Sada je: sub apr 27, 2024 10:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet feb 11, 2011 12:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Villy samo se nadaj. Rata nece bit, ma kolko neki to prizeljkivali, i sve dok budete fokusirani i uvjereni u to, nema nam napretka. Umjesto da se skoncentrisete na ljubav,dobrotu,pozitivnost , prizeljkujete negativno,lose,unistenje... Dokad?

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet feb 11, 2011 1:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub nov 06, 2010 6:48 pm
Postovi: 38
villy je srpski nacionalist ili jednostavno neko ko se identifikuje sa mentalnim programom nacije, takve nemojte uzimat za ozbiljno, previše su pod uticajem kolektivne svijesti (mentalnih programa)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet feb 11, 2011 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
rankovic je napisao/la:
villy je srpski nacionalist ili jednostavno neko ko se identifikuje sa mentalnim programom nacije, takve nemojte uzimat za ozbiljno, previše su pod uticajem kolektivne svijesti (mentalnih programa)



to se da primjetit, a meni se cini da ih ima jos na forumu. ne samo srpskih, vec i ostalih...

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet feb 11, 2011 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
rankovic je napisao/la:
villy je srpski nacionalist ili jednostavno neko ko se identifikuje sa mentalnim programom nacije, takve nemojte uzimat za ozbiljno, previše su pod uticajem kolektivne svijesti (mentalnih programa)


Da, i villy je vec jednom zbog toga bio iskljucen, a kako se cini mozda ce se to desiti i opet. Ovaj "film" koji je sada stavio je cista propaganda, jos jedna u nizu slicnih koje predstavljaju pravu sramotu za sve one koji su iskreni Pravoslavni vernici. Cini se da u okviru Srpske crkve postoji neka "frakcija" koja vecito prizeljkuje neki "epski boj" izmedju istoka i zapada, iskazujuci mrznju prema svemu sto nije srpsko i pravoslavno, pri tome optuzujuci sve druge za to sto oni rade. Stalno se pozivaju na nekakvu "pravu veru", ali zato im ne smeta sto monasi/vladike/episkopi poseduju vile i stanove, voze preskupe automobile, a svestenici naplacuju opelo za pokojnike i po 120 eura. Sto je sve u stvari tipicno patolosko ponasanje. U svoj toj svojoj mrznji naravno nisu ni svesni koliko su se zapravo udaljili od onoga sto Pravoslavlje moze da predstavlja.

Naravno to nije tema za ovaj forum, niti se time bavimo.

Mislim da je bilo dosta ovakvih off topic-a.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pravoslavlje Vjera
PostPostano: pet feb 11, 2011 6:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
neki drugi zivot

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Zadnja izmjena: villy; pet feb 11, 2011 7:10 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet feb 11, 2011 6:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Cartman je napisao/la:
rankovic je napisao/la:
villy je srpski nacionalist ili jednostavno neko ko se identifikuje sa mentalnim programom nacije, takve nemojte uzimat za ozbiljno, previše su pod uticajem kolektivne svijesti (mentalnih programa)



to se da primjetit, a meni se cini da ih ima jos na forumu. ne samo srpskih, vec i ostalih...

nazalost,da
govana je bilo, i bice jer se uvek nadje neko ko ce srati
zashto
zato shto ne znaju za bolje
takvi klero-naci-hegemonistichki programi su vrlo duboko ukorenjeni i ustolicheni nizom generacija bojeci ljudsku svest njihovom omiljenom bojom
bojom govana

ali nije problem u tome shto ih ima i shto dolaze na forum(poshto ovde govorimo o tome da ih ima i na ovom forumu)
problem je
shto se nekad i za mnogu manje ispade ovakvog tipa baniralo smesta pre nego shto govna krenu da boje po temama svojom omiljenom bojom
koliko su tema neki od njih, ostavljeni da seru bez brige, obojili to vishe ne moze da izbroji ni onaj Superkomp iz Autostoperskog vodicha kroz galaksiju,
kao shto ne moze da izrachuna koliko je takvo piskaranje oteralo ljudi sa ovog foruma ili ih ucutkalo da vishe ni rech ne napishu
jer kad ostavish govno da smrdi to privuche i ostala srodna govna pa se smrad multiplicira multidimenzionalno
to zatim privuche govna iz susednih kontejnera
koji ulaze u raspravu ubedjujuci ljude da je boja njihovog govanceta lepsha a i bolje smrdi
i tako u nedogled,dok se chitav forum ne zagovna do neba :twisted: :evil:
da bude tragikomichno,
sva ta govna sebe vole nazivati istim imenom - " onim praavim vernicima "

i da ne nastavljam dalje sa govnjivim alegorijama da nekom ne bi priselo,

/ poshto vidim da nisam jedini koji ovako oseca sav taj smrad
i koji primecuje da je noz stigao do koske i dalje ne ide a boli li boli /

nastavicu jednom lokalnom prichom o divljim deponijama:

kad su vlasti uvele velike dazbine na bacanje shuta i djubreta,
a ljudi ko ljudi stalno neshto grade i dogradjuju,kupuje shporete,frizidere i ostalo ,pa da ne bi josh dodatno placali da bace ono staro i neupotrebljivo
sachekaju da padne mrak i natovare svo to djubre i bace ga na prvoj praznoj ledini na koju naidju,al' to tako urade onih prvih 5-6,10,12... snalazljivih
kad se gomila uveca dovoljno da se primeti i izdaleka,
oni ostali "manje odvazni" to shvate kao poziv da to slobodno urade i sami i za par dana,nedelja,meseci ,... eto ti divlje deponije koja se kasnije sa svom mogucom mehanizacijom sklanja i chisti josh duze nego shto je trebalo da se stvori


necu pitati
kome toliko odgovara da od ovog predivnog foruma nachini divlju deponiju klero-naci djubreta,
jer je to svima koji zaista chitaju ovaj forum itekako jasno

al' poshto je stvarno noz do koske,upitacu ovo:
jel' stvarno moguce da osim meni i josh par dusha koje reaguju na ovaj smrad nikome ne smeta ovo zagovnjavanje foruma :?:



P.S.
u svom prvom postu sam napisao da za mene dolazak na ovaj forum nije dolazak vec vracanje kuci posle dugog lutanja,eto toliko sam ovaj forum osecao kao svoj dom, i josh uvek je taj osecaj prisutan
shto mi je nekako dalo za pravo da reagujem pre par godina,kad se input ovakvih naci sranja naglo uvecao, a chishcenje govana nekako zatajilo,pa se smrad shirio sve vishe i vishe ,
napisavshi da ako neshto moze da uzrokuje rushenje ovog foruma onakvog kakav je i kakav i treba biti, onda su to upravo ovakva klero-naci govna ostavljena da smrde po temama
to shto je moj stil pisanja takav da u shaljivom maniru iznosim stvari koje su pregorke da bi se varile, ne znachi da sam se oko toga shalio i nisam mislio da je zbilja tako


P.P.S.
ako je nekome palo teshko chitajuci sve ovo,mogu samo ovo da poruchim:
brate/sestro meni je josh teze palo da sve ovo napishem

toliko.

:cry:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pravoslavlje Vjera
PostPostano: pet feb 11, 2011 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Molim obriste ovu temu u potpunosti jer se gadim sam sebi !

p.s.
ako sam se ja spotakoa ne zeli mdfa se vi spoticete radi mene sto rezultira nasem unazadjivanju.

Hvala Unaprijed.



_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: stranputice
PostPostano: pet feb 11, 2011 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
za nata... jedna...

VNV Nation - From My Hands

i za nata... još jedna...

VNV Nation - Where There Is Light

:love9: :love9: :love12: :love9: :love9:

polako & drž se! :glasses7: :thumbup:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 65 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz