Sada je: sub apr 27, 2024 4:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Mobilna telefonija i hakerisanje
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Kazu mi u petak u call centru 064, da njihova sluzba prihvata mogucnost hakerisanja mobilne linije, kao i to da nisu u mogucnosti da stanu na put onima koji koriste internet programe, poznaju masine, i da moj problem nije jedini za koji su oni culi i koji su zabelezili.

Otprilike, arhiva postoji, ali...

Na moje insistiranje da me primi neko odgovorno lice, nisu hteli ni da cuju, sve dok im nisam ponudila nezvanicne listinge i smernice koje potencijalne likove stavljaju na listu osumnjicenih...

(AHAAA.. nadam se da ovo cita DB)

Kako listinzi nisu bili zvanicni, nisu ih prihvatili (normalno), pa sam silom prilike morala da kontaktiram miliciju.

Tek nakon zavrsenog razgovora sa inspektorom 'nn' i zakazanog novog razgovora, mogla sam ponovo da kontaktiram call centar i da im ponudim, nadam se, zvanicnu vezriju listinga, koja ce meni omoguciti da slobodno obavaljam svoj posao.

...ali prica se ne zavrsava na tome...

Kako je SUP samo karika do kopetentnih, u utorak imam zakazano kod "kopetentnih' koji ce me verovatno dovesti do imena onoga ko ce se zainteresovati i ukloniti PARAZITE IZ MOJIH TELEFONSKIH LINIJA.

.ali ni tu se prica ne zavrsava...

Kako su pojedini PARAZITI iz mojih SIM kartica, usko povezani sa pojedinim, jakim, politickim strankama (a ja ne `ebem nikakvu ogranizaciju ni politicku, ni onu koja to nije), ukoliko drzva ne prihvati da analizira moje mobilne linije, jednostavno cu, nezvanicne smernice i gomilu dokaza (da mi se kontrolisu mobilne linije) proslediti svim politickim strankama koje imaju interesa sa se kose sa 'ovom', pa neka se oni sa njima smaraju. Ja nemam zivaca, a ni strpljenja vise...


STA JA OVO PISEM?

Forum, manipulacija ljudskih bica.

Ja odgovorno i uz dokaze tvrdim da mi grupa internet PARAZITA vec nekoliko godina kontrolise SIM KARTICE.
znaci, manipulacija...


Zato....

Pozivam sve one koji se ne javaljaju, a citaju ovaj forum i imaju bilo kakav interes da ganjaju parazite iz pojedinih organizacija, iste one koji uveliko koriste zabranjeno, i kobo-jagi nedozvoljeno manipulisanje SIM karticama, da mi omoguce da dodjem do imena, koje ima interes da poganja NEKE OD MENI VEOMA POZNATIH PARAZITA I KOJI SU ZASLUZILI DA BUDU PROPISNO KAZNJENJI.

POSEDUJEM DOKAZE ( nezvanicne ) koji NEKE OD PARAZITA MOGU DA DOVEDU U VELIKU NEVOLJU.

( ja sam vecj u 'nevolji' tako da nemam sta da izgubim)

HVALA!


Zadnja izmjena: assa; pon feb 20, 2006 12:04 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Uh, Assa... ne mogu ti pomoći, ali...

Jesi pročitala što se desilo Pantagruelu...? Kao Matrica "ubija muhe"... sve one koje dođu BLIZU puta... za van...

Ovo mi izgleda da "rušiš osinjak"... daj se pazi. Možda da promjeniš samo karticu i broj, uzmi neki bez pretplate... neće te moći više samo tako...

Mislim, znam da si blizu izlaza iz ove iluzije, pa što sad ovo? Samo će te preokupirati i kočiti... rađe da nađeš malo veze Maja, brojeva... mislim, tu si doma... a ovo... joj - valjda znaš što radiš!

Drži se!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Veruj mi, po prvi put, zaista znam sta radim.

Sto se tice Maja i ostalotg... to je, ipak, samo hobi.

A, sto se tice kartica... Za sest godina, ovo je petanesti pokusaj da promenim..


Evo jos informacija:

Pre dve godine sam morala da putujem u Nish, na svu srecu, kod coveka koji je upisivao poruke koje mi je slao i koj3 je od mene dobijao.
Ispostavilo se da 60% poruka nije poslao, a stizale su sa njegovog broja.

Imam i to zapisano ( skupljalo se )

Pre pet danamoja se prijateljica 'slatko' ispricala sa nekim.... nekom 'nn' koja se javlja na MOJE brojeve.

Druga drugarica se kune, a i jos dva coveka da su me 6x zvali i da im se sve vreme javljala neka devojka koja je tvrdila da nisam 'tu'

Moji saradnici, se veoma ljute, jer sam, navodno dala njihove brojeve telefona, a gomila ljudi mi kaze da 'sam ih 'kontaktirala' i zavrsioa ugovor za koji ja nisam ni znala da postoji...


OVO JE PREVISHE!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Moji saradnici, se veoma ljute, jer sam, navodno dala njihove brojeve telefona, a gomila ljudi mi kaze da 'sam ih 'kontaktirala' i zavrsioa ugovor za koji ja nisam ni znala da postoji...


Hehe... izgleda da je počelo... masovno "miješanje" realiteta... Assa, drš se!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
assa, nemoj se ljutit, ali jesi li pomislila da se ne radi o tome nego o aktivaciji drugog altera kojeg se kasnije ne sjećaš?

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 7:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Da rezimiram:

Potpuno si u pravu, ovo JESTE KRAJ JEDNE ILUZIJE, ALI REPOVI NIKAKO DA OTPADNU.

DRUGO, JA NIKOGA NE RUSIM, JER NIKOGA NISAM NI POSTAVILA...

JA SAMO MOLIM, DA NA MIRAN NACIN ODLEPRSAJU IZ MOG TELEFONA, JER NISAm ZAINTERESOVANA DA SE PREGANJAM NI SA KIM...OSIM, AKO TO NE NASTAVI DA UGROZAVA MOJ ZIVOT I EGZISTENCIJU.

DAKLE, AKO SE PORUKA PRAVILNO PROTUMACI, JA... KAO I UVEK... ZATVORIM USTA I CUTIM...

ima ko brine o 'prichi'

POZDRAV!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 7:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ne, treba se reći što se misli i djelovati. Na to sam i mislio.

Samo sam se htio uvjeriti da si svjesna njihove moći. Ok, peri ih samo. Pa to su i zaslužili... hehe!

Čuvaj se Floki, ostani živ!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz