Sada je: sub apr 27, 2024 7:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Nisam se nadala to od Om-a.. #-o #-o .morace on malo potraziti po tom kontejneru gdje mu se suzdrzanost skrila, pa strpljenje da ceka na red a ne tako iznudjivati preko reda :D :D :D ...a meni na onoj tamo pametnoj temi samo "Sve najbolje" rece.....Andjela jedva cekam kad ce opet taj PMS , niko me zadnji 7 dana nije nasmijao.... :P :P
Pusa i tebi u obraz da ne bude zabune :love1:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
E ..ja tek vidjela o cemu je tema ,izvini arween, ja sam ti uvijek off topic svuda ...nikad mi nije interesantno o cemu se stvarno prica :D , dobar ti je avatar... :D
Andjela..jos trazim ono Om-ovo otopljavanje ....ili ti zavlacenje po nekim zabranjenim zonama u kontejneru ....nadam se da nece da se naljuti za ovo malo pozorista u pauzi cisscenja, mora se odahnuti malo...inace puce metla po svim savovima..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Draga Sophia! Nije red da Om-a tračamo ovako iza leđa (inače, sad ti se trač prevodi sa "interna povjerljiva razmjena informacija"), ali dodat ću ovo: OM ti je sigurno od mene tražio poljubac zato što je vidio da sam ja totalno:

1. skulirana
2. mnoooooogo pametna
3. avatar mi veeeeeeeeliki, pa tako i sve ostalo...pamet, mislim
4. ne pravim slovne greške
5. imam analitički um
6. totalno raspuknuto srce
7. smrtno sam ozbiljna,
8. razumijem teoriju vibracije i frekvencije u kosmosu,

itd, itd. itd...vidiš draga moja Sophie koliko se moraš truditi da ti jedan OM posveti makar i minutu svoje pažnje...pa ti ako si sve ovo popamtila od 1. do 8, fino kreni...polagano...tiho...i redaj osobine, poput mene, pa će i tebe da stigne jedna slovna pusa...a nemoj tamo da budeš aktivna na "Poetskom kutku", čuj poetika, pa još kutak...ko je vidio da se današnji tipovi bare poezijom, svašta!

Hvala na pusi (u isključivo) obraz, uzvraćam istu! :kiss: :blob: :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Koja je razlika između megalita, monolita i obeliska? Imam neke slutnje, ali 'oću čut vas. :)

BTW lijep avatar.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Kod:
a nemoj tamo da budeš aktivna na "Poetskom kutku", čuj poetika, pa još kutak...ko je vidio da se današnji tipovi bare poezijom, svašta!


e, slažem se..oš moj mač?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Andjela...nakon sto sam to sve razmotrila od 1 do 8, zakljucila sam da ce Om da me poljubi u 4d ...i odoh sad strpljivo ....cekati..... :-#


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Sophia, evo ti ga na: crno na bijelo:

Andjela, ako izostavim savremene naučne teorije o savijanju vremena, u potpunosti se moje mišljenje podudara sa tvojim komentarom. Moje iskustvo ima ,,osjećaj,, da je brzina proticanja vremena proporcionalna ,,gustoći,, svijesti. Sanjanje je po meni u nevjerovatno manjoj ,,gustoćii,, svijesti u odnosu na budnu svijest, i zbog toga je osjećaj proticanja vremena u sanjanju znatno duže u odnosu na budnu svijest. Što se ide sa svijesti bliže Apsolutu, to je osjećaj trajanja vremena sporiji, sve do ulaska u Apsolut gdje se osjećaj proticanja vremena zaustavlja. Takođe iz iskustva ,,osjećam,, da se osjećaj dužine trajanja vremena može kroz namjeru mjenjati, što opet povezujem sa stvaranjem veće ili manje ,,gustoće,, svijesti što je propraćeno emocijama koje su indikator tih promjena. Ono što bi moglo biti nesporazum je izostavljanje pokušaja shvatanja ogromne nesrazmjere između ,,gustoće,, svijesti sanjanja i budne svijesti, ili da budem još konkretniji, imeđu svijestu u 3D i svijesti unutar nematerijalne stvarnosti. Bilo bi logičnije tu ,,gustoću,, povezati s frekvencijom, ali bi to moglo izazvati nesporazume s onima koji nemaju takva iskustva.

Nisam znao da si selektivna u davanju pusa.

Pozdrav s pusom!!!


Eto, jes vidla? A ima još jedna pusa od Oma dole malo niže - pričali smo o vremenu Sophia, o vremenu.,..te danas će biti vedro sutra će kiša, itd..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
m asophia, ne brini..ja sam to sinoć malo imala ovdje performans..napravila sam avatar preko cijele stranice, trebala si to vidjeti, i nadala da će netko to smanjit za mene, jer iskreno, ne znam kako se to radi. eto, uspjelo je, samanjili su, jer nisu mogli do postova na cijelom forumu. Gdje god je bio moj nick protegnuo se vatar po cijeloj stranici..Et, riješeno je i to, bar smo se dobro nasmijali dok se to nije riješilo..

nego..ikad već shatamo, jel ima tko neku mantru za peglanje. ne da se lakše pegla, nego da se pegla bez mog prisustva?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
arwen dor je napisao/la:
Kod:
a nemoj tamo da budeš aktivna na "Poetskom kutku", čuj poetika, pa još kutak...ko je vidio da se današnji tipovi bare poezijom, svašta!


e, slažem se..oš moj mač?


E, ti si luđa od mene, majke mi! Pala sam pod sto od smijeha, Čarobnice!

A ti Sophia, de se uhvati malo proze, a ne poezije, i čuj šta ćeš sad tamo u tom 4d, tamo ti je sve "providna raja", tj. eterična, a može da nagaziš i na koji rep od ponekog reptilčića, pa neš valjda njemu da se udvaraš? Joj, Sophia, morat ćeš ti izgleda kod Arwen i mene na obuku, kratki tečaj iz...znaš već čega! Je l valja ova- Arwen?

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
http://en.wikipedia.org/wiki/Megalith

http://en.wikipedia.org/wiki/Monolith

http://en.wikipedia.org/wiki/Obelisk

Dakle, jedno može uključivati i drugo, a na avataru je ipak obelisk, najpreciznije rečeno.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
E arween ..za peglanje samo ona druga polovina moze posluziti ...sem te..ne znam ni jednu slicnu mantru.
Sem da ti ovog mog posudim za par kosulja ..ne znam kako cu ti drugacije pomoci :D :D ..e jedino ne znam oces mi ga poslije vratiti...pa tko ce meni onda poslije peglati :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
A ti bi nekog Arwen za peglanje bez tvoje prisutnosti? E, to jaranice moja, moš samo ako dooobro doooooooobro istreniraš lekciju koja se zove "Manifestiranje u realnom životu" il da odeš malo kod Harryja Potter-a i zamoliš one vještice da te poduče onom podizanju pegle u zrak, same od sebe, pa njeno spuštanje samo od sebe na tvoj veš, pa onda samohod-lijevo-desno, itd...

Sophia, sestro, ako za Boga znaš, ne posuđuj joj ga nipošto - ja provirila kroz njen prozor i vidla brrrrrdo veša, a još tri hrpe čekaju u dnevnom boravku, zato, pazi, neće ti se dragi vratit ni za pet -šest godina, a još koliko je znam - opasna je s ovim mačem a i s koječim drugim...(ne smijem dalje, Sophia, opaučit će me onim mačem i presjeć također svojim ubojitim pogledom, pa ništa od mene, osta dijete - siroče iza mene, šmrc, šmrc...)

Ajd, sad lijeeeeeeeeepo na spavanje, je l' vi radite sutra? Ja JOK, na godišnjem,na godišnjem....la, la, la...a jest mi dobar avatar, la, la, la.../to ja da se vratim na kraju na temu da me admin ne izbriše/

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
zamoliš one vještice da te poduče onom podizanju pegle u zrak, same od sebe, pa njeno spuštanje samo od sebe na tvoj veš, pa onda samohod-lijevo-desno, itd...


Ne treba. Samo naučiš telekinezu.

:mrgreen:

Peeeglaaaaaaj! Duo Pegla... :-({|= :occasion5: :occasion5: :blob: :toothy2: :love8: :love7: :love2: :love12: :love5:

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Andjela je napisao/la:
...la, la, la...a jest mi dobar avatar, la, la, la...



Jeste, nema sta!

Vrlo inspirativan. \:D/

:love1:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
E, pa Aragorne, znači, čuo si me- taman ja maločas htjela da ti pošaljem pusu, ali ajde rekoh neću, pošto nisi na ovom topicu, kad ti se pojavi ovdje...što me puca ova intuicija dok je pun mjesec...he,he,he...

A, je l da jest dobar?,he,he,he, hi,hi,hi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jack987 je napisao/la:
Citat:
zamoliš one vještice da te poduče onom podizanju pegle u zrak, same od sebe, pa njeno spuštanje samo od sebe na tvoj veš, pa onda samohod-lijevo-desno, itd...


Ne treba. Samo naučiš telekinezu.

:mrgreen:

Peeeglaaaaaaj! Duo Pegla... :-({|= :occasion5: :occasion5: :blob: :toothy2: :love8: :love7: :love2: :love12: :love5:

:mrgreen: :wink:


Jack, ti stvarno najbolje ovdje održavaš tradiciju - kad ljubiš, brate, beli, ljubiš...

Osjećamo se svi tako izljuuuuuubljeeeeeeno!
=D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
fingolfin je napisao/la:
Onda mi se sviđa tvoj avatar. :D


Drago mi je da ti se sviđa, nego Fingi, ajd pusti kosu, majke ti! (Moš mislit koja ćeš frajerčina biti! Al, onda nemoj se čudi ako u Banja Luku nasrnu brojne članice ovog foruma, kako iz BiH, tako i iz Hrvatske, Srbije, itd...)

A, ti 2804, vidi se da si zaljubljen, ti bi odmah na piramidama ljubav širio, a znaš li šta piše na jednoj od drvenih tabli na vrhu Piramide Sunca?
"ZABRANJENO PRAVIT DJECU" pa ti sad razmisli!

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Andjela je napisao/la:
a znaš li šta piše na jednoj od drvenih tabli na vrhu Piramide Sunca?
"ZABRANJENO PRAVIT DJECU" pa ti sad razmisli!



To je zato da se posle ne bi radjala hiper-energicna deca! :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jack987 je napisao/la:
Eh, došao sam i vidio da je Arbitrium Liberum pomogao umjesto mene... thanx stari.

Andjela, tvoj avatar s 4 megalita predstavlja energetski primopredajnik... nedostaje još par piramida da stvar profunkcionira kako treba...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:love1: :love2: :love4: :love8: :love9: :love11: :love12:

Jupiiii!

:mrgreen: :wink:


Pa, da Jack, vidim ja da ti kasniš kad god treba da skratiš...jasno! Da ne bi onog lijepog plavog oka, ja bih se i sad širila po forumu ko Big Mama...

A, sad ozbiljno - tačno je da bi ovo mogao biti simbol energetskog primopredajnika, u kojem kada se aktivira sa Zemlje kompletan sklop, počinju da se emituju signali, a onda "odozgo" stiže odgovor na te signale, koji se onda interferiraju s ovima sa Zemlje i nastaje spoj - kada se signali spoje, iz zemlje će izbiti zraka/talas kako god je nazvali, a koja je pravi aktivator - čega? To još nisam prokljuvila.
A 2804 je dobro naslutio - potrebni smo MI, duhovno osviješteni ljudi , koji će biti ljudski aktivatori ove drevne mašine.Ona bi trebala da se aktivira isključivo jednim instrumentom a to je SVIJEST , tj, tačno određeni stupanj dosegnute svijesti. No, da ne trubim dalje, pošto ovo nije tema ovog topica, o tom ćemo negdje drugdje...

Hvala svima na pomoći.

:notworthy: :occasion5: :-({|= :hello2: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Fingolfine, još nešto: Silmarilion je odlična knjiga, i za nju je autor rekao da je ona u stvari početak, a da se Prstenovi nastavljaju na nju!

Aragorne, naravno, moramo preventivno djelovati da nam se ne bi izlegla umjesto dosadašnje Indigo i Kristalne djece, sad i nova - Piramidalna djeca!

A, vaša dva imena su mi uvijek zvučala dobro - zajedno, kao da su dvije polovice jedne cjeline...ne znam zašto!

Pusa obojici.
A.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 76 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz