Sada je: čet mar 28, 2024 8:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Jahve,Satana,reptili i denziteti.
PostPostano: čet aug 17, 2017 3:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
E ovako.Posto se vec duze vreme bavim proucavanjem i istrazivanjem ove tematike zeleo bih da postavim par pitanja clanovima ovoga foruma.Prvo,mnogo mi je sumnjivo to vase kanaliziranje sa entitetima i uzvisenim uciteljima i kroz mnoge razgovore sam video da tu postoji ogromna kolicina kontradiktornosti i nebuloza.Prva od nebuloza a naravno i najveca glupost za koju sam cuo je to da je Bog sve i da je sve Bog.Bog je priroda i nema svoju licnost.To je totalna glupost i idiotizam.Za reinkarnaciju se kaze da je prirodni zakon.Medjutim i najvecim laicima je jasno da nista ne moze nastati samo od sebe ,tako da je morao da postoji vrhovni kosmicki razum koji ce uspostaviti zakone.Taj kreator itekako mora da predstavlja licnost.E sad u jednom kanaliziranju entitet tvrdi da je bioloska evolucija prirodan proces,dok se u drugom kanaliziranju tvrdi da je evolucija mit.Zatim se u jednom razgovoru tvrdi da su atlantidjani postojali u periodu od 80 000 godina do 12000 godina.Dok Blavacka koja je takodje dobijala poruke od uzvisenih ucitelja tvrdi kako je atlantida postojala pre 300 miliona godina.Onda se spominje kako su satana i jahve astralni reptili pa onda u drugom kanaliziranju se tvrdi da je Satana arhandjel koji ima ulogu u podizanju ljudske svesti dok je Jahve zao duh...Mislim ima kontradiktornosti na istovar,mogao bih 2 dana da nabrajam,medjutim hajde da skratim.Prvo jedna od mojih prijateljica kanalizira demone goetie i kaze da su veoma prijateljski raspolozeni i da vecina njih propagira ljubav i pomaze ljudima da uzdignu svest i postanu kao Bogovi.Takodje uce i o reinkarnaciji i neteraju je ni na kakve zrtve .Znaci to ne mogu biti reptili i to je idiotska izjava od strane Dejvida Ajka.Takodje mnogi koji se bave spiritualnim satanizmom tvrde kako je Satana izuzetno prijateljski nastrojen prema njima i da nikada nije zatrazio nikakvu zrtvu.E sad da predjemo na reptile.Prvo ne postoji tehnologija koja moze da stvori astralni objekt koji moze da istovremeno prizove vise miliona ljudi i da im ispuni njihove zahteve i zelje.Da im predvidja buducnost,uci ih magiji ,telekinezi telepatiji,ostroumnosti,prirodnim naukama,mocima isceljenja,To je ne moguce i niko me ne moze ubediti u suprotno.Ti reptoidi su mozda intergalakticna napredna civilizacija ali niko me ne moze ubediti u to da su njihovi clanovi pripadnici astrala i da su Satana i Jahve reptili.Kolko ja znam oni spadaju u red elohima tj u 6 denzitet koji je daleko iznad naseg.A i prijateljski su nastrojeni prema ljudima i uce ih duhovnosti.Neki demoni su zajebani to sam cuo ali vecina njih je prijateljski nastrojena a propaganda o njima je nastala usled indokrinacije rimokatolicke crkve.I realno ako bi se vodili tom logikom kako onda znate da entiteti sa kojima vi komunicirate nisu reptili iz astrala?Kako znate da Dejvid Ajk,Maksvel,Alice Bejli i Blavacka nisu komunicirali sa reptilima?Mislim jebiga to je sve nagadjanje i nicim se ne moze dokazati.Takodje ja nisam siguran da li je Jahve samo elohim tj arhandjel ili vrhovni Bog jer ,takodje u jednom od kanaliziranja se tvridlo kako je Isus dosao iz petog denziteta i da je trag na torinskom platnu nastao zbog fekalija i izlucevnina iz tela.Medjutim jasno je i nacuno potvrdjeno da je trag nastao neobjasnjivim putem kao i to da je trag toliko dubok da nista ne moze da ostavi takav trag sem vaskrsenje.Onda taj isti entitet tvrdi da je Mojsije samo jedna od inkarnacija.Dobro sve je to lepo ali ajde sad da meni neko objasni ko je spalio sodomu i gomoru,ko je bacio 10 pocasti na egipat?Posto identicni zapisi postoje i u njihovim spisima i to vise nezavisnih zapisa.Poprilicno su slicni sa Biblijskim.Odakle kocije konja i lobanje kostiju na dnu crvenog mora?Egzodus se dogodio ali ko je Mojsiju pomogao da ostvari taj poduhvat tj da razdvoji more i da izbavi Izraelce iz Egipta?Takodje je pronadjena i planina Sinaj i ogroman kamen od 20 metara koji je mojsije opalio palicom i iz koga je potekla ogromna kolicina vode.Takodje jasno se vide tragovi erozije iz kamena.I odakle preko 300 nezavisnih prica koje govore o potopu i kako to da mnoge od njih spominu 8 ljudi koji su preziveli potop.Takve price postoje u Indiji,Peruu,Kini,Mesopotamiji.Takodje je pronadjena Noina Arka na jednoj od planina Ararata na visini od 4000 metara.To podrucje je udaljeno 2000 km od Crnog mora.A pre tog podrucja se nalaze ogromni planinski vrhovi rasprostranjeni sirom cele te teritorije.Kako je moguce i ako je doslo do izlivanja mora da voda dodje toliko daleko i to da visina dosegne 4 km(bilo je i vise ali na 4000 km se arka zaustavilia.Ko je to izazvao?Mislim da se mi razumemo verujem jednim dobrim delom u 7 denziteta i to da je Jahve bio samo jedan uzviseni entitet.Medjutim neka mi neko objasni ko je ucnio sva ta cuda koja se opisuju u Bibliji.A i svi unisteni gradovi iz Biblije su pronadjeni tako da ono nije mi jasno ko je to ucinio.I da su ti reptili stvarno iz astrala onda je uzviseni Bog iz 7 denziteta mnogo veci supak od Jahvea jer dopusta takvo zlo.I onda se mora upotrebiti logika kako su ti entiteti dostigli toliki duhovni nivo tj zalagali su se za ljubav i srecu a onda poceli naglo da seju zlo.Zasto vrhovni Bog to nespreci ili ih ne spusti u nize nivoe svesti?Ajde sad filozofi ko moze neka odgovori na moje konstatacije ali naravno uz valjanu argumentaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jahve,Satana,reptili i denziteti.
PostPostano: čet aug 17, 2017 10:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Evo ja da ti pokušam odgovoriti na svoj način,

Zamisli da čovek želi razgovarati sa mravom.
Mrav će početi bežati jer je plen svemu i strah ga od svega.
Čovek mora prvo steći poverenje mrava, da mrav veruje u dobru nameru čoveka koji želi sa njim razgovarati.
Čovek mora smisliti način da mrava okrene sebi, da mrav želi njega čuti.
Tu počinju nevolje mrava.
I nevolja za nevoljom prate mrava i čovek utrci i pomogne mravu, jednom , dvaput i svaki put kad mrav udje u nevolju.
Mrav se počeo oslanjati na čoveka, on vidi da mu je bolje sa čovekom. Mrav veruje čoveku.
Ali opet ga ne razume.
Mrav je poželeo razumeti čoveka.
Želja mrava i čoveka je ista.
Mrav postaje učenik čovekov.
Čovek počinje učiti mrava jeziku svome.
Muke za mrava opet.
Ali mrav veru ne gubi jer silno želi čuti čoveka šta želi da mu kaže.
I muke i muke mrava.
I pomalo ko da razume čoveka.
Nestrpljiv je mrav pa sve mu teže pada učenje da i veru gubi.
I gle čuda dodje dan i mrav čuo!
Čovek mu kaže,
živ mi bio večno moj mali mrave!
I mrav više i nije mrav, već covekomrav!
On zna jezik čovekov i može sada sve naučiti od čoveka.
Samo treba da traži, da želi učiti dalje.
Čovek mrava uči znanju.
Mrav već na koledž krenuo.
I jednog dana mrav napravi atomsku bombu.
I mrav postane atomski mrav.
Atomski mrav ima znanje da aktivira bombu.

A onda mu čovek kaže ja te volim mrave mali.
I mrav zagrli čoveka i odoše zagrljeni zajedno igrajuci se putem koji nema kraja.

Dakle, iz ove priče o mravu i čoveku zaključujemo,

Da je čovek imao dobre namere prema mravu i da ga je svemu učio da bi mrava nacinio sebi ravnim.

Ravnim ne samo po znanju već i po ljubavi.
Jer znanje je dalo mravu moć da aktivira bombu a ljubav da izabere čoveka za prijatelja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jahve,Satana,reptili i denziteti.
PostPostano: čet aug 17, 2017 11:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Dakle dobre namere nekoga koje čini da nam pomogne da budemo njemu ravni otkrivaju ko je on.
Jer Logos, Bog ili kako god da ljudi zvali ima to za cilj.
I sve što je od njega ima to za cilj.
I on ima cilj da napravi put ljudima kojim će ići da bi postali njemu ravni, po znanju i dobrim namerama. Jer to je jedno, nerazdvojivo.
To je Logos Ljubavi i to je njegov put.

I svaki koji skrene sa toga puta neka moli za svetlo i biće mu osvetljen put da nastavi dalje.
A svetlost smo jedni drugima.
I svetlost ćemo prepoznati u drugome ako smo i sami svetlost drugima.
Ako činimo iz dobrih namera.
Jer ako činimo drugima tako se čini nama.
I ako smo mrak drugima mrak će nam biti i drugi.
Zato nikada znanje ne odvajajte od srca i dobrih namera jer ono čini da vam svetlost bude na putu.
I nikada ne gubite veru u Boga Logosa Ljubavi i kada se njemu molite molite se iz srca, razgovarajte srcem sa njim da bi ste ga čuli i videli da ste vi njemu važni i da je njegova ljubav beskonacna i vi ćete je otkrivati na svom ličnom putu tu ljubav koja čini čuda za one koji je traže.
On je utesitelj , on je zabavljac, on poklanja, on nagradjuje, od proslavlja, on uči, on je Savršena Ličnost koja čini sve da postanete kao on, jer vas voli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jahve,Satana,reptili i denziteti.
PostPostano: pet aug 18, 2017 1:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Sve je to lepo druze sto si ti sad napisao i ima nekog smisla ali opet ne objasnjava pitanja koja sam postavio u gornjem tekstu.Ajde Boga si mi objasnio na neki nacin.Medjutim nisi mi objasnio ostatak.Jer Mojsiju ocigledno nije pomagao taj Bog vec Jahve koga vi smatrate samo uzvisenim entitetom.Onda me zanima ko je zapravo Satana.Nemoguce da je on astralni reptil.Pa me zanima o kome se zapravo radi.Ako mozes odgovori mi na sva pitanja ,zivo me zanimaju odgovori...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jahve,Satana,reptili i denziteti.
PostPostano: pet aug 18, 2017 3:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 06, 2017 8:59 pm
Postovi: 96
Naše srce odredjuje sa kim, kako i o cemu ćemo razgovarati u našim životima.
Pa tako,
Da bi čovek razgovarao sa Logosom mora biti njemu sličan.
Ako je Logos ljubav i voli onda i taj neki mora nešto/nekoga voleti.

Šta je zajedničko za sve proroke?
Voleli su svoj narod, ljude. Hteli su im pomoći.
Njihove misli su bile fokusirane na druge.
Voleli su pravdu i slobodu.
Njihova srca su bila prociscena i široka za druge i imali su jaku veru da je Bog takav i on mi je to potvrdio.
I takvim ljudima Logos se javi Silom svojom ili kako kažu Duhom svetim koji ih obuzme i oni imaju vlast da mislima svojim delaju.
Samo pomisle i desi se.
Samo zatraže i tu je.
Bog čini sve za one koji imaju u svojim srcima mesta za druge.
Jer koliko čovek napravi u svome srcu mesta za druge toliko Bog ispuni svojom Silom to srce.
I neko srce ispuni mudrosti i rečima šta će biti da prorok pripremi narod. Ali narodi su proroke ismevali i podrugivali im se jer za njih je bilo neshvatljivo da se Bog javi nekom koji nikakvog ugleda nema medju narodom.
Zaista Bog se odbacenima od sveta javljai svu Silu i Reč im daje da Njegovo carstvo zavlada.

Svo znanje sveta neće promeniti svet već samo prisustvo Njega.
Sila Logosa menja svet kroz srca.
Srca koja su Njemu slična spasavaju svet.
I svaki čovek svoj svet menja srcem svojim koje menja.

A srce svoje menja od prvih do sebe koji su mu.
Jer kako čovek može voleti tudjeg brata ako svog mrzi?
Tudju majku ako svoju mrzi?
Tudj narod ako mrzi svoj.

Neko ce reci da može, jer čovek kada je sit sve mu ravno.
Ali kada ogladni on pokazuje da nije.
A ljudima sve više treba da budu siti.
I strah ih je sebe samih, gladnih sebe.
Zamisli samo da na jedan dan nema interneta i telefona i medija.
Da ljudi imaju samo one ljude koji su tu oko njih. U kući, na ulici gde god da odu.
A da nema aviona, automobila?
Zamisli kako bi se ljudi ponašali tada.
Srednji vek bi bi svetlost za ovaj vek.

Malo sam se raspisao
Možda sam ti pomogao.
To ćeš ti znati.
Zdravo i živ bio!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz