Sada je: čet mar 28, 2024 1:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sri dec 19, 2012 6:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Poznajem ja jednog coveka koji zivi nekaleko od mog mesta i on mi je rekao detaljan opis vanzemaljca,jer je on imao redovne astralne projekcije,samo on to tako nije zvao,on je to zvao medjudimenzionalno putovanje.Toliko detaljan opis ne bi mogao da se vidi u snu ili sl.pa zar ne?
Kaze da je izgledao kao covek,samo sto je imao plavkastu kozu,i malo udubljeniji nos,oci iste kao kod nas i bili su krupniji,i zbog "cuvene" njihove kacige,tumacila se iskrivljena verzija da imaju velike glave,sto uopste nije tacno.Redovno je vidjao to isto bice.

Snoopy,ja sam isto cuo za neke senke,Shadow People,moguce da svasta ima :D.Mi gotovo ne poznajemo sustinu zivota.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: sri dec 19, 2012 9:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Annunaki102 je napisao/la:
Ja znam kako vanzemaljac izgleda,e sad mi se smejte i zafrkavaj te me,ali znam kako izgleda,i uopste nije reptil.

Pa daj neko bolje objašnjenje opis sliku ili crtež makar , ako ga slučajno negdje sretnem da ga mogu prepoznati .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 20, 2012 11:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Hahahah, ovo mi je najdraži topik ovdje ikad :D

PS - još uvijek mi je nevjerojatno kako ljudi vjeruju knjigama i njihovim autorima, odnosno tuđem iskustvu, poistovjećuju ih sa sobom i (kao da je to njihovo iskustvo) prihvaćaju kao istinu :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 20, 2012 2:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Ja ne teram nikog da mi veruje,ja imam pravo da ispricam moja iskustva.
Ajde dole da cujem sta mislite kako vamzemaljci izgledaju??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 20, 2012 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
isto ko vanzemunci \:D/ :rofl :offtopic:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 20, 2012 4:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
Annunaki102 je napisao/la:
Ja ne teram nikog da mi veruje,ja imam pravo da ispricam moja iskustva.
Ajde dole da cujem sta mislite kako vamzemaljci izgledaju??


Izgledaju simetrično (ne apsolutno, ali skoro apsolutno simetrično) u odnosu na barem jednu ravninu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 20, 2012 4:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Annunaki102 je napisao/la:
Ja ne teram nikog da mi veruje,ja imam pravo da ispricam moja iskustva.
Ajde dole da cujem sta mislite kako vamzemaljci izgledaju??

Nisam mislio specifično i samo na tebe.
Svejedno, kako izgledaju alieni? Ja ih nisam vidio. Zanima me tvoje iskustvo.


Zadnja izmjena: Jahra Stafari; čet dec 20, 2012 6:05 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 20, 2012 5:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Ja ne znam kako izgledaju niti imam predstavu pa hajde makar nam nacrtaj da vidimo i mi kako izgledaju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: čet dec 20, 2012 6:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
autentika je napisao/la:
Annunaki102 mi izgleda kao još jedan lokalni provokator, kakvima južnoslavenski forumi obiluju.
Vidjeti letjelicu ne znači vidjeti i vanzemaljca.
Podsjeti me ovo na priču alienologa objavljenu na NG-u, gdje prikazuju Areu 51, i dotični priča o letećim tanjirima, u čijoj izgradnji je učestvovao, ali ni jednom ne spominje da je vidio vanzemaljce.
I još jedan NG-ovski prilog o katarima tj. esenima, prilično je interesantan: jer danas mnogi tvrde kako su esenski članovi: jedan učitelj esen je pronađen, a prikazani su i njegovi učenici, i učitelj crno na bijelo govori o sampradayi koju ima, potkrijepljeno papirima, te objektom tj. kućom u kojoj se obavlja praksa.
:angel4:[/quote][quote="autentika"]


Nije mi baš skroz jasno što si htio reći. Uglavnom, nisam vidio vanzemaljce nego sam prije 5-6 godina vidio NLO koji je radio to što sam već naveo da je radio. U početku sam bio frustriran jer mi nije bilo jasno čemu i zašto to... S obzirom na to što je NLO izvodio, nakon dužeg vremena analiziranja svih mogućih varijanti došao sam do zaključka da vanzemaljci postoje. Nakon 5-6 godina sa takvom tehnologijom se bez problema može kontrolirati cijela planeta Zemlja. No, smatram da je ta tehnogija ipak starija od 5-6 godina jer ne vidim razloga zašto bi ja i ostali koji su vidjeli imali ekskluzivno pravo nenajavljeno vidjeti najnoviju tehnologiju tko zna čijih ruku.

Da se vratim na temu. Ne mislim da se radi o vražjim poslima kad su vanzemaljci u pitanju. No, ako i postoji mogućnost da su to vražja posla onda sigurno nisu samo i jedino vražja posla nego i posla onoga koji je sve stvorio. U svakom slučaju, dosta kompleksna tema na koju se može potrošiti sate i sate razmišljanja i pisanja.

Živjeli!

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 1:54 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Ja sam vise vezan za istorijske stvari,mitove i legende iz istorije.Ja smatram da je ipak iskustvo kad ti stariji covek prica o vanzemaljcima,ja bi se prvi smejao da mi to neko prica,ja i priznajem,al' eto ja se ne ljutim,bilo ko da me zeza,ja shvatam to :)
Koliko je on opis meni dao,ja sam zakljucio da je upitanju bice isto coveko,sa malo izduzenom glavom i plavom kozom,i oci su mozda malo svetlije i krupnije.
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 1:56 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Inace ljudi su kopirali njih,cak su i vise izduzivali glave da bi bili kao i oni.Naravno,ne znaci da tako izgledaju,ja sam najbolje mogao da nacrtam po opisu,ali pokusajte da zamislite da mu je koza stegnuta,nesto izmedju roze i plave boje,oci onako svetle i da lici sto vise na coveka,ali ipak da je drugaciji.A reptilska propaganda je potpuno propala i providna,jer da su nas reptili stvorili ne bi izgledali ovako kako izgledamo.Ja ipak verujem da je nas Bog stvorio,jer sam tako vaspitan,ali imam pravo da verujem u sta hocu :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 3:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
A gdje si vidio aliena?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 11:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
Annunaki102 je napisao/la:
Koliko je on opis meni dao,ja sam zakljucio da je upitanju bice isto coveko,sa malo izduzenom glavom i plavom kozom,i oci su mozda malo svetlije i krupnije.


ovako nekako?

slika


:toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 1:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
Ma da,bas tako. :) Odkud ja znam,nisam ga ja video.Samo ponvaljam one reci sto je on meni rekao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 3:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
zoka je napisao/la:
Annunaki102 je napisao/la:
Koliko je on opis meni dao,ja sam zakljucio da je upitanju bice isto coveko,sa malo izduzenom glavom i plavom kozom,i oci su mozda malo svetlije i krupnije.


ovako nekako?

slika


:toothy2:


:rofl

:notworthy:

CARSKI!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 4:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 17, 2012 11:38 pm
Postovi: 17
snoopy je napisao/la:
zoka je napisao/la:
Annunaki102 je napisao/la:
Koliko je on opis meni dao,ja sam zakljucio da je upitanju bice isto coveko,sa malo izduzenom glavom i plavom kozom,i oci su mozda malo svetlije i krupnije.


ovako nekako?

slika


:toothy2:


:rofl

:notworthy:

CARSKI!

Malo sale ne skodi :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 5:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ovako nešto?


Attachment/i:
siriani.jpg
siriani.jpg [ 30.57 KiB | Pogledano 4200 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 7:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Ja sam ih neko veče vidio u snu i uopće ne izgledaju tako , tj. nikako ni ne izgledaju ! Bila je obična prozirna masa neka plazma koja se vrti u krug sve do vrhunca kad se stvorilo nšto poput golemog vrtloga poput gljive jarko crvene boje , da bi se na trenutak smirilo i provuklo pažnju nas prisutnih da priđemo bliže da bi brzinom munje progutalo jednog čovjeka . Čulo se krkljanje i pucketanje kostiju da bi ubrzo progutalo i drugog i krenulo prema meni . Ni sam ne znam kako sam se izvukao ali ostavilo je veoma jak dojam na mene i još uvijek razmišljam o tome . Bio san ili ne ja ukoliko ubuduće vidim tako što meni nepoznato obilaziću to u širokom luku bez obzira na radoznalost i znatiželju .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 7:22 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To je možda bio onaj pravi djeda mraz. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Veliko pitanje!
PostPostano: pet dec 21, 2012 9:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Annunaki102 je napisao/la:
Sta ako vanzemaljci uopste ne postoje?


jel si ti pao sa kruske lol

Evo ti Drejkova jednacina, matematicki izracunato.Apsolutno ne moze biti opovrgnuto.
U proseku trebalo bi da ima minimum 100.000 civilizacija u galaksiji al taj broj bi mogo da ide mnogo preko 100 000 000 civilizacija.
http://en.wikipedia.org/wiki/Drake_equation

Jel si bio na Mesecu?Marsu?Saturnu?Neptunu?Titanu? ....nisi....dakle ne mozes tvrditi ni za nas suncev sistem a kamoli za ostale....
Samo jedna stvar je besgranicna a to je ljudska glupost i univerzum.Za ovo drugo nisam siguran.
Mozes sam uneti brojeve i dobiti rezultat
http://www.activemind.com/Mysterious/To ... ation.html

p.s. svemir je krcat zivotom, sta mislis dal bi bog pravio zivot na jednoj planeti a na ostalih BEZBROJ planeta da nema zivota vec samo u drugim dimenzijama.To je nesto najgluplje sto sam cuo u zivotu da izvines.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz