Sada je: sub apr 27, 2024 7:58 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Pantagruel je napisao/la:
Koja je razlika između megalita, monolita i obeliska? Imam neke slutnje, ali 'oću čut vas. :)

BTW lijep avatar.


Panto, eto, Jack ti je sve rek'o. Thanks for the avatar!

/Jest da mi je već na nos izašao kolko muke i rasprave s njim i oko njega/

Pusa i tebi. :love4: :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
Dakle, jedno može uključivati i drugo, a na avataru je ipak obelisk, najpreciznije rečeno.


Da, ja sam htio odmah kvotati i reći "valjda si mislio obelisk", ali ti pojmovi uopće nisu odvojeni zapravo... Htio sam da malo sami mućnemo glavom. :mrgreen: Al' dobro, lijepo je da si stavio linkove sve na jedno mjesto. Pozdrav.

Obelisk je inače simbol falusa, a kupola (dome) vulve... Ovo za dome je zapravo više upitno, ali za obelisk je nekako prilično jasno i self-explanatory.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ma fućkaš to preko interneta. Ja volim "the real thing" ;).
Inače, vidim, sve dame nešto navalile na nove avatare, svaka ima svoj topic. Šta je ovo, modni trend ili kolektivno nesvjesno (iako jedno opet ne isključuje drugo)? :mrgreen:

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Što reći, odem na 2 sata, vratim se, kad ono, prava ljuboforija. Not bed, nice, nice.

Pozdrav od Maminja http://img442.imageshack.us/img442/6708/1006060729nx5.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
smagda je napisao/la:
Što reći, odem na 2 sata, vratim se, kad ono, prava ljuboforija. Not bed, nice, nice.



Vidis? A ti vec pozurila da maknes "stari" avatar! :mrgreen:


Ali ko kasni - dve srece grabi.

:love1: :hug: :kiss: :love8: :love7: :kiss: :love9: :love7: :blob: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 7:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Andjela je napisao/la:
Fingolfine, još nešto: Silmarilion je odlična knjiga, i za nju je autor rekao da je ona u stvari početak, a da se Prstenovi nastavljaju na nju!


Imaš i "Hobita" između, u stvari radnja iz Prstenova se nastavlja na Hobita a Silmarilion opisuje mnogo ranije događaje. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 8:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Andjela je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
Onda mi se sviđa tvoj avatar. :D


Drago mi je da ti se sviđa, nego Fingi, ajd pusti kosu, majke ti! (Moš mislit koja ćeš frajerčina biti! Al, onda nemoj se čudi ako u Banja Luku nasrnu brojne članice ovog foruma, kako iz BiH, tako i iz Hrvatske, Srbije, itd...)

A, ti 2804, vidi se da si zaljubljen, ti bi odmah na piramidama ljubav širio, a znaš li šta piše na jednoj od drvenih tabli na vrhu Piramide Sunca?
"ZABRANJENO PRAVIT DJECU" pa ti sad razmisli!

A.


ma mislio sam na onaj trokut sto ga tvore piramida sunca, mjeseca i zmaja. ispricavam se ako je izgledalo kao poticanje na orgije. :lol: no onda opet...? :oops:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 8:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
svi se nesto raspojasali, no u svakom slucaju ne izgleda lose... sirimo ljubav, a ne jelovnik.... :rofl

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 9:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Aragorn je napisao/la:
smagda je napisao/la:
Što reći, odem na 2 sata, vratim se, kad ono, prava ljuboforija. Not bed, nice, nice.



Vidis? A ti vec pozurila da maknes "stari" avatar! :mrgreen:


Ali ko kasni - dve srece grabi.

:love1: :hug: :kiss: :love8: :love7: :kiss: :love9: :love7: :blob: :love3: :love3:

jesam ja to dobila pusu? :oops:
:love1:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 10:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Pantagruel je napisao/la:

Obelisk je inače simbol falusa, a kupola (dome) vulve... Ovo za dome je zapravo više upitno, ali za obelisk je nekako prilično jasno i self-explanatory.


Yesss, tako su to tumačili u arhitekturi i pov. umjetnosti. Mislim da to s kupolom nije baš najtočnije. Za razdoblje neolita, koje je bilo obilježeno matrijarhatom, karakterističan je taj "ženski princip" s kojim povezuju "naselja" kružnog oblika, pojavu zdjela i sl. Ovo s falusom je točno, a budući da je često, uz obeliske, nedostajao taj ženski princip, obelisci su me uvijek asocirali ne samo na falus, nego i na onu priču o masturbaciji kojom je bog stvarao žive dijelove sebe


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 10:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
hm, zanimljiv pogled na masturbaciju. da je tocno, ja bih sad vec bio hobotnica :oops:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 10:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Andjela je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
Onda mi se sviđa tvoj avatar. :D


Drago mi je da ti se sviđa, nego Fingi, ajd pusti kosu, majke ti! (Moš mislit koja ćeš frajerčina biti! Al, onda nemoj se čudi ako u Banja Luku nasrnu brojne članice ovog foruma, kako iz BiH, tako i iz Hrvatske, Srbije, itd...)

A.


Pa jel ti misliš da su frajerčine samo sa dugom kosom? :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 11:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
jesam ja to dobila pusu?


Da, da jesi!

Citat:
. sirimo ljubav, a ne jelovnik...


:rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 1:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Pa, da Jack, vidim ja da ti kasniš kad god treba da skratiš...jasno! Da ne bi onog lijepog plavog oka, ja bih se i sad širila po forumu ko Big Mama...



Ruku na srce, i ZEN 999 ga je takodje smanjio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 2:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
fingolfin je napisao/la:
Andjela je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
Onda mi se sviđa tvoj avatar. :D


Drago mi je da ti se sviđa, nego Fingi, ajd pusti kosu, majke ti! (Moš mislit koja ćeš frajerčina biti! Al, onda nemoj se čudi ako u Banja Luku nasrnu brojne članice ovog foruma, kako iz BiH, tako i iz Hrvatske, Srbije, itd...)

A.


Pa jel ti misliš da su frajerčine samo sa dugom kosom? :mrgreen:


Ma, neeeeeeeee, ali ipak, zamisli se malo sa ovako dugom kosom? :wink: baš bi ti lijepo stajala, zar ne? Inače, zadnji koji mi se svidio bio je sasvim ćelav, eto, jesam li se izvadila ? :oops: :roll: :lol:

A Hobita nisam čitala...valjda ću nekad...

Pusa.
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 2:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Citat:
Pa, da Jack, vidim ja da ti kasniš kad god treba da skratiš...jasno! Da ne bi onog lijepog plavog oka, ja bih se i sad širila po forumu ko Big Mama...



Ruku na srce, i ZEN 999 ga je takodje smanjio.


Što ti je veličina....kad je imaš, pravi probleme, kad je nemaš - opet problemi...

A. :wink: :roll: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 2:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
2804 je napisao/la:

ma mislio sam na onaj trokut sto ga tvore piramida sunca, mjeseca i zmaja. ispricavam se ako je izgledalo kao poticanje na orgije. :lol: no onda opet...? :oops:


Džaba ti se sad vadit na trokut piramida, naime, u međuvremenu, ovaj bosanski Sam otkrio još dvije - pa sad imaš peterokut...he,he,he...šta ćeš sad smisliti, ha?

Pusa.
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Smaaaaaaaaaagdaaaaa! Gdje ti je tvoj stari avatar, jes lijepo obećala da š ga vratit? Sad nema ništa, šmrc, šmrc, a evo si i poljubac dobila od Aragorna...sve mi je to već dobrano sumnjivo, što jest jest...Aragorne, ne znam šta da mislim - em je Arbitrium pitao Smagdu za broj cipela i telefona, itd..em joj ti dijeliš poljupce, da to ovdje možda ne nastaje neko bojno polje između A. i A.? Samo nemoj da bude kao ono na Kurukšetri - vamo Krišna i Arjuna - onamo milion rođaka njihovih na drugoj strani...pripaz' de se ti malo...ono plavo oko, bre, mnogo opasno!!!

Pusa svima.
A:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 2:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
2804 je napisao/la:
svi se nesto raspojasali, no u svakom slucaju ne izgleda lose... sirimo ljubav, a ne jelovnik.... :rofl


E, pa i ti si stvarno i definitivno "otišao u tačku"...dakle, ovdje javno izjavljujem da pristajem da ti budem vodič kad budeš dolazio u Visoko!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 2:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Pantagruel je napisao/la:
Ma fućkaš to preko interneta. Ja volim "the real thing" ;).
Inače, vidim, sve dame nešto navalile na nove avatare, svaka ima svoj topic. Šta je ovo, modni trend ili kolektivno nesvjesno (iako jedno opet ne isključuje drugo)? :mrgreen:


Ma,Panto moj, kreće Matrijarhat i to naveliko, dobro si primjetio! A što se tiče tog "the real thing", e, pa polaaaako, čovječe, polaaaaako, step by step, step by step...

:hug: :kiss: :love10: :love4:

Je l' da da je prijalo?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz