Sada je: čet mar 28, 2024 8:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 268 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 10, 2014 6:07 pm
Postovi: 18
ako se sve kreče onda sazviježđa nebi trebala uvijek bit ista, a ista su cijelu povijest.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 01, 2016 3:48 am
Postovi: 27
fifteen je napisao/la:
KTM1290R je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Evo ima direkt linija (non stop):

http://www.southafrica.to/transport/Air ... sburg.php5


Baš o tome i govori u onom videu koji sam stavio prije..let piše da postoji ali ga se ne može rezervirati. ima i video gdje lik zove telefonom i želi rezervirat pa ga muljaju da nemože hehe


Stvar je u tome što niz činjenica kojima su ljudi svjedočili govore da nešto ne štima. Isto kao što sam ja siguran za let o kojem sam govorio i svjedočio. Ne vjerujem da je otac lagao svojoj kćeri da je u Londonu. Naravno, ima i mnogih koji namjerno plasiraju nebuloze samo da razjedine ljude. A ako je istina o čemu se ovdje raspravlja onda su dobrano zabrinuti koliko svjedočanstva postoji koja idu u prilog "ravnozemeljaša". I naravno, u interesu im je da se ne kopa dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 10, 2014 6:07 pm
Postovi: 18
promatrač je napisao/la:
fifteen, pa možda je zvao crnac? Zaboravio si centrifugalnu silu u onoj svojoj fizici. Samo mi nemoj reći da centrifugalna sila ne postoji i da su sve vešmašine urota.


možda, a možda kompas, šestar i ravnalo nisu bezveze masonski simboli :glasses7:


Zadnja izmjena: fifteen; ned mar 06, 2016 11:17 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:12 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nitko ne tvrdi da taj čovjek nije bio u Londonu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:22 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
fifteen je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
fifteen, pa možda je zvao crnac? Zaboravio si centrifugalnu silu u onoj svojoj fizici. Samo mi nemoj reći da centrifugalna sila ne postoji i da su sve vešmašine urota.


možda, a možda su kompas, šestar i ravnalo masonski simboli :glasses7:

I koja je poanta? Moja poanta je da je jako teško biti crnac u Johanesburgu, službenici ne surađuju. :) Laku noć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 01, 2016 3:48 am
Postovi: 27
promatrač je napisao/la:
Nitko ne tvrdi da taj čovjek nije bio u Londonu.


Nisam ni rekao. Neobično je što je presjedao u Londonu na svom putu. Sudeći po karti zemlje mogao je stići do cilja za 10tak sati. No njegov let je trajao više od 20 sati. Za mnoge stvari vezane za ovu temu ne znam da li su istina ili podvala. Znam u ono čemu sam svjedočio. I jedino sa čime sam se pozabavio je da vidim koliko ima takvih besmislenih letova. I začudilo me što ih ima puno. Jako puno. A to se protivi zdravom razumu i logici. I tako sada sa oprezom tapkam u nova područja koja bi me definitivno uvjerila ili razuvjerila u moja vjerovanja. A te stvari držim za sebe dok se ne uvjerim ako su laž ili istina. Ovdje je izrečeno doista smiješnih stvari. Ali po prirodi sam optimistična osoba, jedino ne volim kad mi netko želi prodati maglu. To je sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 01, 2016 3:48 am
Postovi: 27
promatrač je napisao/la:
fifteen je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
fifteen, pa možda je zvao crnac? Zaboravio si centrifugalnu silu u onoj svojoj fizici. Samo mi nemoj reći da centrifugalna sila ne postoji i da su sve vešmašine urota.


možda, a možda su kompas, šestar i ravnalo masonski simboli :glasses7:

I koja je poanta? Moja poanta je da je jako teško biti crnac u Johanesburgu, službenici ne surađuju. :) Laku noć


Naravno, Danny Glover je crnac. A Mel Gibson nosi gips. Sretno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:39 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Definitivno kognitivna disonanca, eto žao mi je, nema smisla dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: ned mar 06, 2016 11:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 10, 2014 6:07 pm
Postovi: 18
promatrač je napisao/la:
fifteen je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
fifteen, pa možda je zvao crnac? Zaboravio si centrifugalnu silu u onoj svojoj fizici. Samo mi nemoj reći da centrifugalna sila ne postoji i da su sve vešmašine urota.


možda, a možda su kompas, šestar i ravnalo masonski simboli :glasses7:

I koja je poanta? Moja poanta je da je jako teško biti crnac u Johanesburgu, službenici ne surađuju. :) Laku noć


Poanta je da u svojoj usporedbi nisam uračunao centrifugu i tko zna kojekakve sile još tu postoje, al to je zato što ja kao obićan smrtnik neznam koristit ravnalo i šestar poput NASA-e i ostalih masonskih pametnjakovića. eto priznam, sjebao sam, al nije mi drago što si me oko toga ulovio driblat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 1:57 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
He, he, u zadnje vrijeme se i Jim Stone (jimstone.is), kao jedan od alternativaca, našao pod frontalnim napadom “ravnozemljaša”, pa ću ovdje navesti i par izvoda s njegovog vebsajta na tu temu. Mislim da je bitno obratiti pažnju na onaj mejl kojeg mu je poslao jedan “ravnozemljaš”, čisto da se vidi o koliko sofisticiranom i perfidnom psy-op-u se tu radi. Naravno, prema Jimovim komentarima, jasno se vidi da je brzo prokonto pošiljaoca:

Citat:
Back online feeling sort of OK.

There were many excellent mails. However, as soon as I opened them, a software routine struck from a remote computer and over wrote them with flat earth B.S. in only 45 seconds or so, approximately 200 mails in all, and after they were destroyed in the box, they were wiped off my computer as well. I am looking for suvivors, but it appears they destroyed every single one. That proves who the flat earthers are, NO DELUDED INDIVIDULAL COULD EVER DO THAT.

I did not ignore your mail, they just wiped it out with a totally new trick.

**

Moon hoax/flat earth troll bash, (and they are connected)

Before I bash this next troll I need to make a perfectly clear point: That the moon hoax people had to do the ground work for the flat earth psy op, and they did this by planting in the minds of people that no photographs have ever taken place in space. These photographs by themselves prove the flat earthers are nuts, so their legitimacy had to be destroyed by cunning people fronting fakery and manipulation. HERE IS THE CLINCHER: BECAUSE THEY HAVE, WITH SOME PEOPLE, SUCCESSFULLY CONVINCED THEM THAT ROCKETS DO NOT WORK IN SPACE, AND THAT NO SPACE MISSION HAS EVER BEEN DONE, THESE SAME FOOLED PEOPLE WILL NOT BELIVE WEATHER SATELLITE PHOTOS OF A ROUND EARTH EITHER.

The flat earth psy op has the best mind manipulators on the planet working it, as evidenced by this next mail, which first starts with a complimentary come-on about how great my web site is, and then takes a turn. If you want to see a mind ripping top notch expert at work, take a look at this:

Henry wrote:

Hi Jim,

I've had a few articles of yours come my way over the years and was always impressed by them. As a rule agreed or figured that they would stand the test of time. You know better then me that that is a rarity. So many are, I'll just say, well short of the mark, be that in ignorance or deliberately. In today's world, depending on the subject matter, there's a lot of trolls out there too.

This is my first time in writing you and know you have a lot on your plate, so I'll try to keep it short as possible.

Re-discovered your site last night and since have read a lot of interesting things and will touch on only a few. Find it of great interest what you reveal on libraries. There's a fair number of things I'd like to chat about with you, but easily see that that is not possible and serves no great purpose at this end because I'm 71, in good health with a big BUT. Meaning I've got a scare tissue or a narrow muscle band tension problem from a serious issue from late 2014 and this is causing me problems. I'm like you, I'm an inquisitive person and want to know more then my brain can handle. Some of the answers that I'm looking for, might be able to find in time on your site. As far as libraries go, from what I've been told a number of times, a few big ones in history have-been destroyed. Have a few priceless books in mine, accumulated since 1980 approximately when my awakening began. Well know the Jewish question and all that entails.

My insert: Here is the set up to the sucker punch:

In the interest of truth and defending it, I'd like to make a short comment regarding a comment that one person made on your site that pertains to the following comment.

"The flat earth and moon hoax bastards are IMO trying to get key VITAL things to drop off the top of your page, by baiting you to debate with them about things that don't matter at this moment in time. It takes all focus off from VITAL CURRENT EVENTS."

Sort of half agree that the issue is not that important at this time on the one hand. On the other, it does have a significant importance. Basically it has to do with creationism (Though not the general church variety.) and the the bang version of creation, if one can call it that. Do agree that there's a lot going on with the flat earth issue of using it for other purposes then looking at the facts and see where they fall. And that there's many that have entered the fray and aren't even half backed. This makes things bad for most and the truth has a tendency to loose out.

My insert: Here is the sucker punch:


Got introduced to the subject early mid summer of last year, studied it for some time and found it to be true. The person making the comment is either still blind because of the lies that we've all been taught and never took a serious look at it. And just trying to defend in a poor way what he believes to be true. I know the mantra that is out there, that if one goes with the flat earth, one is dumber then a bag of hammers. That don't cut nothing but stop many from looking. Or he's working for the wrong side deliberately. Facts take care of all these things IF one faces them square on. I'm talking here just about the paradigm of the earth being flat and that it is NOT moving. About the sun, moon, stars and satellites, there's different ideas regarding them that all leave questions unanswered for me. As far as I can see, the correct answer for that will have to be in the paradigm of the flat earth standing still. Though the later I discovered some years before the flat earth model from the late Marshall Hall and supported by others.

There's an older work, 100 proofs that the earth is not a ball as memory serves is very good. Eric Dubay's work, 200 proofs that the earth is flat or not a ball is very similar. Then some very good support from an airline pilot, a submarine testimony and a surveyor's testimony and all these from first hand experience prove that the earth is based on a flat earth model. As you correctly point out, "Truth is reality" and that there's always a controlling fact that tells the true tale. That in this case is WATER. Forget who deserves the credit who stated, WATER DOESN'T BULGE. PERIOD. If the words are not exact, the meaning is. I'll leave it here and in your hands. I know you don't need help researching it in a way, but I can hunt up and paste the sites if you have the time to see who's blowing smoke. I'm not asking you to take my word for it. But, observable facts have a story to tell.

Thanks for your time, the dedicated and truthful work that you do. That your still amongst the living is remarkable and may the blessings and protection of God be with you.

Sincerely,

Henry

P.S. I'm from Canuck land in the province of Manitoba.

**

My response:

Well well, that was cute. First you complimented me with implying my articles "stand the test of time". Of course they do. I do redactions when I end up being wrong, and redact an obscenely low number, (perhaps 3 percent or so) which should be impossible with the type of "before the facts are admitted in limited hang out articles" reporting I do. But I am not a sucker for a compliment and that tactic will fail.

THEN you took my side and pretended to be a protector of my web site, by sympathizing with me about "flat earth cluttering up my web site". Yep. You are a pal. But I know the CIA gets control of situations by pretending to be a friend, and that tactic will fail.

And then you sleazily used the name of God to seal it all. And that pisses me off.
NOPE, you are not a 70 year old guy in Manitoba unless Manitoba has a troll tank somewhere, and I doubt that. Most likely you are sitting in a hole in Atlanta or Tel Aviv or some other troll tank area spewing puffery of the highest order. You know, your mentioning you had a library gave me an idea. Hmm, a 70 year old guy with a library. HMMMM, I wonder what is in it if you are pushing flat earth. Hmmmmm . . . . . I have an idea.

How about getting in contact with people in the U.S. who have thousands of square feet of storage space available, to fill with all the technical books and create an archive to preserve civilization? How about, after accumulating that archive, somehow getting a hermetically sealed concrete vault set up somewhere outside of America and put all those books in it, with a chain of "keepers of knowledge" who know about the tainted vaccines and war on Western civilization and will hang out for decades, or centuries, until the people fronting that destruction destroy themselves? That sounds like a good plan, and your mail gave me the idea.

What's worse? It sure looks like you went into the "new" folder on the server, grabbed a 14 K mail from the man in Turkey, wrote over it with your horse shit and saved it like nothing happened. I know that is how you are doing it all now, and you can stick it. GTFO.

At this point, they re-wrote the mail box with the same mails repeating over and over and over again all the way back in the history because they did not want me doing this.

The next mails were going to be from people saying they'd like to donate, but can't bring themselves to it if I cannot accept flat earth. These have been wiped out. When they re-wrote the box, they also destroyed the messages from the man in Turkey that I did manage to get. To the man in Turkey and other people: I am not ignoring you, this is war, pure and simple.

I will now check the current events real quick and then I will secure the web site so messages actually get through. I have to get on a totally random computer to do this, and cannot administer the site without them getting a new hack on it. After this, updates will have to be tomorrow, AFTER I have gone to a different random computer and retrieved the mail.

My response: The readers of this web site alone have numbers large enough to trash every troll venue in existence simultaneously. I can see this is true when people who read this site hit the various forums and repeat, often verbatim, what I have said here. We can destroy the trolling efforts with this one web site alone, all you need to do is plant a seed of doubt when B.S. is spewed and the ball will roll from there. You will never shut a flat earth AI program up, but you can confuse it horribly by asking for a picture of the edge, and I started seeing that happen everywhere when I posted for people to just harp that at any flat earther. Such types have no right to destroy forums and comment sections, and it is good to shut them up.

And furthermore- retracting your stories, THATS EXACTLY WHAT THE ROTTEN BASTARDS WANT! CUI BONO? First you retracted stuff because trolls whined you defended Muslims too much. Now this? PLEASE DON'T RETRACT A THING! One more thing, The flat earth and moon hoax bastards are IMO trying to get key VITAL things to drop off the top of your page, by baiting you to debate with them about things that don't matter at this moment in time. It takes all focus off from VITAL CURRENT EVENTS.

**

Anonymous wrote:
Read 3 world wars of albert Pike. You will know who planned it all and what is going to happen. don't be alarmed. It is all planned.

I was shocked at the Flat earth videos. The video quality and the style of narrative and logic is reminiscent of 9/11 propaganda from many years ago. You are definitely right about it being funded by CIA.

Flat earthers borrow and copy other alternative stuff like GMO, Chem Trails, 9/11 etc. So, people can ridicule all these alternative media stuff as part of the Flat Earth stupidity. Now I understand why you kept saying americans landed on moon. If you say they did not land on moon, you will be laughed out of the room as a lunatic. Good job.

I am still surprised that people watch this kind of stupid videos.

My response: I challenge any flat earther to post the Fukushima report PDF in full without edits. They will not be allowed, that report is forbidden turf. HEY FLAT EARTH PSYOP TROLLS: POST THE FUKU REPORT OR I CALL YOUR BLUFF.


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 10:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Zanimljivo je sa kakvom strastvenošću neki forumaši brane svoj stav, to uvelike podsjeća na režimske odnosno korporativne znanstvenike (čitaj plaćenike) kojima je do te mjere ispran mozak da u njega ne može ući apsolutno ništa drugo osim onoga što nabubano kroz višedecenijsku prošlost.
Velika većina ljudi ima strah od vlastitog istraživanja, strah od nepoznatog, boje se neuspjeha pa se radije priklone službenoj verziji bila ona točna ili ne pogotovo ako je većina potvrđuje
Gubi li istina na vrijednosti ako mnogi u nju ne vjeruju??
Zašto većina vjeruje da je zemlja okrugla čak i usljed nedostatka logičnih argumenata? vjeruje zog višedecenijske indoktrinacije.
Postoji anegdota jednog od rimskih papa koji je (parafraziram) rekao dajte nam dijete do dvanaeste godine života, nakon toga će biti zadrti katolik. Ovo upućuje na činjenicu da što nas nauče do 12-e godine života taj program u ljudima ostaje trajno zabilježen, vrlo mali broj ljudi se uspije samostalno deprogramirati i neću ulaziti u detaljniju analizu zbog čega je to tako jer bi bilo burnih reakcija.
Evo za primjer kako bi bilo da su nas učili da je zemlja ravna ploča (uz šta ima hrpa opservacijskih dokaza) i da se nađu frikovi koji zagovartaju zemlju kao loptu, pa izgorjeli bi ko luk na vrelom ulju.

Snopy daje kuran kao dokaz okrugle zemlje ](*,)

https://ravnazemlja.wordpress.com/

Najteže je samom sebi priznati da živiš u laži i da si obmanut, pogledajte samo onog mađioničara mislim da se predstavlja kao DYNAMO, čisti iluzijonist i kako lako može zavrtjeti i zavarati um promatrača, on kao pojedinac, a što mislite šta su u stanju napraviti mega institucije poput NASE i sl.?

Rasprava ovakve vrste na kraju završava osobnim razračunavanjem i međusobnim vrijeđanjem, opet previše objašnjavanja vodi ka ubjeđivanju sugovornika kod kojeg se pritom spontano javlja otpor jer ne podržava njegov službeni stav, stoga sa ovim postom moje pisanje na ovu temu završava jer nema smisla davati nekome odgovore a da isti nije iskreno postavio pitanje.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 2:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 01, 2016 3:48 am
Postovi: 27
Naravno da se sistem brani po cijenu života. Tko stvarno zbog istine kopa preduboko nikad neće izaći. Zar je moguće da postoje ljudi koji vjeruju da su sve smrti "kopača istine" i onih koji znaju previše doista onakve kakvim ih prikažu?? Kao nesretne slučajeve, prirodne smrti i slično? Činjenica ostaje da se istina skriva od javnosti. Naglo razotkrivanje bi završilo totalnim kaosom i zato je bolje ići malim koracima koliko god velika bila želja za spoznajom istine.
To pravilo u načelu vrijedi za mase, ali ne za pojedinca. On će se održati u spoznaji i zbog vlastite sigurnosti mudro upravljati istinom. Ostaje samo nada da broj takvih pojedinaca raste. Ako stagnira ili opada, slučaj je izgubljen. A ja se duboko nadam da nije tako i zato ću ono što znam podijeliti sa osobom koja me voli i za koju znam da je otvorenog uma. I onda ujedinjeni u znanju do slijedeće osobe koju volimo. Prosipati ovdje ono u što vjerujem je besmisleno. Jedino dobro u svemu tome je što smo po prirodi znatiželjna bića i ako nešto može otvoriti put do istine onda je upravo ta činjenica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 2:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
https://www.youtube.com/watch?v=KhwJhQabGks

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 5:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Gle što mačka donijela! A nije kriva... našla je.

http://eyewarnub4eye8u.blogspot.hr/2015 ... syops.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 5:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 01, 2016 3:48 am
Postovi: 27
kartikeya je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=KhwJhQabGks


Znam, znam prijatelju. Ljudi jednostavno odbijaju i pomisliti na to a kamoli razmotriti.
Jebo Alberta i njegovu teoriju relativnosti.
Kao dijete sam sumnjao u tvrdnju da se po zvijezdi sjevernjači, zvijezdi Danici, našoj Veneri može orijentirati jer je ona uvijek na istom mjestu. Taj planet se NE MIČE? Kako je bilo moguće moreplovcima orijentirati se, ako se naš planet vrti, ima putanju oko Sunca, ako se svi ostali planeti okreću, orbitiraju? Dakle, trebao bih vjerovati da se sve vrti na svoj način samo zvijezda sjevernača NE? Pa tu bi i najveći skeptik zastao i zapitao se kako je to moguće?
Ima li to ikome smisla ako se prakticira sve ono čemu su nas učili o planetima i gibanju?
O tome se ne govori u linku koji je kartikeya postavio ali se lako može povući paralela sa ovim.
Do kad će ljudi okretati glavu? Dok ne bude prekasno? Dok će nas daleki budući naraštaji proklinjati jer nismo ništa poduzeli? Jer smo obični vegetativni hipokriti? Doslovno se sramim što živim okružen ljudskom letargijom.


Zadnja izmjena: KTM1290R; pon mar 07, 2016 5:37 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 5:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To bi moglo proći sa babama na placu, slušat će te i kimati potvrdno dok čekaju da odeš.

Gledaj svaki dan i bilježi, vidjet ćeš da se Venera miče.
Ovako nekako.
http://www.nakedeyeplanets.com/venus.htm

Otvori oči čovječe, ne nalazi se svijet na youtube videima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 5:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 01, 2016 3:48 am
Postovi: 27
promatrač je napisao/la:
To bi moglo proći sa babama na placu, slušat će te i kimati potvrdno dok čekaju da odeš.

Gledaj svaki dan i bilježi, vidjet ćeš da se Venera miče.
Ovako nekako.
http://www.nakedeyeplanets.com/venus.htm

Otvori oči čovječe, ne nalazi se svijet na youtube videima.


Ja sam učio iz knjiga, mobitela nije ni bilo. Sumnjao sam već tada da je nešto trulo u državi Danskoj.
Miče se ona ali nezamjetno u usporedbi sa drugim planetima i zvijezdama (243 dana za rotaciju). Ponašanje planete je kontra ponašanju i kretanju ostalih planeta. Da ne idem u detalje...Jesi li ti ovdje na nekom undercover zadatku? Svakom loncu biti poklopac? Trpati me među babe na placu je zaista izraz nepoštovanja, čak drska opaska.


Zadnja izmjena: KTM1290R; pon mar 07, 2016 5:58 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 5:52 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Gledaj svojim očima, ili stavi fotoaparat na stativ i pusti ga da slika periodično, vidjet ćeš da se giba.
KTM1290R je napisao/la:
Jesi li ti ovdje na nekom undercover zadatku? Svakom loncu biti poklopac? Trpati me među babe na placu je zaista izraz nepoštovanja, čak drska opaska.
Nisam na undercover zadatku, samo sam moderator na javnom zadatku i kao takvome mi je dužnost povremeno čistiti kad se nakupi nebuloza.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 6:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 01, 2016 3:48 am
Postovi: 27
promatrač je napisao/la:
Gledaj svojim očima, ili stavi fotoaparat na stativ i pusti ga da slika periodično, vidjet ćeš da se giba.
KTM1290R je napisao/la:
Jesi li ti ovdje na nekom undercover zadatku? Svakom loncu biti poklopac? Trpati me među babe na placu je zaista izraz nepoštovanja, čak drska opaska.
Nisam na undercover zadatku, samo sam moderator na javnom zadatku i kao takvome mi je dužnost povremeno čistiti kad se nakupi nebuloza.


To nije čišćenje, to su tvoji stavovi. Nebuloze? Po tome bi ja isto tako mogao reći za tebe. Ja u tvoja uvjerenja ne diram. Zato iz čiste pristojnosti nemoj pljuvati po mojima. Peace.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemlja je ravna ploča
PostPostano: pon mar 07, 2016 6:14 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa kako ćeš me uvjeriti da je Venera uvijek na istom mjestu? Ona promjeni mjesto skroz sa jedne strane svijeta na drugu, vidiš je ujutro prije izlaska sunca na jednoj strani svijeta gdje izlazi sunce, ili navečer prilikom zalaska sunca na toj strani.
KTM1290R je napisao/la:
To nije čišćenje, to su tvoji stavovi. Nebuloze? Po tome bi ja isto tako mogao reći za tebe. Ja u tvoja uvjerenja ne diram. Zato iz čiste pristojnosti nemoj pljuvati po mojima. Peace.

Ti se ne postavljaš ko da iznosiš uvjerenja, ti se postavljaš kao da pišeš istinu, ali kad se bolje prouči otkud ti argumenti, ispada ko šuplja propaganda, u tome je problem.
I nisam još ni krenuo čistiti, još uvijek raspravljam. Ako je rasprava tebi "svakom loncu poklopac" onda ti i ne želiš raspravu, nego bi samo iznosio, a to nije smisao foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 268 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz