Sada je: sub apr 27, 2024 7:05 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet maj 05, 2011 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Nisi plašljivac nego ti je nagon za preživljavanjem normalan. Bi praud.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet maj 06, 2011 11:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Dobro danas je napisao/la:
a jesam p.... plasljivac


to ti je pogresan nacin razmisljanja. i moze biti poguban po tebe ako nastavis tako razmisljat. i ja sam bio u par takvih situacija. umjesto da mislis za sebe da si plasljivac, prihvati situaciju i shvati da je taj osjecaj koji osjecas sasvim normalan posto se vjerovatno nisi nalazio u takvim situacijama ranije. sve sto treba da uradis jeste da vjerujes u sebe i da se opustis.

miiiiir :thumbup: :occasion5:

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet maj 06, 2011 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ja sam bila par puta u životu u situaciji "plašljivca", mogu opisati kako sam se ja snašla. Bojala sam se a onda me taj strah iritirao i rekla sam sama sebi - Idem pobjediti, pa neka se on mene boji a ne ja njega - nekako bi proradio u meni bijes - što zbog toga što sam si dopustila osjećaj straha, što zbog toga što bih skužila da se bojim osobe koja to ne zaslužuje. Uglavnom ... više se nisam bojala. Treba se ustati i pokazati zube, pogotovo ako se radi o nekom dužem maltretiranju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet maj 06, 2011 1:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
Ljudi hvala vam, evo strah lagano nestaje. Pomislio sam na najgoru mogucu opciju pa cak i smrt, ali je opet teze zivjeti u strahu. Hvala! :) ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet maj 06, 2011 1:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
Cartman ;) :) Hvala ti brate!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet maj 06, 2011 4:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Dobro danas je napisao/la:
Cartman ;) :) Hvala ti brate!


Nemas se potrebe zahvaljivat drug moj, samo zelim da se bar malo oslobodis ovozemaljskih tegoba i da shvatis da su ustvari toliko nevazne, da cak ni ne treba razmisljat o njima. Zivot ide svojim tokom, pusti nek te vodi i sve sto se usput dogodi je ispravno :D :love3:

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sub maj 07, 2011 5:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Dobro danas, mozda nebi bilo lose da se upises na neki borilacki sport, mozda ti je bas ovaj dogadjaj bio neki okidac za tako nesto. Iz iskustva ti kazem, da kad krenes da treniras borilacke sportove sav osecaj zrtve nestaje i pretvaras se vremenom u borca, mislim ne bas bukvalno vise onako u dusi. Dobijes samopouzdanje i laganije ides kroz zivot...shvatis da su takvi ispadi bezvezni, pa se posle neupustas lako u konfliktne situacije vec odmereno i sa predostroznoscu prilazis problemu.
Puno pozdrava!

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sub maj 07, 2011 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35
Mislim da maris suvise, tvoj strah dolazi prvenstveno odatle.
Ne smes da maris za takve stvari.
Sta god uradio zapamti. S'kim si, takav si. :D

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri jun 15, 2011 6:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
Opet ja! Vratio mi se strah i ne mogu ga nikako izbaciti... a sta ako me ubije taj? :roll: Stalno kontam moguce posljedice


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri jun 15, 2011 6:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
ako te nije ubio do sad, nece nikad

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri jun 15, 2011 6:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Dobro danas je napisao/la:
Opet ja! Vratio mi se strah i ne mogu ga nikako izbaciti... a sta ako me ubije taj? :roll: Stalno kontam moguce posljedice


Pa vidi... Umreces samo jednom, i ne vidim zbog cega bi umirao svaki dan??

Stalno kontas moguce posledice, cega? Svog stava? -promeni ga. Svoje smrti? - jbg, kada se to desi- desilo se. Svak' svojim putem. Gde je zapelo? Ako se ne sklonis od problematicnih likova koji te mmm, njam- mljackaju, tesko da ces smoci snage da se nosis sa problemima koji iz takvog odnosa iskrsavaju, pa i sa bilo kojim drugim, zivotnim. Zato, ulozis onaj minimalan trud, trenutno jedini potreban napor, i pali odatle. Ako ti je stalo da sacuvas sebe. Nista novo pod kapom nebeskom, mnogima se isto desava, po katkad, u zivotu, i nauce da se nose sa tim. Rekla bih da je pitanje stava- kljucno.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri jun 15, 2011 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Dobro danas je napisao/la:
Opet ja! Vratio mi se strah i ne mogu ga nikako izbaciti... a sta ako me ubije taj? :roll: Stalno kontam moguce posljedice



Ma jel ti nas zezas? :mrgreen:

Nemas cega da se bojis. Izbegavaj sukob naravno, ALI ako je potrebno, pogledaj ga u oci i pokazi mu zube. U takvom slucaju vecina ljudi podvije rep i skloni se. Samo sto ti moras da budes spreman na sve. To radi na vise nivoa nego sto mi mozemo da shvatimo. Naravno moras da budes apsolutno siguran u ono sto radis i da nemas nikakvog straha. ALI SAMO AKO JE NEOPHODNO!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri jun 15, 2011 7:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
nekako smrt kao smrt mi nije strasna, vise je ta neizvjesnost od naseg susreta(nismo se jos vidjeli od te scene), a taj lik je afektivan poprilicno... ne bojim se ni batina... Vise je taj susret odlucujuci, da me bar isprebija pa da znam na cemu sam :D ovako... e hvala vam ljudi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet jun 16, 2011 12:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Dobro danas je napisao/la:
nekako smrt kao smrt mi nije strasna, vise je ta neizvjesnost od naseg susreta(nismo se jos vidjeli od te scene), a taj lik je afektivan poprilicno... ne bojim se ni batina... Vise je taj susret odlucujuci, da me bar isprebija pa da znam na cemu sam :D ovako... e hvala vam ljudi


ispadni lafac i mangup i posjeti ti njega. odes mu na vrata, cim ti otvori odalami ga, udji mu u stan, napravi si sendvic, popij pivo, pogledaj neku seriju, slikaj se i postavi nam na forum. ako si umoran, odmori malo, legni na kauc i odspavaj malo. i onda ce ti strah nestat.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet jun 16, 2011 1:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 07, 2010 2:21 am
Postovi: 35
Gledanjem u lice nevolje kalis i jacas svoj duh. Sve je dobro. Nemoj bezati od toga

_________________
Today, a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration — that we are all one consciousness experiencing itself subjectively. There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves... Here's Tom with the weather - Bill Hicks


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet jun 16, 2011 5:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
De, proveri, da se nisi ufurao u ulogu "zrtve".

Ako i skontas da jesi, nista strasno... (Mozes recimo, i da se potapses po ramenu, jer si shvatio nesto dragoceno.)
Uziv(lj)a(va)ces (se) do mile volje, a kad ti i to dojadi #-o , ili ces se obuci u novu ulogu :evil: , ili ces se osloboditi.

:love3:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet aug 24, 2012 7:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: uto aug 28, 2012 12:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
ii jesi prebio koga...???
ili si stvar rijesio sam sa sobom :)

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz