Sada je: sub apr 27, 2024 11:02 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sub aug 11, 2012 9:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Po onim "Illuminati Card Games" Steve Jacksona, onoj karti sa petoro ljudi u majcama olimpijskih boja koji od eksplozija beže u panici dok se Big Ben ruši iza njih - to bi se trebalo dogoditi danas, oko 12 sati po našem vremenu. Videćemo za par sati da li su zaista tolko blesavi, ceo svet bruji o false flag napadu i koječemu još od podosta ranije. Sa druge strane, izostanak bilo kakvog događaja može poslužiti kao odlična podloga za diskreditaciju "teoretičara zavera", jer ovo za olimpijadu nema kome nije došlo do ušiju. Valjda je čak i moja baka duboko upućena :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sub aug 11, 2012 10:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Dobro olimpijske traju do 20tog 8. pa valjd imaju "jos vremena". :shock: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sub aug 11, 2012 10:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Mislim da poenta i jeste da sto vise ljudi skapira da postoji mogucnost organizovanog ``teroristickog napada``.Samim tim se menja stvarnost i odustaje se sa tim zbog providnosti.Sto vise takvog kapiranja i smanjuje se mogucnost njihovog delovanja bez odgovora javnosti. (sa)Znanje je moc
:thumbup:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sub aug 11, 2012 12:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Prosirenje svijesti mijenja stvarnost/realitet, "The hunderdth Monkey" mehanizam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sub aug 11, 2012 7:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
@Valjda?

Na illuminati karti "Combined disasters" nije Big ben nego Wako tower u Ginzi, Tokio.

slika

http://en.wikipedia.org/wiki/Wako_%28retailer%29


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sub aug 11, 2012 8:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Borg, na toj karti piše : '' You may combine two disasters on the same place as long as both are eligible to be used on it '' .... i da se odabere koja je ''glavna'' katastrofa od dvije na istom mjestu.

ako je taj nacrtani toranj istovjetan tom Tokijskom , koliko Borg misliš da se simbolika te karte može dovesti u vezu sa prošlogodišnjim velikim potresom kod Japana , od kojeg se svakako i Tokio tresao jako , s tim da jedino se objekti (pa ni taj sat) nisu tek tako rušili jer Japanci odavno sve svoje građevine jako ozbiljno dizajniraju i izvode uračunavajući seizmička djelovanja upravo i do 8 ili 9 rihtera , a razne starije objekte stalno potkopavaju i dodatno učvršćuju i modificiraju im temelje za moguće jače potrese , jer je to ionako jako trusno područje , ili ''vatreni pacifički prsten'' , kako ga zovu. A druga , na to vezana katastrofa je bila havarija nuklearke Fukushima.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sub aug 11, 2012 9:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 24, 2012 3:23 pm
Postovi: 47
http://www.smedia.rs/sport/oi2012/vest/ ... VIDEO.html

http://borbazaveru.info/content/view/4906/33/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: ned aug 12, 2012 9:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
poporitopopone je napisao/la:
Mislim da poenta i jeste da sto vise ljudi skapira da postoji mogucnost organizovanog ``teroristickog napada``.Samim tim se menja stvarnost i odustaje se sa tim zbog providnosti.Sto vise takvog kapiranja i smanjuje se mogucnost njihovog delovanja bez odgovora javnosti. (sa)Znanje je moc
:thumbup:


Ovo zvuči malo "horoskopski" :rofl

Presutra nas udara meteor, al radim na tome da ga skrenem..............ili će to biti dan kasnije........ili dan kasnije.......... :rofl

Strah za sutrašnjicu je gadna stvar

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: ned aug 12, 2012 9:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Da, to sa tim japancem je prošle godine kružilo po netu. Ovo sam isto video u nekom youtube videu, nisam sam to povezao. A nisam siguran koji je video. Vidi se da nije Big Ben po različitom vrhu. Al imamo petoricu trkača ispod koji su prilično šareni ... znaš, može biti i to da se mi 'vatamo za najobičnije gluposti :mrgreen:

Na nekom forumu sam naišao na to da je Steve Jackson dodavao karte u set posle katastrofa. Al to su diskordijanci, da ti kažu da je voda za piće najmudrije bi bilo da je više ne piješ. Ne može čovek sa njima biti načisto.

@Mike20, ne mora uopšte da bude tako već čisto na psihološkom nivou. Recimo da planiraš da opljačkaš banku, a za to u međuvremenu sazna 50 ljudi. Da li bi nastavio sa planom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: ned aug 12, 2012 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
@Catandy

Moje osobno mišljenje je da ta karta nije odigrana prošle godine.

Koliko vidimo, toranj je još na svom mjestu a pročitao sam negdje da je za Tokio planiran potres od 9,2 Richtera. Nažalost, nemogu se sada sjetiti odkuda mi ta informacija (ili "informacija") pa to nemogu podkrijepiti sa odgovarajučim linkom.

Što se tiče Fukushime a možda i cjele priče sa potresom postoje nagađanja da je poanta što je treči reaktor elektrane navodno koristio MOX gorivo pa je Japanu poslano ozbiljno "upozorenje".

http://www.ivonazivkovic.net/FUKUSIMA.html

Pozdrav.

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: pon aug 13, 2012 12:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
I na kraju,zajebase nas dekice?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: uto aug 14, 2012 7:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
mimi95 je napisao/la:
I na kraju,zajebase nas dekice?


Nešto prečesto zadnje vrijeme...............

Al vele da je to dobro, da se djeluje :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: uto aug 14, 2012 10:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon mar 19, 2012 7:56 pm
Postovi: 51
Ne bi ja voleo da izgine silan narod i to,al barem da nesto znam unapred sto ce biti ](*,) ](*,) ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sri aug 15, 2012 2:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Došao ja iz Londre, bilo super. Nije bilo bombe, aliena, al kaide, zombija i sl... a nije da me nisu isparanoizirali raznorazni izvori, članci, "novinari doušnici" i sl...
Bio je sigurno mega-obred, crpljenje energije, ali od ovih ostalih kataklizmičkih radnji ništa.

Barem sam dobio uvid koliko je izvora zapravo relevantno - gotovo niti jedan!!!! Trust no one, ovdje su samo da nas zbune, spuste nam frekvenciju i natjeraju nas da vizualiziramo loše stvari.


Ekvador je napisao/la:
Delujes mi prilicno naivno, ili kao PR pocetnik sajta 24hr.
Prvo, svaka vest se proverava, odnosno urednik odredjene rubrike, pa glavni urednik sve procita i tek onda se pusta live ili u novine.


" Tako je i s ovim portalom 24sata koji je iako kontroliran, ali očito ne u potpunosti ipak zadnjih nekoliko godina"


Nije istina, u krivu si.

I to ti govorim činjenice, iz osobnog iskustva. Ako treba, mogu i o imenima.

Ali nije istina da sve prolazi kontrolu i dobiva dozvolu za puštanje "s vrha"...
"Velike", bitne stvari koje su bitne za agendu svakako imaju filtriranje i selektiranje, ali ove "manje", odnosno svakodnevne, ne... pogotovo na portalima, za tisak je puno teže jer su ograničeni mjestom, brojem stranica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sri aug 15, 2012 2:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ako JA kao insajder pustim buvu.. pa mi se povjeruje? A opet taj isti ja (Osama na primjer) zaspem taj dan ili se napijem pa se predomislim...ili zaboravim...

Sve se mora povjerovat i provjerit i nije sigurno. Sigurno je samo ono što se desilo. Nije sigurno i kako se i zašto desilo.Kad se već..

Zato ispitujemo i mislimo da znamo. Ako glavni akter odustane iz bilo kojeg razloga od nuke na Iran mi to nećemo znati. Znaćemo samo da NIJE bio nuke na Iran.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sri aug 15, 2012 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Ja mislim da nas "oni" malo j**u u mozak :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masonske olimpijske igre u Londonu 2012
PostPostano: sri aug 29, 2012 9:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Postano: čet srp 05, 2012 11:56 pm



HO_OPONOPONO je napisao/la:
Stima sve to sto pisete, ali promislite malo. Oni prave frku od OI , pa toliko obezbedjenje, pa toliko oruzja, pa pa pa Hmm. Da nije mozda malo pretjerano :?: Hoce li mozda da nam skrenu paznju od necega drugoga. Obicno pukne tamo gdje se nitko ne nada, ili :?:



danas je 29.08.12
Sto bi ono sa Olimpijskim igrama, :?: :?: :?:

:rofl :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 62 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz