Sada je: sub apr 27, 2024 4:24 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: OT: evolucija.com
PostPostano: sri feb 16, 2005 8:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 16, 2005 8:02 pm
Postovi: 1
pozdrav sima!

Zna li itko što se dogodilo sa stranicom www.evolucija.com? To je bio internet magazin o postanku. Već par mjeseci ne mogu otvorit taj sajt.

HELP

:-) :D

_________________
the truth is out there - the x-files


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 16, 2005 10:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Hronologija dogadjaja:

Prvo nam je Kiko-moderator zakljucao temu NLO i Vanzemaljci, jer on mada je dozvoljavao mogucnost da vanzemaljci postoje tamo negdje daleko, (sto je bilo veoma ‘sirokogrudo’ od njega), nije dozvoljavao mogucnost da su oni ovdje i da od pamtivjeka manipulisu nama.

Laura, urednik vebsajta, je u medjuvremenu takodje pocela pokazivati odredjeni interes tj. bila je zainteresovana da objavi nesto na tu temu.

Onda, nakon Kikine intervencije, i nakon naseg povlacenja s tog foruma, kod Laure je doslo do jednog vanjskog konflikta sa Kikom i unutrasnjeg konflikta sa samom sobom, jer je na osnovu materijala iz nasih poruka uvidjela da se u nasem slucaju ne radi ni o kreaciji, niti o evoluciji, nego o – manipulaciji. Tako je ona digla ruke od evolucije i Kike, te sada priprema novi vebsajt koji ce se zvati

www.manipulacija.com

(gdje ce svima biti dozvoljen pristup, osim Kiki-moderatoru).

Mi smo u poslednji cas stigli da prebacimo nesto od materijala sa gorenavedene teme na ovaj forum (negdje od 7-me strane NLO/UFO)

Iz nepouzdanih izvora saznali smo da je bilo i pritisaka od strane odredenih tajnih sluzbi zbog objavljivanja materijala koji je mogao da – “uznemiri narod” istinom.
To naravno nije tacno, jer su se ljudi oduvijek najvise bojali istine, pa je stoga ni ne traze tamo gdje je ima.

Pozdrav

P.S. Napomena: ovdje ima i nagadjanja, a kako znamo, nagadjanja cesto nemaju nikakve veze sa objektivnom istinom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 28, 2005 1:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Da, ja sam slucajno nabasao na evolucija.com i na forumu slucajno otvaram i citam teme o NLO.
Sada uopste nije moguce otvoriti tu web stranicu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 24, 2005 11:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 24, 2005 10:44 pm
Postovi: 18
jel će ova manipulacija uskoro?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 25, 2005 10:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Valjda imaju jako puno posla ili ih već koče u početku... Kontrolna Matrica radi svoje...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 25, 2005 10:35 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ta manipulacija je počela još odavno, samo problem je u tome što ne možemo da je vidimo, - jer smo izmanipulisani tako - da je ne vidimo.

Pozdrav!

P.S. Ha, ha, u vezi onog novog vebsajta, to je naravno bila šala, mada ideja nije loša!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 25, 2005 10:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
HAHAHAHA !!!

Da, baš smo "popušili" nadajući se još jednom ovakvom site-u... Pušili smo ga, pušimo i pušit ćemo ga... Hehehe!

Galaksija, što se kandidiraš za Hrkljuša ?!? Hahahahahahaaaa !!! Ajde, napiši pravila, al stavi luk... dobar je... hehehe! I ćevape - pliz.

( Ovo nema nikakve veze sa stvarnim namjerama - dobar vic iz teme "Hrkljuš" kou možete skinuti na stranicama Galaksije ) - jedan od mojih najomiljenijih tekstova koje sam pročitao.

:wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 29, 2005 10:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 24, 2005 10:44 pm
Postovi: 18
Jack987 je napisao/la:

( Ovo nema nikakve veze sa stvarnim namjerama - dobar vic iz teme "Hrkljuš" kou možete skinuti na stranicama Galaksije ) - jedan od mojih najomiljenijih tekstova koje sam pročitao.

:wink: :wink: :wink:


i meni također dragi text :wink:

nego, zanimaju me neke osobe sa sitea evolucija a nikak nemrem doć do njihovih podataka koji su se nalazili na evoluciji pod podacima usera...
jel je moguće riješit taj problem, ili su neke stvari ipak i dalje iznad dosega naših ruku?

a da, i OT ovog ultra-OT: vidim, ima zanimljivih tema pa ću probati naći vremena da se uključim u pokoju temu, mada vjerojatno sa podosta skepse. čujemo se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 01, 2005 3:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 07, 2005 2:59 pm
Postovi: 5
Do podataka usera probaj doci preko
http://web.archive.org/web/*/http://www.evolucija.com

Naime, za one koji nisu upoznati www.archive.org daje mogucnost pregleda site-ova koji nisu odavno u funkciji.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz