Sada je: sub apr 27, 2024 7:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Domaće mandarine
PostPostano: pon okt 22, 2012 3:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 21, 2012 11:37 pm
Postovi: 3
Nisam nigdje vidjela temu kupujem prodajem,može li mi netko,molim vas,reći može li se gdje na ovom forumu dati oglas,objavila bih da moja obitelj dovozi u Zagreb svježe mandarine
Kod vas na forumu sam puno saznala o zdravoj hrani(veliko hvala đabaludinu),pa će vas možda interesirati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: domaće mandarine
PostPostano: pon okt 22, 2012 4:17 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tko hoće mandarine sigurno će te tražiti preko privatne poruke. :)
A možeš ostaviti i vidljivu e-mail adresu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: domaće mandarine
PostPostano: pon okt 22, 2012 5:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 21, 2012 11:37 pm
Postovi: 3
Promatrač,hvala ti na odgovoru :hello2:
Nisam znala je li zabranjeno oglašavati,a moja sestra prodaje odlične mandarine 5kn/kg,našla je prevoz do Zagreba,sama pakira,pa sam joj htjela nekako pomoći
Htjela je izbjeći ponižavanja,donesete u firmu mandarinu,a oni vam od oka otpišu određenu količinu,koju onda uredno vidim na polici svih trg.centara,samo otpisnu,dakle onu plaćenu 0 kn možete naći u centrima,a ona prvoklasna je sva otišla u izvoz
Kako sam sve više usvajala sirovu prehranu,na vašem forumu sam mnogo puta pronašla dobar savjet,čula za dobru knjigu i odlučila se ulogirati
Hvala vam,svako dobro


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: domaće mandarine
PostPostano: pon okt 22, 2012 5:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Znam da je dio domaćeg uzgoja pravo blago u ovo sivo industrijsko doba, skoro nemoguće naći i kupiti...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: domaće mandarine
PostPostano: pet okt 26, 2012 9:47 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 21, 2012 11:37 pm
Postovi: 3
Potpuno se slažem
Ove mandarine su zbilja kvalitetne,tretirane su jedan put u zimu dozvoljenim bakrenim sredstvom,čak ni to ne treba jer je samo zbog estatike
Kada se uzme u obzir da se voće tretira 10ak puta,a ovdje se još guli kora,nema usporedbe
Mandarina nije tako davno došla u Neretvu,te nisu sva polja pod monokultirom,pa je zasad dobro
Problem je što najbolja ide vani,pa ljudi mogu kupiti samo zadnju klasu i otpisnu
Pozdrav svima :hello2:

ovo je facebook stranica gdje možete vidjeti slike opg mataga


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: domaće mandarine
PostPostano: pet okt 26, 2012 10:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
mandarina25 je napisao/la:
Nisam nigdje vidjela temu kupujem prodajem,može li mi netko,molim vas,reći može li se gdje na ovom forumu dati oglas,objavila bih da moja obitelj dovozi u Zagreb svježe mandarine


Stvarno, KAKO je moguce da je napravljen takav propust??? :shock: ](*,)

Krajnje je vreme da se otvori i ta tema, KUPUJEM-PRODAJEM (gde se mogu reklamirati iskljucivo organski proizvodi), a moze i MENJAM STARO ZA NOVO, u rubrici usluge sa podnaslovom NOVI ZIVOT (gde ce svoje usluge nesebicno nuditi strucnjaci iz oblasti negovanja higijene uma/duha/duše)... :angel4:

Smatram da su te dve teme urgentne, obzirom na ovo apokalipticno vreme, jer, u zdravom telu- zdrav je duh! (a mozda je i obratno, ko ce ga znati...) :blob:

:occasion5: :hello2:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: domaće mandarine
PostPostano: pet okt 26, 2012 5:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
draga moja neretvanko, ne znam kako si nabasala na ovaj forum, ali ovdje se ne kupuje i prodaje, ovdje se dijeli, tko ima što podijeliti
a uglavnom radi se o iskustvima i znanju, a ne o mandarinama


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 77 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz