Sada je: sub apr 27, 2024 1:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 74 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 3:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 27, 2009 7:50 pm
Postovi: 11
Svako ima svoju pamet i svoje rasudivanje......i sve sto sa tom pameti i rasudjivanjem spozna i usvoji je necija karakteristika. Da li to onda znaci da se necija karakteristika ili bilo sta drugo, ne smije komentarisati od strane nekoga drugoga?
Ako mislis da je nesto pogresno ne mozes to reci?

Tacno je da su ljudi razliciti i da imaju razlicita misljenja.....pa samim tim, izjaviti nesto sto se generalno odnosi na pola ljudske populacije....je u najmanju ruku primitivno razmisljanje

Sorry,znam, da je :offtopic: ali neke se stvari moraju reci


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 3:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
WIND je napisao/la:
Iako ima puno osoba sa primitivnim i uskogrudim pogledima na svijet, opet se uvijek nadje i osoba koja ima um i psihu slobodnu od kojekakvih dustvenih stereotipa :love3:


koji stereotip od posta :rofl

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 3:33 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 27, 2009 7:50 pm
Postovi: 11
Metuzalem....ili mi se cini ili je tebi hobi da pises prazne fraze tek tako kako ti dodje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 10, 2010 3:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
metuzalem je napisao/la:
WIND je napisao/la:
Iako ima puno osoba sa primitivnim i uskogrudim pogledima na svijet, opet se uvijek nadje i osoba koja ima um i psihu slobodnu od kojekakvih dustvenih stereotipa :love3:


koji stereotip od posta :rofl

:rofl
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet jan 21, 2010 4:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
jeste li znali da romanticna ljubav i romanticni brakovi su zapravo new age (tj. pripadaju "novom dobu")? Naime romanticni brakovi se prvi put pojavljuju u 19. stoljecu, do tada su svi brakovi bili dogovoreni. Brakovi su bili nesto kao politika, dogovor koju su dogovarale stranke radi nekog cilja (profit. ujedinjenje zaracenih obitelji i sl.) :D Fascinatno zar ne?

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet jan 21, 2010 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Alcy1 je napisao/la:
jeste li znali da romanticna ljubav i romanticni brakovi su zapravo new age (tj. pripadaju "novom dobu")? Naime romanticni brakovi se prvi put pojavljuju u 19. stoljecu, do tada su svi brakovi bili dogovoreni. Brakovi su bili nesto kao politika, dogovor koju su dogovarale stranke radi nekog cilja (profit. ujedinjenje zaracenih obitelji i sl.) :D Fascinatno zar ne?

A što ćemo onda s Helenom i Parisom ili Romeom i Julijom?

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet jan 21, 2010 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
metuzalem je napisao/la:
A što ćemo onda s Helenom i Parisom ili Romeom i Julijom?


to nisu stvarne licnosti :mrgreen:

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 24, 2010 12:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jan 21, 2010 1:43 pm
Postovi: 26
Moje mišljenje o muško-ženskim odnosima može se svesti na jednu misao:
Problem nije pronaći pravu osobu, nego umeti voleti.
To je pre mene rekao Erich From, čini mi se u svojoj knjizi "Umeće ljubavi", a ja ga samo parafraziram.

Da malo pojasnim. Prvo moramo da znamo da volimo sebe, odnosno kako vrline tako i mane. Da znamo kako da se postavimo prema njima, a zatim da iste te vrline i mane volimo kod drugih. Zašto? Jer ljubav je neophodna radi održanja života. Ako je nemamo ni trunke, ako je to apsolutna nula ljubavi onda izvršimo npr. samoubistvo. (Ne kažem - ima i drugih motiva za samoubistvo). Odsustvo ljubavi izaziva depresiju i bes. U psihopatologiju ne želim da ulazim jer nisam stručan. U devijacije ljudi današnjice da ulazim nema potrebe, jer svi znamo da su odnosi između ljudi, a time i između polova, jako ugroženi nedostatkom ljubavi.

Drugo što želim reći, a na šta je ukazao i metuzalem, je da je jaz između muškaraca i žena normalna stvar. Polarizacija je poželjna. Priroda nas je time obdarila. Ne valjaju odnosi među ljudima, a ne polarizacija muško - žensko. U muško-ženske odnose u kojima ljubav dolazi do posebnog izražaja kriza ljubavi dobija drugačiju konotaciju i zato se javljaju problemi stereotipa. Pod posebnom konotacijom mislim: ljubav u funkciji produženja vrste i obogaćivanja života, proširenja svesti o sebi i o drugima. Svako s kim smo u vezi, u braku, predstavlja na neki način i naše ogledalo. Oni znaju naše najintimnije - ono što mi skrivamo od drugih. Tako skoro svaki problem u takvim vezama predstavljaju ne stereotipi (oni su samo posledica) već sposobnost da volimo sebe i druge.

_________________
"If the doors of perception were cleansed, every thing would appear to men as it is, infinite." W.Blake


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: ned jan 24, 2010 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
nek se odvoje jedni od drugih ako se polarizuju i misle o tim glupostima pa onda nek sa zvijezdama nastave svoj kontinuitet i ekzistenciju!

:rofl

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet feb 18, 2010 2:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Ja sam jednostavno i ušao u istraživačke vode nezadovoljan sistemom koji puca od laži i manipulacija i poprilično je izopačeno svo to povredjivanje u "ljubavi" i silni raskidi i suze kao i poteškoće u nalaženju srodne osobe.
Veoma me interesuje šta se dešava u nama kada su odnosi toliko teški i puni nepoverenja?
Baš kao klinac kada sam čitao psihologiju ne bi li dobio odgovore na agresiju kod ljudi,tako i sada jednostavno tragam za odgovorima. Verujem da mnogo vas ovde ima šta da kaže.
Definitivno ne krivim nikog,potrebno mi je da znam i razumem šta se to dešava u ljudima zbog čega su nam odnosi prepuni straha i bola...

Pre nekog vremena izašao sam sa devojkom koja samo što nije došla plačući na date.
Ispostavilo se da ima tonu kućnih problema i da je besna na sve oko sebe. Na kraju mi je rekla da nemam šanse kod nje i sl.
Pre nje izašao sam sa devojkom koju sam upoznao na autobuskoj stanici.Bilo je lepo-nekoliko koktela i dobro raspoloženje da bi na moje pitanje kad se vidimo neodredjeno odgovorila.
Zvao sam je par puta i nakon njenog "blage veze nemam šta želim ustvari" ponašanja ja njoj rekao da nam je ovo poslednji razgovor i da zavlači nekog drugog.

Upoznam u klubu devojku,ljubili se i zezali i ona je morala da krene.Razmenimo telefone ali kad sam je zvao nije htela da se javi.Poslao joj par sms-ova da zna da sam ja ali ništa.

Eto,šta da vam kažem,samo me interesuje kako se ovo dešava i zašto jer verujte mi na reč -ovo se dešava i nekim ljudima koje znam a ponašao sam se krajnje fino i sa merom-nisam izigravao ulizicu niti mangupa,bio sam prirodan,smejali smo se,nije bilo loše stvarno i dosta opuštena atmosfera i priča je bila puna lakih i simpatičnih tema kroz asocijacje i obostrana interesovanja-ništa heavy.

Ne krivim nikog,sve što me zanima(baš kao i za stanje u svetu) interesuje me ima li odgovora za(ruku na srce-poprilično zapetljane) muško ženske odnose?

Ili možda da pitam:

Šta to žene ustvari žele?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet feb 18, 2010 8:47 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Zene zele da su uvek u centru paznje, a muskarci uvek da imaju u sta da gledaju.

Istinita prica.

Izasla zena (od trideset i kusur) s drugaricom i celim drustvom u gay club i svo vreme nadrkana. Pita je drugarica sta joj je, sta se mrsti, kad zna gde je. Ona ce na to: Pa nisam u centru paznje. (inace, nije zenska za kojom se okrecu, no to joj nije smetalo da misli da ce i tamo biti u centru paznje. uz to, ima troje dece i oko sto kila)

Osho, Zdrav emotivni zivot, objasnjava sve. Lazemo i sebe i druge, kao pomahnitali.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet mar 04, 2010 1:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 06, 2010 9:44 pm
Postovi: 38
FreedomRunner je napisao/la:

Ne krivim nikog,sve što me zanima(baš kao i za stanje u svetu) interesuje me ima li odgovora za(ruku na srce-poprilično zapetljane) muško ženske odnose?
Ili možda da pitam:
Šta to žene ustvari žele?


Neces mi verovati, ali zelimo isto sto i vi.Gde se zuris? Nisi ti jos ni usao u musko-zenske odnose.Zahvali se bogu sto si muskarac.Za deset godina neces imati taj problem, ali ce ih
imati tvoja zena.Ovo je muski svet, patrijarhat, izvini na izrazu.Prava te nikako nece zaobici,
a onda ces ceo zivot da se pitas sta ti je to trebalo, jer ... :love7:
Procitaj "Bridu", ako bas hoces da znas o cemu se radi.
Mada, ja sam tek sad ukapirala da ipak ima razlike, jer nikad nisam delila na musko zenski
svet.
taj tvoj problem je normalan za taj uzrast.Doci ce sve na svoje,ali ne kad ti to budes hteo,
vec kad se desi. :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet mar 04, 2010 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Nije problem da se mene pita.

Žene u rudnike od zore do sumraka, muški u mirisne i tople kuhinje. Sve na struju u kuhinji: ringle, rerna, upijač pare, perilice,... miriše i temperatura (klima) na idealnih 23°C uštimana - a muški kopaju ugalj za termoelektrane!

I to nam je hvala za hiljade (ma kakve hiljade stotine godina hehe) isturanja u prve linije i topovsko meso zarad uvećane mišićne mase?

Sad bi sve bile menadžeri, šefice i tako to ravnopravne svim muškim koji su menadžeri (a svi smo menadžeri samo žene rade hehe).

Prvo golim rukama zadavite neku životinju ili je kamenom u glavu dohvatite da imaju žene i djeca šta jest (na stranu traume lovca nakon toga), pa nasijecite drva za zime, pa stotine godina kontajte kako lakše doći do hrane i ogreva,... pa u rudnik sto godina pa tek onda za menadžere Koka-kole, Bosnalijeka, Podravke, Telekoma Srbije.

Vidi se ko je "vuko" svo vrijeme - ko ima veće bicepse!

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: pet mar 05, 2010 12:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 06, 2010 9:44 pm
Postovi: 38
Hame je napisao/la:
Nije problem da se mene pita.
Sad bi sve bile menadžeri, šefice i tako to ravnopravne svim muškim koji su menadžeri (a svi smo menadžeri samo žene rade hehe).
,... pa u rudnik sto godina pa tek onda za menadžere Koka-kole, Bosnalijeka, Podravke, Telekoma Srbije.
Vidi se ko je "vuko" svo vrijeme - ko ima veće bicepse!



Mislim da je super raditi sa zenom menadzerom, kao i sa muskarcem, ako im nije jedini cilj da sefuju.
Ma, sta si se zalaufao, ja sam bila u rudniku u proslom zivotu, i savrseno te razumem \:D/ ,
nego,nismo mi krivi sto je sada neko cudno vreme.Posle ovolikih ratova, gde je mnogo zena
ostajalo bez muzeva, ili su ih ispratile u jednom stanju, a docekele u drugom, ako su ih i docekale, morale smo nauciti sve da radimo i da se ne oslanjamo uvek na muskarce, posto uglavnom nisu tu i kad jesu.
Kad prodjes sve te poslove, sazris za menadzera, to nekako dodje samo po sebi :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sri mar 10, 2010 1:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
uroborus je napisao/la:
*Problem nije pronaći pravu osobu, nego umeti voleti.*

*Ne valjaju odnosi među ljudima, a ne polarizacija muško - žensko.*

*Svako s kim smo u vezi, u braku, predstavlja na neki način i naše ogledalo. Oni znaju naše najintimnije - ono što mi skrivamo od drugih.*

*Tako skoro svaki problem u takvim vezama predstavljaju ne stereotipi (oni su samo posledica) već sposobnost da volimo sebe i druge.*



Bravo uroborus! S ovime se potpuno slažem!

A plus toga, muškarcima i ženama je danas više nego ikad zajednička jedna stvar.
Zajednički nam je Cilj, i jednima i drugima, samo su Putevi profilirani tom polariziranom muško - ženskom psihologijom.

A kako se još k tome približava "dead-line" zvan 2012-ta, šta svi potpuno jednako predosjećamo, plus ako dodamo k tome da se vrijeme ubrzava, a pri tome sve osobine i one pozitivne i one negativneu nama i u svijetu oko nas, zbog pojačavanja energije idu prema klimaksu.

Čini mi se da je tu ključ!
Razumijevanje se nudi samo i ono nam je dovoljno!

I tad smo spremni oprostiti sebi i oprostiti drugima.
Tada počinjemo voljeti.

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet mar 18, 2010 10:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
@deniza
"Ovo je muski svet ali bi bio ništa bez žena"
:love9:

http://www.youtube.com/watch?v=6diaWPEIMrs


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: čet mar 18, 2010 5:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 06, 2010 9:44 pm
Postovi: 38
@FreedomRunner \:D/


:thumbup:

Hvala :D predivan poklon :glasses7:

Ubi me juce prejaka rec, i ovo me je skroz vratilo u kolosek.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: pon jul 12, 2010 10:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto dec 15, 2009 12:06 pm
Postovi: 24
Lokacija: Korak od mora, dva od sniga
Ja sam skroz do , reci cemo nedavno (do pred nekoliko godina, u biti), nalijetao iskljucivo na zene koje bi se sa mnom samo druzile. Neke sam tako i prihvatio, dok sam neke koje su mi se zbilja jako svidjale "otkacio" skroz, jer, hvala lijepo, imam dovoljno prijatelja i prijateljica. Mislim da se izmedju muskaraca i zena izgubilo ono nesto, ona neka napetost koja je prije postojala. Zasto je to tako? Po meni zato jer nam je danas sve dostupno. Ako oces vidit sise, odes na net, ako oces vidit seks, odes na net. Dok recimo prije 50 godina nisi ih mogao vidit nigdje, nego eventualno ako si susjedi virio dok se presvlaci, na primjer. Upravo ova svedostupnost je po mom misljenju unistila musko-zenske odnose. A fore da zena zeli biti samo prijatelj, je samo vrsta finog odjeba. Jer su musko i zensko od praiskonskih vremena napravljeni tako da se plode i mnoze, a ne da druguju.

P. S. I jos nesto, probajte nekoj prijateljici objasnit da su musko zenska prijateljstva zasnovana na medjusobnoj fizickoj privlacnosti (Zasnovana mozda nije dobra rijec, recimo da pocinju na osnovu fizicke privlacnosti), pa cete vidit kad vas razapne i pocne vas uvjeravat da to nije tako. Muskarci znaju da je, ali zene to odbijaju priznat, mada mi nije jasno zasto.
P. P. S. I ako pri upoznavanju neke zene u pravom trenutku ne pokazete da vas ona seksualno privlaci ( to je najjednostavnije napraviti poljupcem), kasnije upadate u "zonu prijateljstva", iz koje je nemoguce izaci, tako da mozete zaboraviti na seks s tom zenskom osobom.

_________________
https://elisfantasy.com/
https://cracklingsound.com/
https://pickleballhrvatska.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sri jul 14, 2010 2:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
O starim i mladim ženicama

»Što se provlačiš tako strašljivo kroz suton, Zaratustra? I šta skrivaš tako oprezno ispod svog ogrtača? « »Je li možda kakvo blago, šta su ti ga poklonili? Ili je dete, što se rodilo? Ili ideš sada i sam možda stazama kradljivaca, ti prijatelj zlih?« – Jeste, dragi brate! reče Zaratustra, blago je ovo, što su mi ga poklonili: jedna mala istina, nju eto nosim uza se. Nego, ona je nemirna kao kakvo derište; i ako joj ne zapušim usta viče iz sveg grla. »Kad sam danas išao svojim putem, u čas kada sunce seda, srete me jedna stara žena, i ovako govoraše mojoj duši: »Često je besedio Zaratustra i pred nama ženama, ali nam još nikad nije prozborio o samoj ženi.« A ja joj odvratih: »o ženi treba govoriti samo pred muškima«. »Govori i preda mnom o ženi, reže ona: ja sam stara pa ću odmah sve zaboraviti.« I ja se odazvah želji stare žene, i ovako joj govorah: Na ženi je sve zagonetka, i sve na ženi ima jedno rešenje: ono se zove trudnoća. Muškarac je za ženu sredstvo: cilj je uvek dete. Nego, šta je žena za muškarca? Pravi muškarac traži dvoje: opasnosti i igre. Zato traži ženu, kao najopasniju igračku. Muškarac treba da bude odgajan za rat, a žena za odmor ratniku: sve ostalo je ludost. Za preslatko voće – ne mari ratnik. Zato mari za ženu; opora je još i najslađa žena. Žena bolje razume decu nego muškarca, ali je muškarac više dete nego što je žena. U pravom muškarcu skriveno je dete: a dete hoće da se igra. Na noge, dakle, žene, pa mi pronađite to dete u muškarcu! Žena treba da je igracka, dragi kamen, obasjana vrlinama jednoga sveta koji još nije tu. Zvezdin sjaj treba da se blista u vašoj ljubavi! Vaša nada treba da bude: »daj mi da mogu roditi natčoveka! « Neka bude hrabrosti u vašoj vrlini! Svojom ljubavlju treba da navaljujete na onog koji vam uliva strah. U vašoj ljubavi treba da je vaša čast! Slabo zna inače žena šta je to čast. A evo šta treba da bude vaša čast: da uvek više ljubite nego što vas ljube, i da nikad niste na drugom mestu u tom pogledu. Muškarac treba da se boji žene koja ljubi: ona će tada podneti svaku žrtvu, i sve je drugo za nju tada bez vrednosti. Muškarac treba da se boji žene koja mrzi: jer muškarac je u dnu svoje duše samo zao, a žena je onda rđava. Koga mrzi žena ponajvećma? – Evo kako govoraše željezo magnetu: »mrzim te ponajvećma što privlačiš a nisi dosta jak da privučeš«. Sreća muškarčeva zove se: hoću. Sreća ženina zove se: on hoće. »Eto, u ovaj isti čas postao je svet savršen!« – misli žena kad je poslušna što ljubi od sveg srca.Jer žena mora da sluša, i mora da traži dubinu za svoju površinu. Površna je duša ženina, pokretna burna skrama nad plitkom vodom. A narav muškarca je duboka, njena bujica šumi kroz podzemne pećine, žena sluti njenu snagu, ali je ne shvata. – Na to mi odgovori starica: »Mnogo lepih stvari reče Zaratustra, naročito za one koji su dosta mladi za to. čudnovato, Zaratustra malo poznaje žene a ipak pravo govori o njima! Da li je to možda stoga što je kod žene sve mogućno? A sad, u ime zahvalnosti, uzmi jednu malu istinu! Dosta sam stara da je mogu dati! Zamotaj je dobro, i zapuši joj usta: inače će da viče iz sveg grla ova mala istina.« »Daj mi, ženo, tvoju malu istinu!« rekoh. A starica reče tad ovo: »Ti ideš k ženama? Ne zaboravi bič!« –

Tako je govorio Zaratustra
:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sve veći jaz i polarizacija izmedju muškaraca i žena
PostPostano: sri jul 14, 2010 3:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
Ah Zaratustra, taj matori prdonja... :-"

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 74 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 71 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz