Sada je: čet mar 28, 2024 6:29 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Povezanost sa osobama koje volite - telepatija
PostPostano: uto feb 09, 2016 12:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 09, 2016 12:03 pm
Postovi: 2
Malo me muce neki cudni dogadjaji...
Letos sam sedela za stolom i u nekim momentima mi je pocelo lupati srce i da me obliva neka toplota. Pritom sam konstantno mislila na bivsu ljubav sa kojom se sretnem jednom u dve godine i mogu reci da se dosada uvek obraduje kada me vidi, ali se ne cujemo i nismo u kontaktu.Svako naizgled zivi svoj zivot. I tako celo podne i vece mene obliva vrelina. Sutra dan sam saznala da se tada vracao iz CG i da se zapalio autobus u kome je putovao. Moglo je da bude kobno. Prestravila sam se. Ima li iko objasnjenje za ovo? Inace nekih 2.5 godine mi ne izbija iz glave nicim izazvan… Inace postoji jos jedan dogadjaj koji se desio onda kada sam mislila da mi on vise nije bitan...
Ima li neko slicna iskustva ???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost sa osobama koje volite - telepatija
PostPostano: sri feb 10, 2016 11:43 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 04, 2016 8:25 pm
Postovi: 3
Ne voliš njega, niste u kontaktu, voliš sliku u svojoj glavi o njemu. Ta slika je muški arhetip koji je drugi aspekat tvoje ličnosti, vječita druga polovina za kojom tragamo. Telepatski odnos koji misliš da imaš sa momkom u stvarnosti, u suštini je telepatski odnos sa tvojom slikom u glavi.

Da li to znači da ne možeš imati telepatski odnos sa drugom osobom. Naravno da ne. Ali treba jako razvijena umna šema da mogla da uočiš razliku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost sa osobama koje volite - telepatija
PostPostano: čet feb 11, 2016 10:28 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 09, 2016 12:03 pm
Postovi: 2
Ne mislim da je to ta vrsta ljubavi. Drag mi jeste, ali ne na nacin da zelim da budem sa njim, jer nebih mogla da izdrzim da mu to i ne pokazem. Nismo u kontaktu, retko se sretnemo, ne zivimo u istom gradu...Kada se sretnemo, obradujemo se jedno drugom i to je sve. Zato me i zbunjuju neki dogadjaji, jer mi se to nikada nije desavalo sa drugim ljudima. On se inace jako obraduje kad me vidi, ali se posle distancira i drzi me na odstojanju, ali me to ne opterecuje. Eto, jedino ti neki dogadjaji koji su me malo uzdrmali. Da li je to samo u mojoj glavi ili postoji nesto sto ne mogu da objasnim sebi, ne znam...:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost sa osobama koje volite - telepatija
PostPostano: sri aug 03, 2016 11:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 21, 2010 4:59 pm
Postovi: 33
Aha... I Meni es to desava. Ima dvije I po godina da ga nisam vidjela.
To se vjerovatno tako desava jer se desava. Ako desavanja predju u nesto konkretno, ti ces bit prva koja ce to primjetiti. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz