Sada je: sub apr 27, 2024 3:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: pon nov 14, 2011 8:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Kako volim citat-odgovore svake rečenice iz posta =D>


kartikeya je napisao/la:

Četiri osnovna uzroka patnje: ROĐENJE, BOLEST, STAROST, SMRT. to su principi koji neizostavno sustižu svakoga, pametnom dosta čak i previše.


Al navodno da ne sustiže baš svakoga \:D/

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: pon nov 14, 2011 8:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Mike20 je napisao/la:
Kako volim citat-odgovore svake rečenice iz posta =D>


kartikeya je napisao/la:

Četiri osnovna uzroka patnje: ROĐENJE, BOLEST, STAROST, SMRT. to su principi koji neizostavno sustižu svakoga, pametnom dosta čak i previše.


Al navodno da ne sustiže baš svakoga \:D/

Ova zadnja tri da, prvi je tek uvertira he he.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: pon nov 14, 2011 9:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Dragi Kartikeya,
Istina se može izraziti na mnogo različitih načina, ali generalno, može biti direktno ili indirektno izrečena. Kako se ponaša istina kad se susretne s neistinom (ne ulazim ovdje u razloge njezine neistinitosti, da li je namjerna ili nenamjerna)? Kad se istina susretne s neistinom dolazi do određene reakcije prilikom koje može biti povrijeđenih, uglavnom ega, s jedne ili više strana. Osobno nemam ništa protiv tebe i ponekad zaista znaš napisati odličan post. Možda bih te trebala povremeno i pohvaliti.
Međutim , svatko od nas kad ostavlja svoje umotvorine drugima na procjenu i komentiranje treba biti spreman prihvatiti mogućnost da se netko možda neće složiti s iznesenim stavom ili mišljenjem. Moj direktan način komunikacije smatraš napadačkim, OK, ako ga takvim doživljavaš, onda vjerojatno takav i jest i stoga se ispričavam. No, s druge strane, guju možeš probuditi samo ako joj pokažeš svračiće, kako kaže Ivana Brlić-Mažuranić. Stoga, radi razotkrivanja zamki ega kojima smo svi svakodnevno izloženi, pišem kako pišem. Ako se nađeš uvrijeđen, radi se o egu. Ako se nađeš zahvalan radi se o prosvijetljenom čovjeku i molim tebe da me podučiš. Sve ostalo je mješavina ovih dviju krajnosti i predstavlja sirovi materijal na kojem treba raditi.
kartikeya je napisao/la:
Žao mi je što ovako agresivno moram pisati jer to nije u mom žargonu ali moram sačuvati svoj integritet od napada.

Meni je drago da ovako pišeš, znači da je pokrenut proces čišćenja i promjene. Dijamant se dijamantom brusi, a ne pekmezom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: pon nov 14, 2011 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ej, zar nije bio neki neholivudizirani propagandni filmić koji je izašao tog slavnog 11tog ... ? :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: uto nov 15, 2011 8:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Draga lampice, smiri malo strasti, nazivaš me gujom koju treba provokacijom istjerati na svjetlo dana, drugo; kad se susretne istina sa nistinom frcaju varnice, ako si ti spoznala istinu meni je drago, ali onda ostavi ovu budalu na miru i pusti je da umre u neznanju, reći da poznaješ istinu je samo dokaz vlastite zablude i dubokog neznanja, tko god to za sebe kaže taj laže ponajprije sebe a onda i druge budale koje joj vjeruju.Treće; nisi me ni najmanje uvrijedila. Način na koji nastupaš je svojstven iskompleksiranim osobama koje tuđu kreativnost i superijornost nastoje pošto poto satanizirati i baciti pod vlastite noge pritom nebirajući načine i sredstva a sve to sa svrhom da prikriju vlastitu inferiornost i golotinju.
Krivo mi je što pišem u ovako grubim crtama ali tvoj zadnji post drugo i ne zaslužuje, to nije moja metoda učenja to sam davno ostavio iza sebe, tako da ću te morati razočarati jer neću prihvatiti tvoju igru. U mom slučaju možeš zaboraviti brušenje dijamanata.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: uto nov 15, 2011 9:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
samo jaši svi smo naši :lol: :rofl :blob: :rotfl: :love2: :love6: :love9: :love11: :evil3: =D>

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: sri nov 16, 2011 8:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
glibonja je napisao/la:
samo jaši svi smo naši :lol: :rofl :blob: :rotfl: :love2: :love6: :love9: :love11: :evil3: =D>

:thumbup: Ova ti je za deset he he.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 11.11.2011
PostPostano: sri nov 16, 2011 7:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
kartikeya je napisao/la:
Draga lampice, smiri malo strasti, nazivaš me gujom koju treba provokacijom istjerati na svjetlo dana, drugo; kad se susretne istina sa nistinom frcaju varnice, ako si ti spoznala istinu meni je drago, ali onda ostavi ovu budalu na miru i pusti je da umre u neznanju, reći da poznaješ istinu je samo dokaz vlastite zablude i dubokog neznanja, tko god to za sebe kaže taj laže ponajprije sebe a onda i druge budale koje joj vjeruju.Treće; nisi me ni najmanje uvrijedila. Način na koji nastupaš je svojstven iskompleksiranim osobama koje tuđu kreativnost i superijornost nastoje pošto poto satanizirati i baciti pod vlastite noge pritom nebirajući načine i sredstva a sve to sa svrhom da prikriju vlastitu inferiornost i golotinju.
Krivo mi je što pišem u ovako grubim crtama ali tvoj zadnji post drugo i ne zaslužuje, to nije moja metoda učenja to sam davno ostavio iza sebe, tako da ću te morati razočarati jer neću prihvatiti tvoju igru. U mom slučaju možeš zaboraviti brušenje dijamanata.


8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz