Sada je: sub apr 27, 2024 3:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dokumentarac, the enigma of third reich, swastika
PostPostano: sri mar 22, 2006 4:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Solidan dokumentarac o hitleru i trećem rajhu priča o swastici koju je njegova stranka uzela za simbol.
Koliko sam shvatio neke njemačke stranke su taj znak imale već u prvom svjetskom ratu samo je bilo okrenuto pravilno (clockwise), dok je hitler to okrenuo anticlockwise.
Puno ljudi će zapravo taj simbol uzeti kao isključivo nacistički i negativan, a zapravo je to jako star simbol, simbol sunca i kreacije, a okrećući naopako taj simbol dobivamo negaciju kreacije i negativan učinak što mi i jest malo čudno jer on je kao trebao osloboditi arijevskog čovjeka od ostalih.
Mislim da svi dobro znaju kako je sve započelo, vrlo slično kao i 911 gdje hitler sam spaljuje zgradu i optužuje protivnike.
Nevjerojatna je jedna stvar, naime gledao sam snimke njegovih govora..., bio je nevjerojatan govornik i lako je znao manipulirati, mase su ga slijedile kao boga.
U nekim tekstovima sam našao da su prvo pladejanci uzeli hitlera na obučavanje da nas oslobodi draco utjecaja što je i moguće, ali onda zašto su ga ostavili na po puta?, nakon toga su ga drace iskoristile za kreaciju 2 svj rata.
Ono šta se primjeti iz snimaka su čudni rituali koje je onako javno izvodio, naravno nisu sotonistički da žrtvoju djecu ali je glavnu ulogu imala upravo svastika, te je imao tisuće vojnika koji su marširali sa zastavama na kojima je svastika.
Nemogu se točno sjetiti točno odakle potječe svastika, ali znam da taj simbol detaljno opisuje David Icke u dokumentarcu "Freedom road".
Sam hitler je jako bio zainteresiran za okultno, već u onom dobu je imao antigravitacijsku tehnologiju koju je vjerojatno dobio od greysa samo nikad te letjelice nije uspio staviti u pogon da mogu ratovati s njima.

Ono što današnje doba povezuje s nacizmom jest da je djed đorđa buša financirao obje zaraćene strane iz čega se vidi da su illuminati iscenirali drugi kao i prvi svjetski rat a i treći će.
Svi ti znanstvenici nacistički su prešli u ameriku, a američki kongres i sve te vlasti su za simbole uzele nacističke, tako da imate orla samo bez svastike i još niz drugih simbola koje sam vidio ali sad ko će se sjetiti imena.
Još nešto nedirektno vezano za ovo a to je fluor koji se stavlja u zubne paste, osoba koja je došla do tog otrova jest upravo radio za naciste u dobu drugog svijetskog rata te je ideju o fluoru prenio u ameriku da bi se to kasnije prestavilo kao vrsta lijeka.
Nemogu vjerovati kakve su sve propagande vršili da to pomaže u razvoju dječijih zubi, a fluor je otpad iz tvornica i stavlja se kao otrov za štakore.

Ova tema je poprilično velika, pa da ja dalje ne dužim ostavljam vama da istražujete dalje koji već to niste napravili.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 10:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 27, 2006 1:08 pm
Postovi: 7
Lokacija: Bg
Ja imam inf. da su Hitlera preogramirali i jedni i drugi (Draco-NeDraco) i da je u jednom momentu se oslobodio i jednih i drugih ali da je nazalost ispalo kao da radi za one prve(Draco).
To se objasnjava cinjenicom da se ceo svet, koji kontrolise znamo vec ko, okrenuo se protiv njega.

Staljin je jos bolji primer, on se od sviju otarasio i bio totalni izolovani mocnik, koji je opet u stvari u potpunosti radio za "Vledu iz senke" iako nije dobio nijedan nalog od njih.

Meni se svida GANDI :D :D :D

Mislim da je on propisno zajebao Dracoe :lol:
Ha Ha od njegovog pristupa i resavana problema nisu se mnogo ovajdili :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 91 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz