Sada je: sub apr 27, 2024 7:52 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 3:42 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned okt 07, 2012 3:12 am
Postovi: 2
ako bude apokalipsa 2012, onda molim lepo, svi smo propali i to je kraj.

ali sta mislite i cemu li ce nadate, ako bude TEOTWAWKI?

na primer, za slucaj globalne ili samo kontinentalne EMP katastrofe, kad dakle nestane struje i sve masine prestanu da rade, glad nastaje za samo nekoliko dana, a masovan kanibalizam pocinje za 3-4 nedelje po mojoj oceni.

da li se pripremate za TEOTWAWKI i kako konkretno? tj, za slucaj ako dodje do globalne katastrofe, posle koje svet vise nece biti kakav je sad.

da li ocekujete da se desi takav dogadjaj da promeni svet iz temelja, i kad?

da li predosecate koji bi to dogadjaj tacno bio? gruba podela na 3 osnovne kategorije: ljudski faktor, priroda ili npr invazija vanzemaljaca. sve i svasta moze da bude, (ne)prirodne katastrofe kao komete, supervulkani, pa cak i slom finansijskih trzista..., ali rekoh da pitam da li predosecate nesto, ili mozda mislite da je nesto od ovog verovatnije ili manje verovatno?



.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 6:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Samo realno ( nisam pesimista) sa raspolozivim informacijama, iz dana u dan ce nam biti sve gore i teze cemo ziveti.

Do kraja 2012 god. prestace da se stampaju dolari jel istice ugovor od 99 god. i eventualno ako pocne treci svetski rat, a ako nepocne ,onda ce poceti na prolece.

Bog dopusta djavolu sve da radi da bi se ispunilo ono sta je zapisano.
Znaci u tom ratu gine jedna trecina ljudi, i trajace tri ipo god.
Taj rat ce zaustaviti djavo i on ce vladati na zemlji tri ipo god. i pod njegovom vladavinom ce jos jedna trecina ljudi naci smrt.
Vec neko vreme su u upotrbi vecina sredstava za masovno istrebljenja vecine zivih bica na zemlji.
Kad pocne treci svetski rat oni ce naprimer baciti neutronske bombe na sve glavne gradove, a na severu zemljine polu lopte ce pobacati nuklearke.A oni su namestili najmanje sto dvadeset podzemnih gradovo i to pretezno juzno od ekvatora( tamo ce biti manje radijacije,tako oni misle).

E sad ko moze da se spremi za visegodisnje prezivljavanje pod zemljom, od nas obicnih ljudi, kad su nas doveli na ivici prosjackog stapa.

Naravno da ce biti katastrofa kakve nisu bile do sad, zemljortesi,poplave i pozari.Nece biti ni struje ni vode ni prodavnice,za novce nista nece moci da se kupi.

Sad ako neko prezivi i godinu dana duze od nekog, to znaci da ce se i toliko duze muciti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 9:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
mikikiki je napisao/la:
Samo realno ( nisam pesimista) sa raspolozivim informacijama, iz dana u dan ce nam biti sve gore i teze cemo ziveti.

Do kraja 2012 god. prestace da se stampaju dolari jel istice ugovor od 99 god. i eventualno ako pocne treci svetski rat, a ako nepocne ,onda ce poceti na prolece.

Bog dopusta djavolu sve da radi da bi se ispunilo ono sta je zapisano.
Znaci u tom ratu gine jedna trecina ljudi, i trajace tri ipo god.
Taj rat ce zaustaviti djavo i on ce vladati na zemlji tri ipo god. i pod njegovom vladavinom ce jos jedna trecina ljudi naci smrt.
Vec neko vreme su u upotrbi vecina sredstava za masovno istrebljenja vecine zivih bica na zemlji.
Kad pocne treci svetski rat oni ce naprimer baciti neutronske bombe na sve glavne gradove, a na severu zemljine polu lopte ce pobacati nuklearke.A oni su namestili najmanje sto dvadeset podzemnih gradovo i to pretezno juzno od ekvatora( tamo ce biti manje radijacije,tako oni misle).

E sad ko moze da se spremi za visegodisnje prezivljavanje pod zemljom, od nas obicnih ljudi, kad su nas doveli na ivici prosjackog stapa.

Naravno da ce biti katastrofa kakve nisu bile do sad, zemljortesi,poplave i pozari.Nece biti ni struje ni vode ni prodavnice,za novce nista nece moci da se kupi.

Sad ako neko prezivi i godinu dana duze od nekog, to znaci da ce se i toliko duze muciti.



Uff dobro ste mi rekli sad cu taman da pocnem da skidam filmove,knjige(jbg da mi ne bude dosadno)...
Ima da kupim jedno 5-6 hardiskova od po 2 terabajta i da skidam... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 9:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
fr33d0m je napisao/la:
mikikiki je napisao/la:
Samo realno ( nisam pesimista) sa raspolozivim informacijama, iz dana u dan ce nam biti sve gore i teze cemo ziveti.

Do kraja 2012 god. prestace da se stampaju dolari jel istice ugovor od 99 god. i eventualno ako pocne treci svetski rat, a ako nepocne ,onda ce poceti na prolece.

Bog dopusta djavolu sve da radi da bi se ispunilo ono sta je zapisano.
Znaci u tom ratu gine jedna trecina ljudi, i trajace tri ipo god.
Taj rat ce zaustaviti djavo i on ce vladati na zemlji tri ipo god. i pod njegovom vladavinom ce jos jedna trecina ljudi naci smrt.
Vec neko vreme su u upotrbi vecina sredstava za masovno istrebljenja vecine zivih bica na zemlji.
Kad pocne treci svetski rat oni ce naprimer baciti neutronske bombe na sve glavne gradove, a na severu zemljine polu lopte ce pobacati nuklearke.A oni su namestili najmanje sto dvadeset podzemnih gradovo i to pretezno juzno od ekvatora( tamo ce biti manje radijacije,tako oni misle).

E sad ko moze da se spremi za visegodisnje prezivljavanje pod zemljom, od nas obicnih ljudi, kad su nas doveli na ivici prosjackog stapa.

Naravno da ce biti katastrofa kakve nisu bile do sad, zemljortesi,poplave i pozari.Nece biti ni struje ni vode ni prodavnice,za novce nista nece moci da se kupi.

Sad ako neko prezivi i godinu dana duze od nekog, to znaci da ce se i toliko duze muciti.



Uff dobro ste mi rekli sad cu taman da pocnem da skidam filmove,knjige(jbg da mi ne bude dosadno)...
Ima da kupim jedno 5-6 hardiskova od po 2 terabajta i da skidam... :lol:



A ja imam osam hiljada filmova i nijedan negledam,sto GB muzike i ni jednu neslusam i imam trista pedes GB igara i ni jednu ne igram.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 9:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Znam da je tesko suzdrzati se od ovakvih prorockih apokalipsi, jer onako kako sada izgleda situacija, kada mislimo logicki nasom lijevom stranom mozga, logicki se nadovezuje upravo takav scenarij. Kako bi bilo kada bi malo koristili desnu polutku, gdje 2+2 nisu 4. Sirenjem svih tih mogucih scenarija istrebljenja ljudske rase, te informacije se odmah memoriraju u morfoloskom polju i vjerojatnost njihovog ostvarenja se rapidno povecava. Ovo svi vec dobro znate, barem bi trebali da znate! ili ..................... :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 11:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Ja sam malo po malo prestala da mislim o tome,nije da ne obraćam pažnju na to šta se dešava i da nisam svesna ali činjenica je da ne mogu da imam tačnu predstavu o tome šta će biti niti čak da nešto predviđam.Ono što jesam primetila je da su ljudi kao ljudi prsli u poslednje vreme i pucaju po svim šavovima.

Bilo bi lepo kada bi taj "smak sveta" kako ga već nazivamo bio jedno veliko buđenje za sve i da se svest ljudi konačno promeni.Mislim da je vreme.Da li univerzum misli da je vreme za to je već druga priča.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 4:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
mikikiki je napisao/la:
Do kraja 2012 god. prestace da se stampaju dolari jel istice ugovor od 99 god.


Odakle ti ovaj podatak, sto uopce treba znaciti i zasto se dolari ne bi nastavili stampati i bez nekakvog ugovora? Americka vlada svake godine uredno podize tzv. "debt ceiling" tj. sluzbeno propisani maksimalni iznos vlastitog duga, samo da bi se mogla i dalje zaduzivati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 5:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Citat:
da li se pripremate za TEOTWAWKI i kako konkretno? tj, za slucaj ako dodje do globalne katastrofe, posle koje svet vise nece biti kakav je sad.

da li ocekujete da se desi takav dogadjaj da promeni svet iz temelja, i kad?

da li predosecate koji bi to dogadjaj tacno bio? gruba podela na 3 osnovne kategorije: ljudski faktor, priroda ili npr invazija vanzemaljaca. sve i svasta moze da bude, (ne)prirodne katastrofe kao komete, supervulkani, pa cak i slom finansijskih trzista..., ali rekoh da pitam da li predosecate nesto, ili mozda mislite da je nesto od ovog verovatnije ili manje verovatno?


:roll: :roll:


Citat:
Sirenjem svih tih mogucih scenarija istrebljenja ljudske rase, te informacije se odmah memoriraju u morfoloskom polju i vjerojatnost njihovog ostvarenja se rapidno povecava. Ovo svi vec dobro znate,


:thumbup: :thumbup:

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
Jasam spreman na sve scenarije.
Nedavno sam slomio nogu pa sad moram mirovati i taman ću do 21.12.2012. normalno hodati.
U međuvremenu se informiram na raznim portalima, svašta pregledavam. Kad se koja ženska skine, ja to odmah znam. Budno pratim i razne šaljive klipove i viceve i slike.
Naravno pratim i vijesti.

A čuj, dosta sam korpulentan, izrazito snalažljiv, već sam se i prije hranio šumskim plodovima i korom drveća, pa čak i cvijećem.
A uvijek imam i spreman u kuhinji jedan bosanski nož od vrhunskog nehrđajućeg čelika proizveden u Njemačkoj prije kojih 25-30 godina.
Kretat ću se u smjeru juga, ne da mi se zajebavat sa zimom i snijegom.

U biti, uopće me ne pere nikakva paranoja zato kaj se ne bu desilo ništa u takvoj mjeri da se moram brinuti oko svog kolko-tolko lagodnog života.


:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
neka, neka nek noga zacijeli, nego da ne mislis mozda da bjezis.
I to u smjeru juga, potpuno pogresno. Nisu oni za djabe napravili podzem. baze u Norveskoj. Kad krene od juga prema sjeveru mu se smanji visina.
A sto se tice zenskih, kako ti mozes odmah da znas za svaku, kad se svaki dan po 3,5 milijarde vise puta dnevno skida. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: ned okt 07, 2012 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
HO_OPONOPONO je napisao/la:
neka, neka nek noga zacijeli, nego da ne mislis mozda da bjezis.
I to u smjeru juga, potpuno pogresno. Nisu oni za djabe napravili podzem. baze u Norveskoj. Kad krene od juga prema sjeveru mu se smanji visina.
A sto se tice zenskih, kako ti mozes odmah da znas za svaku, kad se svaki dan po 3,5 milijarde vise puta dnevno skida. :mrgreen:


U nekoj vremensko-prostornoj točki u životu sam shvatio da sam stalno bježao od nekakvog straha, od te točke pa nadalje taj osjećaj bježanja se smanjio i sad gotovo više ne postoji. Došlo je do toga da ću radije izabrati ljeto, toplinu nego li zimu, snijeg/kišu.

Nisam skužio čija se visina smanjuje prema sjeveru? Pa ak možeš objasnit?

A čuj, uglavnom znam za ove što se snime, bilo kamerom bilo fotoaparatom :) Znam i za još neke, ali neću o njima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: uto okt 09, 2012 11:28 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 31, 2012 1:28 am
Postovi: 29
E samo da napomenem, vidim da dosta ljudi ne zna sta znaci u bukvalnom prevodu rec apokalipsa...
To ne znaci nekakav smak sveta itd... vec rec apokalipsa znaci, spoznati, saznati, otkriti... :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: uto okt 09, 2012 11:28 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 31, 2012 1:28 am
Postovi: 29
naime, apokalipsa je oduvek pogresno tumacena rec... cisto da znate za ubuduce... ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: pon okt 29, 2012 7:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Ja sam jos mali i mozda ne razumijem ali me nemojte odma napadati :?: :D

Ima logike u ovome sto je mikiki napisao ali ja milsim da jos se nista nece desiti ..
Citao sam neke knjige Spasoja Vlajica i cini mi se kao fin covjek ... Nekako najvise podrzavam njegovu ideju da ce od toga datuma 2012 krenuti sve na bolje, jer ne volim citati pesimisticke komentare ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: pon okt 29, 2012 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
dos equis je napisao/la:
ako bude apokalipsa 2012, onda molim lepo, svi smo propali i to je kraj.

ali sta mislite i cemu li ce nadate, ako bude TEOTWAWKI?

na primer, za slucaj globalne ili samo kontinentalne EMP katastrofe, kad dakle nestane struje i sve masine prestanu da rade, glad nastaje za samo nekoliko dana, a masovan kanibalizam pocinje za 3-4 nedelje po mojoj oceni.

da li se pripremate za TEOTWAWKI i kako konkretno? tj, za slucaj ako dodje do globalne katastrofe, posle koje svet vise nece biti kakav je sad.

da li ocekujete da se desi takav dogadjaj da promeni svet iz temelja, i kad?

da li predosecate koji bi to dogadjaj tacno bio? gruba podela na 3 osnovne kategorije: ljudski faktor, priroda ili npr invazija vanzemaljaca. sve i svasta moze da bude, (ne)prirodne katastrofe kao komete, supervulkani, pa cak i slom finansijskih trzista..., ali rekoh da pitam da li predosecate nesto, ili mozda mislite da je nesto od ovog verovatnije ili manje verovatno?



.


Dal sam spreman? nisam. mislim da ni nikad necu, jer uvijek nađem nesto kaj bi bilo zgodno imati...
spremam se kolko mi je to u mogucnosti....
BOB ili Bug-out bag je u kutu sobe i spreman je u slucaju neke vece katastrofe (prva pomoc, vreca za spavanje , nozevi, kompas, kuhalo, sjekira....)
Sa sobom svaki dan nosim neke sitnice iz prve pomoci, mali nozic, nekoliko metara dobrog uzeta...
Imam zamisli kud se povlacim, odnosno di radim skloniste, ali opet to sve ovisi o kojem scenariju je rijec.....

ovo s kanibalizmom se slazem, ali mislim da ono kaj budu ljudi radili i prije nego sto 3-4 nedjelje gladuju je u istom rangu--> pljackanje , ubijanje zbog hrane ili neceg drugog ovisno o scenariju...
Da se desi neka katastrofa (ovisno o scenariju) mislim da bi puno ljudi uopce ne shvacajuci kaj se oko njih događa isli u pljacku....Nesto slicno ko za vrijeme domovinskog rata kad su se krali tv-i i ostala elektronika iz napustenih domova, a da ne pricamo kaj su ljudi u stanju napravit za hranu i vodu kad su gladni..

Masa ljudi koja nema pojma kaj se sve događa oko njih (oni koji informacije dobivaju od tv, novina itd) kad pricam s njima kazu mi da sam ih uplasil, a na to im odgovorim "don't be scared be prepared" (to sam ukral od nekud, neam pojma od kud :D)


Mislim da bi se svi trebali pripremat za slucaj neke katastrofe, ne treba nuzno biti globalna katastrofa da nastane sranje...
Moze biti neko lokalno sranje pa da ostanes bez hrane ili slicno....
Na netu se moze naci/skinut serja o "ludim" amerima koji pripremaju sebe, obitelj, prijatelje u slucaju katastrofe...


Nadam se da bude umjesto apokalipse, nekakvo podizanje svijesti na globalnoj razini, ali
nadam se najboljem, pripremam se na najgore...

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: uto okt 30, 2012 8:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Strasna bi se brejn apokalipsa dogodila svim turbo apokalipticarima i fanovima apokalipse kad bi bacili oko na click...CLICK

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: TEOTWAWKI jos i nekako, ali apokalipsa??
PostPostano: uto okt 30, 2012 10:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
'The End of the World as We Know It' i apokalipsa su skoro pa iste stvari.

Što ja mislim... ima dva scenarija, ovaj prvi je za svijet kakav će biti ako se ljudi ne skuliraju više.

Trenutno pred nama je NWO, no što je to točno jako malo ljudi zna jer još nije viđen. Ova stvarnost je trenutno več milijunama godina napadnuta od strane svijesti odvojene od univerzalne, sam napad i preuzimanje je bio jako dugi proces koji traje i dan danas. To je sama osnova svega. Ali sam NWO je povezan sa nečima što se još nikada nije dogodilo za sam univerzum niti za samu tu svijest, slijedeći skalni skok i preuzimanje cijele planete Zemlje i svega od strane te inteligencije. Jednom kada se to dogodi... zaboravite na bilo kakvu promjenu.

Stvar je u ovome, budućnost nije fiksna stvar. Ona se ostvariva korak po korak, svaka odluka i akcija odlučuju o tome u kojoj ćemo se budućnosti nalaziti. Ali AKO se stvari nastave ovako..

Mislim da ovaj tekst govori večinu toga što nas čeka:

"Najčudniji je opis ljudi iz eksperimenta koji su izjavili kako su se nakon inkarnacije osjećali sami, bez prisutnosti i povezanosti s drugima, osjećali su se izolirano, za razliku od bezbiržnosti i povezanosti sa svim postojanjem koje su osjećali među reinkarnacijama."

http://matrixworldhr.files.wordpress.co ... aranje.jpg (jedna vrlo vjerovatna moguća budućnost)

Zbog čega je većina ispitanik Dr. Wambach vidjela velika razaranja na planeti krajem XX i početkom XXI vijeka, hoće li se ona i ostvariti?

Dr. Wambach je otkrila kako određen broj ljudi pod hiponozom “vidio” buduće živote. Ono što su oni vidjeli je jako zabrinulo Helen Wambach jer su opisali uništen svijet u kojemu živi jako malo ljudi. Tako da je Wambach odlučila ponovno primijeniti sistematične metode istraživanja 1980., godine. Na taj način je ispitala preko 2.500 ljudi s temom isključivo hipnoze vezane za budućnost.

Ispitivanja na budućim hipno progresijama su se odvijala godinama s različitim grupacijama ljudi. Wambach je ponudila ispitanicima da sami izaberu periode od pet vremenskih dionica, tri dionice i života iz prošlosti i dva iz budućnosti, s instrukcijama da podsvijest ispitanika izabere periode iz prošlosti i budućnosti.

Od 2.500 ljudi iz studije, 6% je izjavilo da živi u 2100. godini, 13% ih je reklo da živi u 2300. nove ere. Samo mali broj ljudi živi u budućnosti.

Dr.Wambach smatra kako je to dokaz da se broj populacije na planeti smanjio za 95% u nekoliko generacija. Zabrinuta sa svim tim podatcima, Wambach je hipnotizirala jednog od studenata, s kojim je polako prelazila datume u budućnosti, nakon 1999., u nepoznatoj godini, ispitanik se počeo gušiti tvrdeći da umire od velikog crnog oblaka.

Wambach je otkrila od onih koji su se trebali reinkarnirati krajem prošlog vijeka i početkom ovog vijeka kako nam slijede; jaki potresi, nova valuta u SAD-u, ozbiljni klimatski poremećaji, financijske krize, propasti banaka, povećana vulkanska aktivnost i smrti velikog broja ljudi."

Reinkarnacijski zatvor nam je bio podmetnut od strane jedne grupe entiteta iz više dimenzije, prvo genetskim onemogučavanjem u ranoj prošlosti, zatim proces preuzimanja od strane te svijesti, zatim sve ostalo. Duše su zarobljene u jedan ciklus sa ciljem da im se slomi volja do stupnja u kojeg će ih ta svijest moći apsorbirati te životnu energiju iskoristiti za svoj skalni skok, totalno preuzimanje ove stvarnosti i planete. Velika večina duša na zemlji će najvjerojatnije zauvijek nestati u magli, a populacija će se drastično smanjiti. Sotoni je potrebna žetva što večeg broja duša, trenutno je cilj preuzimanje više skale, mislim da sotona nije toliko glup i da vidi da će na kraju uništiti sam sebe, svoju vlastitu mogućnost da raste..od kuda mu hrana ako je progutao sve što je imao? Tako da imam osjećaj da će ipak stati na skali planete Zemlje. Ali da… svaki virus mora nekako preživjeti tako da preuzima tako da iskreno vidim totalni kaos. Totalno razaranje, uništenje i smrt sama ove stvarnosti i smrt života ovdje. Tu se jednostavno radi o nečemu što je apsulutno očajno i što se bori na sve moguće i zamislive načine da preživi i da se održava..u toj silnoj agoniji i borbi jednostavno će povući za sobom u ponor cijelu ljudsku rasu, večinu duša ovdje i cijelu planetu. Več sada uništavamo Zemlju, led se topi, temperatura raste.. onaj supervulkan kao što i znanstvenici kažu samo što nije dao svoj srednji prst svima. Sve nam je to pred vratima. Ti Illuminati i ta razna društva.. oni su samo lutke te svijesti, lutke koje koristi da bi ubijalo i uništavalo sa namjerom da dobije energiju za rast.. ti ljudi će biti prvi na listi kada se dogodi taj skok.

A te spike o 2012.. new agere se sa time hoće uloviti u klopku, lijepo ih uspavati u doboki šareni san. To je sve što je, njima odgovaraju da se takve bajke šire internetom.

To je barem samo jedna moguća budućnost, druga je ta što ljudi konačnu prestanu gutati informacije, visiti po forumima i što konačno počnu raditi na svom vlastitom izlječenju, sa ciljem da se prebliže životnoj sili koja zatim može raditi svoje, tako vrlo brzo stvari mogu biti dovedene u nekakav red.

...Ali svejedno mislim da nas čekaju veliki problemi. :tongue:
Ne vidim baš nekakve znakove one prave globalne promjene. Osim raznih new age propaganda i svakakvih pokreta. A još imamo samo nekoliko godina na raspolaganju prije nego krenu sranja. Sve ovo nekako zvući ono..SF. Samo je žalosno to što nije nego je nešto vrlo vjerojatnog.

Lagao bih ako bih rekao da sam hladnokrvan prema svemu tome.. užasno se bojim. Nije mi toliko stalo do same ove stvarnosti, gradove na primjer. Ništa od toga nije prirodno i što se mene tiče može se sve to sada odmah srušiti. Sebično ili ne, bojim se za svoju vlastitu dušu, duše meni dragih osoba i opčenito za sam život ovdje. Ali onda opet, postoji život drugdje u svemiru.. tako da neće to biti the end za sam život. Samo je pred nama mogući kraj samoga života OVDJE. A i to svejedno bude jednoga dana, sunce će i tako za par milijardi godina progutati zemlju i sve to..kako će sve više i više rasti, svima poznata stvar..vjerojatno. Prema nekojim proračunima znanstvenika zemlja će podržavati život još samo milijardu godina, ako nas prije neki asteorid ne spići, tj.

Kako god, pred nama je moguća crna mogućnost, ne samo da može biti crna nego totalno ne zamisliva. Činjenica. Mrzim zvučati kao da citiram onaj zadnji dio u bibliji... ali šta je je. Ali moguća je i ona gdje se sve vratilo u red. U koju će ljudi zakoračit... ovisi. Samo sam napisao trenutno stanje i krajniji rezultat svega ako se stvari ne poprave na bolje..budući da je o tome i sama tema.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 51 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz