Sada je: čet mar 28, 2024 8:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: MI IZA ILUZIJE
PostPostano: sri feb 01, 2017 2:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jan 17, 2017 8:27 pm
Postovi: 14
Dok spavam cujem kako ptice cvrkucu, pas mi se umiluje kao dijete sisi, pricam gluhima istinu a oni me ne cuju, slijepci mi pokusavaju pokazati gdje se putevi nalaze, ja sam toliko otisao daleko da se osjecam usamljeno koliko sam sam u ovome, nasao sam se u svim ljudima a boli me sto mene niko ne pronalazi. Osjecam se kao jedina riba u okeanu, svojim rijecima ne mogu vam opisati nista, tesko mi je reci kako zapravo postojim.. isto kao papir zapalis i nema nista od njega a bio papir, moja smrt je moj opaljac :love11: Smrt je zivlja nego citav zivot, prepustis se struji koja te uvodi u izvor i tamo se stopis s JEDINSTVOM. Moje postojanje razbija sve elemente periodnog sistema, moja iluzija se odvija izvan mojih ociju a moj zivot unutar ociju.
Istrazi svoj trag u proslosti, moj trag je u mrtvim ljudima, smrt je pravi trag za mene, zivot je da ostavis dokument a pecat ce biti tvoja smrt...
Vidim da ima mnogo osvjescenih osoba, stvarno bi volio komunicirati s vama i dijeliti znanje.
da iz niceg stvorimo nesto, vise mi ni jedna knjiga ne moze pomoci jer posjedujem onu inspiraciju odakle su stigle misli piscu da napise svoj pecat smrti.
Vidi sebe kroz mene, vidi mene u sebi, vidi .. posmatraj kako se Bog posmatra kroz nas :love7:

Molim vas da se povezemo kako, vidim da nas ima mnogo koji smo se odvojili daleko od drugih, ne mogu nas stici ni za milion godina ako umremo a nista ne promijenimo

Sa mnom je slucaj da niko ne zeli slusati me, al opet trce da osjete moju ljubav koju osjecaju.
Ja to ne mogu da sakrijem, zracim beskrajnom ljubavlju, zivotinje me gledaju i zele se stopit samnom, gledam ljude kako im oci blistaju samo zato jer osjecaji ono sto ja osjecam, moju prisutnost i tako beru zalogaje ljubavi koje padaju s mog drveta. Koliko god se trudim sakrit osjecam kako sve izlazi iz mojih ociju, ne mogu pogledat drvo a da ga ne vidim kako je prekrasno, niti nebo, nista ne mogu pogledat a da mu se ne divim.. zato ne mogu ni da sakrijem, mada se bojim ove ljubavi.. istu su ljubav ljudi stavili na krst :rotfl:

Volio bi nesto..nesto.. kao da trazim jedinu zivu ribu u citavom okeanu
Ne zanimaju me knjige.. meditacija vec meditiram otvorenih ociju, lijepo pazim gdje trosim energiju ( a ne vrijeme ) astralna putovanja nisam se toliko bavio al znam da svaki put osjetim kako silazim kad se budim, putem cujem cvrkute ptica s grana drveta pored balkona moje sobe, lucidni snovi su mi dugi i kao da zivim jos jedan odvojen zivot..
zanima me ima li sta jos da se bavim, neki put? prijedlog, volio bi s nekim od vas imati kontakt i kako ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MI IZA ILUZIJE
PostPostano: čet apr 27, 2017 8:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Ovako kako se meni cini tekst.

Malo si se previse zaziveo u filozofiju uma koji misli o svesnosti i budnosti i to je to. Pises kao da si apsolutno budan,svestan sebe,nema niceg vise sto ti treba i sto trebas znati..medjutim opet pises da ti treba,da si usamljen...Mislim ima malo kontradiktornosti u tvom umu i malo vise fantaziranja neg realnsoti..Mada opet ko sam ja da kazem da je to tako? Da je tacno i istina?

...Tako da samo posmatraj i iako u svoj svojo neobicnosti jednostavno budi ono sto jesi...Onako prost,prirodan,spontan i verujem da ces imati u svom zivotu kontakte koji ti trebaju u ovom momentu. Veruj mi znam za usamljenost,ja sam u tom iskusenju isto. A treba znati jos jednu stvar...Jedno je biti usamljen,a drugo osamljen. Usamljenost je u umu,usamljenost je iluzija kreirana egom/personom.Medjutim kada si osamljen,znas kada si sam sa sobom i uzivas u svojoj samoci i u toj samoci sastajes se sa samim sobom .

Prvo naucis biti sam,jak i potpun u svojoj samoci...zatim prestajes biti usamljen. Medjutim ono sto se meni dogadja je da bivam previse dugo sam i zazelim se drustva drugih ljudi,zazelis se socijologije...normalno..I onda opet stvaram sliku usamljenosti i tako biva mi dosadno,deprimirano.. .

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz