u nju. narawno, to joj lijepo upakiras i predocis da se ne bi poplasila u startu. NEMA SE STA IZGUBITI. NEMA!
swe sta cowjeka koci jesu strahowi: "sto ce misliti, kako ce misliti, hoce li owako misliti, ako bude onako mislila, zasto ce misliti, da li sam owu nogu stawio na prawo mjesto, da li ce owaj moj pokret rukom u desno promjeniti misljenje koje ima o meni,...". zaboli te djoka sta ko misli. imas takwe osjecaje prema njoj - RECI IH! njoj i samo njoj. kad ste sami, niz ulicu, u setnji, u nocnom ozracju,...
nema se sta izgubiti, cak i ako ste wec dugo prijatelji i poznajete se, dok setate zajedno, pricate, wani je mrak dok was krhka svjetiljka oswjetljawa, kazes joj neka zatwori oci jer imas nesto da joj das (ne, ne. ne onu stwar!). pogledaj je i - poljubi. NEMA SE STA IZGUBITI. ako nece, nece. samo, nemojte se ispricawati zbog takwih stwari, zbog wasih iskrenih i lijepih osjecaja ako kaze da ne zeli wezu. nikada!

u slucaju da kaze kako zeli samo prijateljstvo, da je tek izasla iz weze, itd - ok. njena odluka, njeno prawo i najwazinje njeni - osjecaji! nikakwo osudjiwanje nemojte imati prema njoj. postujte to i idete dalje.
to je tako jednostawno, a opet kompliciramo. meni je trebalo dugo dok mi dodje iz dupeta glawu. al' jebiga, swe je to skola... :angel4:

:love3: :love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet dec 31, 2009 5:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
bad.ass je napisao/la:
nakon par sastanaka joj kazes kako se osjecas i da si zaljubljen u nju. narawno, to joj lijepo upakiras i predocis da se ne bi poplasila u startu. NEMA SE STA IZGUBITI. NEMA!

To definitivno nemoj napraviti...
Nevidim kud bi ta "iskrenost" vodila.... osim prema "budimo prijatelji" bla bla
bad.ass je napisao/la:
u slucaju da kaze kako zeli samo prijateljstvo, da je tek izasla iz weze, itd - ok. njena odluka, njeno prawo i najwazinje njeni - osjecaji! nikakwo osudjiwanje nemojte imati prema njoj. postujte to i idete dalje.

Ako želi prijateljstvo, nije ona kriva nego ti... :P S druge strane ako tako ispadne i tretiraj ju kao prijateljicu, dobro ih je imati.... Ponekad su puuuno pametnije od muških

PS. Mislim da smo promašili temu... #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub jan 02, 2010 4:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
bad.ass je napisao/la:
ma nema tu nikakve filozofije. zakljucio sam da je najbolje "udrit u sridu". ako ti se cura stwarno swidja i napeta ti je nema tu neke gnostike! "gnostike" ima samo u cosmopolitenu i ostalim debilnim magazinima za nju/njega. :mrgreen:


Pa ima tu filozofije itekako,pogledaj objektivnije veze i brakove,dobiti ćeš veliki postotak razvoda i raspada braka i to je činjenica,a ta činjenica dokazuje da su ti parovi došli iz disfunkcionalnih obitelji,pa su i sami postali takvi,a to je problem.
A ova tema ima dosta toga u sebi za reći.
Ajmo samo pogledati kako ljudi biraju svoje buduće žene i muškarce sa kojima će provesti dio svoga života.Prvo što je važno je fizičkog karaktera,sviđa mi se-ne sviđa mi se,onda ide emocionalna povezanost u većini slučajeva to su bolesne emocije i bolesna povezanost,pa karakter-osobnost...
Ali ono što je tragikomično je da sve veze funkcioniraju ovako "ti meni ja tebi,ako ti meni nećeš,ja neću ni tebi" a ovo je tipičan brak,ne odnosi se ovo samo na sex,već na sve,najgore u braku je to što većina ljudi su toliko "pametni" da ne prepoznaju nešta što se zove unutarnje uvažavanje koje razori brak u većini slučajeva jel sve počinje u samoj unutrašnjosti osobe,vani on-ona može biti glumac niti neznajući da cijelo vrijeme glume,ali iznutra su robovi nečega,a ako je njihova unutrašnjost bolesna onda je brak taj koji će postati bolestan,čak ako se i slažu partneri,imaju djecu,na njihovoj djeci će se vidjeti njihova disfunkcionalnost.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub jan 02, 2010 4:18 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Osho-Zdrav emotivni zivot

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub jan 02, 2010 11:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
daco je napisao/la:
cut

razmisli i sjeti se:
Sve je jasno, samo sam ja zamagljen.
:love3:

rudar je napisao/la:

:love6: :hello2:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 03, 2010 3:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
bad.ass je napisao/la:
razmisli i sjeti se:
Sve je jasno, samo sam ja zamagljen.
:love3:


:mrgreen:
Znam,ali
1. JA=JA= sve je jasno

2. ja=ja= ja,ja,ja,ja,ja,ja,ja,ja,ja,ja,ja..........................Stanje čovječanstva i ljudi

3. ja=auto=kuća=novac=djeca=žena=ja opet____________smrt

2-3 ja=__________________________=smrt -zašto prazna crta,crta označava ono što nije važno



Pokušavam dočarati situaciju :|

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub jan 09, 2010 3:55 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 27, 2009 7:50 pm
Postovi: 11
Eh kad ili citam ili slusam ili gledam ili sve u jednom.....ovako ljude koji se zale na drugi pol,kako im je tesko da pridju i nadju osobu s kojom bi poceli vezu "iznad prijateljske".....ne znam bil plakala il se smijala na sve moguce i nemoguce izgovore i optuzbe i za jedan i za drugi pol! Ali posto sam po prirodi svog bica,vesela osoba,onda biram smijeh! :D

Najveci problem je sto jedan pol prilazi drugome sa jednim generalitiranim stavom i poimanjem: "SVI SU MUSKARCI ISTI" odnodno: "SVE SU ZENE ISTE" !
Ove dvije izjave su toliko plitke da im nije ravna ni lokvica na prasnjavom putu nakon ljetne kise!

Sve dok muskarac ili zena prilazi drugom polu sa ovom predpostavkom,tu nece biti nista kvalitetno za spomenuti nakon toga!
Kad ljudi budu prilazili jedni drugima bez ikakvih predhodno umisljenih stereotipa,onda ce se i pokazati kvalitetni rezultati.
A i ne znam cemu tolika averzija prema prijateljstvu????? Ne mora se to smatrati kao zabetonirana zelja za platonskim odnosom! Kad ti neko predlozi prijateljsvo jel ti ikad palo na pamet da prvo zeli da te upozna kao osobu prije nego sto se sexualno povezete???

Pristup jednog muskarca drugoj zeni,ili obratno, ne treba biti kao pristup muzjaka zenki,odnosno zenke muzjaku.....vec kao pristup jednog ljudskog bica,drugome!

Sve dok se ne oslobodite ukalupljenih razmisljanja da su "SVI ISTI", tesko da cete naci nekoga ko ce vas rado prigrliti!

NISU SVI ISTI.......ne vole sve zene isti tip muskarca niti svi muskarci vole isti tip zene
Licno mogu navesti mali milion stvari koje mi ni najmanje nisu privlacne kod muskarca a koje su nekoj drugoj zeni jako privlacne

Zato,pristupajte jedni drugima kao LJUDSKIM BICIMA a ne kao nekim ukalupljenim steretipskim tipovima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub jan 09, 2010 6:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
WIND je napisao/la:
...
Zato,pristupajte jedni drugima kao LJUDSKIM BICIMA a ne kao nekim ukalupljenim steretipskim tipovima!


koji stereotip od posta :rofl

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sub jan 09, 2010 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
metuzalem je napisao/la:
WIND je napisao/la:
...
Zato,pristupajte jedni drugima kao LJUDSKIM BICIMA a ne kao nekim ukalupljenim steretipskim tipovima!


koji stereotip od posta :rofl


Mozda, mada ne bih rekao, ali se dotice znacajnog principa koji je u "mainstream percepciji" prilicno zapostavljen i podcenjen. A to je princip po kome prema svakom coveku treba imati individualan, posebno prilagodjen odnos, bez besmislenih generalizacija koje se odnose na neke "kolektvne osobine", jer su svi ljudi razliciti. Isto to vazi i za svaku odredjenu situaciju, koju bi trebalo sagledati "individualno", sa uzimanjem u obzir sto je moguce vise faktora koji su uslovili takav odredjen razvoj dogadjaja, jer su oni uvek razliciti pa u tom smislu je i svaka "situacija" razlicita.
Kada se stvari postave na takav nacin, onda se cesto dodje do saznanja da neke situacije i pojave medju ljudima za koje bi se stereotipno moglo reci da su "zle i lose", u stvari to nisu nego su sustinski "dobre", kao i obrnuto, ono sto bi mainstream paramoralizam nazvao "dobrim" ponekad ispada da je sustinski "zlo" jer je jasno orjentisano na destruktivni "misaoni centar".

U sustini, ovaj princip je tesno povezan sa OPD konceptom, isto kao sto je i onaj drugi koji tezi da stvari "ukalupi" u neki kolektivizam orjentisan prema destrukciji, odnosno OPS-u.



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 12:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Muško i žensko zaista nisu ravnopravni. Niti po razmišljanju niti po građi.

Ženi je mjesto u kuhinji i da nam pravi ukusne obroke, a muškarcu da donosi sve važne odluke i plaća struju. I eto toplog mirisnog doma i eto porodice.

I tačka!

Inače belaj [-X

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 12:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Hame je napisao/la:
Muško i žensko zaista nisu ravnopravni. Niti po razmišljanju niti po građi.

Ženi je mjesto u kuhinji i da nam pravi ukusne obroke, a muškarcu da donosi sve važne odluke i plaća struju. I eto toplog mirisnog doma i eto porodice.

I tačka!

Inače belaj [-X

](*,) #-o

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 2:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 27, 2009 7:50 pm
Postovi: 11
Hame je napisao/la:
Muško i žensko zaista nisu ravnopravni. Niti po razmišljanju niti po građi.

Ženi je mjesto u kuhinji i da nam pravi ukusne obroke, a muškarcu da donosi sve važne odluke i plaća struju. I eto toplog mirisnog doma i eto porodice.

I tačka!

Inače belaj [-X


Blago tebi i tvome uskogrudom, primitivnom razmisljanu! [-X
Eh ne znam samo kako i dan danas ovakva primitivna razmisljanja zive u nekim ljudima #-o #-o #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 2:19 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 27, 2009 7:50 pm
Postovi: 11
Aragorn je napisao/la:
metuzalem je napisao/la:
WIND je napisao/la:
...
Zato,pristupajte jedni drugima kao LJUDSKIM BICIMA a ne kao nekim ukalupljenim steretipskim tipovima!


koji stereotip od posta :rofl


Mozda, mada ne bih rekao, ali se dotice znacajnog principa koji je u "mainstream percepciji" prilicno zapostavljen i podcenjen. A to je princip po kome prema svakom coveku treba imati individualan, posebno prilagodjen odnos, bez besmislenih generalizacija koje se odnose na neke "kolektvne osobine", jer su svi ljudi razliciti. Isto to vazi i za svaku odredjenu situaciju, koju bi trebalo sagledati "individualno", sa uzimanjem u obzir sto je moguce vise faktora koji su uslovili takav odredjen razvoj dogadjaja, jer su oni uvek razliciti pa u tom smislu je i svaka "situacija" razlicita.
Kada se stvari postave na takav nacin, onda se cesto dodje do saznanja da neke situacije i pojave medju ljudima za koje bi se stereotipno moglo reci da su "zle i lose", u stvari to nisu nego su sustinski "dobre", kao i obrnuto, ono sto bi mainstream paramoralizam nazvao "dobrim" ponekad ispada da je sustinski "zlo" jer je jasno orjentisano na destruktivni "misaoni centar".

U sustini, ovaj princip je tesno povezan sa OPD konceptom, isto kao sto je i onaj drugi koji tezi da stvari "ukalupi" u neki kolektivizam orjentisan prema destrukciji, odnosno OPS-u.



Pozdrav


Svaka cast! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Iako ima puno osoba sa primitivnim i uskogrudim pogledima na svijet, opet se uvijek nadje i osoba koja ima um i psihu slobodnu od kojekakvih dustvenih stereotipa :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
WIND je napisao/la:
Hame je napisao/la:
Muško i žensko zaista nisu ravnopravni. Niti po razmišljanju niti po građi.

Ženi je mjesto u kuhinji i da nam pravi ukusne obroke, a muškarcu da donosi sve važne odluke i plaća struju. I eto toplog mirisnog doma i eto porodice.

I tačka!

Inače belaj [-X


Blago tebi i tvome uskogrudom, primitivnom razmisljanu! [-X
Eh ne znam samo kako i dan danas ovakva primitivna razmisljanja zive u nekim ljudima #-o #-o #-o


Tako je to u indijskoj filozofiji (Tantri ), crno na bijelo piše tocno to što je Hame napisao.... htjela ti to ili ne....
Nekažen da bi tako trebalo biti samo sam iznio činjenicu \:D/


Zadnja izmjena: Marduk; ned jan 10, 2010 3:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 3:01 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 27, 2009 7:50 pm
Postovi: 11
Marduk je napisao/la:
Tako je to u indijskoj filozofiji, crno na bijelo piše tocno to što je Hame napisao.... htjela ti to ili ne....
Nekažen da bi tako trebalo biti samo sam iznio činjenicu


To sto je nesto napisano ne mora nuzno znaciti da je i tacno!
Nekad je bilo napisano da je Zemlja ravna.....
Ruzno je sve sto cujes ili vidis uzimati "zdravo za gotovo" i ne razmisljati i preipitivati ono sto je napisano i receno.
Stvari i pojave nisu nikad samo crno-bijele


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 3:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
WIND je napisao/la:
Ruzno je sve sto cujes ili vidis uzimati "zdravo za gotovo" i ne razmisljati i preipitivati ono sto je napisano i receno.

Isto tako je vrlo ružno kritizirati neciji nacin razmišljanja i uzimati ga kao "uskogrudom, primitivnom" pojavom...
Zašto bi diskreditirao misao koja nije potekla od mene, pa nisam ja mjerilo istine i ispravnosti...
Mislim ipak je ovo forum, ali uvjek se vužgem dok netko misli da zna bolje od onoga drugoga, sad je naravno ovo :offtopic: ...
Topic se zove Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena sad dali se to dešava ili ne, jer po meni se dešava suprotno da je sve manji jaz....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 74 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 47 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz