Sada je: sub apr 27, 2024 7:26 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: pon okt 08, 2012 6:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Ромни открио планове о односима са Сиријом и Ираном

http://bit.ly/R7tGbf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: pon okt 08, 2012 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
mikikiki je napisao/la:
Ромни открио планове о односима са Сиријом и Ираном

http://bit.ly/R7tGbf



Je li ikako moguće da ubuduće pišeš samo latinicom? Molim te lijepo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: pon okt 08, 2012 8:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Novi je napisao/la:
mikikiki je napisao/la:
Ромни открио планове о односима са Сиријом и Ираном

http://bit.ly/R7tGbf



Je li ikako moguće da ubuduće pišeš samo latinicom? Molim te lijepo.


Ja i pisem samo latinicom.

Evo ti automatski prevod, ali onda gubis izvornu adresu i sliku


Romni otkrio planove o odnosima sa Sirijom i Iranom
Tagovi: Mit Romni, Severna Amerika, Barak Obama, predsednički izbori, Svet, Vesti internet redakcija 8.10.2012, 20:41



Republikanski kandidat na američkim predsedničkim izborima Mit Romni prvi put je detaljno objasnio svoje spoljnopolitičke planove na Bliskom Istoku.

Romni je uputio oštru kritiku administraciji Baraka Obame, naglasivši neophodnost promene kursa na Bliskom Istoku. Kao prioritete u tom regionu Romni je, označio prekid sirijskog konflikta i povećanje pritiska na Iran.

Prema njegovim rečima, SAD treba da naoružaju sirijsku opoziciju, dostavljajući joj sredstva za borbu protiv oklopne tehnike i avijacije vladinih trupa. U odnosima prema Iranu Romni predlaže uvođenje oštrijih ekonomskih i diplomatskih sankcija, kako bi se Teheran prinudio da prekine razvoj u nuklearnoj sferi.

Evo ovako moze

http://translate.google.com/translate?s ... bf&act=url


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: uto okt 09, 2012 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Izrael i SAD blizu dogovora o bombardiranju Iran



http://translate.google.com/translate?s ... 2F&act=url


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: sri okt 10, 2012 7:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
AKO TURSKA VOJSKA UĐE U SIRIJU SVETSKI RAT JE NEIZBEŽAN


http://bit.ly/T5ISSY


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: čet okt 11, 2012 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Završne pripreme za Treći svjetski rat


http://translate.google.com/translate?s ... 2F&act=url


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: uto okt 23, 2012 11:22 am 
Da li ste upoznati sa time da se u Srbiji momci koji su ranijih godina odsluzili redovnu vojsku pozvani da se evidentiraju u rezerve da bi znali gde da ih potraze i da se kontrolisu ispravnosti tj. funkcionalnost automskih sklonista?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: uto okt 23, 2012 11:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Dark passenger je napisao/la:
Da li ste upoznati sa time da se u Srbiji momci koji su ranijih godina odsluzili redovnu vojsku pozvani da se evidentiraju u rezerve da bi znali gde da ih potraze i da se kontrolisu ispravnosti tj. funkcionalnost automskih sklonista?




#-o A kada se to zadnji puta isto tako desilo :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: uto okt 23, 2012 12:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Dark passenger je napisao/la:
Da li ste upoznati sa time da se u Srbiji momci koji su ranijih godina odsluzili redovnu vojsku pozvani da se evidentiraju u rezerve da bi znali gde da ih potraze i da se kontrolisu ispravnosti tj. funkcionalnost automskih sklonista?




#-o A kada se to zadnji puta isto tako desilo :?:


Prošle godine. Za testiranje atomskih skloništa ne znam, ali se bivšim regrutima menjao raspored po jedinicama za slučaj rata, verovatno zbog profesionalizacije vojske - neke jedinice su ukinute, tačnije zamenjene profesionalnim vojnicima, tako da su neki rezervisti prebačeni u druge jedinice, nekima je vojni raspored potpuno ukinut itd. Znam jer sam morao ići, a pored toga svi koji su nedavno odslužili vojni rok dobijaju vojni raspored nakon nekog vremena, vojska uvek traži od rezervista koji imaju raspored da ih obaveste o stvarima poput promena bračnog stanja, putovanja u inostranstvo, promene adrese stanovanja, dobijanja potomstva itd. To je tako oduvek, koliko sam obavešten. Ima li još nešto osim toga - ne znam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: uto okt 23, 2012 1:05 pm 
I moje prvo misljenje je bilo usled promene vlade da hoce malo da dovedu u red vojsku i da imaju u evidenciji gde je ko. Ako je i ranije tako bilo onda ok.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: uto okt 23, 2012 8:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Dark passenger je napisao/la:
I moje prvo misljenje je bilo usled promene vlade da hoce malo da dovedu u red vojsku i da imaju u evidenciji gde je ko. Ako je i ranije tako bilo onda ok.


To se stalno radi. Normalna stvar.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: sri okt 31, 2012 11:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
Znaš kaj, sad u zadnjih mjesec-dva sam imao priliku biti često na netu, jerbo me boli slomljena noga i njeno zacjeljivanje. :evil:


Ovak, rat, odnosno taj treći svjetski rat je moguć. Odnosno, on je već počeo.

Inače, u Pakistanu već godinama postoje samoubojice (religijski programirani). Uglavnom, iz prve ruke znam da su ljudi u određenim pakistanskim gradovima navikli na tu pojavu kao i na svoj podrig ili prdac. Doslovno. U samom tom Pakistanu naime djeluju islamski ekstremisti koji su eto, dan danas toliko retardirani da ne žele obrazovati žene.

Palestina i Izrael - iz prve ruke znam da postoje normalni Palestinci koji žive u Izraelu i sasvim su normalni ljudi kao i ostatak normalnog svijeta, neki rade izmeđuostalog i državne poslove. Na Zapadnoj obali je činjenica da ako ekipa na svadbi pusti glazbu sa zapada (bilo disco bilo ne znam kaj) i onda dolazi ekipa islamskih ekstremista (kakti demokratski izabrane vlasti) koji pobiju skoro sve uzvanike na toj svadbi, ne pitajući ništa i nikoga.

Sirija - više se ne zna tko pije tko plaća. Uglavnom, ista familija je na vlasti već 40 godina, a ovaj koji sad predsjeda je demokratski izabran. Moš mislit. Da si ne znam koliko neobrazovan i manje bogat, pobunio bi se nakon nekog vremena protiv takvih proljeva.

Izrael je prije par dana bombardirao tvornicu oružja u Sudanu. Ta tvornica je navodno pod iranskom kontrolom. Reagiranje UN-a nisam našao.

Kina je malo proširila kontrolu u Indijskom oceanu u zadnjih mjesec - dva.

Rusija je u UN-u stavila veto na bilo kakve napade na Iran.

Irancima je na vlasti religija - :roll: . Stalno im lupaju sankcije i navodno im je inflacija sve veća i veća.

Europski jug je u dugovima. A nezaposlenost raste manje više po cijeloj Europi.

U Americi također raste nezaposlenost.

Švicarska je prije tjedan-tri digla 200 000 ljudi za vojnu vježbu ne bi li pokazala da ima kojekakve projekcije u vezi budućnosti. Slične vježbe je napravila neposredno pred prvi i drugi svjetski rat.

Rat se vodi protiv svih oblika terorista, bili oni religijski ekstremisti, izbjeglice kapitalizma tj anarho-socijalisti, diktatori, ili kolokvijalno rečeno "kozojebi".

Veliki dio problema se svodi na dalekoistočnu jeftinu radnu snagu, a prosječni zapadnjak mora stalno biti inovativan.

Zatim se veliki dio problema odnosi na religijske ekstremiste i općenito na religje.

Uglavnom, preporučam život na obali, na selu ili između grada i sela, te naravno, internet preporučam bilo fiksni ili mobilni.

Također, preporučam opskrbu.

I da, u slučaju da dođe do nekakvog samoubilačkog napada na Balkanu ilitiga zapadnom Balkanu preporučam odlazak u najbliži vojni ured ne bi li ste se prijavili na dužnost, a sve dalje, po savjesti.


I da, Balkan je silan i dobro stoji. :rofl Kaj je najbolje. Ali nije najbolje za vladajuće na Balkanu. :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: čet nov 01, 2012 12:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Bas ti hvala na ovako iscrpnim informacijama, u kojim novinama ili televizijskom kanalu si to citao/gledao, ajd reci da i mi ostali znamo sto da citamo i gledamo :notworthy:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: čet nov 01, 2012 12:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Bas ti hvala na ovako iscrpnim informacijama, u kojim novinama ili televizijskom kanalu si to citao/gledao, ajd reci da i mi ostali znamo sto da citamo i gledamo :notworthy:



A gle, ovo kaj znam iz prve ruke... To je nešto što će tebi biti iz druge ruke.

A ovo ostalo, manje više sa hrvatskog mainstreama, pa malo sa advance.hr (kakti nisu mainstream) pa onda malo to sve prekucaš na google pa pogledaš kaj se po svijetu brije (ograničen sam na engleski i malo španjolskog) i uz to malo wikipedije, pa komentari po svim tim vijestima...

Gle, to je od surfanja zadnjih mjesec-dva, nemam običaj radit bookmarks... tak da mi se ne da sad pronalazit linkove...

Ak te kaj zanima, zguglaj. Sori.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: čet nov 01, 2012 1:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:shock: ich sage kein Wort mehr :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: čet nov 01, 2012 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
http://www.dw.de/ahmadined%C5%BEad-postao-protivnik-re%C5%BEima/a-16345414?maca=kro-rss-cro-all-1479-rdf

Vezano za prijašnje postove - eto što religijska vlast može napraviti. Čisto svanje. Znao sam od samog starta da ovaj Ahmadinejad balansira između zdravog razuma i religije s težnjom da prevlada zdravi razum i da se više odkanta islamistički koncept vladavine koji samo unazađuje Perziju, odnosno Iran već više stoljeća.

Valjda bu sve ok.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: pet nov 09, 2012 2:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/225126/Iranski-zrakoplovi-pucali-na-americku-bespilotnu-letjelicu.html#.UJxWwcXoTTI

Još malo pucketanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: pet nov 30, 2012 10:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Nasilje kod nama u 7 gradovima, u Ljubljani sa vodenim kanonima i solzivcem nad protestnike, 11 ozlijedenih osoba do sada:
http://www.24ur.com/novice/slovenija/s- ... html#video

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: ned dec 02, 2012 11:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
@Novi , mislim da ti je bolje da malo ugasiš kompjuter i izađeš na zrak ovo izgleda štetno djeluje za tebe .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jel moguc rat??
PostPostano: ned dec 02, 2012 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Slovenija ovdje na tom forumu:
http://www.godlikeproductions.com/forum ... 064350/pg1

Ja sam informirao Lauru na CSS prije 14 dana, kad sam se i ovdje logirao, da kod nama nešto se dogadja pa i o klimatskim promjenama u ovom dijelu Europe - poplavama, ali ništa nisu reagirali na to vijest.

Šteta samo to, da u inostranstvo ne dodjeju PRAVE informacije ili snimke od ljudi, koji su ućestvovali u demonstracijama, kako se baš sve provokacije zapoćniju od ljudi-huligana, koji su NAMJERNU nastavljeni i plaćani za subverzivnu djelovanje, da bi sprijećavali inaće mirne i nenasilne demonstracije. Ide se za kompletnu podvalu!!

još taj link o vezi izmedju ekstremistićkih grupa i vojske i milicije:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/so ... onito.html

Da nama je svima jasno: elita neće tako brzo mijenjati i napuštati svoje položaje i prijedati vlast ljudima. Pogotovo ne, jer smo mi Slovenija u svetskom monetarnom sistemu, pa i puno drugim grupama poput nata i drugih konstrukta.

:love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 65 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz