Sada je: sub apr 27, 2024 10:23 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: sri jan 13, 2010 3:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Zdravo...
Ovih dana, tj duže, experimentišem sa binauralnim tonovima, ono kao, meditacija, tj autohipnoza, brže "zaspivanje", bolji odmor i tako to...
Našao sam na temi o Zeitgeistu da je neko "zakačio" link za program brain wawe generator, i, za sada tvrdim, nije loš, nije loš...
No, ja sam poželeo i korak dalje... Hoću da nekako ugradim subliminalnu verbalnu poruku, koja bi, u vidu, za svest nečujnog tona (kažu da podsvesni um može da čuje i do 4HZ, recimo, niže frekvenc, ili do, šta ja znam koliko desetina kHz više...) išla uz glavni alfa generišući zvuk.
Ako neko pita zašto nečujno... pa zato jer je moj um toliko bezobrazan da voli da kontrira čak i mojim ličnim željama :D , tj, ako ponavljam, lupam, "ja sam smiren...", on će me namerno unervoziti... jer ne voli kad mu se ponavlja... Ali, ako svest ne bude čula poruku, neće se ni buniti... poruka će tako ući bez otpora, i možda, brže delovati, ne znam... ali želim da pokušam...
Dakle, ima li ko ideju kako da jednu usnimljenu glasovnu afirmaciju prebacim u neki nečujni opseg (neposredno ispod ili iznad praga čujnosti, ili kako već?
Zna li neko za neki takav program, i sl?

Takođe, zanimaju me i programi za textualne sublimativne desktop poruke, kao i oni koji podržavaju foto... ma sve što ima veze sa ovim :mrgreen: dok me drži ovaj istraživački elan :roll:

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: sri jan 13, 2010 3:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
baki je napisao/la:
tj, ako ponavljam, lupam, "ja sam smiren...", on će me namerno unervoziti... jer ne voli kad mu se ponavlja...

Nemoj ponavljati,samo se smiri.
Prijeđi s riječi na djelo i to je to. :occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: čet jan 14, 2010 3:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Vrlo ti se zahvaljujem na savetu, do neba!!! Puno mi znači!!!
No, kako vidim, ili ti je bilo dosadno pa si hteo tek nešto reći, ili me nisi razumeo, pa si moju rečenicu, koju si citirao, pogrešno protumačio... Ne brate, nemam problema sa smirivanjem, uglavnom, nego sam hteo da tom rečenicim slikovito objasnim šta sam hteo da kažem... Ja samo imam istraživački nalet koji želim da iskoristim, i da proverim na sebi i na mojim dobrovoljcima, da li sve to deluje, sa aspekta, eto, nas, običnih ljudi... pa da tako dokažemo ili demantujemo teoriju (bar što se nas tiče), i jako nakićene reklame...
Dakle, ako naletiš na neki softver, postavi link, tada bih ti bio puno više zahvalan, i poslao ti puno pozitivnih namera... :love3:
U svakom slučaju, brate, hvala ti puno na vremenu i trudu koji si utrošio odgovarajući na temu moje malenkosti!!! :love3:
I hvala ti i za film brate, prilično je zanimljiv!

Još nešto, takođe želim da isproveravam i one CD-ove sa sugestijama, za opuštanje, sa afirmacijama, itd... Imam neke od Tonija Robinsa i sličnih, čak i neke Monroove, ali bih voleo na našim jezicima, pa ako ko ima, zna gde se mogu kupiti, ili zna link za preuzimanje, bio bih mu zahvalan...

HVALA :notworthy: i
Pozdrav braćo!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: sub jan 23, 2010 8:48 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet nov 28, 2008 8:53 pm
Postovi: 20
Lokacija: TU SAM DI SAM
http://isohunt.com/download/34294460/su ... sh.torrent


:wink:

_________________
"Ljudi koji pokušavaju napravit ovaj svijet gorim,ne uzimaju dan odmora,kako bih mogo ja"-Bob Marley


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: uto jan 26, 2010 11:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Još nešto o tome ovdje:

http://www.store.unexplainable.net/

:mrgreen: :wink:
Citat:
What Binaural Beats Are

Binaural Beats are Not a passing fad, but have been researched for over 170 years. The human brain goes through many frequency cycles every day, each frequency producing different effects in the human consciousness. Using this information, it has been discovered that the receiving and operating frequency of the brain can be altered and even controlled through the use of sound waves. Unfortunately, it was originally thought these waves were difficult or impossible to tap through sound waves since they happened beneath the 20 Hz range. Since that time, however, binaural beats have made it possible to hear what was previously thought unhearable.


How Binaural Beats Work
slika

How Monaural Beats Work
slika

How Isochronic Tones Work
slika

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: čet jan 28, 2010 1:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
sto se tice unexplainable.net bw., mogu reci da sam ih (i jos kad stignem) proucavao duze vrijeme...na pocetku su se pokazali dobri rezultati, no kasnije je islo sve teze i teze..npr., kad sam slusao astralnu projekciju prvi put, dosao sam do faze odvajanja u kratkom roku (cca 10-15 min.)...kasnije tek nakon 30-40 min itd...ako koga zanimaju linkovi sa orig. stranice unexpl.net, saljem na PP

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: čet jan 28, 2010 7:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
baki je napisao/la:
Zna li neko za neki takav program, i sl?

Takođe, zanimaju me i programi za textualne sublimativne desktop poruke, kao i oni koji podržavaju foto... ma sve što ima veze sa ovim :mrgreen: dok me drži ovaj istraživački elan :roll:


probaj vidit i isprobat ovo:

http://sourceforge.net/search/?type_of_search=soft&words=subliminal&search=Search

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: čet jan 28, 2010 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
baki je napisao/la:
takođe želim da isproveravam i one CD-ove sa sugestijama, za opuštanje, sa afirmacijama, itd... Imam neke od Tonija Robinsa i sličnih, čak i neke Monroove, ali bih voleo na našim jezicima, pa ako ko ima, zna gde se mogu kupiti, ili zna link za preuzimanje, bio bih mu zahvalan...


a ako ti odgovara nešto od BrainSync-a, evo imaš i ovdje! :wink:

http://rapid.org/board/search.php?searchid=22115816

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: ned maj 02, 2010 10:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Ovako, zanemario sam temu, ali istraživanje nisam. Bio sam sistematičan, radio slepu studiju, sa dobrovoljcima koji nisu imali pojma konkretno o čemu se radi ali su mi verovali na reč da je experiment bezbedan...
I evo šta su zaključci:
Sve je to sranje, bilo da su binauralni tonovi, ili monauralni ritmički, ili bilo da su flash poruke, ili subliminalne.
Testiranje je bilo od 30 dana, bez i najmanjih indicija o delovanju ovih programa (mislim na subliminalne, sa porukama).
Što se tiče tonova koji indukuju željena moždana stanja, jok! Najnajnajbolje rezultate dao je jedino običan šum, isto ono što je između dve stanice na FM radiju. To je zaista ljude bacalo u slabiji ili jači hipnotički trans. A ono što je interesantno, s vremenom sve brže i dublje.

Ali sve je to pasivizirajuće, i po mojim zaključcima neupotrebljivo.
Jedini pravi i efikasni način je autohipnoza indukovana na tradicionalan način, koncentracijiom na, na primer, odbrojavanje, a zatim svesno i namerno vođenje misli u željenom pravcu sa željenom svrhom.

Dakle, ako koga zanima, neka bude istrajan, izdrži, mesec dana redovnog odbrojavanja, zatim vizualizacije, i brojanja za povratak u potpuno budno stanje.
Definitivno, najefikasnije, nikakvi tonovi, stoboskopi i sl...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: pon maj 03, 2010 5:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo što Wikipedija zna o tome:

http://en.wikipedia.org/wiki/Binaural_beats

A možda jedan pogled iz malo drugačije perspektive:

slika

http://www.binaural-beats.com/binaural- ... _drug.aspx

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: uto maj 04, 2010 1:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Hvala Jack, izbacio bih teoretski deo, nego nisam imao baš vremena da iskombinujem beleške.
Verujem da i ova 2 izvora koja si predložio ne govore ništa novo i da sam ih već pročitao ranije, proveriću opet.
Softver koji sam ja koristio je Brain wave generator, zatim Neuro-Programmer 2 Professional, Subliminal Flash 3.0, i određene programe za audio subliminalne poruke... ali, kako rekoh, bez ikakvih rezultata (to se odnosi na ove sa subliminalnim porukama, ovi generatori donekle deluju).

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanje sp
PostPostano: čet maj 20, 2010 10:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Jedan besplatni takav programčić:

http://sourceforge.net/projects/gnaural/

slika

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanj
PostPostano: uto sep 07, 2010 1:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
haha, čuo sam na radiju, onako uzgredno, negde, jer ja nemam radio, da je u Srbiji registrovana nova vrsta droge, virtualna droga, ha ha ha... radi se upravo o ovome, o binauralnim tonovima, određenim frekvencijama koje uzrokuju euforiju, ma daj... Pa tek sada kapiram što sam potpuno otkačio :mrgreen:
Jbg, ipak sam ja dugo dugo experimentisao, čak toliko da od kraja prošle godine svako veče radi ubrzavanja indukcije sna, koristim određene šumove, koje sam pokusom utvrdio da su, konkretno, za mene, delotvorni, ili sam se pak na njih navikao u smislu okidača, uslovnog reflexa. Zato što se, kao što rekoh, radi o običnom belom šumu, koj po potrebi, koristeći ekvilajzer, bojim po potrebi, tj prema raspoloženju... :mrgreen:
Ajde da se drogiramo nek se oči sjajeeeeeeeeee... :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanj
PostPostano: sub dec 25, 2010 1:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
binauralni tonovi

Binauralni tonovi (popularno nazvani i brainwave entertainment) su prirodna i znanstveno dokazana audio tehnologija koja može transformirati vaše stanje uma već za 10-ak minuta, promjenom vaših moždanih valova. Jednostavnim slušanjem audio zapisa s binauralnim tonovima, mijenjaju se vaša stanja svijesti, npr. slušanje ujutro omogućava vam da započnete dan osvježeni i puni energije, a slušanje navečer pomaže vam da se opustite i padnete u dubok regenerativni san. Zovu ih još i sredstvom za instant meditaciju.
Kako mi binauralni tonovi mogu pomoći

Binauralni tonovi (popularno nazvani i brainwave entertainment) su prirodna i znanstveno dokazana audio tehnologija koja može transformirati vaše stanje uma već za 10-ak minuta, promjenom vaših moždanih valova. Jednostavnim slušanjem audio zapisa s binauralnim tonovima, mijenjaju se vaša stanja svijesti, npr. slušanje ujutro omogućava vam da započnete dan osvježeni i puni energije, a slušanje navečer pomaže vam da se opustite i padnete u dubok regenerativni san. Zovu ih još i sredstvom za instant meditaciju.

Binauralne tonove otkrio je 1839. godine njemački eksperimentator, H. W. Dove. Binauralni tonovi rezultat su interakcije dvaju različitih auditivnih impulsa poslanih u svako uho. Na primjer, ako se čisti ton od 400 Hz pošalje u desno uho, te se istovremeno pošalje čisti ton od 410 Hz u lijevo uho (prilikom slušanja na slušalice), mozak percipira razliku između ta dva tona tj. u ovom slučaju 10 Hz, iako se taj ton ne čuje u uobičajenom smislu riječi (doseg ljudskog uha je od 20-20,000 Hz), no mozak ga ipak percipira što utječe na promjenu moždanih valova. Promjenom moždanih valova dolazi do promijenjenih stanja svijesti.

Primjer različitih frekvencija moždanih valova:

Delta 1-3Hz Duboki san, lucidno sanjanje, povećane imunološke funkcije
Theta 4-7Hz Duboko opuštanje, meditacija, povećana memorija, fokus
Alpha 8-12Hz Lagano opuštanje, super učenje, pozitivno razmišljanje
Beta 13-25Hz Normano stanje budnosti, stres, tjeskoba

Studije su pokazale da izlaganje specifičnim tipovima frekvencija utječe na različita stanja uma. Na primjer, poznato je da pola sata slušanja binauralnih tonova od 5Hz može zamijeniti 2 do 3 sata sna.

Različite frekvencije pomažu npr. kod opuštanja, otpuštanja stresa, meditiranja, poboljšanja spavanja, uklanjanja nesanice, vizualizacije, hipnoze, ubrzanog učenja i bolje memorije, bolje intuicije, uklanjanja tjeskobe i depresije, postizanja viših stanja svijesti itd.

Binauralni tonovi također doprinose sinkronizaciji moždanih polutki, te se komunikacija između desne i lijeve moždane polutke poboljšava. Kod većine ljudi, jedna moždana polutka prevladava nad drugom, ovisno o tome koja vrsta zadatka ili aktivnosti se obavlja.

Znanstvena istraživanja dokazala su da napredni meditanti razvijaju svoju sposobnost za korištenjem cijeloga mozga i da žive na uravnoteženiji način kojega karakterizira usklađenost i sinkronizacija moždanih polutki.

Sinkronizacija moždanih polutki povećava sposobnosti učenja, potiče povećanu kreativnost, veću mentalnu jasnoću, veću inteligenciju i intuiciju itd.

Osim toga, sinkronizacija moždanih polutki ima i mnoge zdravstvene pogodnosti, uključujući povećanu proizvodnju serotonina i endorfina, povećanu aktivnost imunološkoga sustava, smanjeni krvni tlak, smanjenje depresije i umora, poboljšano razmišljanje i povećani osjećaj vlastite dobrobiti.

Dokazano je da djeca koja su izložena binauralnim tonovima tijekom redovnih sati u učionici, uče trideset puta brže od drugih učenika.

Poznato je da kada je mozak u stanju Theta frekvencije, tada dolazi do uravnoteživanja razine natrija i kalija. Razine natrija i kalija uključene su u osmozu koja je kemijski proces koji prenosi kemikalije u vaše stanice mozga i izvan njih. Nakon što provedemo duža razdoblja u Beta stanju (normalna svijest), omjer između natrija i kalija je izvan ravnoteže. To je glavni uzrok mentalnog umora. Čak i kratko razdoblje provedeno u Theta stanju (5 – 15 min.) može obnoviti taj omjer na normalu, rezultirajući u osjećaju mentalne osvježenosti.

Nedavna istraživanja pokazala su da ljudima koji pate od napadaja panike, tjeskobe i depresije, neki dijelovi mozga funkcioniraju puno sporije (niže frekvencije nego li ostatak mozga), te njihove moždane polutke nisu usklađene. U teoriji, obzirom da audio tehnologija binauralnih tonova pomaže u ujedinjavanju različitih dijelova mozga u jednu frekvenciju, «sinkronizaciju moždanih valova», tada slušanje binauralnih tonova može pomoći kod takvih stanja.

Istraživači biofeedbacka utvrdili su da ljudi koji uđu u Theta stanje, prošire svoja stanja svijesti, steknu super receptivnost na nove informacije i pokazuju veću mogućnost da reprogramiraju materijal na podsvjesnoj razini. Upravo zato, binauralni tonovi imaju izvrsnu primjenu u meditacijama, hipnozi, vizualizacijama, afirmacijama i raznim drugim metodama osobnog razvoja.

Binauralna glazba tj. binauralni tonovi kombinirani s opuštajućom glazbom najlakši su način za promjenu stanja svijesti i postizanje određenih ciljanih rezultata.


izvor
http://www.transformativa.hr/clanci/kak ... gu-pomoci/

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanj
PostPostano: sub dec 25, 2010 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Htio bi dati jedno upozorenje onima koji ce se odluciti na koristenje binauralnih tonova, da prije koristenja procitaju iskustva koja su drugi dozivljavali (idoser npr.), takodjer pod "Metafizika" teme o astralnoj projekciji, lucidnom sanjanju, gnostiku, tekstove vezane za programiranje uma itd i da budu spremni na moguce dogadjaje koji bi se mogli dogoditi ili ih percipirati, pa tako i na posljedice tih dogadjaja. Popularni su u zadnje vrijeme isochronic tonovi koji su "laksi" za slusati, ali "jaci" od mono i binauralnih tonova. Nebi preporucio da se odmah krene na slusanje npr. astralne projekcije, hand of god ili slicnih "jacih" tonova, posto bi nespremni slusaoc to mogao i stvarno dozivjeti sto se i u vecini slucajeva dogadja (nakon toga se pitaju ko je onaj mali crni sa crvenim ocima u uglu :shock: ). Krenite sa marihuanom, "šniclom" :D itd cisto da vidite o cemu se radi. Ako trebaju kome tonovi sa unexplainable.net, moze mi se javiti na PM, pa cu mu poslati linkove za skidanje!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanj
PostPostano: pon dec 27, 2010 5:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
villy je napisao/la:

Izvor je verovatno neki od proizvođača softvera i mobilnih uređaja za dvoušne=binauralne tonove i sl...
Isto kao što su prehvaljivali TM, i uvek potkrepkjivali znanstvenim studijsama, as ono, uvek su svi znanstvenici koji su u tome učestvovali bili i članovi TM prevare...
Tako se i reklama za hemoterapiju koja zvanično pomaže samo u 5% slučajeva takođe reklamira i potkrepljuje neproverivim studijama, a lekovi basnoslovno skupi.

Ja sam ispitao veliki br raznog softvera i po neki uređajčić, pa mogu odgovorno da tvrdim, ili sam ja specijalac ili je sve to bullshit...

Taman da te ne uspava za 10, 20 ili 300min ako nisi mogao da zaspiš iz nekog razloga, dok jedna tabletica to uradi za 15min bez problema :mrgreen:

Za naš info, postoje i brojne studija koje dokazuju štetnost ovakvih tretmana. Npr to govori i dr Nil Nidli u svojim knjigama (mada on je nepodoban izvor jer je hrišćaninm :D )...

Odite u prirodu, poslušajte njene zvuke, počnmite da živite skladno sa njom, i garantujem, neće se ukazati ni najmanja potreba za ovakvim bullshitom :mrgreen:

Eto, ne trebate mi verovati, proverite. U početku dok traje zanesenost "istraživanjem" čak ćete videti fenomenalne rezultate (blacebo), ali ako istrajete u istraživanjima i u njih uključite dobrovoljce iz svoje okoline koji neće imati pojma o svrsi, shvatićete da je, ako ne sve onda 80-90% navedenog sa onog izvora iz citata samo bullshit...

Pozdrav
Gordan je napisao/la:
Htio bi dati jedno upozorenje onima koji ce se odluciti na koristenje binauralnih tonova, da prije koristenja procitaju iskustva koja su drugi dozivljavali (idoser npr.), takodjer pod "Metafizika" teme o astralnoj projekciji, lucidnom sanjanju, gnostiku, tekstove vezane za programiranje uma itd i da budu spremni na moguce dogadjaje koji bi se mogli dogoditi ili ih percipirati, pa tako i na posljedice tih dogadjaja. Popularni su u zadnje vrijeme isochronic tonovi koji su "laksi" za slusati, ali "jaci" od mono i binauralnih tonova. Nebi preporucio da se odmah krene na slusanje npr. astralne projekcije, hand of god ili slicnih "jacih" tonova, posto bi nespremni slusaoc to mogao i stvarno dozivjeti sto se i u vecini slucajeva dogadja (nakon toga se pitaju ko je onaj mali crni sa crvenim ocima u uglu :shock: ). Krenite sa marihuanom, "šniclom" :D itd cisto da vidite o cemu se radi. Ako trebaju kome tonovi sa unexplainable.net, moze mi se javiti na PM, pa cu mu poslati linkove za skidanje!

To što su oni doživeli doživeli su zato jer su to neizdrživo iščekivali, a ne zbog binauralnih ritmova, dakle placebo...

Ne mora da znači, ali skoro da garantujem da je tako...
Za mane kada teorije piše da je sada dan, a ja pogledam napolje i vidim mrak, onda je mrak.
Zamolim još nekoliko ljudi da pogleda napolje i da mi kažu šta vide, i ako i oni vide mrak, onda je mrak i kraj! Nema tu teorija... :D

To što na 90% ljudi šećerne tabletice deluju kao aspirin, te im za 15 minuta izleče glavobolju, samo pokazuje koliko smo zavodljive prirode, ili da kažem sugestibilni...

Citat:
Krenite sa marihuanom

A onda pređite na LSD, tripovi su strava, kao stvarni, čak se mogu i dodirnuti. Ma postoje takve droge da nakon njihovog konzumiranja i izleta sa njima, neće moći niko živ da vas ubedi da je sve to bio samo trip...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanj
PostPostano: pon sep 26, 2011 9:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
droge su tu da bi ljude drzale u iluzijama i u tome veoma dobro uspevaju

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Softver za Subliminalne/sublimativne poruke i generisanj
PostPostano: pon sep 26, 2011 11:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
narocit sklad tonova u muzici moze biti veoma uticijan i lekovit na coveka

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 68 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz