Sada je: sub apr 27, 2024 2:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslavena)
PostPostano: ned jan 23, 2011 4:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Posto sam bio prozvan od nekolicine "pravih muskarcina", a u original topicu nemam prilike odgovoriti, koristiti cu ovu temu, da se doticnima obratim.

Panta-nešto, po tvojim odgovorima zakljucujem da fakat nisi nigdje bio, jer da jesi, onda bis znao kako to vani funkcionira, tj, nebis ovdje pisao gluposti.
Razmisljao sami, dali da sutim, i pustim te da zivis u tvom mikrosvijetu, ali sam se ipak predomislio, i probat cu te uputiti u neke stvari.
Da meni dođe sin, i kaze da je gay, ok, ako je on sretan, nema beda, a i ako bi me pitao o pusenju, rado bi mu dao neke savjete, kao kako da se zastiti i tako to, i ne vidim u tome nista lose, kao sta bis ti, govorio cerci o zastiti i tim stvarima.
Meni govoris nesto, da sam zatucan medijima, a ne gledas sebe, sta samo pokazuje, koliko imas skucene misli, i iskreno, zao mi te je, jer ti si taj, koji je poklenuo prema mainstreamu, i nekim okvirima, kao sta su, moras biti straight, moras se ozeniti, moras imati djecu, nista nam od toga ne treba za srecu, ali drustvo nam je nametnulo te stvari kao izvor srece, i bas zbog toga, prihvatio bi svoju djecu, kakva god da jesu, bitno mi je samo da su sretna, jer i da jesu gay, sta ti tu mozes, ili si ti, pravi macho, pa ces nekoga vjesati za jaja?
Da se malo vratim na pride, to nije parada da oni kazu da su gay, nego da imaju ista prava kao i straight osobe, nista vise, nista manje, a ti, posto si toliko uskomislen, to ne mozes, ili od tolike zatucanosti, ne zelis prihvatiti.
Kada je prosvjed za zivotinjska prava, nitko ne govori, ma sta mi oni namecu da se treba jesti trava, a cim je gay u pitanju, odmah, oni meni to namecu, to ti je stari moj, tipican balkanizam, koji je izgleda toliko usao u tebe, da ce trebati jako dugo da izađe, makar, bojim se da nema tu bas puno pomoci.
Volio bi da se malo i cure ukljuce u ovu raspravu, volio bi cuti njuhova misljenja, ili se boje da ne ostanu popljuvane od tvoje strane, i tebi slicnih.
Ima dosta toga za reci na ovu temu, ali neka se i drugi ukljuce, i da, opet cu ti ponoviti, nisam gay, u sretnoj sam vezi, i imam nekoliko gay prijatelja, sta ovdje, sta vani,i mogu ti reci, da su puno bolje osobe od vecine tipova, kojima testosteron udara u krivu (vecu) glavu, pa misle qrcem kao i ti!

Ala boh, i do tipkanja :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: ned jan 23, 2011 9:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ti perverzno razmišljaš na svim nivoima.
(Lat. perverse - krivo, naopako, izopačeno)

U diskusijii o gay paradi smo raspravljali i većina se složila i dokazala da se gay zloupotrebaljava i populariše, a da se ne radi uopšte o njihovim pravima, imaju pravo da budu kakvi su ako ne mogu da budu drugačiji.
Takođe smo se složili da se gay u 90 % postaje pod raznim okolnositma i uticajima u mladosti, a ne rađa. Neki se i rađaju ali veoma mali procenat. I da se to takođe zloupotrebljava da bi se što više nametalo i popularisalo radi uništenja porodice koja se inače uništava na sve druge načine.
Po tvojoj perverznoj logici ako nekoga ko je postao gay podržavaš u tome jer izgleda srećan, isto je kao da podržavaš narkomana u drogiranju jer je zbog toga srećan. I lud može da bude srećan u svom ludilu pa to ne znači da ga treba podsticati u tome.
Da li je to dobro i ispravno za njega i društvo uopšte, to te ne interesuje, to po tebi rade "zatucani balkanci koji nameću svoje vrednosti", jer nisi ni sposoban da razmišljaš šta je dobro i ispravno. Tu sposobnost ne samo da su ti relativizovali i poništiili oni koji su te vaspitavali (mainstream mediji, igrice, Coca-Cola i ostali otrovi kojih si pun) nego si izgleda i nezreo za to budući da razmišljaš kao potpuni mediokritet - u potpunosti ponavljaš vrednosti koje su ti nametnute iz masonskih loža, a to je da nema nikakvih vrednosti; vredi samo ono što ti pruža trenutno zadovoljstvo. Sve iskonske ljudske vrednosti, pa i prirodne činjenice kao što je polnost i seks, su relativizovane i poništene i onaj ko se poziva na njih za tebe je "zatucani balkanac koji nije video sveta".
Sve što si napisao kao da je napisao neki mason kome je zadatak da širi perverzije o svim bitnim ljudskim vrednostima i mišljenju. i to se naziva "sloboda" i "demokratija".
I vrhunac tvoje gluposti ćeš tek da doživiš kada ti sin, ako ga uopšte budeš imao, zaista dovede momka. Onda ćeš da se probudiš iz tog virtuelnog fantaziranja po nametnutim mainstream obrascima i otkrićeš da ti zapravo jesi gay ali lažeš sebe i okolinu da nisi. Samo zato ćeš moći da ga podržiš u tome da bude srećan. Jer prava demokratija i tolerancija ne mogu da pređu granicu prirodnog i normalnog. To je onda protiv samog života.

Toliko o tebi kada već činiš glupost da sudiš o nepoznatoj osobi, o meni.
Potrošio sam vreme odgovarajući ti samo zbog toga jer si tipičan primer manipulisanog i pervertovanog mainstream uma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: ned jan 23, 2011 10:31 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Upravo zbog ovakvog kontejniranog ispoljavanja energija nižih centara je i zaključana tema koja se bavila ovim fenomenom.

U svrhu održavanja jednog šireg i "svjesnijeg" energetskog obrasca foruma, zamolio bih članove da se, ukoliko ne mogu kontrolirati i obuzdati ispade nižih emocionalnih centara, niti ne javljaju na temama koje iritiraju njihove kontejnere.

Ukoliko to nekome, iz nekog razloga nije moguće prepoznati, podsjetio bih ga na osnove uljuđenog međusobnog obraćanja, koji se (osim u savjesti svakog ponaosob) mogu pronaći i ovdje.
S posebnim naglaskom na točku broj 4).

Unaprijed hvala na razumijevanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: ned jan 23, 2011 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
@Yasuni
:love3:

Upadaš na neki način u zamku u kojoj sam i sam bio.
Mišljenje da treba svima da daš da čine šta žele i da budu "što jesu" je jedan zajeban paravan!
Lično sam tamo na onoj temi stao u odbranu gej populacije jer smatram da svi mi, bez obzira na seksualnu orijentaciju, rasu, nacionalnost i kakve sve već podjele, treba da budemo ravnopravni.
To i jeste caka.
Niko ne kaže da ne treba da imamo ista prava već je poenta u tome gdje je granica između ljudskog i nečeg drugog.
Ne treba sve što čine ljudi trpati pod ljudsko!
Panta ti je lijepo rekao ono o narkomanu. Tu je rekao sve.
Pozdrav.
:hello2:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: čet jan 27, 2011 12:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Pozdrav svima.
Ovo sa narkomanima, nema smisla uspoređivati, jer oni, barem ih ja ne vidim sretne, onako ispijeni, mutnih pogleda, prljavi... do ovi drugi, mi izgledaju skroz ispunjeni, nasmjeseni, veseli i sretni, a nekome je to ocito cudno, jer koliko ti vidis ljudi da hodaju sretni, bez ujeceja opijata po cesti? To vise ne postoji, i ocigledno da postoji (ne kod svih) određena doza ljubomore, jer ljudi su takvi, zasto su oni sretni a ja ne?
Rekao si da ste se slozili, vas 90%, samo cu reci da 90% ljudi vjeruje sve sta vide na tv-u, tako da to i nije bas neka relevantna cinjenica sa pouzdanim podacima.
Vidis, ja sam cuo, da se svi rađamo kao bisex, pa poslje okolina utjece, ali nisam to spominjao, jer mislim da je to vjerodostojno, koliko i ovih 90%.
Minstream medije, ne pratim, coca colu volim cugnut, i volim se igrati, jer ne gledam tv, i to vidim kao dobru razbibrigu, neko nogomet, neko kosarku, ja play, i neznam sta je to sada toliko bitno?
Sta ti pijes, molim te? Kisnicu? Nađi danas nesto bez otrova.
Ovo o trenutnom zadovoljstvu, nemam sta komentirat, jer svi gledamo da nam bude ugodno, dali trenutno, dali dugorocno, i da, gledam da mi bude ugodno, ali pri tome ne prelazim preko nicijih leđa, zivim sa dragom, placam podstanarstvo, sam sam si kupio auto i sve stvari u stanu, tako da ne vidim razlog, zasto da ne ciljam ka nekoj ugodi, na bilo kojim nivoima.
Napao si me da sam gay, ali da to ne kuzim, samo cu reci, da je napad najbolja obrana, a i sam napad, kao pojam, je rezultat tih nizih frenkvencija, koje toliko spominjes, a ko napada? U prirodi, samo zivotinje,
Moram ti jos reci, da sam probao, u svojoj ranoj mladosti, kao i mnostvo cura ( ali vidi vraga, o tome se ne prica, i to je donekle prihvatljivo) ljubio i hvatao sa jednim deckom, bez sexa, oralnog ili analnog, i tada sam shvatio, da to nije za mene, jednostavno me ne privlace muski, pa bi i tebi predlozio, da barem probas, prije nego sta pises gluposti, jer vidi vraga, mozda ti se i svidi, nemoj pisati o necemu sta neznas, ok, mozes pisati, ali nemoj toliko biti siguran u to.
Bez brige, sviđaju mi se zenske noge, stopala, ruke, grudi, nacini na koje su sposobne rjesavati neke stvari, uglavnom sviđaju mi se cure, ali sam sebi dao i priliku, da vidim, dali bi to islo i sa deckom, i otrkio sam da ne ide, pa bi i tebi, toplo, onako prijateljski, preporucio da ucinis isto, mozda se iznenadis.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: čet jan 27, 2011 12:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Sto bi se dogodilo da je jedan od vas odgojen (fraza) kao JANICAR? zanimljiv sljed dogadjaja, zar ne?

"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."

Ne citaj tiskovine (zutu stpamu) odrekni se medija na mjesec dva 6 godinu. Znaci nsita TV, Radio, koncerti kavene itd... Odmori svoju napacenu dusu, prazno srce ovijeno laznim sentimentom.
Unesi u svoje zivot molitvu, mirisne stapice, tamjan. Oslusni tisinu svojim usima, mucni glavom.
Prekini malo te koji teturaju tvojom glavom, fantome larve predstavnike onog sto nisi.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: čet jan 27, 2011 1:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
@ Yasuni
(moras imati djecu, nista nam od toga ne treba za srecu, ali drustvo nam je nametnulo te stvari kao izvor srece,)
Decko ti imas gadnih problema ! Psihicu pod hitno !
Ja od kad imam djecu shvatio sam da sve ostale "stvari" za koje sam mislio da mi nesto znace ili me usrecuju nisu ni priblizno kao smijeh i igra s klincima.

Isto tako poznajem likove odredjenih sklonosti sto muskaraca sto zena i mogu reci da je njihova "sreca" samo fasada . U dubini duse su jako nesigurne i nesretne osobe . Ako promatras iz te populacije nekoga duze vrijeme primjetiti ces jako puno psihickih problema i emocionalne nestabilnosti . Gay = bolest bez daljnjega .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: čet jan 27, 2011 3:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Pantelija,

tvoj način komunikacije nije baš normalan. Ozbiljno. Normalni ljudi nisu toliko nabrijani bez razloga. To ne govori osobito laskave stvari o tebi. Pa ti vidi.

Malo je jadno spuštati razinu rasprave na ove fore tipa "brane pedere a sami tvrde da nisu pederi". To bih očekivao od nedojebanog balavca, ali ne i od zrelog čovjeka. Ako ti to jesi.

Ove tvoje litanije su nesuvisle. Priče o "dočekivanju unučeta" samo pokazuju koliki si ti mediokritet u srcu iako druge optužuješ za to, kao i to da još uvijek razmišljaš s razine koju bih otprilike nazvao plemenskom. Uostalom, oboje je itekako vidljivo iz tvoje lične prezentacije. A ono o "virtuelnom" se točno vidi da je iz neke knjige i poprimilo korijena u tvojoj glavi pa sad ponavljaš ko papiga.



Villy,

neumjesno je da netko kome nacionalna religija nepristojno izlazi kroz sve tjelesne pore drugima pametuje o tome kako su uvjetovani okolinom. Uzgred, kad bi u nekom slučaju nestao poneki pasus iz modernih romana struje svijesti i trebalo ih vješto zamijeniti, ja bih predložio tvoje postove. Toliko su smisleni.



Hiner,

zaista mediokritetsko razmišljanje. Kad si dobio djecu ona su te usrećila! Mislim, stvarno veliko postignuće... razmnožiti se. Čestitam i tebi i milijardama onih koji su to uspjeli prije tebe.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: čet jan 27, 2011 6:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Da nema tu sto da se krije.

Odnedavno sam dobio ovu formu sto ce biti sutra neznam.

Od dva zla izabrao sam ono manje, manje opasno za samoga sebe i okolinu.

Najvise me poljuljao ( otvorilo oci ) nesto sto je starije od onog sto si rekao da sma nacionalno nabrijan a okodac je bilo ovo.

http://webograd.tportal.hr/gnoza-Samael ... ca/podstr3
http://webograd.tportal.hr/gnoza-Samael ... ca/podstr2

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: čet jan 27, 2011 8:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Mislim da je cela ova tema zrela za kompletno brisanje.
To je bila od samog početka, predstavlja smo lični isprdak a ne neku temu, i greška je moderatora što je nisu odmah izbrisali. Koliko dugo bude stajala samo će privlačiti još članova foruma da iskažu svoju nezrelost, na što imaju pravo, ima svakojakih ljudi, ali to će iritirati većinu ostalih i tako samo generisati negativnu energiju.
Briši.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP GAY PRIDE (iliti nastavak topica zatucanih yugoslav
PostPostano: čet jan 27, 2011 10:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 12, 2008 9:50 am
Postovi: 86
Lokacija: Vojvodina BC


"I'm a MAN!" - "Well, nobody's perfect."

_________________
SCIO ME NIHIL SCIRE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz