Sada je: čet mar 28, 2024 8:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Bio u Paklu i Raju u dogovoru sa Bogom da bi ispričao...
PostPostano: čet mar 14, 2019 8:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet sep 15, 2016 8:36 pm
Postovi: 27
Pozdrav

Evo upravo sam odgledao ovaj dokumentarac na Youtube
i jako jako ga preporucujem svima koji vjeruju u zivot posle smrti i
u Boga a pogotovo pravoslavcima.
Radi se o covjeku koji je u dogovoru sa Bogom odnosno andjelima
umro i proveden kroz pakao i raj da bi mogao da se vrati i isprica iskustvo...

PS. Izvinjavam se unaprijed svima koji ne citaju cirilicu ali nazalost titlovi su automatski na cirilici



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bio u Paklu i Raju u dogovoru sa Bogom da bi ispričao...
PostPostano: sri maj 29, 2019 12:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bio u Paklu i Raju u dogovoru sa Bogom da bi ispričao...
PostPostano: ned jun 02, 2019 2:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Kad se ovi koji su bili u rajevima, paklovima, drugim realitetima itd. podvrgnu regresivnoj hipnozi i vrate u vremensko/prostornu tačku njihovog “putovanja”, obično vide sebe kako leže na jednom stolu okruženi čudnim entitetima i priključeni žicama na kojekakve uređaje. IT riječnikom rečeno – ‘uploading’. Nakon toga se puštaju u opticaj da kreiraju naša vjerovanja i svjetonazore. IT riječnikom rečeno – programiranje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bio u Paklu i Raju u dogovoru sa Bogom da bi ispričao...
PostPostano: ned jun 02, 2019 3:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
U dodatku, nedavno dobih – ovaj primjer - ekskluzivno uposlen za učvršćivanje pravoslavnog kontejnera s “Paraskevom” i “apostolom Petrom” kao glavnim likovima, gdje je došlo do Dušanove “posjete” i raju i paklu.

Ovo je moj odgovor pošiljaocu:

Citat:
Mislim da se nas dvojica ne možemo razumjeti. Već sam rekao da ovakvi scenariji služe uglavnom za reklamiranje i učvršćivanje kontejnera, u ovom slučaju pravoslavnog a takvih priča postoji cijela jedna masa, razlika je jedino u tome što se njihove sadržaji odnose na različite kontejnere. A sve su ubjedljive uz podsticanje straha kod čitaoca u smislu šta će mu se desiti ukoliko ne prihvati određeno vjerovanje. Dakle, kontrolni sistem ga tjera da vjeruje u vjerovanje što pali u većini slučajeva ali nije obavezno za svakoga. U vezi s tvojim pitanjem koliko znam, na Balkanu je prevedena knjiga Proročanstvo s Thiaoube, pa ako možeš, nađi ju i pročitaj, pa uporedi s ovim uratkom kojeg si mi poslao. Onda postavi pitanje, koja je priča ubjedljivija? Ubjedljivost ili kredibilitet nečega ili nekoga, ne mora da ima direktnu vezu s Istinom.

Na vebsajtu takođe možeš naći prevedenu knjigu Karle Turner, Anđeoska maskarada, pa poglredaj tamo kako “kontrolni sistem” ubacuje u igru djevojku Maju koja “duhovno obrazuje” Teda. Cura se pojavi, pa nestane ko sveta gospa?! Doduše, ona nije bila odjevena kao kaluđerica jer se tu radilo o mentalnom programu nereligioznog tipa. Dakle, princip je isti a sve ostalo su nijanse.

Takođe, na vebsajtu možeš naći i knjigu čovjeka koji je bio katoločki sveštenik sve dok mu nije dopizdilo, pa napisao tu knjigu gdje je opisao tu vrstu manipulacije, nakon čega su ga naravno izbacili iz sveštenstva. On se zove Salvador Freixedo a knjiga – Vizionari, mistici i kontaktirani.

A na vebsajtu možeš naći i prevedenu knjigu Johna Keela, Osmi toranj gdje su takođe opisane slične manipulacije ljudi.

Kontrolni sistem, naravno, uvijek bira kredibilne ljude tako da bi scenario “upload-ran” u njih bio bolje plasiran. (Kad se ti “vizionari” ili “kontaktirani” podvrgnu regresivnoj hipnozi i vrate u vremensko-prostornu tačku događaja, većina njih sebe vide kako leže na nekom stolu u nekoj bazi priključeni na neke uređaje. Dakle, oni ne idu u rajeve, paklove i ko zna gdje, nego im virtuelni scenariji bivaju upload-irani).

A sve ovo ti kao informacija ništa neće značiti jer vjerovao ti u ovo što ti kažem ili nevjerovao, nema nikakvog efekta kad je objektivna realnost u pitanju, što se potencijalno može vidjeti (jednog dana ili nikad?!), na osnovu onoga što sam iznjeo u tekstu Metafizika obmane



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bio u Paklu i Raju u dogovoru sa Bogom da bi ispričao...
PostPostano: pon jun 17, 2019 8:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
.
How to Free Your Mind from Hell
:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz