Sada je: sub apr 27, 2024 7:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Oplodnja nije uspjela
PostPostano: čet aug 11, 2011 5:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
http://www.jutarnji.hr/kate-middleton-z ... j-/965250/


Izgleda da se gmazovski DNK više ne prima u ljudskom tijelu :lol:

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oplodnja nije uspjela
PostPostano: pet aug 12, 2011 7:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Možda je i uspjela, ali nije više u njoj - izmještena je. :mrgreen:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oplodnja nije uspjela
PostPostano: sub aug 13, 2011 2:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
bob je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/kate-middleton-zatrudnjela-nakon-vjencanja--imala-je-spontani-pobacaj-/965250/


Izgleda da se gmazovski DNK više ne prima u ljudskom tijelu :lol:


Zar doista mislite da je to istina što piše? ](*,)

Ljudi, gledate režiranu predstavu za naivne narodne mase. Potrebno je razviti simpatije naroda prema mladom paru kojem ni ptičjeg mlijeka ne fali. Osim potomstva, kao fol. To će vozati godinu dvije dok se pozornost javnosti ne solidarizira u potpunosti s problemima mladog para. Tako da kad je vrijeme pogodno, ona će zatrudniti i nakon teške borbe za održavanje trudnoće ipak roditi nasljednika kruni. A narod će euforično iščekivati do samog kraja kraljevskog potomka. I bit će jako ponosni, kao da su i sami tome pridonijeli.

Ovo je školski primjer manipulacije masa za podizanje popularnosti budućeg kralja i kraljevske nevjeste. O njoj ne bih sad, osim da je nositeljica određene genetske linije poželjne za hibridizaciju s kraljevskom razrijeđenom genetikom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oplodnja nije uspjela
PostPostano: sri okt 12, 2011 12:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 12, 2011 12:42 pm
Postovi: 3
ovo su gluposti totalne

_________________
http://prosirene-vene-lecenje.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oplodnja nije uspjela
PostPostano: pet okt 28, 2011 1:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
http://zadovoljna.hr/clanak/pssst/otkri ... leton.html

Dakle Kata i Viljam - oboje imaju dosta veliki ožiljak na glavi, naravno u tekstu su to usput spomenuli i kako je glasnogovornik izjavio da je to privatna stvar... u tekstu dalje piše da je Viljam ozljedio glavu igrajući golf... jadničak. Glavnina teksta se naravno svela na njen besprijekoran izgled, predivnu kosu i pomno odabranu garderobu... ma baš mi je drago da je tak lijepa i savršena bila.
Ima tko ideju za ožiljak? Klonovi, implanti? Pa ne treba njih klonirati, kloniraju obično javne osobe, političare, glumce i zamjenjuju klonovima s kojima lakše upravljaju. Implant? Čemu? A i ne bi bio toliko ožiljak.
Zanimaju me vaša mišljenja jer je nemoguće da ih oboje imaju eto tek tak.... od golfa! Pa oni se i ne poseru sami - imaju pomoć i za to a kad igraju golf ili bilo koja situacija - imaju pored sebe desetak zaštitara i posluge, oboje pali... mož misliti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oplodnja nije uspjela
PostPostano: pet okt 28, 2011 4:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
Artemida je napisao/la:
http://zadovoljna.hr/clanak/pssst/otkrivena-tajna-bujne-kose-catherine-middleton.html

Dakle Kata i Viljam - oboje imaju dosta veliki ožiljak na glavi, naravno u tekstu su to usput spomenuli i kako je glasnogovornik izjavio da je to privatna stvar... u tekstu dalje piše da je Viljam ozljedio glavu igrajući golf... jadničak. Glavnina teksta se naravno svela na njen besprijekoran izgled, predivnu kosu i pomno odabranu garderobu... ma baš mi je drago da je tak lijepa i savršena bila.
Ima tko ideju za ožiljak? Klonovi, implanti? Pa ne treba njih klonirati, kloniraju obično javne osobe, političare, glumce i zamjenjuju klonovima s kojima lakše upravljaju. Implant? Čemu? A i ne bi bio toliko ožiljak.
Zanimaju me vaša mišljenja jer je nemoguće da ih oboje imaju eto tek tak.... od golfa! Pa oni se i ne poseru sami - imaju pomoć i za to a kad igraju golf ili bilo koja situacija - imaju pored sebe desetak zaštitara i posluge, oboje pali... mož misliti!


Negdje sam procital prije par mjeseci da i Obama ima neki cudan oziljak koji kao prije nije imal..

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oplodnja nije uspjela
PostPostano: pet okt 28, 2011 4:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Točno je - i Obamu su "popravili"... a ili su im nešto stavili ili izvadili, baš čudno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz