Sada je: čet mar 28, 2024 1:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 9:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
"Malo šale ne škodi" - e to je zaista VELIKO PITANJE!


Kako kome, ne škodi onima koji znaju kako Oni izgledaju, ali njima ovo uglavnom nije smiješno. Dapače, baš zato što znaju kako Oni izgledaju i rade, tužno im je gledati kako se ljudi smiju dok ih Oni obrađuju.

Ali sit gladnome ne vjeruje! I nije problem što mu ne vjeruje, ne treba mu vjerovati, problem je što ne može, bar na trenutak prestati jesti da bi uvidio stanje gladnosti.

A sada možete i dalje raspredati o temi koja je sveprisutna na forumu kroz razne teme...već dugo... i mnoštvo je toga do danas napisano....možete nastaviti siti i udobno smješteni, ponekad se i šaleći!

Ima onih koji se vole smijati kada se vi smijete! I zato nije smiješno.

eAlf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 1:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
alf je napisao/la:
"Malo šale ne škodi" - e to je zaista VELIKO PITANJE!


Kako kome, ne škodi onima koji znaju kako Oni izgledaju, ali njima ovo uglavnom nije smiješno. Dapače, baš zato što znaju kako Oni izgledaju i rade, tužno im je gledati kako se ljudi smiju dok ih Oni obrađuju.

Ali sit gladnome ne vjeruje! I nije problem što mu ne vjeruje, ne treba mu vjerovati, problem je što ne može, bar na trenutak prestati jesti da bi uvidio stanje gladnosti.

A sada možete i dalje raspredati o temi koja je sveprisutna na forumu kroz razne teme...već dugo... i mnoštvo je toga do danas napisano....možete nastaviti siti i udobno smješteni, ponekad se i šaleći!

Ima onih koji se vole smijati kada se vi smijete! I zato nije smiješno.

eAlf :blob:

Rekao sam malo sale,a ne da se sale na tu temu bukvalno,jeste da je onaj stavio Avatara,ali sta sad da napisem,ej,sta stavljas tu,ovo ono.Ja sam rekao svoje jos u predhodnih 10 postova,i ne zanima me misljenje onih koji se ubacuju u teme da namerno osporavaju nekog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 1:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Saty je napisao/la:
Annunaki102 je napisao/la:
Sta ako vanzemaljci uopste ne postoje?


jel si ti pao sa kruske lol

Evo ti Drejkova jednacina, matematicki izracunato.Apsolutno ne moze biti opovrgnuto.
U proseku trebalo bi da ima minimum 100.000 civilizacija u galaksiji al taj broj bi mogo da ide mnogo preko 100 000 000 civilizacija.
http://en.wikipedia.org/wiki/Drake_equation

Jel si bio na Mesecu?Marsu?Saturnu?Neptunu?Titanu? ....nisi....dakle ne mozes tvrditi ni za nas suncev sistem a kamoli za ostale....
Samo jedna stvar je besgranicna a to je ljudska glupost i univerzum.Za ovo drugo nisam siguran.
Mozes sam uneti brojeve i dobiti rezultat
http://www.activemind.com/Mysterious/To ... ation.html

p.s. svemir je krcat zivotom, sta mislis dal bi bog pravio zivot na jednoj planeti a na ostalih BEZBROJ planeta da nema zivota vec samo u drugim dimenzijama.To je nesto najgluplje sto sam cuo u zivotu da izvines.


Ja sam samo izneo neke teorije,i procitajte moje iskustvo,tj iskustvo coveka koji je dozivljavao Astrale toliko realne da je mogao u detalje da vidi svaki deo tela i svaku sitnicu.Dali vi kad sanjate mozete da vidite svaku sitnicu?Ne.I ako malo bolje citas moj forum,skontaces da ja verujem u vanzemaljce samo iznosim svoje misljenje i teorije,jel to zabranjeno?


Zadnja izmjena: Annunaki102; sub dec 22, 2012 1:54 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 1:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Sjenko je napisao/la:
Ovako nešto?

Kao da si dao pravu sliku!Takav mi je opis dao,kako mi se cini samo sto je rekao da ima malo rozle boje kozu malo plave,znaci ne ko covek.Ali svidja mi se ova slika,pogotovo sto pise Sirians :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 2:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
I šta radi taj tvoj prijatelj sa sirianima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 3:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Annunaki102 je napisao/la:
Saty je napisao/la:
Annunaki102 je napisao/la:
Sta ako vanzemaljci uopste ne postoje?


jel si ti pao sa kruske lol

Evo ti Drejkova jednacina, matematicki izracunato.Apsolutno ne moze biti opovrgnuto.
U proseku trebalo bi da ima minimum 100.000 civilizacija u galaksiji al taj broj bi mogo da ide mnogo preko 100 000 000 civilizacija.
http://en.wikipedia.org/wiki/Drake_equation

Jel si bio na Mesecu?Marsu?Saturnu?Neptunu?Titanu? ....nisi....dakle ne mozes tvrditi ni za nas suncev sistem a kamoli za ostale....
Samo jedna stvar je besgranicna a to je ljudska glupost i univerzum.Za ovo drugo nisam siguran.
Mozes sam uneti brojeve i dobiti rezultat
http://www.activemind.com/Mysterious/To ... ation.html

p.s. svemir je krcat zivotom, sta mislis dal bi bog pravio zivot na jednoj planeti a na ostalih BEZBROJ planeta da nema zivota vec samo u drugim dimenzijama.To je nesto najgluplje sto sam cuo u zivotu da izvines.


Ja sam samo izneo neke teorije,i procitajte moje iskustvo,tj iskustvo coveka koji je dozivljavao Astrale toliko realne da je mogao u detalje da vidi svaki deo tela i svaku sitnicu.Dali vi kad sanjate mozete da vidite svaku sitnicu?Ne.I ako malo bolje citas moj forum,skontaces da ja verujem u vanzemaljce samo iznosim svoje misljenje i teorije,jel to zabranjeno?


tvoj forum lol.Nisamn znao da je ovo tvoj forum, izvinite vlasnice.Da verujes u vanzemaljce ne bi reko "sta ako ne postoje".

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 7:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
[/quote]

tvoj forum lol.Nisamn znao da je ovo tvoj forum, izvinite vlasnice.Da verujes u vanzemaljce ne bi reko "sta ako ne postoje".[/quote]
Moj post,ne forum,svakom se desavaju greske!Ali se vidi da si glupav,izvini sto ovo govorim,ali si i gluplji nego sto jesi,ja sam rekao "STA AKO NE POSTOJE",pa sta stvarno ako ne postoje?
Verujem ja u vanzemaljce,ali sta ako ne postoje?Jel sam ja rekao "NE POSTOJE" ili "STA AKO NE POSTOJE",dzaba ti je druze,koliko god hoces da me spustis,spustas sam sebe,a time dokazujes koliko si glupav,i jos gluplji nesto sto jesi,haha ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sub dec 22, 2012 10:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Annunaki102 je napisao/la:
a time dokazujes koliko si glupav,i jos gluplji nesto sto jesi,haha ;)



Samo da podsjetim na Pravila ponašanja na forumu čisto da ne bi bilo kasnije - „nisam znala, ja sam mislila“...


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: ned dec 23, 2012 6:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Ovo je dokaz da su ljudi zatucani i mozete manipulirati svima.Ovo je dokaz da se ljudi svadjaju zbog nerazjasnjenih stvari.Ovo sto sam pricao je laz,naravno,znao sam da ce biti i svadja i verovanja,ali ovo je dokaz da ne verujete svakom,jer tako radi i ostali ljudi,tolko sam bio samouveren da se to i stvarno desilo,ali nije,izmislio sam da bi video vase reakcije.Sledeci put nemojte verovati kad neko tako prica ;) pogotovo kad vam neko daje lazne dokaze ;) pazite se Galakticari!! :) pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: ned dec 23, 2012 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
...Bravo dečko...
Siguran sam da sada znaš da čovek i zver mogu opisom da dele isto mesto...
Ko ukroti zver, taj je na konju, ha, ha...
...mislim konj je jači od čoveka ne?
:)

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: uto dec 25, 2012 5:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Annunaki102 je napisao/la:
Ovo sto sam pricao je laz,naravno,znao sam da ce biti i svadja i verovanja,ali ovo je dokaz da ne verujete svakom,jer tako radi i ostali ljudi,tolko sam bio samouveren da se to i stvarno desilo,ali nije,izmislio sam da bi video vase reakcije.


Samouvjeren? :D
Da, ta nepismenost stvarno djeluje moćno i legitimno.
:D

Pa trolanje je detektirano pri prvom postu, LOL!

Sretan Božić :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: uto dec 25, 2012 11:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Majko mila kakav rasplet.... Svaka cast :thumbup:

http://www.youtube.com/watch?v=yYT7uVO6N4o
p.s ovaj posni grah me rastura drugi dan za redom :shock:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sri dec 26, 2012 12:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ah du schaibe...šta još neću pročitati na ovom forumu. Al mislim da još nitko ovdje nije dostigao level kreativnosti kao teodor francic sa forumhr-a. :-k
mda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 27, 2012 10:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Sirius91 je napisao/la:
Ah du schaibe...šta još neću pročitati na ovom forumu. Al mislim da još nitko ovdje nije dostigao level kreativnosti kao teodor francic sa forumhr-a. :-k
mda.
ti i dalje ne shvacas da si ovdje na metafizickom forumu, kojeg usporedjivati sa ovim forumom sto navodis je kao usporediti trgovacki centtar sa nekom specijaliziranom prodavaonicom...postojanje ovakvih tema na ovom forumu bi mozda trebao biti samo pokazatelj/primjer rada psihopata/manipulatora sto i sam pokretac ove teme priznaje...mozda da to shvatis ili mozda da konacno shvatis da siii fulao forum

lp

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 27, 2012 10:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
metafizički forum? ..gdje..e ček, e pa da u pravu si :shock: nisam primjetio.
i ne znači da je čovjek kao osoba odmah psihopat ili neki žestoki manipulator.
i ne uspoređujem forume.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 27, 2012 12:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Nije psihopat, priglup je, psihopati su inteligentniji obično.
Samo je... trol :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 27, 2012 2:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Točno tako, trol je. A ja osobno trolove baš i ne uzimam za ozbiljno, to je samo po sebi loše za zdravlje i psihu. Pa šta drugo onda čovjek može nego se našaliti ili ignorirati..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 27, 2012 3:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Slažem se :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 28, 2012 11:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Nije trol niti psihopata niti bilo šta drugo jer je izmanipulisan od reči osuda sa naše strane.

Nešto je hteo jer je nešto video pa je doneo odluku da komunicira sa drugim mišljenjima drugih ljudi.

Izbačen je iz takta upravo zbog nepoverenja. Takvo ponašanje tih drugih mišljenja sa foruma - stvaraju lošu karmu.

Mislim da je očekivao saradnju a ne temelj ukora.

Dati su mu linkovi ali nije njemu do toga. Njemu je do osećaja zajedništva u traganju za određenim predmetom pažnje. Takođe želi pronaći sebi slične ljude.

Pljunite me ako ovo nije poslednja istina.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz