Sada je: čet mar 28, 2024 9:15 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: ned dec 05, 2010 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Vicke_bg je napisao/la:
:shock: :shock:

Bio sam juče na 2. tretmanu, i sad kada sam pročitao tvoje iskustvo, uplašio sam se malo.

Elem, nije bilo toliko intenzivno, ali 2 stvari su bile baš upečatljive.

1. Osetio sam kao da me prvo neko maramom dodiruje po čelu, a posle toga, kao da mi neko vosak kaplje. Prvo sam pomislio da je ona, terapeut, prevarant, ali onda kao da je taj vosak krenuo da se spušta u treće oko i počeo da ga puni. Osetio sam toliki pritisak glave na krevet, da nisam mogao da je odignem uopšte. Čak evo i danas osećam da mi je ta regija trećeg oka puna nečim.

Takođe sam video svetlo, baš onako okruglo, imalo je pravilniji oblik, za razliku od ranije. Malo trnjenja prstiju, zemljotresa. Isto, kada je stavila maramu, disao sam kao da se smrzavam, baš sam drhtao. A i drhtanje se nastavilo i posle tretmana...

2. stvar je da sam video čoveka, samo obrise, tj auru, dok je on crn bio. Pomislio sam da umišljam, ali posle se opet pojavio,samo je bio bliži. Posle se opet pojavio, samo sam mu glavu video, ali bez ikakvih kontura, ali sam imao osećaj kao da ulazi u mene. A onda mi se čini kao da je izašao, ali mnogo manji i crnji.

Danas sam baš umoran, jedva sam ustao, imao sam dobro čišćenje organizma...

I pošto je i moja devojka isto išla, ona nije imala toliko jake senzacije, oboje se osećamo mnogo bliži, osećajniji. Baš je drugačije...

Međutim, sada sam iskreno malo i uplašen, da ovo nije možda neki način manipulacije od nekog i nečeg, da nam se nešto oduzima, a za uzvrat dobijamo ovakve manifestacije i osećanja. Zaista su mi baš ovakve stvari, kako su se desile, previše čudne. Ali videćemo u sledećim danima kako ću da se osećam...


Obzirom da si uplašen, da je netko ulazio i izlazio iz tebe, ušao velik, izašao mali, sve ovo što opisujete meni baš i ne izgleda kao nešto što za podlogu ima nešto pozitivno prema vama svima koji se u to upuštate.

Time ne mislim da se trebate bojati, ali imati nužan oprez mislim da je mudro!

I naravno, pitam se zašto ljudi traže pomoć uvijek izvan sebe? U većini slučajeva navuku na sve ono što već nose, još "prtljage" i mislim da je nije samo tako lagano odbaciti kad shvatimo da nam ne treba jer nam u biti otežava potragu.....

Sve počinje i završava u nama!

Osluškujte sebe....

Time ne sudim to što činite, ovo je zaista samo moje mišljenje! I postoji mogućnost da nešto ne vidim....

Ali, ovakava kakva jesam, ne zovem ono što samo ne dolazi, jer mogla bih se iznenaditi! Kao da nije dovoljno manipulacije u kojoj se svi mi već nalazimo, već je dodatno, svojevoljno i produbljujemo.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sri feb 02, 2011 7:56 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet sep 23, 2010 1:41 pm
Postovi: 4
Lokacija: Banja Luka
Pozdrav za sve.

Nisam vam nesto strucna u lijepom pisanju pa cu to napisati onako kao da vam pricam,bez uvijanja i sicanja nepoznatim rijecima.
Sa svojih 12 godina shvatila sam da nisam kao drugi.Tada sam u razredu sa preko trideset ucenika osjetila da sam sama,da osjecam samo sebe,no to sada nije vazno jer hocu da vam ispricam svoje iskustvo sa Rekonekcijom.
Prije otprilike tri godine sestra mije poslala link za knjigu od dr,Erik Perla ,,Rekonekcija,,.
Kao i svi cim sam pocela sa citanjem svasta se desavalo,da se ne ponavljam znate vec dovoljno.Sledecu noc sanjala sam da mi neko kaze da ga poljubim,sto sam i uradila,to je bio neciji obraz,ciji,ne znam,u tom momentu kao da me grom pogodio,oko mene se stvorio zlatni oklop,probudila sam se i to je jos trajalo,treslo me kao da sam ukljucena u struju,ustala sam iz kreveta inakon nekoliko sekundi pocelo se smirivati.Sutradan sam otresala i nogama i rukama jer je nesto stalno hodalo kroz mene,trnula sam od glave do pete,jezila sam se sva ali nije mi bilo hladno.Otprilike sam znala da je vezano za neku energiju,jer sam imala osjecaj kao da nesto ulazi u moje tijelo i moj mozak.
U tom periodu moja svekrva se razbolila,diagnoza karcinom debelog crijeva sa metastazom na jetri.Pustena je kuci da umre,konzilium od sedam ljekara je rekao da nema razloga da joj ukljucuju bilo kakve terapije jer nema smisla da je muce.rekli su da se pripremimo za najgore i da su u pitanju mjeseci.Objasnili su mi da ce biti strasni bolovi da ce udariti na mozak jer je metastaza u punom jeku.Bila sam izgubljena o suprugu da ne pricam.Doveli smo je kucu polumrtvu,stavljali pelene nosali po kuci jer zena nije mogla ni da hoda.Bila je jednom nogom vec zakoracila na drugu stranu.
Jedan dan sam je gledala onako bespomocnu i sjetila se knjige.Stala sam kraj njenog kreveta i rekla joj da zazmiri da nesto probamo.Ni sama ne znam kako ali sam pocela osjecati trnce u dlanovima,pa hladan vjetar pa vrucinu do bola.Skontala sam da se nesto desava,nastavila sam po citavom tijelu nekih trideset minuta.Ona je bila mirna i spokojna da sam mislila da je zaspala.Pitala sam je da nije slucajno sta osjetila,rekla je da sam je dizala i vukla nesto iz nje.
Na njoj sam radila sljedecih mjesec dana.Moja svekrva je ziva nakon te tri godine,ziva zdrava,pusi pije kafu hoda,plete bez naocala,a ponekad popije aspirin zbog glavobolje.Nikom nista nije jasno,svi se cude,karcinoma vise nema.da zaboravih reci,kad je izasla iz bolnice nikakvi ljekovi joj nisu prepisani osim onih za bolove.
Eto to sam htjela da vam ispricam.

_________________
Nisam jaka ali sam pametna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sri feb 02, 2011 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
jako zanimljivo mitra! :D :-k

hvala ti što si to podijelila s drugima!! :D :thumbup: :love12:


dali ti ovo možda nešto govori u kontekstu tvoga iskustva - možda neke poveznice i slično?:

viewtopic.php?f=6&t=3221

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sri feb 02, 2011 9:45 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet sep 23, 2010 1:41 pm
Postovi: 4
Lokacija: Banja Luka
Artist je napisao/la:
jako zanimljivo mitra! :D :-k

hvala ti što si to podijelila s drugima!! :D :thumbup: :love12:


dali ti ovo možda nešto govori u kontekstu tvoga iskustva - možda neke poveznice i slično?:

viewtopic.php?f=6&t=3221



A ima kod mene svasta,ja dlanove ne mogu sastaviti jer imam jak otpor,kao da se razvlace neki federi izmedju njih

Hajde kad ovdje pricamo da vam opisem iskustvo koje se desilo 18.01. naravno ove godine.
Ujutro kad sam se probudila nekakvi snovi su mi udarali u glavu i imala sam jak pritisak u grudnom kosu.Ustala sam ne obracajuci paznju na to.
Nakon nekih cetrdeset minuta iz cista mira uz tijelo mi se pocela penjati vrucina,toliko brzo se popela uz mene i udarila me u glavu,mislila sam evo ga mozdani ce da me zvekne.
Poceli su snovi da mi izlaze pred oci,osjecala sam miris snova,otresala sam glavom i to se smirilo.Nije mi bilo svejedno.Nakon sat vremena jos jaci udar opet uz kicmu i glavu,tolika vrucina da sam sve poskidala sa sebe,mozak mi nije radio,tj.radio je sta je on htio,nisam mogla da kontrolisem misli imala sam osjecaj da mi dolaze snovi od prije dvadeset godina i oni koje sam sanjala a nisam ih se sjecala.
Ne mogu to da vam opisem,imala sam osjecaj da gorim u zivoj vatri.Za taj dan sam imala 12 kako da kazem tih napada.Taj dan ja nisam upravljala sobom.Zadnji sam imala navece oko 20h taj je bio najjaci,tolika je vrucina uz mene isla da sam mislila kad udari u glavu da ce ekplodirat,opet sam skidala stvari sa sebe jer se to nije moglo vise izdrzati,suprug mi je pokusao dati vode da pijem ali sam svu vodu vratila u casu,nisam mogla da je progutam.I opet stane kao da nista nije ni bilo.Bila sam jako iscrpljena,a da,zaboravih reci,kad se ta vrucina zavrsi onda pocnem da se jezim i bude mi hladno.
E za ovo nemam pojma sta je bilo,uglavnom sutradan sam ustala kao i uvijek,mozda malo veselija.

_________________
Nisam jaka ali sam pametna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: čet feb 03, 2011 10:29 am 
Mitra, ovo što si nam do sada ispričala o sebi je jedan od bolji opisa opsjednutosti, ili drugačije/blaže rečeno "nakačenja entiteta" počevši od toga što ti se dogodilo u 12-toj godini kada si kako si rekla osjetila da si drugačija od drugih. Ovo je česta konstatacija osoba kojima bi se po standardnoj klasifikaciji dijagnosticirao neki od poremećaja osobnosti, iako po klasifikaciji koja uzima u obzir i nematerijalnu domenu (tj. duhovni svijet i sve njegove forme i oblike) onda do porećaja osobnosti dolazi zbog manjeg ili većeg utjecaja vanjskih "entiteta" (svijesnosti) koje se nakače na domaćina.
Poklonici New age doktrina kod uključivanja nematerijalne domene opetovano ignoriraju da pored "pozitivnih" bića, ista itekako vrvi "negativnim" bićima (možemo ih zvati mračna bića, demoni, štogod) koja imaju svoju svijest i koja se RADO PREDSTAVLJAJU kao pozitivna, a ignorantan (neupućen) pristup situaciji lako dovodi do toga da prevara uspjeva, a senzacije koje domaćin osjeća pripisuje obuzetošću kozmičkim energijama koje osobu čini "posebnom", "izabranom", "s misijom", itd. No, vrijeme često pokazuje porazanost SVOJEVOLJNOG prepuštanja ovim laskavim ponudama, čineći domaćinom život kao i osobama koje je okružuju sve mizernijim na što često ide racionalizacija da je to njihov "ispit vjere", novoizabranog puta, itd.
Kako je malo što slučajno tako nije ni slučajno što si ova svoja iskustva stavila pod Rekonekciju®, a u nastavku bih ti poželio puno mudrosti, odvažnosti i snage (energije).


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: čet feb 03, 2011 10:52 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet sep 23, 2010 1:41 pm
Postovi: 4
Lokacija: Banja Luka
prasimix je napisao/la:
Mitra, ovo što si nam do sada ispričala o sebi je jedan od bolji opisa opsjednutosti, ili drugačije/blaže rečeno "nakačenja entiteta" počevši od toga što ti se dogodilo u 12-toj godini kada si kako si rekla osjetila da si drugačija od drugih. Ovo je česta konstatacija osoba kojima bi se po standardnoj klasifikaciji dijagnosticirao neki od poremećaja osobnosti, iako po klasifikaciji koja uzima u obzir i nematerijalnu domenu (tj. duhovni svijet i sve njegove forme i oblike) onda do porećaja osobnosti dolazi zbog manjeg ili većeg utjecaja vanjskih "entiteta" (svijesnosti) koje se nakače na domaćina.
Poklonici New age doktrina kod uključivanja nematerijalne domene opetovano ignoriraju da pored "pozitivnih" bića, ista itekako vrvi "negativnim" bićima (možemo ih zvati mračna bića, demoni, štogod) koja imaju svoju svijest i koja se RADO PREDSTAVLJAJU kao pozitivna, a ignorantan (neupućen) pristup situaciji lako dovodi do toga da prevara uspjeva, a senzacije koje domaćin osjeća pripisuje obuzetošću kozmičkim energijama koje osobu čini "posebnom", "izabranom", "s misijom", itd. No, vrijeme često pokazuje porazanost SVOJEVOLJNOG prepuštanja ovim laskavim ponudama, čineći domaćinom život kao i osobama koje je okružuju sve mizernijim na što često ide racionalizacija da je to njihov "ispit vjere", novoizabranog puta, itd.
Kako je malo što slučajno tako nije ni slučajno što si ova svoja iskustva stavila pod Rekonekciju®, a u nastavku bih ti poželio puno mudrosti, odvažnosti i snage (energije).


Vrlo dobro znam o cemu pises,da koliko god bili podlozni dobrim uticajima jos vise smo podlozni i laka meta za negativne uticaje.Mozda se moje iskustvo moze protumaciti na nacin na koji ga ti tumacis,u pocetku sam i sama o toj mogucnosti razmisljala,ali kako vrijeme prolazi sve sam ubjedjenia da se tu radi o necem drugom.

_________________
Nisam jaka ali sam pametna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: čet feb 03, 2011 12:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Da li ima neka knjiga o rekonekciji da se skine sa interneta?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: čet feb 03, 2011 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
http://www.4shared.com/document/6sRRY99y/Pearl_Dr_Eric_-_Rekonekcija_Le.html

Pocela sam nocas da ju citam ??????


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: pet feb 04, 2011 7:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
HO_OPONOPONO je napisao/la:


ma evo citam tu knjigu al brate dragi od 228 stranica koliko ima dosla sam do 80-e strane, medjutim...ono jeste knjiga zanimljiva, ali nista ne mogu nauciti iz nje da sama primjenim u zivotu...ako bude ovako pisao na 100-oj stranici razocarece me

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: pet feb 04, 2011 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ne brini! Citaj dalje, i ja sam tako mislila na 80-toj stranici, danas poslijepodne sam dosla do 170-te i postala tako umorna da sam morala da prilegnem. I onda u snu sanjam, da sam u cekaonici kod Dr. Eric Pearl-a, ulazim i legnem na lezaj, a onda neopisivo ....... dozivljavam Reconnection i to u glavi. Taj osjecaj i drhtanje moje glave ne mogu opisati, taj osjecaj jos nikad u zivotu nisam dozivjela nesto fantasticno, i odmah sam u snu znala -- a to je TO, a Dr. Perl mi onda kaze- ustanite i pokrecite glavu, a moj vrat odjednom elastican ko nikad dosad??????????Probudim se, a taj san je ustvari bio kao na javi, tako stvaran i opet sam znala "to je TO"sada mogu da prepoznam. Ova knjiga je u stvari i inicijacija te, da je nazovemo energije, dok ju citas bivas iniciniran. Ajd da vidimo sta ce biti dalje !

ÜBUNG MACHT DEN MAISTER


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: pet feb 04, 2011 10:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Hahah izgleda da on na svoje citaoce energijom kroz knjigu utice isto. Koliko je njegovih pacijenata reklo jedne te iste recenice??? A ja i ti kao citaoci mislimo isto na (zamisli!?!) istoj stranici 80-oj ;-D
Za sada mislim da sebe smatra Mojsijem ono upakovano, poskrt je na parama (samo pareeeeeeee, reklaaaaamaaaa), a cak pocinjem da mislim da je dolazio u kontakt s nekim entitetima. Bas me zanima kakvi su bili glasovi koji su dolazili iz tih njegovih pacijenata…dal su bili zastrasujuci ili onak andjeoski. Ajd nastavicu s citanjem, bum obavijestila ovde na forumu kako se osjecam na 170 stranici. Necu nista preskakat obecaos.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: pet feb 04, 2011 10:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ho-oponopono nadam se da me ne zezas. :^o Citam i ne preskačem ni rijec. Sad sam na 115 strani. Ne spava mi se. Ne osjecam nista. Malo je bilo zanimljivo kad je pricao o kvantnoj fizici i mehanici te o lancima DNK. No, ja i dalje nenalazim ono sto očekujem da cu naci.
Samo se nadam da mi se nece gasit i palit svjetla u stanu sama od sebe.
P.S. Javicu se kasnije ako ne zaspim
:read:

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sub feb 05, 2011 12:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Sace 1 sat poslije ponoci. Dosla sam do 140-e strane. Morala sam napravit malu pauzu jer sam gledala “Na rubu znanosti”, zanimljivu emisiju o energijama i o Tesli. Sto se tice ove knjige drago mi je da sam procitala ono o egu sto pominje autor.No, to nije nista novo. I ranije sam znala jos kad sam se inicirala u reiki da ta energija koja lijeci nije nasa, nego da smo samo kanali tj.provodnici univerzalne zivotne energije…Lik govori da bismo mogli lijeciti druge moramo se stopiti s pacijentom kao jedno a onda lijeciti sebe…Medjutim..buni me jedno i pomalo mi je krivo sto sam to procitala. Autor omalovažava “new age” reiki i smatra da se on izgubio u svom izvornom obliku…medjutim, ja sam osjetila neke neobicne sposobnosti reskija (ne znam kako drugačije da kazem), pa se pitam ako se on izgubio u svom izvornom obliku kako to da jos uvijek funkcionise. Da li sam autor ove knjige smatra da su reikisti šarlatani? Tako sam ja razumjela…
Joj jedva čekam da dodjem do 170-e …vec mi se spava, mozda kod mene reakcije krenu na 140-oj hihihihi. \:D/

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sub feb 05, 2011 2:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Tragom_ptice_dodo , a zasto bi zezala????

Ne ocekuj nista to je prvo! Ako se meni to dogodilo u snu, neznaci da ce se svima isto desiti, kod tebe se moze desiti nesto drugo, nema pravila, a ako se desi mislim da ces znati po osjecaju. Najmanje se desava kada mislimo na to. Ja dok sam citala i usput kontrolirala svoje reakcije, dali osjecam neku energiju, struju ili nesto neobicno nista se nije desilo, valjda le tek kada sam zaspala i naravno prestala da iscekujem, prikazala mi se u snu. Dr. Perl ne omalovazava reiki i druge metode, vec jednostavno naglasava da se kod rekonekcije radi o jednoj sasvim drugoj frekvenciji-energije, i kada se iniciras u tu energiju ne treba ti vise bilo koja druga iscjeljiteljska tehnika kao ni rituali zastite, jer ova je navodno toliko mocna da prevazilazi sve, tako kaze Dr. Perl. Ajd da vidimo, ja sam radoznala, a to je barem preduvijet da bi ova frekvencija-Energije mogla da se pokaze na djelu!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sub feb 05, 2011 12:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo , a zasto bi zezala????

Ne ocekuj nista to je prvo! Ako se meni to dogodilo u snu, neznaci da ce se svima isto desiti, kod tebe se moze desiti nesto drugo, nema pravila, a ako se desi mislim da ces znati po osjecaju. Najmanje se desava kada mislimo na to. Ja dok sam citala i usput kontrolirala svoje reakcije, dali osjecam neku energiju, struju ili nesto neobicno nista se nije desilo, valjda le tek kada sam zaspala i naravno prestala da iscekujem, prikazala mi se u snu. Dr. Perl ne omalovazava reiki i druge metode, vec jednostavno naglasava da se kod rekonekcije radi o jednoj sasvim drugoj frekvenciji-energije, i kada se iniciras u tu energiju ne treba ti vise bilo koja druga iscjeljiteljska tehnika kao ni rituali zastite, jer ova je navodno toliko mocna da prevazilazi sve, tako kaze Dr. Perl. Ajd da vidimo, ja sam radoznala, a to je barem preduvijet da bi ova frekvencija-Energije mogla da se pokaze na djelu!!!!!!!!!

Cudno. Opet isto mislimo. Tesko je neocekivati kad ti autor knjige kaze “desice se nesto”…onda stalno ocekujes. Jedini nacin da mi se i desi nesto jeste kad spavam kao sto si i ti , kad ne budem nista očekivala.
Dosla sam do 182 strane. Za sad nista nisam dozivila. Procitala sam jednu jedinu vježbu koju pominje na 180-oj strani i probala izvesti da bi osjetila tu energiju. Vjezba ide ovako: stanete pred ogledalo, a zatim lagano podignete dlanove tak da je jedan navise drugog i okrenete ih jedan naspram drugog a zatim desni prsti neka su vam namješteni na deset sati, a lijevi na dva. Probala, malo kruzila dlanovima kao sto to radim u reikiju medjutim nista se nije desilo, osim par zmaraca koje osjecam i kad rasirim ruke kao u reikiju.
Da Perl tvrdi da njegove pisane rijeci imaju moc iscjeljenja,tj.ova knjiga ce na citaoca djelovati iscjeljiteljski…hm…da nije pretjerao malo? Sta je onda sa Svetim knjigama?
Bilo kako bilo, nastavicu s citanjem iako sam blizu kraju. Za sad nista spektakularno ne osjecam i cisto sumnjam da cu..iako bih voljela da se cuda dese, volim ih.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sub feb 05, 2011 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ma malkice sam razočarana.Lik je pomalo kontradiktoran. Kad to kazem mislim na slijedeće: prica da on nije potreban nama a drzi seminare stalno, prica da on ne lijeci ljude a zove se iscjeliteljem, prica da pojedine metode koje nalazu (npr. Reiki) da tvoje emocije izlaze putem npr.suza su bezvezne a par puta napiso kako mu pacijent zaplace pa ga on pita da li treba prekinut seansu. I zapravo zasto svoj rad naziva seansama? Sta znaci seansa i a sta tehnika? Zar to nije isto? On kaze da rekonekcija nije tehnika kao ove druge new age tehnike. Serucka pomalo. Nije da se ja sad osjecam uvrijedjeno da je rekonekcija zapravo najispravniji metoda korištenja energija koje su daleko jace od reikija,daj Boze da je tako, ja bih voljela da dozivim nesto jace…ali kako lijeciti druge ako i sam nisi dovoljno cist? Perl kaze da odmah krenemo u akciju i da lijecimo druge! Ali KAKO?

Na kraju sam knjige. Na 213 strani. Postala mi je dosadna.

I sad manje bitno, ali vrijedno spomena :Na ovoj knjizi koju možete skinut ima i slika dr.Erica.Na slici izgleda mlad, lijep, šarmantan, pametan, pravi doktor…medjutim…otisla ja na njegovu fejsbuk stranicu i pogledala njegove prave slike. Ni nalik onoj slici sa knjige. Na slikama fejsbuka izgleda ko oni jeftini madjionicari sto svoje trikove prodaju djeci po trećerazrednim skolama, hahah, kosa mu je cickava i 20 minuta ulazi za njim u sobu bas onak kako je on opisao da ne treba biti kad se izvode iscjeljenja nad pacijentima. Bas me zanima kako onda on svoju kosu “uredi” kad izvodi seanse nad pacijentima? Zalize je hahah…ne mogu ga zamislit takvog.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sub feb 05, 2011 8:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Tragom_ptice_dodo

S obzirom da svaki cigo svoga konja hvali, s tim se moramo pomiriti, a na nama je da odlucimo dali je to nesto za nas ili nije, nase pravo slobodne volje. Ja sam nocas dosla do 190. strane, a danas jos nisam imala vremena da dalje citam. Tu su i vjezbe koje se moraju vjezbati, probala sam za sada samo onu prvu i naravno da se osjeca energija. To sto Dr. Perl prvo prica da ti netrebaju skupi Seminari, naravno da ti da podstreka da dalje citas i vjezbas, i ako vec ne uspijes sam, da mu dodjes na seminar, ne dobije ni on Kruh u pekari za djabe. Ja mislim da se to moze i bez seminara. Ja sam se naprimjer u Reiki inicirala bez Ucitelja reikija, ima jedna knjiga " Reiki ohne Lehrer" taj reiki se zove "zen Reiki", dalje ima jedna iscjeljujuca Tehnika, ne znam kako se kaze na nasem, na njemackom se zove "DIE KUNST DES BESPRECHENS" u prijevodu otprilike Umjetnost pregovaranja sa bolesti, to su ustvari sasvim kratke izljecujuce molitve kao pjesme koje se rimuju, i to kod mene super funkcionira bez ikakve inicijacije, a to isto prodaju preko internata kao inicijaciju. Trenutno radim na Quantnim tehnikama kao sto je quantno lijecenje po Dr. FRANK KINSLOW i rusku metodu. Sve su to jako slichne metode. Prvo je poceo Dr. FRANK KINSLOW a onda je par stvarcica nadodao Richard Bartlett i napisao knjigu Matrix Energetics iz koje ja nisam mogla nista da postignem jer je najvazniju stvar izostavio samo da ne uspijes , pa da mu dodjes na seminar, i tako se takoreci dan za danom pojavljuju nove Knjige na temu Quantnog lijecenja, a ovce nek kupuju. Procitala Matrix Energetics, vjezbala i nista, i znala sam da nesto fali, otisla u veliku Knjizaru pronasla knjigu od Kinslowa i tamo u knjizari prelistavala 1 sat i nasla sta fali, kod kuce opet probala i onda sam uspjela da izgradim taj Quantni-val, da ga osjetim. Do ujutro cu da procitam rekonekciju do kraja , a onda na vjezbe -- vjezba pravi majstora!!!!
Lijepi pozdravi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija - leči sve neizlečivo?!
PostPostano: sub feb 05, 2011 11:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
"Teslina metamorfoza svjetlosnog tjela"

http://www.themetamorphoses.com/sp1_offer.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: sri feb 09, 2011 10:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ipak cu ovde da pricam o rekonekciji...

Procitala sam knjigu. No, ja rekonekciju kombinujem sa reikijem....pa sta mogu kad sam navikla da radim reiki...
Ajd probacu da ne mislim na reiki...da vidim kakav ce tad osjecaj biti.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: sri feb 09, 2011 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ja bih trebala pokusnog kunica! Sama sam vjezbala sa rukama, razvlacila, kruzila i energiju super osjecam na sebi, gledala sam dosta na yotube kako to radi Dr.Perl. Problem je u tome da moj sin (15njak) nema zelju da se zrtvuje meni za vjezbu, pravi se vazan kao i kod ostalog, cim nesto hocu malo da mu objasnim, zatvori usi i kaze "Znaaaaam-Vanzemaljci". Veceras sam kupila i uplatila za 30 minuta Rekonekcija-daljinski tretman kod jedne prakticarke blizu Bonn-a (25 Eura) pa da vidim bas me zanima. Ne znam kada cu dobiti termin, nadam se u roku od par dana.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz