Sada je: čet mar 28, 2024 9:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: sri feb 09, 2011 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Super! Ispricaj nam ovdje kad budes isla kod te zene, da cujemo kako je bilo.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: sri feb 09, 2011 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Nisi dobro razumijela! Rekla sam Daljinski Tretman, to isto djeluje kao i direktan-izbliza. Ovdje blizu mene nisam nasla nijednog Prakticara, a do Bonn-a imam 250km, i zato daljinski tretman, isto kao i daljinski reiki npr. Dogovorimo se za vrijeme, ja legenem i opustim se , a ona mi radi Rekonekciju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: pon feb 14, 2011 3:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 14, 2011 2:53 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima
Cuo sam dosta o rekonekciji i desavanjima koja je prate. Zelio bih samo da vas zamolim da procitate ovaj tekst i sami razmislite o svemu u vezi rekonekcije. Da li je vrijedno ili ne?

Rekonekcija – „čudesna“ metoda liječenja dr. Erica Pearlea (1/2)
listopad 11th, 2010
Dr. Eric Pearle bavio se 12 godina kiropraktikom, sve do trenutka kada se dogodilo „nešto“. Jedne večeri svjetlo u kući upalilo se samo od sebe. Zatim je imao osjećaj da ga okružuju ljudi koje nije mogao vidjeti. Drugi dan su mu pacijenti u ordinaciji govorili da osjećaju prisutnost „ljudi“ posvuda u ordinaciji, čak da lete po sobi. Nadalje, pacijenti su osjećali njegove ruke prije no što bi ih dotakao a za vrijeme tretmana viđali su boje. U kratkom roku dogodio se nevjerojatan broj najrazličitijih ozdravljenja vida, sluha, tumori su nestajali, ljudi su ostavljali ortopedska pomagala i kolica. Za njega je to bilo nešto potpuno novo pa je krenuo istraživati. U početku je iskustva dijelio s tzv. energetskim iscjeliteljima ali nije bio zadovoljan njihovim savjetima pa se od istih distancirao. Kaže da je počeo slijediti „neko drugo osjetilo“. Za njegov rad je doznalo više uglednih svjetskih znanstvenika. Iznenađeni su zaključili da se radi o „novoj razini iscjeljenja koja je sada po prvi puta prisutna na našem planetu!“
Za dr. Pearlea, rekonekcija nije samo tehnika ozdravljanja već „POVEZIVANJE s većom cjelinom onoga što nas čini ljudskim bićima“. Govori o neotkrivenom potencijalu koji će se osloboditi kada se sjedinimo sa samima sobom i s univerzumom. On sam ne zna od kuda su te stvari došle u njegov život, ne zna imenovati izvor pa klišeizirano navodi u paketu Boga, ljubav i univerzum. Ne zna niti kako taj „dar“ funcionira, ali zna da funcionira i to po njegovu svjedočenju neobično uspješno. Iako sam nema odgovore, apriori rekonekciju trpa u područje znanosti a ne u područje duhovnosti ili religije. Ove pojmove koristi ali rijetko i nevoljko.
Početak
Prije otkrića „čudesne“ metode Pearle je u svojoj kući imao susret s bićima koje naziva – „ljudi“. Zanimljivo je da ti „ljudi“ nisu imali tijela i zapravo ih uopće nije vidio. Pitanje koje se nameće je: Je li to moguće? Je li moguće da postoje ljudi bez tijela? Što o tome kaže Biblija? Biblija kaže da je čovjek cjelina koju čini duh, duša i tijelo. Duh je nevidljivi dio osobe, središte čovjeka. Duša su misli, volja, osjećaji. Nakon smrti duh zajedno s dušom napušta tijelo. Dakle, „ljudi“ koji su Pearlu „donijeli“ DAR mogu biti jedino umrli ljudi. Tu se već nalazimo na vrlo skliskom terenu jer se duše pokojnika ne zadržavaju dugo na Zemlji. Zašto? Jednostavno zato što trebaju ići na novo mjesto u vječnosti koje određuje njihov način života na Zemlji i vjerovanje. Mogućnost da se neki umrli pojave može biti jedino s posebnim Božjim dopuštenjem kao što je to bio slučaj na brdu Preobraženja kada su se Isusu i njegovim učenicima ukazali Mojsije i Ilija. No, oni su ih tada mogli vidjeti kao konkretene osobe.
Tko su ljudi koji su posjetili Pearla? I jesu li to uopće bili ljudi koji su nekad prije fizičke smrti živjeli na Zemlji? Ova pitanja zadiru u srž ovog fenomena. Uzmimo npr. da se radi o umrlim ljudima, kako to da su nakon smrti još uvijek na Zemlji? Da se radi o posebnoj Božjoj intervenciji Pearle bi savršeno jasno znao o kome se radi, što su Isus i apostoli znali na brdu Preobraženja kada su vidjeli Mojsija i Iliju. Pearle to ne zna. Ne zna tko ga je posjetio, čak s time ne razbija glavu. Uzima „dar“ i koristi ga. Slično iskustvo „prisutnosti“ imao je David Icke. Danima je imao osjećaj da se netko s njime nalazi u prostoriji. Napokon je pitao o kome se radi i dobio odgovor da su „vanzemaljci“. Zanimljivo je da se to odigralo nakon što je pročitao neku knjigu o magiji. Uglavnom ove stvari tako počinju. Ljudi koji su petljali s okultnim, čitali okultnu literaturu, prakticirali magiju ili spiritizam znaju da su te stvari žive i opasne. Te prakse su poziv zlim duhovima da dođu i ostanu uz one koji su ih dozvali. Njihova prisutnost se očituje na dva karakteristična načina: daju moći ili tlače. I dok jedni „napreduju“, drugi propadaju. Pearle i Icke očito „napreduju“. No, može biti i drugačiji scenarij. Jedan bračni par je trpio posljedice spiritizma punih 27 godina. Sve te godine „netko“ je bio u njihovoj kući, širio nepodnošljiv smrad, ukućani su se razbolijevali… Oni su prizivali duh mrtve osobe i tražili odgovore za vlastitu budućnost. Dobili su odgovore ali i višegodišnju patnju. Egzorcisti kažu da se kod spiritizma u pravilu radi o demonu / zloduhu koji oponaša osobine čovjeka čiji se duh priziva.
Kad Icke kaže da se radi o „vanzemaljcima“ on u neku ruku imam pravo. Sotona i zli duhovi koji su u njegovoj vlasti nisu sa Zemlje. Oni su stvoreni u Nebu i za Nebo kao anđeli, samo što radi pobune protiv Boga nisu mogli tamo ostati. Na Zemlji su privremeno „stanovnici“ do Općeg suda kada će biti bačeni u pakao. No, dok su ovdje, oni mogu demonstrirati moći. To mogu na temelju svoje anđeoske naravi. Nakon pada, te sile i moći im nisu nestale. Oni mogu obećati i ispuniti želje. Ickeu su „vanzemaljci“ obećali da će postati poznat i slavan. I gle čuda, to je i postao. Nije li đavao kušao Isusa nudeći mu slavu, bogatstvo, razne moći ne tražeći pri tome ništa osim - da mu se pokloni. Pa što onda, reći će neki, pokloniš se novom šefu, uzmeš „dar“ i ideš u nekom svom smjeru. Slično je koncem života rekao LaVay osnivač „crkve sotone“ da je otkantao samoga vraga jer je „spoznao samoga sebe“. Više mu nije bio bog sotona već on sam sebi. Đavao ima plan okrenuti ljude od Boga pa ako ne uspije prema sebi onda barem prema njima samima, prema nekom užitku, opsesiji, bogatsvu, slavi… Ali onima koji mu se poklone daje ekstra bonus. Nakon ugovora s njim, koji se uopće ne mora eksplicite tako zvati, te dušice ga ne trebaju više niti spominjati. Važno je da vrše njegov plan.
Pearleu nije važno da razumije prirodu njegove metode, važno je da djeluje! Skuliran, uživa u djelu u kojem se našao, nit’ luk jeo nit’ luk mirisao, i to kao prvi u povijesti ljudskog roda! E sad, pitanje je, je li jeo i mirisao, jer „vanzemaljci“ ne prilaze samo tako s „darovima“ ako ih se ne prizove, a može ih se prizvati i ponešto drugačije. Poznato je da su od pamtivjeka roditelji prikazivali svoju nerođenu djecu sotoni, nad njima transcendirali, reikirali… I onda se neki čude, neki dive, da se masovno rađaju djeca s „čudesnim“ sposobnostima, indigo i kakva sve ne.
U duhovnim prostorima događa se „nešto novo“. Đavao napušta stare koncepte jer je u njima prepoznat. Da bi bio njegov, više ne moraš ići autoputom za pakao, ne moraš izvikivati ime nečastivog, ne moraš si istetovirati pentagram na guzici… Heavy metal je out, ateizam je odavno zaboravljeni koncept, istočnjačke duhovnosti su na izdisaju… Neprijatelj ovaj puta ima poseban „dar“.
Nastavlja se….
Share
Rekonekcija – „čudesna“ metoda liječenja dr. Erica Pearlea (2/2)
listopad 18th, 2010
Kako to funkcionira?
„Dar“ funkcionira vrlo jednostvano. Sam Pearle kaže da ne radi ništa posebno, samo maše rukama i stvari se događaju. Uspješnost ove metode je fascinantna. Nadmašuje sve dosad poznate energetske metode a njihove terapeute naziva neznalicama. U početku je od njih tražio savjete ali je ubrzo shvatio da ga savjetuju krivo. Tako su mu rekli da se prije tretmana treba „zaštititi“ a poslije „očistiti“. Zaštita je u tome da se zazove Boga ili Isusa, arkanđele… Zaključio je da kad tako čini, metoda je manje uspješna. Te dobronamjerne savjete je odbacio kao nepotrebne, prije svega zato što potenciraju strah kojega do tada nije osjećao. Spomenuti energetski iscjelitelji, time što su mu savjetovali, zapravo su priznali da su upoznali duhovni svijet i da su tamo susreli duhovna bića pa i samog Stvoritelja. No, Pearleu ne treba Stvoritelj, njemu je dovoljan samo „dar“ anonimnog donatora! U kratkom razdoblju dok je za vrijeme tretmana nad bolesnicima zazivao Ime Gospodnje učinak je bio znatno slabiji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: pon feb 14, 2011 5:19 pm 
muzungu, što u stvari ti hoćeš? Radiš copy&paste Bušićeva večernjakova bloga na dva mjesta i unosiš bespotreban šum. Želio bi da pročitamo nešto što ti ne razumiješ ili te nije niti briga da nešto razumiješ kada ionako nevidljiva "braća", koja ne mogu a da nam ne pomognu nude nešto što nismo tražili? I što kada pročitamo to što si dva puta postao?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: čet feb 24, 2011 8:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ja sam vec i zaboravila da je ona knjiga od Dr.Pearla imala moc inicijacije i zaboravila sam da cu kao imati neke znakove inicijacije i sjecam se da sam se zezala da ce se to i meni desiti u snu.
Ne znam sta se zapravo desilo preksinoc, ali sanjala sam vrlo cudan san u vezi bionergije. Putem sna dobivala sam neke upute kako lijeciti ljude sa bioenergijom. Neko mi je govorio kako da radim rukama kad se "razbija kamen u bubregu" i ostale bolesti kako se lijece, no medjutim ja sam samo zapamtila od svega kako se razbija kamen u bubregu jer sjecam se da sam to nekoga ponovo pitala u snu, jer mi je bilo bas to jako bitno.

Ne znam dal' je to TO, ali sam se sjetila bas dr.Pearla kad sam se probudila i pomislila sam OMG zar je to moguce? :shock:

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: čet feb 24, 2011 8:35 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ja sam vec i zaboravila da je ona knjiga od Dr.Pearla imala moc inicijacije i zaboravila sam da cu kao imati neke znakove inicijacije i sjecam se da sam se zezala da ce se to i meni desiti u snu.
Ne znam sta se zapravo desilo preksinoc, ali sanjala sam vrlo cudan san u vezi bionergije. Putem sna dobivala sam neke upute kako lijeciti ljude sa bioenergijom. Neko mi je govorio kako da radim rukama kad se "razbija kamen u bubregu" i ostale bolesti kako se lijece, no medjutim ja sam samo zapamtila od svega kako se razbija kamen u bubregu jer sjecam se da sam to nekoga ponovo pitala u snu, jer mi je bilo bas to jako bitno.

Ne znam dal' je to TO, ali sam se sjetila bas dr.Pearla kad sam se probudila i pomislila sam OMG zar je to moguce? :shock:


Sad samo trebaš mahat rukama :love6:i stvari će se događat...

muzungu je napisao/la:
Kako to funkcionira?
„Dar“ funkcionira vrlo jednostvano. Sam Pearle kaže da ne radi ništa posebno, samo maše rukama i stvari se događaju. Uspješnost ove metode je fascinantna. Nadmašuje sve dosad poznate energetske metode a njihove terapeute naziva neznalicama.


Možda se od fascinantnosti ove nenadmašne metode i dodo ptice odizumru :wink:

Pamet u glavu ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: sri mar 09, 2011 3:23 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 09, 2011 2:39 am
Postovi: 1
Pozdrav svima :hello2:
Forum posećujem već neko vreme ali se prvi put javljam. Jednostavno poštujem sve izrečeno u vezi rekonekcije. Pročitala sam knjigu i za početak – meni se dopada.
Nisam imala iskustvo ni sa jednom tehnikom od spomenutih, verujem da je sve moguće i da je sve individualno. Ono što mi se posebno dopalo je deo gde dr Perl kaže da to može svako, ne postoje ljudi sa posebnim predispozicijama, nema pravila, kaže da se održavaju seminari ali i da nije neophodno jer zaista možemo sami.
Vidim da to svako shvata na svoj način, po mom mišljenju okvirno ima dva tipa ljudi, jedni su „u fazonu“ uradi sam a drugi su vizuelni tip i odgovara im da sve to vide pre nego da sami ekperimentišu. Bilo kako bilo, mene je kupio sa tim jer je jedini koji je i završio priču – rekao je kako uraditi sam za razliku od svih ostalih učitelja veština ili tehnika ili ... nadam se da razumete šta želim da kažem.
Pokušala sam i evo mojih iskustava: u toku čitanja knjige i posle čitanja nije mi se dogodilo ništa čudno. U rukama se zaista oseti nešto, dakle, potvrđujem da se nešto događa. Menja se vremenom jer, moram vam priznati gnjavim svoje ukućane i „vežbam“ :oops: osećaj na njima, tako da je prvo bio osećaj kao da mi bride ruke, kao trnci, zatim se na to pojavio i kao hladan vetar na dlanovima a na kraju leva ruka kao da zrači topao vazduh a desna hladan. Moji ukućani nemaju nikakav osećaj u toku mog vežbanja ili bar ništa za izdvojiti jer postoji šansa da me u isto vreme bojkotuju i žele da udovolje pa je odgovor uglavnom skoro nešto ili skoro ništa :roll:
Volela bih da nastavite da se izjašnjavate na ovu temu, uvek je lepo čuti onog ko ima šta da kaže a tema je u najmanju ruku zanimljiva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: sri mar 09, 2011 12:13 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Hella, dobrodošla.

Mislim da bi prije prakse ili vježbanja raznih tehnika bilo dobro informisati se šire o putu kojim se kreće. Takođe bi bilo dobro upoznati se sa sobom prije praktikovanja ičeg. Postaviti pitanja i istražiti motive za određene namere. Kakav sam ja? Zašto radim to što radim? Koji motiv se nalazi iza mojih postupaka i namera?...itd.

Evo zašto:

Hella je napisao/la:
Moji ukućani nemaju nikakav osećaj u toku mog vežbanja ili bar ništa za izdvojiti jer postoji šansa da me u isto vreme bojkotuju i žele da udovolje pa je odgovor uglavnom skoro nešto ili skoro ništa


Da li bi voljela da neko na tebi isprobava "tehnike" a naročito kad si svjesna je taj neko početnik koji o tim "tehnikama" ne zna ništa? Da li je isprobavanje "tehnika" na svojim bližnjim čin zrelosti ili nezrelosti?

Hella je napisao/la:
Bilo kako bilo, mene je kupio sa tim jer je jedini koji je i završio priču – rekao je kako uraditi sam za razliku od svih ostalih učitelja veština ili tehnika ili ... nadam se da razumete šta želim da kažem.


Ako se "prodaješ" uvijek ima neko ko bi te "kupio" odnosno ako želiš da predaš odgovornost za sebe drugom odmah će da dođe i da se ponudi (i to u obliku završene priče ali po tebe).

Postoji razlog zašto se znanje ne daje na tanjiru a jedan je upravo taj što u rukama nezrelog bića to znanje može učiniti mnogo štete. To je samo jedan od razloga zašto mnogi koji znanje prenose putem knjiga ne otkrivaju tehnike koje bi mogle, u rukama nezrelih, da naude ljudima. Takođe neka znanja koja se prenose putem knjiga i seminara su recimo 90% pozitivna samo zato da bi se usadilo 10% negativnog. Čovjek će prići pozitvnom pošto će to prepoznati a onda se opusti jer se osjeća sigurno te pažnja popusti i tada dolazi prihvatanje onih 10% posto...a onda počinje da isprobava "tehnike" na sebi i drugome.

pamet u glavu... ko što reče vjetar.

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Tesla, Rekonekcija, nova evolucija i vaša DNK
PostPostano: čet jul 14, 2011 9:37 am 
Osvrt na novu "tehniku" Anje Petrović koja se spominjala kao rekonektičarka u nekim u prethodnim postovima i koju ona naziva Tesla Metamorphosis ili Tesla Metamorfoza. Osvrt uključuje i Pearlovu Rekonekciju.

http://www.oslobadjanje.com/autorski/te ... a-dnk.html


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: čet jul 14, 2011 11:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Ono sto mogu da primetim je, da mnogima nije dovoljno i istinski stalo do samih sebe. A i kako bi, kada ne znaju ni ko su, ni odakle su, ni od cega su stvoreni, ni zbog cega su ovde, ni kuda su posli.

Pa se hvataju za bilo sta sto dolazi spolja, nadajuci se, da ce tako, negde stici...

Odgovori na sva ova pitanja su u njima samima, a nacini da do sebe dodju- su im pred nosom... ali, dzaba im sve to, kada tako vole ovu iluziju... tuga jedna.

...

Medjutim, moram jos nesto da primetim... takvo je vreme nastupilo, da bez obzira, na sve otpore licnosti da do promena dodje - promene su se, ipak pocele desavati. Oni cija su duhovna stremljenja snazno izrazena, itekako na svojoj kozi osecaju efekte tog svog sopstvenog usmerenja, i placaju cenu koju je potrebno platiti, ne bi li se priblizili odgovorima na gorepostavljena pitanja.

Zivot sam ih gura u situacije kroz koje ce se osvestiti. i... tesko je, najteze do sada...

Ono sto me raduje, u svemu tome, je to sto se svetlost probija... Kada ga iznenadna zivotna promena, u vidu "otezavajucih" okolnosti, tresne iza coska, covek bude suocen sa sopstvenom inercijom (lenjost, nepreduzimljivost, ne prihvatanje pune odgovornosti za sopstveni zivot). Onaj koji ima dovoljno snage u sebi za odskok, prepozna sta je ono sto ga je podiglo i - fura dalje, nekom novom, jacom snagom.

Neki ce proci kroz blage neuroze, ali ce isplivati. Neki ce biti povuceni sopstvenim mrakovima... na povrsinu ce isplivati razna dusevna oboljenja...To je tako... takav je proces. Cak postoje i nacini, oduvek poznati i provereno delotvorni, pomocu kojih covek sam sebi moze da pomogne, ne samo da lakse ispliva iz trenutne krize, nego cak i da se otisne i stigne tamo, gde jos nikada, u ovom zivotu, nije bio.

Ti "udarci sudbine" su, bez obzira kako se to spolja cinilo, ipak samo najnezniji podstrek.

...

:love9: :love5: :love3:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: ned jul 17, 2011 7:28 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 17, 2011 6:13 am
Postovi: 1
Dodao bih samo dva stiha iz Biblije, koja nam treba biti jedini vodic za nepoznata iskustva :

- Cuvajte se od lažnih proroka, koji dolaze k vama u odelu ovcijem, a
unutra su vuci grabljivi.

- Mnogi ce reci meni u onaj dan: Gospode! Gospode! Nismo li u ime Tvoje
prorokovali, i Tvojim imenom ðavole izgonili, i Tvojim imenom cudesa
mnoga tvorili? I tada cu im ja kazati: Nikad vas nisam znao; idite od
mene koji cinite bezakonje.

-----------------------------------
Volio bih da imate u vidu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: ned jul 17, 2011 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
i jope' :blob: :blob: :blob:




du'ovnjachki blic-krig u toku :angel4:






:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: pet sep 16, 2011 8:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Koliko sam uspio pročiati sa svih mogučih foruma i web stranica , još nisam u niti jednom pročitao neka negativna iskustva sa rekonekcijom , tako da sam se odlučio upustiti u to. Pronašao sam u Zagrebu praktičara koji radi rekonekciju za 150 kuna. Javim se sa iskustvima :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: ned jan 01, 2012 11:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Neki ranije,neki kasnije dodu do nekih saznanja kao npr. moja malenkost u vezi rekonekcije. Evo iskreno vam mogu reći sad neznam tko je reko da mu je jedna ruka "izlaz" a druga "ulaz" to mogu i sam reći da sam primjetio kroz nekih mjesec dva(recimo kad imam problema sa želudcem navecer prije spavanja lijevu stavim na prsa a desnu na stomak i smiri me). Htjeo bih pitat Lolu kako je sa svojim zdravljem?? Eto ako je koristila rekonekciju, imala uspjeha da napise nesta ako bi imala vremena i volje(znam da je puno vremena proslo,nadam se da će primjetit). :love3:
Et vicke djelimo isto misljenje kolega fizioterapeute u vezi naplaćivanja(al bez novca nemozes nazalost,ali i to ce se promjenit vjerujem) i imam nadu da ce se nasa grana jos vise razvijati ne sam na principu shvaćanja neruloskog i kostono-misicnog sustava. :glasses7:
I da eto veceras sam gledo NRZ u vezi rekonekcije i radio sa dlanovima masazu,osjećaj topline dolazi te sam na trenutke otpor osjetio. Tolko od mene ispricavam se na zamaranju i želim vam puno sreće u vašem razvoju. :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: pon jan 02, 2012 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
1 Tajna Teslinih valova -- Tesla metamorfoza


2 Tajna Teslinih valova -- Tesla metamorfoza


3 Tajna Teslinih valova -- Tesla metamorfoza



Citat:
Mr. Anja Petrovic, Ing. Goran Marjanovic i Dr. Prof. Ljubo Ristovski u razgovoru sa Kresimirom Misakom povodom TESLA METAMORFOZE . Ing. Goran Marjanovic objasnjava Tesla talase koji se koriste u "Tesla metamorfozi", a Dr. Ing. Ljubo Ristovski govori o snimcima PIP kamerom koji nedvosmisleno pokaziju da su frekvencije energije koje se koriste u "Tesla metamorfozi" identicne sa talasima koje emituje Tesla kalem sa dodatnom navojnicom koji je konstruisao Ing. Goran Marjanovic pema Teslinim zapisima. Komentarisu se i neki novi fenomeni zabelezeni PIP kamerom pri radu sa Teslinim talasima. HTV2, Na rubu znanosti, Hrvatska



http://www.youtube.com/user/TheMetamorp ... ture=watch


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: pet mar 09, 2012 10:29 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 05, 2012 7:50 pm
Postovi: 1
Joyner je napisao/la:
Koliko sam uspio pročiati sa svih mogučih foruma i web stranica , još nisam u niti jednom pročitao neka negativna iskustva sa rekonekcijom , tako da sam se odlučio upustiti u to. Pronašao sam u Zagrebu praktičara koji radi rekonekciju za 150 kuna. Javim se sa iskustvima :D


di si pronašao tog praktičara :shock: kak se zove, jel to možda ovaj http://www.rekonekcija-iscjeljivanje.com/?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Rekonekcija za djecu (Reconnective Kids!)
PostPostano: pet apr 06, 2012 8:38 am 
Izvod iz teksta o rekonekciji (ono što tek čeka djecu na ovim prostorima):

[...]

Uzimajući u obzir gore spomenutu situaciju s dušom, ne treba puno logike za shvatiti gdje se mogu očekivati najdalekosežnije posljedice ovakvog tretmana. Zasigurno ne kod osoba koje su se u svojoj ignorantnosti odlučile rekonektirati pri zalasku svog života, već upravo kod najosjetljivijih i najnezaštićenijih – kod djece, gdje ne bi trebalo čuditi upravo da ovaj "dar s neba" prime upravo ljubavlju svojih dragih roditelja.
Pearl propagira ovo pod sloganom Put healing into the hands of our children (Stavite iscjeljivanje u ruke naše djece). Riječ je o posebnom programu za djecu uzrasta od 4 do 14 godina uz obećanje potencijala za življenje osnaženog života punog ispunjenosti i ravnoteže na svim razinama: fizičkoj, psihičkoj, emocionalnoj i duhovnoj.
Sada još samo treba pričekati da vidimo organizirane seminare po školama gdje bi se među klincima, po principu "Hoću i ja!", trebalo ovakvo duhovno anesteziranje dalje virusno proširiti. U stvari se to već počelo događati, jedan video na tu temu možete vidjeti ovdje.

slika
Dr. Pearl "rekonektira" japanske klince

slika
Novi dar isprobava se na drugom djetetu

slika
Dijete vježba na odrasloj osobi kako bi naučeno moglo, ako ustreba, primijeniti i na svoje roditelje i obitelj (tko bi je imao srca odbiti?!)

Obzirom da je riječ o otvaranju nove tržišne niše, kako bi bilo sve "pod kontrolom" i sam dr. "nice guy" glavom i bradom može se vidjeti na snimci (kao i druge nice* osobe).
Jasno, sada se već može pronaći i web portal (vidi sliku u nastavku) namijenjen samo rekonekciji za djecu (jer i djeca su potrošači). Pearl dobro zna da danas prodati nešto djeci vrijedi puno više, obzirom na utjecaj djece na prezaposlene roditelje, koji često rezultira i novim prodajama "za mir u kući" i za uklanjanje npr. "osjećaja grižnje savjesti" zbog nedovoljnog i površnog odgajanja i druženja s djecom.

slika
Nizozemski klinci naučili su kako da iscijele svoje ukućane, prijatelje, kućne ljubimce i sebe same!

Pearl ovakvim perverznim i monstruoznim pristupom i zloupotrebom djece zacijelo može računati s velikim brojem novih članova mreže koju plete, a do kojih teško da bi mogao doći uobičajenim marketingom. Ako vam se riječ monstruozno čini pretjeranom, pokušajte doći u kontakt s iole odgovornijim i savjesnijim energetskim iscjeliteljem i pokušati dobiti još jedno mišljenje o tome može li dijete npr. od 4-5 godina postati energetski iscjelitelj! Bogovi će biti ponosni na svog useful idiota,** ali zaista!

[...]

Izvor

___________________
*) Engl. nice za osobu (draga, dobra) dolazi iz latinskog korijena nescious (ignorantan) od nescire (ne zna). Usp. Oxford Dictionary, viđeno: 04.04.2012.
**) Koristan idiot – u političkom žargonu pogrdan izraz za ljude koji su postali propagandisti stvari čiji krajnji cilj sami ne mogu razumjeti.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: ned apr 08, 2012 12:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
đđđđđđđđđđđđđđđđđđđđ l...........lllll-666666666666666 moj maji maconja vam je poslo poruku. dusa mu prec preko tastature.

neznam, ali petrovicka previse govori tjelom o temi koju navodno dobro poznaje.
samo cu da naglasim da klopke na različitim nivoima postaju sve suptilnije i umotanije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Rekonekcija
PostPostano: sri jun 17, 2015 7:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Vidim da je prošlo dodta vremena, al nikakvih novosti.
Nedavno sam došao u doticaj s informacijama o rekonekciji, iskreno, dosad nisam čuo ništa o tome ili možda mi je promaklo.

Zazvućalo mi je primamljivo, malo tražio po netu i na moje iznenađenje naletio na ovo:

http://ljiljanasaucha.com/

Dakle, ukratko, ova metoda spaja nas sa izvorom (nečega), niti sam taj autor toga ne zna s čim spaja ljude, samo zna da je odjednom dobio prosvjetljenje-mislim da je Braco sa Srebrnjaka ćista nula za njega.

Naravno, sva iskustva po netu su pozitivna, pa me zanimaju neka iskustva ljudi koji su to spominjali u postovima sa početka ove teme.

Riskirao bih 350 kuna koliko košta po tretmanu, da vidim o čemu je riječ, dal postoji nešto što bi fizički osjetio ko kad sam bio kod bioenergetičara (koji nije imao cifre za tretmane)

Da čujem........

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz