Sada je: sub apr 27, 2024 9:22 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Socializacija
PostPostano: pon dec 12, 2011 12:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Aloha ljudovi :)

Nigdje na galaksiji ne vidim konkretan prostor di mozemo bacati svoje profile na fejsu radi poznanstava. Ipak, ljudi koji su tu su svjesniji i siguran sam da svi mi zapravo zelimo biti na ovaj ili onaj nacin povezani pa zasto ne i socialnim mrezama.

Razumijem da neki ne zele ili vecina i sve to stoji no svejedno, kogod da zeli spojit se samnom bio bi vrlo sretan:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003193315457

Odlucio sam napravit blog i spajat ljude sto vise mogu ali opet, ne da mi se imat svoj sajt tako da sam odlucio radit note na fejsu i tako dalje.

Ako sam kojim slucajem povrijedio pravila galaksija foruma duboko se ispricavam.

Namaste! :kiss:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pet maj 11, 2012 10:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
Moje mišljenje je da se o slici socijalizacije nemože pričati. Ta slika nas okružuje.
Prva asocijacija koja mi pada napamet je socijalno osiguranje.

@ Kao da zahteva neki red i poredak, a ne stoji na čvrstim nogama.
Ljudi su uglavnom u svojim mislima ili još bolje, sami sa socijalizacijom.
Otrgnuti se od socijalizacije kažu neki izveštaji - podvig je, jer se kidaju lanci samorefleksije.
Da hoću stvoriti socijalizaciju u društvu koje je nema bio bih na velikim mukama jer takvo bi se društvo teško moglo priviknuti na razum. Razum je glavna odlika socijalizacije.

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pet maj 11, 2012 11:05 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
waax je napisao/la:
Aloha ljudovi :)

Nigdje na galaksiji ne vidim konkretan prostor di mozemo bacati svoje profile na fejsu radi poznanstava. Ipak, ljudi koji su tu su svjesniji i siguran sam da svi mi zapravo zelimo biti na ovaj ili onaj nacin povezani pa zasto ne i socialnim mrezama.

Razumijem da neki ne zele ili vecina i sve to stoji no svejedno, kogod da zeli spojit se samnom bio bi vrlo sretan:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003193315457

Odlucio sam napravit blog i spajat ljude sto vise mogu ali opet, ne da mi se imat svoj sajt tako da sam odlucio radit note na fejsu i tako dalje.

Ako sam kojim slucajem povrijedio pravila galaksija foruma duboko se ispricavam.

Namaste! :kiss:


@waax pa može svatko staviti u svoj profil bilo koju web adresu pa tako i svoj face profil! :)
ucp.php?i=164


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pet maj 11, 2012 11:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Pljesk pljesk!
:D :D :D
Poslala pp na fb!=)

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pet maj 11, 2012 11:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
Uh ja bukvalista pomislio tema socijalizacija a ono socijalne mreže. Teee,,,nisam čitao post gore, nego sam si odmah počeo pisati.

Ali, i socijalne mreže su čudo jedno,,,pravo pravcato virtualno druženje. Čim se izađe (uloguje) na fejs (facebook) zasija pred očima određeno stanje moralnosti i ophođenja (ovisno koliko prijatelja imaš). Primetio sam da ekstra cure imaju od 2000-5000 prijatelja.
U komentarima ispod slika su pohvale na fizíčki izgled a ima i sitničarskih želja požude. Na fejsu su svi totilno zauzeti vrednovanjem slika .

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pet maj 11, 2012 11:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Ajme, svakom loncu poklopac.

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pet maj 11, 2012 11:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Na fejs je registrirano 100000 puta vise korisnika nego na ovaj forum, dakle moze biti samo dobra stvar preko fejsa ljude buditi iz iluzije...
Uzmi primjer fejs grupe " truth gallery".

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: sub maj 12, 2012 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Teychi,

Usmjeri energiju radije na citanje sticky tema recimo Metafizika(Gnostika) i Manipulacije ljudima(abdukcije)...

Razumijem tvoju pocetnu euforiju kroz koju sam i ja prolazio ali ustedi si na vremenu i baci se na sebe..

Nema budjenja drugih kad svi spavamo ti, ja, i ljudi koji su ovdje godinama spavaju..

Samo polako i sretno

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: sub maj 12, 2012 10:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
teychi je napisao/la:
Ajme, svakom loncu poklopac.

:love5: to važi samo ako kuća ima lonaca.
Neki se hrane u restoracijama. A svi zajedno se nepitaju dali to što jedu imalo auru i u njoj svesti.

Samo malo demagogije ove vrste i nisu potrebni tretmani za mršavljenje (hi, hi :rotfl: )

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: čet maj 17, 2012 6:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ne možete vi nikoga budite iz iluzije. Ako ljudi nisu spremni znati nekoje stvari, kada ih pročitaju negdje ili vide brzo če oni krenuti natrag na spavanje. "buđenje" je jedna od najtežih stvari za napraviti, pogledajte samo davida ickea, radi upravo na tome, i šta imamo od toga? hrpu sve-znajučih ovaca koje traže INFROMACIJE tražeći ih u knjigama od ickea ili slušaju ljude poput alexa johnsa. Istinsko znanje koje je ljudima potrebno da bi se "probudili" ne dolazi u obliku infromacija, predaja, ili knjiga. Ono dolazi kao rezultat iskustva ili intuitivne spoznaje. Ono je odavno u nama, predpostavljam da u onim ne aktiviranim djelovima dna koji su reptili namjerno onemogučili več prije par tisuća godina. Sve te infromacije koji ljudi memoriraju su apsulutno ne potrebne. Ne znače vam ama baš NIŠTA. One su samo riječi koji se odigraju u umu, a um umire zajedno sa tijelom. Ali znanje koje je odavno pohranjeno u vašem biću, jednom "aktivirano" sa svijesnosti "nikada" ne nestane. Namjerno se u javnost puštaju te infromacije jer njima na vrhu je u namjeri da ljudi ne traže ono pravo znanje. Namjerno sa njihove strane stvorila se subkultura koja je kao ti ga svijesna. Ovaj forum spada pod to.

Dalje, znate li vi što je facebook? to sranje uništava istinska prijateljstva, ovo vam govorim iz iskustva. Kada čete ić malo dublje istraživati o tome vidjet čete da je fejs kreacija od istih onih od kojih se ljudi na ovom forumu "bore". Ja kada sam ovo shvatio brzo sam ga izbrisao. I ne pada mi više na pamet, niti sada niti ikada u životu da otvorim bilo kakav profil na bilo kakvoj "socijalnoj"(malo morgen) mreži.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: čet maj 17, 2012 6:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Slažem se sa Sirius91, potpisujem sve. Svi smo mi spavači, na tren se možda probudimo a zatim opet utonemo u san. A što se socijalizacije tiče.... sve više postajem totalno asocijalni tip osobe :angel4:
Ne pričam o ovim stvarima nikome a o drugim bedastim temama mi se ne da. Nastojim tu i tamo barem nakratko biti budna..... ništa nema od pričanja i dokazivanja. Ništa.
A što se društvenih mreža tiče - :rofl bilo bi zanimljivo uživo vidjeti neke a i vidjeti kako žive.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: čet maj 17, 2012 8:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Da, pa napisao sam več prije da su Illuminati i njihovi gospodari daleko pametniji od ljudi. Sve je kontrolirano, ali baš sve. Shvatite to više. Ništa ne ulazi u mainstream bez da to ONI nisu htjeli. Iza svakih njihovih postupaka kriju se stotine drugih. Samo se pitajte zašto su ljudi poput Ickea još živi. Zašto ako je sve ovo istina, zašto se onda forumi poput ovog ne ugase. Koja je svrha da ljudi vise po forumima poput ovog memorirajući infromacije, i one točne ali i totalne izmišljotine. Ja sam na ovom forumu samo zato jer mi je dosadno. Usput nadam se da napišem nešto pametno, valjda nemate ništa protiv?

Ljudi u sebi osječaju da nešto nije u redu sa ovim svijetom. U pravu su. Pa onda zapnu za teorije zavjere, davida ickea, itd. Registriraju se na ovakve forume, u kojima se nalaze ljudi koji su čak i ovdje razdvojeni. Svatko svoje umjesto da se svi skupe zajedno i traže zajedničke točke jedan od drugih. Sve vam je to dragi moji sa razlogom.

Budući da je sve ovo još tu jer onima na vrhu odgovara ovo, zapitajte se koji je cilj da se ljude hoče nasilno ići potjerati u rat sa sistemom. Ljudi ovdje misle da je NWO politički cilj koji se polagano ostvaruje i nadograđuje na ovim sistemom. ALI, što mislite zašto se zove NOVI svijetki poredak? zbog čega novi? ovo što sada imamo je "staro", što je to novi? "ORDER AUT OF CHAOS" - new world ORDER. Razlog zbog kojeg se ljude hoče natjerati protiv sistema je upravo u tome.

Mislite da se borite protiv NWO-a, a ustvari jako pomažete u njegovom stvaranju. NWO je upravo ovo, odricanje od novca, svakodnevnog posla, sistema u kakvom se nalazimo opčenito od kada smo rođeni. Jer treba biti chaos da bi se stvorio order. Pod order mislim na new world order. Grantiram da čete svi jednoga dana izaći van u planetarnu revoluciju, stvorivši chaos, za što ne znate da če vas uvesti ravno u NWO. Ljudska potreba za slobodom bit če iskorištena kao za ništa. Ovo če se najvjerojatnije ostvariti. Mislite da radite na svojoj slobodi a ustvari radite na samo na svojem zarobljavanju, nego i na zarobljavanju svoje vlastite djece i rodbine.

Zvuči idealan poredak u kojem su svi jednaki, vlada jedna religija(koja se sada več stvara, objašnjenje slijedi kasnije), jedna vlada, itd. Zvuči krasno. Zato čemo ga svi prihvatiti otvorenih ruku kada dođe.

Nekada kada su se raspadale stari vjerski sistemi su se pomoću kanaliziranja stvarali novi temelji. Sada kada su se počele raspadati ovi današnji monoteistički sistemi, koji su bili stvarani u ono doba, danas imamo ove new age materijale, u koje spadaju i ovi materijali koji su popularni na ovom forumu. Danas govoreću zmiju, uznešenja ne neba itd nije problem pretvoriti u denzitete, vanzemaljce, itd. Uopće luciferijancima i gmazovima to nije problem. Baš suprotno, uživaju u tome. A ljudi to gutaju jer se čine i više od privlačnim. Ali nisu oni krivi. Novi svijet je zbilja pred nama, no bojim se da neće biti baš bajno. Uzmite bibliju, posebno stari zavjet koji se je stvarao kanalizirajući različitim ljudima kroz povijest infromacije direktno u um od strane individualnih entiteta koji spadaju u jedan kolektiv koji je ovdje na zemlji več tisućama godina. Jednako je tome da idemo spojiti sve kanalizirane infromacije i spojiti ih u jednu juhu. Što neki ljudi koju su na ovom forumu i rade. Nemam vam šta za reć šta se toga tiče, šteta, šta drugo.

Do prave promjene doći će kada će ljudi tražiti sreću u drugim stvarima, a ne u novcu ili materijalnim dobrima. Što mislite, koliko je ljudi za to? luciferovo lažno svijetlo je jako privlačno i proždire svakog koji se tome otvori. Jednom kada će ljudi vidjeti koliko je sve ovo bezsmisleno, jednom kada će vidjeti istinu u njima, e to če onda biti dobar početak. Ali to nije uskoro. Promjena kakvom se svi nadamo se neće dogoditi još barem stotinu godina, ako ne i više. Več sada pokušavaju spriječiti širenje prave svijesnosti na več gore spomenuti način, a moram priznati da im jako dobro ide. Nikakav rat, nikakve pobune, ništa od toga nije potrebno. Potrebna je Svjesnost koja je ljubav i kraj koje ništa drugo nije potrebno. Ali ljudi za to NISU spremni. Toliko su izmanipulirani da neće uopče znati za to. I upravo zbog toga velim da je eden na zemlji udaljen još stotinama godina.

Za sada, bez istinskih spoznaja i znanja nema nikakve promjene. Samo potpuno kontrola i predanost onima na vrhu, te samo promjena sistema koja će biti največa obmana u povijesti čovječanstva. Koju će ljudi prihvatiti otvorenih ruku te time završiti ovaj ciklus, te započeti novi ciklus terora na planetu, u jednom višem nivou. Spremite se na globalnu nacističku njemačku + al-Qaedu u gorem obliku. Ali puno više.. kako da to objasnim... na jednim višem, drugačijem, "modernom" nivou. Moguće se je spasiti od svega toga naravno. Ali duhovno.

Anwvay, što se tiče ove socijalizacije, vidim se u tome što si Artemida napisala. Barem što se tiče ne govorenjem nikome ništa i šutnje. Jer prosto nema smisla, a ni nije baš ispravno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pon jun 04, 2012 5:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Zato sam i prestao komentirat svugdje ukljucujuci i ovaj forum. Proces budjenja je sta? Sta je to budjenje uopce? Momenat kad "sletis" na planetu i okrenes se oko sebe, drugim pogledom, drugim "sebom" i shvatis da ti se supak uvukao 300 na sat ( od doslovce straha, i to da, straha. ) posto do sada nikad nisi bio. Posto do sada nikada nisi shvacao da jesi, to sto jesi. Momenat kada sve to shvacas a vani ptice lijepo cvrkucu kao i sto su do sada samo ih nikad nisi na takav nacin primjetio/la? Proces budjenja nije da ces se probudit na drugoj planeti i da ces trcat po livadi. :rofl Dapace budjenje je jedno genijalno lupanje u zid od armiranog celika kojeg trebas "probit" i naziva se budjenjem zato sto znas da lupas glavom o zid, zato sto vidis da lupas glavom o zid a i dalje moras lupat glavom o zid jer se budis. Jer nema povratka. :love1:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: pon jun 04, 2012 8:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Aha, takav je i moj stav pa isto tako više šutim nego pišem. Hoće i jako boliti glava od tog lupanja u beton.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: uto jun 05, 2012 9:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
promatrač je napisao/la:
Aha, takav je i moj stav pa isto tako više šutim nego pišem. Hoće i jako boliti glava od tog lupanja u beton.



:rofl :D

Ovo mi je zvucao ko onaj iz bobo smrade clip-a :D hahah. P.s. ovisi koliko tvrdu tikvu imas :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Socializacija
PostPostano: ned jun 10, 2012 6:48 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Meni se u večini slučajeva na kraju ispostavilo da je beton o koji sam udaro glavom ustvari jedino u glavi i postojao, i to armirani :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 50 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz