Sada je: ned apr 28, 2024 12:53 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zeitgeist 3
PostPostano: sub jan 15, 2011 8:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
dal je iko gledao dnevnik danas, na kraju dnevnika je bio kratki prilog o novom zeitgeistu?! :-s

zanimljivo.... :-k

komentari?

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zeitgeist 3
PostPostano: sub jan 15, 2011 8:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
shto da ne
shta te cudi
shta ce se promeniti
kad je bio WL shto ne bi bio i Zeitgeist 3?

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zeitgeist 3
PostPostano: sub jan 15, 2011 8:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
što je WL?


čudi, pa pomalo neobično jeste... istina i da se vrti miškova emisija na hrt-u, ali ovo će ipak možda veći dio ljudi i pogledai jer inače gledaju dnevnik koji je u nekom nazovi udarnom terminu (možda više ljudi nego miškovu emisiju, koja je sada valjda u nekom noćnom terminu)... ko zna, nekoga će zainteresirati na neki način, nekoga neće... ko zna :D

možda se nešto promjeni (makar i sitno), možda ne... a možda se nešto već i jeste promjenilo do neke mjere, što ne :D

hehehe :D

hajd živio! :love9:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zeitgeist 3
PostPostano: sub jan 15, 2011 9:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
Citat:
a možda se nešto već i jeste promjenilo do neke mjere, što ne

:D
pa da

a i sto da se igrica ne ucini zanimiljivijom,
zamisli u jednom dnevniku vesti o silama svetlosti kao i vesti o silama tame,
potpuno objektivno naravno, ipak su sve to nezavisni mediji :mrgreen:


oni koji kapiraju kapiraju
oni koji nisu zreli, svojim nerazumevanjem od bilo cega ce napraviti koncept po svojoj meri,
pa tako i o Zeitgeist pokretu koji je i sam opet u nekom svom balonu.

WL=wikiliks

poz

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zeitgeist 3
PostPostano: sub jan 15, 2011 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
hell yeah comrade!! :twisted: :angel4:

ko konta konta (hehehe, a skraćeno: KKK :angel4: ), u svakom slučaju... 8)

ali neki će da skontaju tek - ako ih zasvrbi malo više od ovog priloga :D ... pa će onda moći ponosno nositi titulu KKK-ovaca hehehehe :mrgreen: :mrgreen:


no opet, malo mi je "čudan" hrt... pazi - mišak i njegova emisija na rubu znanosti, pa svako malo bude nešto svašta ovako od razne alternative od zdravlja do duhovnosti (npr. bila je ona trodjelna emisija o steineru :!: )... neznam kako stvari stoje na drugima tv kućama u hrvatskoj, a ni u drugim zemljama ex-yu.... dali bi ovo na hrt-u bilo "neobično" ustvari ili pak ne? :-s

a ne kontam ovo u vezi vikiliksa, pa to je više bilo u mainstrem fokusnoj sferi i nije nekako u "istom loncu" ko zeitgeist, u smislu da u zeitgeistu (I & II, za trojku neznam) se dotaklo mnogo tema od religije do raznih manipulacija i duhovnosti u određenom smislu -- kako da kažem: "wake up" tip filma, da se tako izrazim; "otvarač očiju" tip filma :D koji je onako zgodan za nekoga ko se tek interesira za sve ovo... i može biti od pomoći i navesti radoznaloga na daljnje istraživanje i produbljivanje znanje o svemu i svačemu (a i nemora :D )... kako onda povezuješ vikiliks i sad ovaj zeitgeist trojku?

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zeitgeist 3
PostPostano: sub jan 15, 2011 10:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Ma smrdi nešta taj Zeitgeist. Nadao sam se nečemu novom što nije bilo u prva dva dijela ali mi se čini po uvodu iz dnevnika da se želi progurati taj jebeni Venus projekt. Zašto to je pravo pitanje. Možda je to zadnja nada elite a možda imaju još arsenala a možda čak i nije loš taj projekt ko će ga znat. Bilo kako bilo ima i onih koji nakon odgledanog Zeitgeista ne zadrže se samo na tomu i venusu nego shvate i drugu stranu pa možda i čudnu pozadinu toga. Neznam nekako mi ima previše medijske pompe dok neki drugi objektivniji istraživači muku muče da dobiju malo medijskog prostora. A HRT je na mukama čini se meni jer ipak moraju izvještavat o nekim stvarima ali se moraju truditi to malo sakriti kao baš večeras kad su prikazivali prosvjede u Splitu koji su organizirani od udruge VOLIM HRVATSKU a onaj drugi dio nisu ni spomenuli NE U EU kako je i puno ime udruge, niti je itko iz udruge govorio u izvještaju za dnevnik.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zeitgeist 3
PostPostano: uto feb 22, 2011 5:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227


mišljenja sam da je zeitgeist samo još jedan savršeno tajmirani i plasirani propagandni pamflet... svakako ima istine, ali ima i "ostalih" stvari bome...


što se 3. dijela tice, ok mi je, zanimljiviji od drugog, ali mislim da ne nudi ništa osim novih pitanja i novih problema...

pogledati, razmisliti, proučiti, sam donjet svoj zaključak
NIKAKO ne slijepo sljediti...

:toothy2:

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 76 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz