Sada je: pet apr 19, 2024 1:11 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ljubovijske prièe o fantomu
PostPostano: sri aug 24, 2005 10:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 30, 2004 1:54 pm
Postovi: 24
Lokacija: U srcima voljenih...
:D INTERESUJE ME VASE MISLJENJE O LETACU NAD LJUBOVIJOM KOJI JE AKTUELAN U SRBIJI OVIH DANA... :D

LJUBOVIJA - Misteriozni letaè, koji je u dva navrata viðen iznad Ljubovije, i dalje je glavna tema razgovora u ovom gradu. Prièama da je reè o vanzemaljcima, helijumskom balonu ili dirigovanoj lutki dodata je najnovija verzija po kojoj je sve to delo Amerikanaca koji hvataju Radovana Karadžiæa.

Dok se deo stanovnika grada na Drini dobro zabavlja tvrdeæi da je reè o neèijoj neslanoj šali, drugi su ozbiljno zabrinuti i preplašeni. Pojedinci ne otvaraju prozore i terase, a neki od oèevidaca pristali su da govore za novine.

- Dok sam u ponedeljak uveèe nešto radio ispred kuæe, deca koja su igrala u blizini fudbal povikala su: „Èovek leti.“ Bacio sam pogled na krov žute zgrade i video omanjeg èoveka sa crnim plaštom kako hoda po ivici krova. Pomislio sam da neko montira TV antenu, i nastavim da radim“, prièa jedan od oèevidaca Miloš Ðokiæ.

Miloševa supruga Slavojka uzbuðeno nastavlja:

- Kada su se deca po drugi put uskomešala, istrèala sam iz kuæe i videla èoveka kako lebdi u vazduhu izmeðu žute zgrade i „Ljubovijatransa“. Oko èoveka je bila slaba svetlost, a oèi su mu èudno sijale. Krenuli smo prema njemu, a on se onda u vazduhu pomerio unazad. Zatim je poèela èudna igra: stanemo mi, stane i on i lebdi. Na kraju se naglo okrenuo i nestao iza topola „Ljubovijatransa“.

Misteriozni fantom je viðen i sutradan oko 15 èasova. Videli su ga svi koji su se zatekli u Drinskoj ulici. Meðu njima su bili putnici jednog autobusa i gledaoci na stadionu oèekujuæi poèetak fudbalske utakmice. Fantom je leteo prema brdu Kik, a zatim nastavio ka Nemiæu.

Gotovo u isto vreme desio se i sluèaj koji su mnogi povezali sa fantomom.

- Na putu do prodavnice ispred mene se stvorilo bradato i dugokoso stvorenje kome se lice nije videlo. Sa ispruženim rukama krenulo je prema meni. Na smrt sam se prepala i kišobranom krenula na njega. On je ustuknuo, prošao pored mene i nastavio prema vrhu Kika. Posle desetak metara se okrenem da bolje vidim, ali on samo ide pravo ne osvræuæi se. Još uvek se tresem koliko sam se uplašila - drhteæi prièa Zorka Milutinoviæ.

U ljubovijskoj policiji su nam rekli da æe ceo sluèaj ispitati, iako do danas njima niko nije prijavio prisustvo fantoma. Inaèe, fantom nije viðen poslednjih 12 sati, iako su preksinoæ grupe graðana, uglavnom mladih, èekale da se ponovo pojavi.

Jugoslav Trijiæ

TEKST JE OBJAVLJEN U BLICU 25.08.2005.

_________________
Ako sanjam-probudicu se,
ako se probudim-umrecu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 24, 2005 11:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovo je već objavljeno u temi Alternativne vijesti.

Neki frik iz nekog višeg denziteta se igra s "glupim" ljudima. Što sve može jedna materijalizirana projekcija napraviti... hehe!
A možda je samo "ispao" kroz neki od već mnogih otvorenih "bleedthrough-a" !!! ( za one koji već neznaju: prozor između realiteta denziteta ) Val se bliži... hehe.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 25, 2005 10:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 30, 2004 1:54 pm
Postovi: 24
Lokacija: U srcima voljenih...
:) I ja mislim tako kao sto ti kazes..., ali cudo je kako ljudi i kad vide svojim ocima - jednostavno samo se trenutno zacude, osete strah..., i
nastave da zive kao da nista nije bilo, zaista njihov mozak ne moze da primi bilu kakvu informaciju, jednostavno su programirani da budu ono sto jesu... Pre nekoliko godina, u mom gradu (Srbija) u vecernjim casovima,
oko 22 casa sa terase iz stana, ja i moja porodica videli smo svetlecu kuglu, bledo mlecne svetlosti koja je prosto skakutala po nebu, gore-dole,
levo-desno, u stranu jednu pa u drugu i to neverovatnom brzinom, neverovatna manipulacija kretanja i brzine nesvojstvena bilo cemu poznatom-i sve je to trajalo najmanje minut, a kugla uopste nije bila mala, delovala je veoma blizo... Sutradan sam o tome pricala sa mnogim prijateljima i poznanicima, i mnogi su to primetili isto sto i mi..., a o tome
ni novine nisu cak pisale, niti sam primetila da se bilo ko uzbudjuje oko toga... :roll: :roll: :roll:

_________________
Ako sanjam-probudicu se,
ako se probudim-umrecu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Mothman - Ljubovije
PostPostano: pet aug 26, 2005 11:29 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 26, 2005 2:45 pm
Postovi: 9
Tajanstveni letač, s crnim plaštem na leđima, nalik Batmanu ili Supermanu, posljednjih je dana viđen iznad srpskog gradića Ljubovije. Ljudi nagađaju da je riječ o izvanzemaljcu, helijskom balonu ili mehaničkoj lutki, pa čak i da Amerikanci na taj način pokušavaju uhvatiti bjegunca Radovana Karadžića. Figuru letača okružuje čudan odsjaj, a i oči mu sjaje crvenim sjajem, tvrde očevici.

Djeca su se u ponedjeljak igrala ispred kuće i pozvala su me da vidim čovjeka koji leti nebom. Istrčala sam iz kuće. Iznad nje je zaista lebdio muškarac. Kad nas je ugledao, naglo se okrenuo i nestao iza zgrade rekla je za srpski Blic Slavojka Đokić. Letača su i idući dan vidjeli svi koji su se zatekli u Drinskoj ulici. Među njima su bili i gledatelji na stadionu koji su čekali početak utakmice. Zorka Milutinović tvrdi da je susrela fantoma na putu do dućana.

Ispred mene se iznenada pojavilo stvorenje kojem se nije vidjelo lice. S ispruženim rukama krenulo je prema meni. Na smrt sam se uplašila i počela mahati kišobranom. Iznenada je ustuknuo i odletio prema vrhu brda Kik rekla je Z. Milutinović. Letač nije viđen posljednja 24 sata, ali su grupe građana, većinom mladih, čekale na ulicama da se pojavi. U ljubovijskoj policiji ispituju slučaj iako nitko nije službeno prijavio fantoma.

Tajanstvena bića nalik ovom znana su još u prošlosti, a najsličniji mu je takozvani Mothman (čovjek-moljac), koji je viđen stotinjak puta 1966. i 1967. na nebu Zapadne Virginije. Prvi su ga put vidjela u studenome 1966. petorica muškaraca na lokalnom groblju dok je letio iznad drveća. Tvrdili su da je izgledao kao ljudsko biće, s krilima i sjajnim očima. O Mothmanu je nedavno snimljen i istoimeni film s Richardom Gereom u glavnoj ulozi. Iako ne postoji logično objašnjenje za pojavu stvorenja, brojni znanstvenici koji proučavaju paranormalne fenomene istraživali su slučaj i utvrdili da je previše pouzdanih svjedoka da bi se pojava mogla zanemariti.

izvor: vecernji list

_________________
Visoku maštu izda tu umijeæe;
al pogna Ĺľelju i volju da jezde,
kao što kotaè jednako se kreæe,

ljubav što giba sunce i sve zvijezde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 26, 2005 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
bez obzira na ovo što se sada govori o "letaču", sama legenda o biću pod imenom mothman je zanimljiva i stara, starija od filma koji je popularizirao(i komercijalizirao) tu legendu. priča je da je prvi put, barem koliko je zabilježeno takvo biće viđeno 1966, u Virginii, a od tada je opisivano kao biće u obliku čovjeka, ali poprilično veće, naravno s velikim krilima, i crvenim, "hipnotizirajućim" očima..Teorije o tom biću se kreću od Ufo objašnjenja, preko egregor projekcije...do naravno potpunog odbacivanja i ismijavanja..
Hm..
Ne znam koliko bi to imalo veze sa samim "pojavama " u Srbiji, iako postoje sličnosti u opisu, pa je prva asocijacija Mothman.entitet.(na ovim slikama iz Srbije ne mogu baš najbolje vidjeti kako izgleda, a niti opis baš nije identičan kao kod ovog "Mothman bića"(ovi opisi iz Virginie se koncentriraju na te "oči" , tu ne govore o tome) . , ali čak i da nije ustvari bi bilo zanimljivo malo istražiti tu legendu...Da li je egregor , halucinacija, ili nešto treće , četvrto..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 26, 2005 5:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 26, 2005 2:45 pm
Postovi: 9
ispricavam se, nisam duze vrijeme imao pristup internetu pa nisam pregledao sve postove.
uglavnom interesantno

_________________
Visoku maštu izda tu umijeæe;
al pogna Ĺľelju i volju da jezde,
kao što kotaè jednako se kreæe,

ljubav što giba sunce i sve zvijezde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 27, 2005 6:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
matorious je napisao/la:
ispricavam se, nisam duze vrijeme imao pristup internetu pa nisam pregledao sve postove.
uglavnom interesantno

ja sam malo gledala na netu o tom "mothman biću", i opet gomila informacija , od ridikuloznih do ipak utemeljenijih. zanimljivo da stanovnici Virginie baš i nisu bili oduševljeni s filmom , iako im je napravio ustvari uslugu, postali su (mjesto u kojem je biće viđano)svojevrsna turistička atrakcija, najvjerovatnije zato jer je u filmu njegova pojava vezana uz rušenje mosta... ne znam koje bi bilo obješnjenje tog bića najbliže istini. ako uzmemo da je njegovo pojavljivanje doista realnost, a ne hoax, najbliže mi je ono razmišljanje da se jednostavno radi o "rupi" u zastoru među dimenzijama ( možda ne čak među denzitetima, već baš dimenzijama)koje se tu i tamo pojavljuju. jedna od tih dimenzija je npr. i "kolektivno nesvjesno". Od tuda objašnjenje i egregora...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: pon maj 28, 2018 5:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Mothman je pali andjeo ili ti demon.
Iz knjige alien interviews od l.a. marzullija pise kako je jedan covek tokom susreta s mothmanom(zapravo ovo je i nacin da se zaustave abdukcije od demonskih bica po imenu greysi) neprestano ponavljao ime isusa hrista i malo po malo bice je nestalo.Ova demonska bica drhte pred imenom isusa hrista i pomocu Reci ih mozemo pobediti.

p.s. slazem se sa tvrdnjom da sva vidjanja letecih tanjira nisu zapravo vanzemaljci vec interdimenzionalna demonska bica.Jacques Vallee u svojoj knjizi messengers of deception( izaslanici obmane) govori upravo ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: uto maj 29, 2018 10:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Jericho je napisao/la:
Mothman je pali andjeo ili ti demon.
Iz knjige alien interviews od l.a. marzullija pise kako je jedan covek tokom susreta s mothmanom(zapravo ovo je i nacin da se zaustave abdukcije od demonskih bica po imenu greysi) neprestano ponavljao ime isusa hrista i malo po malo bice je nestalo.Ova demonska bica drhte pred imenom isusa hrista i pomocu Reci ih mozemo pobediti.

p.s. slazem se sa tvrdnjom da sva vidjanja letecih tanjira nisu zapravo vanzemaljci vec interdimenzionalna demonska bica.Jacques Vallee u svojoj knjizi messengers of deception( izaslanici obmane) govori upravo ovo.


Kažeš da je ponavljanje imena Isusa način da se zaustave abdukcije, što je problematično ako te u otmici Isus vodi za ruku. Hoćeš li takav susret prekidati ili ćeš radosno s njime otići?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: uto maj 29, 2018 11:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
alf je napisao/la:
Jericho je napisao/la:
Mothman je pali andjeo ili ti demon.
Iz knjige alien interviews od l.a. marzullija pise kako je jedan covek tokom susreta s mothmanom(zapravo ovo je i nacin da se zaustave abdukcije od demonskih bica po imenu greysi) neprestano ponavljao ime isusa hrista i malo po malo bice je nestalo.Ova demonska bica drhte pred imenom isusa hrista i pomocu Reci ih mozemo pobediti.

p.s. slazem se sa tvrdnjom da sva vidjanja letecih tanjira nisu zapravo vanzemaljci vec interdimenzionalna demonska bica.Jacques Vallee u svojoj knjizi messengers of deception( izaslanici obmane) govori upravo ovo.


Kažeš da je ponavljanje imena Isusa način da se zaustave abdukcije, što je problematično ako te u otmici Isus vodi za ruku. Hoćeš li takav susret prekidati ili ćeš radosno s njime otići?

Alf :blob:


ovi entiteti nikad ne pominju Isusa niti govore da dolaze u njegovo ime, niti imaju sposobnost da se preruse u Isusa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: sri maj 30, 2018 7:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
S ovako krutim stavom vjerojatno će ti biti šokantno da često Isus zna biti lik koji se pojavljuje u onome što zovemo vanzemaljskim otmicama. Doduše često s plavim očima i često ljudi ne promišljaju o tome uopće. Dodatno, možda je mudrije pitanje kako je uopće izgledao Isus? A još je mudrije dozvoliti mogućnost da je tanka granica između onoga što zovemo demonom i onoga što zovemo vanzemaljcem. Tu u priču ulazi i mimikrija tih bića. I baš zato nije im problem uzeti izgled Isusa, naravno onaj s slika. Reagirala sam jer širiš dezinformacije, i otmice se ne zaustave zazivanjem imena Isusova. O tome ti je pričala i Karla Turner. Ne jednom. Pa evo djela iz knjige "Oteti":

"Moja istraživanja sa Petom započela su kada je zajednički poznavatelj čuo svoju priču o izvanrednom događaju s tuđincima i predložio da me kontaktira. Pedesetogodišnja razvedena majka odrasle djece, Pet je živjela na Floridi, ali priča o kojoj je izvijestila se dogodila 1954. dok je živjela u Floyd 's knobovi, u Indiani.

Peti sjećanje ovog događaja, kao što je bio slučaj s mnogim ljudima koji su imali iskustva s NLO-ima, posve je potisnuto nakon tih događaja. Sve se to poput bujice vratilo u njenu svijest 1986. - scene sa blistavom narančastom loptom svjetlosti, mali sivi entiteti ui ispred kuće i, vrlo uznemirujuće, vojno osoblje na imanju.

"Mislila sam da gubim misli kad se te sjećanja vrate", rekao je Pet. "Ali bili su tako jaki i stvarni. Konačno sam stupio u kontakt s mojom sestrom i bratom i pitao jesu li se sjećali slično. Moja sestra Roz rekla je i da se prisjeća i stranaca i vojnog osoblja. Iako nije mogao sjetiti blistave narančaste lopte svjetlosti, moj brat se jasno sjećao vojnika i nekih svojih interakcija s njima. "

Putem opsežne konverzacije između Pet, njene sestre i brata, pisama i crteža, na vidjelo je izašao sljedeći scenarij, izazivajući ozbiljna pitanja ne samo prirode programa otmice stranaca, već i angažman naših vojnih službi s građanima koji su bili meta takvih interakcija.

Mjesto događaja je bila farma u blizini Floyd 's knobovi, Indijana, 1954, gdje je jedanaestogodišmka Pet živjela sa svojom majkom, očuhom, bakom, devetogodišnjim bratom i šestogodišnjom sestrom. Jedne noći nekoliko članova obitelji vidjelo je narančastu kuglicu svjetla koja je sjajila ispred kuće. Pet je već otišlo u krevet, ali je probudila poziv ili njezine bake i djed i bake da pogledaju kroz prozor. Na nebu je vidjela narančastu svjetlost dok je tiho počivala u prvom trenutku, a zatim se brzo preselila i spustila iza jedne strane kuće.

"Sjećam se da nisam razmišljala o tome: idem u krevet čekati . Čini mi se da sam znao da "oni" dolaze ", rekao je Pet. "Vidjela sam kako se moja majka trči prema vratima kuhinje kako bi bili sigurni da su zatvoreni i vidjeti loptu koja je došla preko polja. Sjećam se kako mislim: 'Nema smisla zaključati vrata, u svakom slučaju mogu doći. Kao da znam što mogu očekivati. Petorica su odjednom zaspale, premda se nije sjećala povratka u krevet. Njezino sljedeće sjećanje je bilo na višebojno svjetlo koje se polako okretalo oko sobe u potpunoj tišini, emitirajući plave, crvene i ljubičaste boje. Ustao je s kreveta, otišao do prozora i vidio izvan sivog čovjeka.

Kleknula je, pomislila je, može nas odvesti dolje. Činilo se da netremična pogled na Sivog prodire kroz čitavo njeno biće i osjetila je bliskost prema njemu.

Nemojte se bojati , priopćila je s Petom. Vi ste izabrano dijete. Nećemo te povrijediti. Pet se okrenulo i vidjelo nekoliko visokih, bijelih prilika kako ulaze u spavaću sobu. Kad su počeli gurati baku kroz vrata, Pet je osjetio užas starije žene i ona se prepala. Kako je soba ispunjena neobičnim bićima, blještavo svjetlo svjetla spuštalo se kroz strop. U središtu svjetlosti Pet je vidjela priliku koju je percipirala kao plavokosog, plavookog Isusa u sjajnoj odjeći. Uzeo je Pet za ruku i rekao: " Nemoj se bojati, moje dijete." Oni su moji. pokazujući joj ruku na bića koja su stajala po cijeloj sobi.

Isus je pogledao Pet i rekao: Ja sam svjetlost svijeta . Zatim ga je ponovo obmotao blještavi zrak svjetlosti, koji se podigao kroz strop i ponio ga sa sobom.

Entiteti su ju i njezinu baku odveli kroz vrata. Dok je prolazila pored svoje majke, Pet ugleda svijetlo bijelo svjetlo koje je prodiralo u sobu. Pet visokih zvona okruživalo je očevu postelju i izgledalo je kao da ispituju njegovu atrofiranu nogu, posljedicu polova. Na njoj je lebdjelo svjetlucav zelenilasto svjetlo, oko pet centimetara. Nastavite prošetati dvorištem, pet je vidio veliku plovila koja su plutala niz tlo. Od dna zrakoplova došao je tok svjetlosti i progutao je.

"Sjećam se plavih, kovrčava glava moje sestre dok smo se popeli na brod", rekao je Pet. "Pogledale smo dolje prema zemlji i vidjele mamu i baku kako gledaju na gore kao zombiji." Također je mogla vidjeti da je čitavo dvorište ispunjeno užurbanim rojevima Sivih. Iako ni ona ni Roz nisu sigurni u točan slijed događaja, oboje se sjećaju skupina malih, sijeda bića pored kanala na ulazu u podrum. Roz je vidio ta bića u liniji koja je hodala po ploči koja je bila položena preko kanala. Ali Petino sjećanje uključuje liniju ili zid od vatre u kanalu i red "malih, sivih, mršavih" vanzemaljaca koji su nosili "šešire širokog oboda kao kineski radnici na rižinim poljima".

"Bio sam s jedne strane kanala, a bili su s druge strane. Rekli su mi mentalno: Prolazite kroz svjetlo. Neće vas spaliti . - Ono što sam mislio u to vrijeme bilo je to da ću ga spaliti. Vatra nije bila vruća i trebala mi je očistiti. Ja jesam prešla na drugu stranu, ali se ne sjećam da sam to učinila, niti što se dogodilo poslije toga. "

Sljedeće čega se Pet sjećala, pošto je svjetlo prenijelo nju i Roz u letjelicu, je kako sjedi na stolu u sobi u kojoj je bilo Grey. Visoki bijeli, s tankim instrumentom, izrezali su kožu s unutarnje strane gornje ruke i noge, odrezali kosu i izvadili uzorke iz njezinih noktiju. "Zašto ti trebaju oni dijelovi mene?" Upita ona.

Napravit ćemo novu , odgovorio je entitet.

"Jesi li anđeo?" Upita Pet.

Da , rekao joj je entitet, ali ne ono što si zamišljao .

Pet je odvedeno u drugu sobu, gdje je ležala na krevetu, preko kojega se nalazio tamni instrument. Sivi je ušao i cijev je izašla iz ovog uređaja, koja je završila tankom iglom. Pet se uplašio, ali joj je Gray rekla: Ovo je dio koji se nećete sjećati . Pet je znao da je igla spremna za njušnicu, ali prije nego što se to dogodilo, izgubila je svijest.

Sljedeći događaj tijekom tog tjelesnog pregleda, kojeg je podsjetila tijekom tog tjelesnog pregleda, bila je da je bila "spojena" srebrnom svjetlošću.

"To je učinio nešto što se nalazi iznad mojega tijela", rekla je. "Visoko u sobi. On (izvanzemaljski) me spojio u glavi sa srebrnim svjetlom; to će me zaštititi od jake boli; to će mi učiniti savršeno u ljudskom obliku za nekoliko sekundi; Bilo je to svjetlo koje me je zaštitilo. Imala sam ideju da kada to srebrno svjetlo ulazi u moje "drugo tijelo", to će stvoriti "novi". Drugim riječima, "nova ja" će oživjeti s mojom dušom u sebi. "

Pet je došla svijesti nakon epizode sa iglom i zatekla sebe u prvoj sobi na stolu. Plakala je jer nije mogla ostati sa Grayom. Kad su joj rekli: Nije vrijeme , zatražila je suvenir kako bi dokazao da su se ti događaji stvarno dogodili; zeleni "iscjeliteljski" kamen koji je vidjela iznad tijela njezina tijela. Stranci su joj očito dali ovaj uređaj, ali rekli su da neće "raditi" za nju, samo za njih. Rekli su joj, zaboravit ćete ovo.

"Zašto?" Upitao je Pet.

Budući da postoje oni koji će se igrati s vašim umom , Gray je odgovorio."


http://www.galaksija.com/metafizika/oteti/oteti_pet.htm

Spominje to i ovdje:



Dakle ovi entiteti jako često uzimaju lik Isusa i govore da dolaze u njegovo ime. I o tome pričaju svi otimani kako po Americi tako i ovdje kod nas.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: sri maj 30, 2018 11:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
alf je napisao/la:
S ovako krutim stavom vjerojatno će ti biti šokantno da često Isus zna biti lik koji se pojavljuje u onome što zovemo vanzemaljskim otmicama. Doduše često s plavim očima i često ljudi ne promišljaju o tome uopće. Dodatno, možda je mudrije pitanje kako je uopće izgledao Isus? A još je mudrije dozvoliti mogućnost da je tanka granica između onoga što zovemo demonom i onoga što zovemo vanzemaljcem. Tu u priču ulazi i mimikrija tih bića. I baš zato nije im problem uzeti izgled Isusa, naravno onaj s slika. Reagirala sam jer širiš dezinformacije, i otmice se ne zaustave zazivanjem imena Isusova.



Jel Karla Turner probala da zove ime Isusa? Ne verujem jer je john ventre pricao kako ona dolazi iz naucne zajednice i ne veruje u Boga a samim tim nije se ni molila istom.Ja sam licno testirao Isuse, sine boziji i reci bozija, logose , pomiluj me...I uspeo sam u svakom slucaju da zaustavim kosmar, jer su me znale nekakva bica napadati.Kako to objasnjavas? Uveren sam i da zaustavljaju otmice.



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: pet jun 01, 2018 11:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Karla ne dolazi iz znanstvene zajednice. A obzirom da si lično testirao Isusa, tko sam ja da tvoje vjerovanje dovodim u pitanje. No, činjenica je da molitva ne zaustavlja otmice. I nije bitna Karla o tome svjedoče mnogi oteti. Ali budi ti uvjeren u što god hoćeš. Rekla sam što sam imala. I mislim da o temi otmica ne znaš dovoljno, kao ni što je to paravan memorija.


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: pet jun 01, 2018 12:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Ne budi tako sigurna.Evo preko 100 iskustava ljudi koji su uspeli da sprece otmice upravo kako sam ja opisao.
http://www.alienresistance.org/ufo-alie ... us-christ/

FACT: Modern documented reports of alien’s activities and abilities parallel the abilities of (fallen) angels as seen in the Bible.

FACT: Alien abduction experiences can be terminated in the name of Jesus Christ.(Otmice mogu da budu zaustavljene u ime isusa hrista)

Ova bica su uglavnom demoni, naravno postoje i vanzemaljci ali Guy Malone je rekao da su oni u manjini.
p.s. aj procitaj bar neke od ovih iskustava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: pon jun 04, 2018 6:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Evo pogledala sam, doduše google prevoditeljem, a vidim da si upućen, pa me interesira koju metodu koriste za istraživanje otmica i da li provjeravaju paravan memoriju?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: uto jun 05, 2018 12:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Zapitaj se zasto su ove informacije zataskane i zasto mnogi nisu culi za ovo.
Ima sve lepo objasnjeno u dokumentarcu Age of Deceit(DOBA PREVARE)


Doktor Jacobs koristi hipnozu, trenutno citam Communion(Zajednistvo) od Whitley Streibera , takodje ide na hipnozu.Guy Malone je veoma slican sa Karlom Turner, pogledaj par njegovih knjiga(threat,secret life,alien encounters)

Ako greysi imaju sposobnost shapeshiftinga treba ih testirati ,kako to Biblija kaze

*Ljubazni! ne vjerujte svakome duhu, nego kušajte duhove jesu li od Boga; jer mnogi lažni proroci iziđoše na svijet. Po ovome poznajte Duha Božijega, i duha lažnoga; svaki duh koji priznaje da je Isus Hristos u tijelu došao, od Boga je; A svaki duh koji ne priznaje da je Isus Hristos u tijelu došao, nije od Boga: i ovaj je antihristov, za kojega čuste da će doći, i sad je već na svijetu.*

Efežanima 6,12
Jer nije nam se boriti protiv krvi i mesa, nego protiv Vrhovništava, protiv Vlasti, protiv upravljača ovoga mračnoga svijeta, protiv zlih duhova po nebesima.
Ovaj citat govori kako su ova bice demonske prirode.

matej 17,21 A ovaj se rod(demonski) izgoni samo molitvom i postom
Ovim rečima je Sam Gospod ukazao na dve vrste oružja u borbi protiv demona – mračnih i lukavih duhova

p.s. Treba se kloniti okultizma, svih vrsta okultizma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: sri jun 06, 2018 4:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Efrežanima znači da se protiv problema i nedaća ne možemo izboriti tako a se borimo s ljudima koji ih čine nama na štetu nego protiv vrhovništava koje upravlja ljudima koji nama ili svijetu čine štetu.
To znači da se problem ne rješava na razini fizičke stvarnosti nego na razini mentalne i astralne razine.

To i je okultno. Okultno znači tajno.

Na razini iznad fizičke, tj na mentalnoj i astralnoj i iznad njih je područje djelovanja molitve a molitva je u širem smislu značenja svaka misao koju uputimo s namjerom.
Sam mehanizam djelovanja misli je okultan, tajan, to je srkiveno znanje, bilo je do nedavo nedostupno za javnost.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: sri jun 06, 2018 6:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Nisi mi odgovorio na pitanje - da li provjeravaju paravan memoriju?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: sri jun 06, 2018 12:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1193
@ Jericho
Psa 91

_____

Molitva se ne radi ni na astralnoj ni na mentalnoj, već na razini Duha i istine. Toliko o Efežanima. Basics.



Sent from my SM-G388F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mothman - Ljubovije
PostPostano: sri jun 06, 2018 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
alf je napisao/la:
Nisi mi odgovorio na pitanje - da li provjeravaju paravan memoriju?

Alf :blob:


Prilikom regresivne terapije
primjećeno je da je kod većine
otetih instalirana i tzv. “paravan
memorija”, za slučaj da budu
podvrgnuti regresivnoj terapiji.
Obično se radi o jednoj lažnoj
predstavi događanja za vrijeme
otmice koja je mnogo više idilična
u poređenju sa stvarnim
događanjima. Ukoliko se uspije
probiti ta “paravan memorija”,
onda se pojavljuju bizarni detalji
gdje se nad ljudima vrše
raznovrsni eksperimenti, neki se
seksualno zlostavljaju, nekima se
crpi životna energija, izvode se
razni hirurški zahvati na tijelu,
ugrađuju implanti a nekima se
instaliraju i određeni mentalni ili
“duhovni” programi, obično new-
age tipa.

David Jacobs, profesor istorije sa
Temple Univerziteta u Filadelfiji
kaže u njegovoj knjizi the Threat:
"Sva ova tajnovitost koja obavija
fenomen otmica ljudi od strane
vanzemaljaca ukazuje nam na to
da su ovi vanzemaljci poduzeli
opsežne mjere kako bi se
spriječilo njihovo otkrivanje.
Stoga, njihovo otkrivanje je
možda ono što ih najviše čini
ranjivim. Ako je to tako, onda
možda još uvijek imamo neke
šanse da intervenišemo.
Međutim, kako se čini, svi naši
pokušaji da nešto poduzmemo u
smislu njihovog sprečavanja nisu
bili djelotvorni. Eksperimenti da
se zaustave otmice u smislu
korištenja kamera i drugih
elektronskih uređaja u većini
slučajeva nisu ih mogli zaustaviti,
mada su u nekim slučajevima
smanjili njihovo ponavljanje. Što
je još gore, ljudi koje vanzemaljci
redovno otimaju tvrde da je
učestalost njihovih otmica u
poslednje vrijeme drastično
povećana. Da li je to možda znak
da ljudsko društvo postaje sve
svjesnije ovog fenomena? O čemu
god da se radi, zataškavanje
otmica – kao i njihovih posljedica,
sada se ne čini nimalo mudrim.
Dugotrajnost ovog programa,
komentari vanzemaljaca da se on
bliži svom kraju i nesvjesnost
ljudskog društva o negovom
postojanju—sve to navodi na
zaključak da će do njegove
realizacije doći prije neko što
javnost shvati težinu situacije.
Ja ne gajim iluziju da neko
apelovanje na naučnu zajednicu da
se ona ozbiljnije pozabavi ovim
fenomenom može uroditi plodom.
Njih su istraživači NLO fenomena
molili za to još od kasnih 40.-tih
godina, međutim, sve to je bilo
uzaludno. Sasvim je jasno to da
ukoliko ne dođe do jednog
dramatičnog i nepobitnog javnog
incidenta, naučna zajednica se
vjerovatno neće baviti NLO-
fenomenom—bez obzira na to
koliko je važna ova tema. Čak ako
bi sada naučnici i odlučili da se
sprovedu neko opsežnije
istraživanje, čini se da je za tako
nešto već odavno kasno".
D. Jacobs nadalje tvrdi da je cilj
vanzemaljaca integracija u ljudsko
društvo i da postoje 4 posebna
programa koje vanzemaljci
sprovode kako bi ostvarili taj cilj:
“1. Program Otmica. Vanzemaljci
su prvo odabrali ljudske žrtve
širom svijeta a onda uspostavili
proceduru da neopaženo uzimaju
te ljude iz njihove životne
sredine, zajedno s njihovim
potomstvom.
2. Rasplodni Program (uzgoj i
razmnožavanje). Vanzemaljci
skupljaju ljudsku spermu i jajne
ćelije, genetički mijenjaju
oplođeni embrio, inkubiraju fetuse
u ljudskim domaćinima (ženama) i
tjeraju ljude da ulaze u mentalnu i
fizičku interakciju s njihovim
potomstvom kako bi se ti hibridi
pravilno razvijali.
3. Program hibridizacije.
Vanzemaljci popravljaju
karakteristike hibrida njihovim
stalnim izmjenama i ukrštanjem s
ljudima kroz generacije kako bi
oni što više ličili na ljude a
istovremeno zadržavali glavne
karakteristike vanzemaljaca.
Vjerovatno i ljude postepeno
mijenjaju kako bi stekli
karakteristike vanzemaljaca.
4. Program integracije.
Vanzemaljci pripremaju one ljude
koje otimaju za buduće događaje.
Na kraju, ovi hibridi ili
vanzemaljci sami, integriraju se u
ljudsko društvo i preuzimaju
kontrolu”.

p.s. Doctor Jacobs provera paravan memoriju


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz