Sada je: sub apr 27, 2024 10:53 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 3:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
Evo ovako, drugari novi sam na forumu. Ako moze neko da mi pomogne. Prije par dana sam imao tako depresivan i anksiozan dan... Naime druzim se vec sa jednom osobom sa kojom imam odnos koji je mac sa 2 ostrice. Ili mi ekstremno crpi energiju ili ekstremno dobijem paznje i ljubavi. Medjutim primjetio sam zadnjih dana kako sam sa tom osobom da ulazim u probleme. Inace sam nekako iscrpljen kad puno vremena provodimo zajedno. Prije par dana se desila scena a kojoj je uvertira bila citavo vece(naboj, los osjecaj...) negativna energija. Poznanik je dosao i u namjeri da fizickim kontaktom nasrne na mog "prijatelja" ja sam skocio i udario tog momka koji inace ima toliko lud pogled i hiperaktivan je i znam ga od prije kao poprilicno jako naelektrisanog lika... moj strah je bukvalno da ce me taj momak ubiti ili nesto uraditi kad me vidi. Da li postoji neki obrazac ponasanja u ovakvim situacijama ili misli koje mogu nivelisat ovo. Inace sa ovim "prijateljem" nisam vec 2 dana i bolje mi je. Nisam sklon nasilju i nemam iskustva uopste sa tim pa se javljam na forum panika me hvata u nezgodnoj sam situaciji. Licna iskustva ili nesto uopsteno bi dobro doslo. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 9:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Par ideja... Ne izlazi puno i neka to bude samo na mjesta s puno ljudi. Prijavi stvar policiji i vidi možeš li dobit kakvu zaštitu. Nosi neku vrstu samoobrane. U međuvremenu, ako je moguće, ispričaj se tipu i razriješi stvar. Ne trebaš smatrati da zaslužuje ispriku, poanta je da ukloniš opasnost.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 1:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
momku sam stavio do znanja da sam napravio gresku i on je kao to skulirao rekao mi je prijatelj, ali nesto tu nije uredu ili osjetim ili sam se previse isparanoisao. @samo tako hvala ti, znaci mi puno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 1:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
A je ti društvo!
Mislim da imaš "vampira" za prijatelja. Bez šale. Što će ti netko tko te energetski crpi? A to što ti daje to je samo iluzija. Moj savjet - promjeni prijatelje. Mene je vampir rodio pa znam kakva su to stanja i osjećaji. Koma. A opet - lakše se maknut od "prijatelja" nego roditelja. Ali ja jesam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 1:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
@Artemida A za ovaj problem oko fizickog obracuna? citavo vrijeme je nesto lose bilo zadnjih par dana i to se moralo desiti... ako mozes da mi das neki obrazac misli. prvi put sam se tukao i to mi je strano, ne znam kako odreagovati... hvala a skapirao sam da je energetski vampir.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Neka pitanja trebaš i sebi prvo postaviti. No dok to ne budeš mogao - dobar odgovor je i od Samo tako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 2:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
Uvijek ih postavljam i previse cak. bas zato sto nisam u tom fazonu tuca i tog obuzima me iracionalni strah... svaki odgovor je dobrodosao. hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 2:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Samo tako je napisao/la:
Prijavi stvar policiji i vidi možeš li dobit kakvu zaštitu.

Zar stvarno misliš da će policija da uplaši tog manijaka?

Samo tako je napisao/la:
Nosi neku vrstu samoobrane.

Koju vrstu samoodbrane?

Ako imaš pištolj ili nož sa sečivom duži nego što je po zakonu propisano ovde na Balkanu, smatra se kao namerna akcija sa ciljem povredjivanja ili ubistva, i za to će sudski odgovarati sa doživotnom kaznom zatvora.

Nije ovo ovde Amerika gde bilo ko da uđe makar na tuđ posed može biti ubijen i da za to neće odgovarati na sudu jer je to čin samoodbrane.

Samo tako je napisao/la:
U međuvremenu, ako je moguće, ispričaj se tipu i razriješi stvar. Ne trebaš smatrati da zaslužuje ispriku, poanta je da ukloniš opasnost.

A šta ako je taj maloumnik ili psihopata, pa ne vredi razgovarati sa njim?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 3:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
Mislim da treba prosiriti sopstvenu energiju i samim tim promjeniti splet okolnosti, sa opreznoscu naravno ;) kad je mozak cist i misli usmjerene mnogo je lakse... ljudi hvala vam na savjetima ... ma kakva policija to nikad ne bih! ja rjesavam svoje probleme sam uz potencijalno oruzje ako budem napadnut. do tad sunce, pivo plaza i udisanje prirode. hvala jos jednom sto ste svoje misli usmjerili u rjesavanje mog problema.
Zahvalni mladic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: pet apr 22, 2011 10:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
Mladiću, moje mišljenje je da imaš posla sa klasičnim vampirom. Pročitaj ovdje što imaš o OP (organski portali), na podforumu Metafizika, oni ti tako djeluju......(doduše, ja ti nisam neki autoritet, jer ni sama nisam na čisto da li sam i ja, ili nisam OP). Ukratko, prouči to o Organskim portalima i biovampirizmu

ako se ne možeš dovesti u takvo stanje da ponašanje te osobe na tebe ne djeluje na način koji opisuješ, miči se od nje, vuče te sa sobom i izvlači svu negativu iz tebe prema van, postaješ depresivan, jadan, agresivan. Dalje, isisava ti životnu energiju i doslovce se hrani tobom. Poslije toga ti možeš biti kao ižmikan, a ona skače okolo kao ptičica na Red Bullu

Bježi !!! Za svoje dobro. Ili kako se kaže "bolje biti i sam nego u lošem društvu"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: uto maj 03, 2011 10:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
ajde dajte jos savjeta, samo pogledate pa pobjegnete :DD


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri maj 04, 2011 8:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
A što bi ti sad da te dođemo braniti? Hočeš da te ja dođem braniti, mogu doći sa svoje 3 djece.
Šalim se. Pa moraš sam se boriti i izboriti za svoju slobodu. Šta te ima ko ugnjetavati?????
To sam sebe pitaj. Kakva je situacija, još te maltretira? Hmmmm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri maj 04, 2011 12:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Dobro danas, procitaj ovu knjigu, smirice te i dace ti pozitivnu energiju da se izboris sa tim sto si privukao.

http://www.4shared.com/document/y9mPyYL ... anice.html

Pokusaj da nerazmisljas stalno da cete neko povrediti!

Puno pozdrava!

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri maj 04, 2011 1:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
s tim "prijateljem" jel to nešto seksualno?

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: sri maj 04, 2011 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
ja bi ti preporucio da prestanes zivit u strahu. budi slobodan, izadji kad zelis i gdje god zelis. ako se nesto desi, trebalo se desit, samo se nemoj plasit i sve ce biti uredu.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet maj 05, 2011 12:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
Ma ne maltretira me. Opisao sam scenu u prvom postu. Bojim se tog trenutka sretanja negdje ili njegovog planskog djelovanja... Ljudi, hvala pomoglo mi je. a seksualno jeste, jebemo se energijama jer je to naboj neopisiv. Pomoglo mi je :)))) hvala ljudi znaci mi :))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet maj 05, 2011 7:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Pa možda se taj tip više gotovo i ne sjeća te scene i da te sretne bio bi u nekom svom filmu, ma zaboravi to, ili si u vezi s onim drugim pa je ljubomora ovog "nasilnog" u pitanju, eh tu savjeta nemam ali sam čula da su opasno ljubomorni homosexualci i da reagiraju baš onako "muški".... ako imaš taj problem... sretno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet maj 05, 2011 1:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
hahahha :D ma kakava ljubomora i homoseksualizam. Taj moj prijatelj je na kraju skontam energetski vampir. Druzili smo se 2 godine ali svaki put kada idemo vani pit pivo ili na fax ili bilo sta osjecao bih se lose poslije toga. A ovaj decko sto sam ga udario je razuman i i nteligentan natprosjecno, ali je afektivan ponekad pa me to plasi. Kako god, nadam se da ce bit ok. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet maj 05, 2011 2:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 22, 2011 3:22 am
Postovi: 32
a jesam p.... plasljivac


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem ili problemcic
PostPostano: čet maj 05, 2011 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma ja ti samo kažem da promjeniš društvo.... ma što reći... privlačiš ono što sam isijavaš, promjeni svoje "isijavanje" i promjenit će ti se i društvo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 38 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz