Sada je: sub apr 27, 2024 4:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet dec 04, 2008 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 27, 2008 10:14 pm
Postovi: 63
Ako boli,neka bude dobrovoljna patnja i eto prilike za rad na sebi! :lol: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 27, 2008 5:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
primecujem...
da se nakupilo postova
koje dugujem
tu i tamo
pokusacu ...
:love9:
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 17, 2009 3:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 10:46 am
Postovi: 51
en1di0n je napisao/la:
Primecujem da... dio ljudi mijenja svoj osnovni program (budi se)
Primjecijem da.., drugi dio postaje još gluplji i ograniceniji nego što je ikad prije bio.

...razlike se povecavaju :)

I feel love :-)

P.L.U.R. peace love unity respect


:rofl: , e ovo si lepo rekao, svaka ti čast :notworthy:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 19, 2009 3:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
primjecujem da ljudi oko mene sve vise i vise pricaju o Nlo fenomenu,manipulaciji i slicno...i to toliko da iritiraju =D>

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 19, 2009 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
primjećujem da sam dugo spavao, još spavam, ali sam toga svjestan
i svjetlo mi polako rastvara kapke :) :love3:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 19, 2009 6:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Primetio sam da su mi snovi postaju druga realnost. Nastavljaju se jedni na druge. Tako da sad živim skoro 2 živoa međusobno isprepletena. Samo se pitam kad ce doci dan kad više necu znati razliku između sna i jave, kad će to postati isto. Weird totaly!.. .

A što se tiće ljudi u okolini... neki su postali jako otvoreni prema ovome o cemu mi trkeljamo na forumu godinama.

A neki su postali totalno tupi... onako... tupi. Ne znam.

Ali sve su to ekstermi ...

Vrijeme ce pokazati.

PLUR!

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 19, 2009 8:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Primecujem povecanu nervozu, ljubomoru, zavist i svasta nesto lose kod ljudi iz moje okoline, kao da se sve raspada.... Velika negativna energija....tu i tamo po neke koji se bude, ali vise ovih koji pucaju po svim savovima....

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 19, 2009 9:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
Primecujem povecanu nervozu, ljubomoru, zavist i svasta nesto lose kod ljudi iz moje okoline, kao da se sve raspada.... Velika negativna energija....tu i tamo po neke koji se bude, ali vise ovih koji pucaju po svim savovima....

Znači da sve ide po planu :wink: :mrgreen:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 20, 2009 11:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Primjećujem ljude koji lutaju vamo tamo,idu na kave,van s društvom,cugaju,rade iz dana u dan i tako se sve vrti u krug bez da se zapitaju,ako netko želi tako umrijeti onda ok,ali zar nije bolje umrijeti tragajući za znanjem makar i u nezamislivoj patnji prije nego ovako,živjeti uzalud bez shvaćanja sebe nije život,već robija,zar je život postao samo "zabava",kako izaći iz vječnoga kruga je pravo pitanje koji bi si trebao postaviti svaki čovjek,ali to većinu ne zanima i misle da su to sprdačine,zašto to primjećujem,zašto skoro svatko živi život uzalud i uzalud i umire,a najbolje od svega je to što to nitko i ne primjećuje.
Počinjem primjećivati mehaničnost kod sebe i kod ljudi koje viđam iz dana u dan,kod prijatelja,rodbine,kod ljudi koje znam,ali nikome nepričam o tome pošto bi me smatrali da sam čudak,uklopim se u njihovu spiku i sve izgleda kao da je "normalno"ali to je ponašanje samo izvana,jednom rječju kao da ne pripadam takvom razmišljanju.
Jel imao tko ikad ovakav "osjećaj" inače nebi to nazvao osjećajem već bespomoćnosti da nekome kažeš šta misliš.



http://www.youtube.com/watch?v=ABKLirW24LE
jedan dobar video o slobodi

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 20, 2009 11:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Kada smo kod primećivanja već, u poslednje vreme primećujem baš hladan vetar, na levoj šaci kada je desna okrenuta ka podu :shock: Znam za auru, da se tako oseća, ali nikada nije bil ovako... Šta vi mislite?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 20, 2009 4:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
daco je napisao/la:
Primjećujem ljude koji lutaju vamo tamo,idu na kave,van s društvom,cugaju,rade iz dana u dan i tako se sve vrti u krug bez da se zapitaju,ako netko želi tako umrijeti onda ok,ali zar nije bolje umrijeti tragajući za znanjem makar i u nezamislivoj patnji prije nego ovako,živjeti uzalud bez shvaćanja sebe nije život,već robija,zar je život postao samo "zabava",kako izaći iz vječnoga kruga je pravo pitanje koji bi si trebao postaviti svaki čovjek,ali to većinu ne zanima i misle da su to sprdačine,zašto to primjećujem,zašto skoro svatko živi život uzalud i uzalud i umire,a najbolje od svega je to što to nitko i ne primjećuje.
Počinjem primjećivati mehaničnost kod sebe i kod ljudi koje viđam iz dana u dan,kod prijatelja,rodbine,kod ljudi koje znam,ali nikome nepričam o tome pošto bi me smatrali da sam čudak,uklopim se u njihovu spiku i sve izgleda kao da je "normalno"ali to je ponašanje samo izvana,jednom rječju kao da ne pripadam takvom razmišljanju.
Jel imao tko ikad ovakav "osjećaj" inače nebi to nazvao osjećajem već bespomoćnosti da nekome kažeš šta misliš.



Nije vazno da li ces reci, vazno je sto ti sam to shvatas. I da nekome kazes pitanje je dal bi te shvatio, a tu je i to da ne smes da se mesas u njegove lekcije i izbore-slobodna volja. Jeste to malo tesko tako cutati, ali navikne se covek, a i da ne cutis i da kazes nekome nesto od toga, pa ko da nisi ni rekao u najvecem broju slucajeva. Jednostavno samo gubis vreme i energiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 20, 2009 4:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Fairy je napisao/la:
Primecujem povecanu nervozu, ljubomoru, zavist i svasta nesto lose kod ljudi iz moje okoline, kao da se sve raspada.... Velika negativna energija....tu i tamo po neke koji se bude, ali vise ovih koji pucaju po svim savovima....


Mozda ti ljudi ne rade te stvari nista vise nego sto su to radili do sad (bili ljubomorni, zavisni, pucali po savovima) mozda ti samo to sada lakse i cesce primecujes. Mozda je stvar u tebi ne u njima :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 20, 2009 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
a tu je i to da ne smes da se mesas u njegove lekcije i izbore-slobodna volja.


Po meni onda ovaj univerzum ima interesantan smisao za humor,ali šta ćemo kada smo sami to izabrali da živimo kao ljudi na ovoj 3D planeti sve dok ne naučimo,ljudi moraju uvijek komplicirati stvari,pa su tako i uzeli teži način za shvaćanje lekcija.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 21, 2009 7:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Citat:
Mozda ti ljudi ne rade te stvari nista vise nego sto su to radili do sad (bili ljubomorni, zavisni, pucali po savovima) mozda ti samo to sada lakse i cesce primecujes. Mozda je stvar u tebi ne u njima


Vrlo moguce, osecam kako mi jako smeta negativnost, cak i od nepoznatih ljudi u tolikoj meri da me zaboli stomak i to odmah ispod grudi, mislim da se to mesto zove solarni pleksus, valjda. A sto je najgore od toga covek nemoze da pobegne :-k

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 21, 2009 1:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 26, 2008 7:51 pm
Postovi: 49
Fairy je napisao/la:
Citat:
Mozda ti ljudi ne rade te stvari nista vise nego sto su to radili do sad (bili ljubomorni, zavisni, pucali po savovima) mozda ti samo to sada lakse i cesce primecujes. Mozda je stvar u tebi ne u njima


Vrlo moguce, osecam kako mi jako smeta negativnost, cak i od nepoznatih ljudi u tolikoj meri da me zaboli stomak i to odmah ispod grudi, mislim da se to mesto zove solarni pleksus, valjda. A sto je najgore od toga covek nemoze da pobegne :-k





Fairy, mislim da sada kada si se riješila bar fizičke prisutnosti osoba koje su te duboko povrijedile, ne znači da su i sve spone nestale, nakon toliko vremena i izloženosti svim tim pritiscima najvjerojatnije se osjećaš kao netko tko je na recimo tkz. odvikavanju, i trenutan je osjećaj dobar, olakšanje, donijela si odluku i to je odlično ali još uvijek postoji potreba za dozom koju upijaš iz okoline tj. primjećuješ je - tražiš i nađeš.
Nemoguće je izbjeći negativnosti iz okoline a put iscjeljenja je dug i mukotrpan no ono što se može je naoružati se pozitivnim mislima :wink: i ne dozvoliti onim lošim da prevladaju, slično se privlači sličnim a
čovjek u skladu sa svojim razmišljanjima, osjećajima i djelovanjem stvara vlastitu stvarnost :love3: .

_________________
Gdje god sam našao ono što živi, našao sam i volju za moći; i još u volji sluge našao sam volju da gospodar bude.

F.N.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 21, 2009 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Citat:
Fairy, mislim da sada kada si se riješila bar fizičke prisutnosti osoba koje su te duboko povrijedile, ne znači da su i sve spone nestale, nakon toliko vremena i izloženosti svim tim pritiscima najvjerojatnije se osjećaš kao netko tko je na recimo tkz. odvikavanju, i trenutan je osjećaj dobar, olakšanje, donijela si odluku i to je odlično ali još uvijek postoji potreba za dozom koju upijaš iz okoline tj. primjećuješ je - tražiš i nađeš.
Nemoguće je izbjeći negativnosti iz okoline a put iscjeljenja je dug i mukotrpan no ono što se može je naoružati se pozitivnim mislima i ne dozvoliti onim lošim da prevladaju, slično se privlači sličnim a
čovjek u skladu sa svojim razmišljanjima, osjećajima i djelovanjem stvara vlastitu stvarnost .


Potpuna istina !! :P :love3:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 22, 2009 12:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ja bi samo primijetila kako vas je sve lijepo čitati, pozitivni, iskreni, mudri i svi stremite kako da budete bolji a da se pritom ne napuhavate svojom duhovnošću i tim glupostima. I super mi je što vas je odasvuda - i Bg i Zg i šta ti ja znam otkuda. Svaka čast. Još nam koji Slovenac fali.
Vjerujem da je dosta onih koji čitaju a da se ne registriraju tako da je dobro da nastavite s tim "radom" jer će vjerojatno još mnoge privući da se malo razbude. uglavnom bravo =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 22, 2009 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Imamo i slovenca i makedonca.........australca,amerikanca,...,hrvata,srba,rusa,...

samo nikako da dođe neko normalan!!!!
:mrgreen: =D>

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 22, 2009 1:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
a ima znači. super onda, baš mi drago. od svakog se ponešto može naučiti i saznati - i najmlađih i najstarijih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 23, 2009 2:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Artemida je napisao/la:
Ja bi samo primijetila kako vas je sve lijepo čitati, pozitivni, iskreni, mudri i svi stremite kako da budete bolji a da se pritom ne napuhavate svojom duhovnošću i tim glupostima. I super mi je što vas je odasvuda - i Bg i Zg i šta ti ja znam otkuda. Svaka čast. Još nam koji Slovenac fali.
Vjerujem da je dosta onih koji čitaju a da se ne registriraju tako da je dobro da nastavite s tim "radom" jer će vjerojatno još mnoge privući da se malo razbude. uglavnom bravo =D>

kolos je napisao/la:
Imamo i slovenca i makedonca.........australca,amerikanca,...,hrvata,srba,rusa,...

samo nikako da dođe neko normalan!!!!
:mrgreen: =D>

:D
unapred se izvinjavam ako budem pogreshno shvacen,ne bih da kvarim ove izblike bratstva i jedinstva :D
samo da podsetim da ovde na forumu Imamo i onih za koje je program "osecaja pripadnosti" bilo kojoj grupi,okupljenoj na verskoj,nacionalnoj,navijachkoj ili bilo kojoj drugoj osnovi koja podrazumeva preuzimanje odredjenog "grupnog identiteta" - oblachenje dresova daleka proshlost
pa su takvi i ovde na forumu,bez dresa,goli 8)
ponekad zalutaju poneki "biseri" koji ,navikli da sve pred sobom kalupe i etiketiraju i usput izazivaju svadje izmedju razlichitih grupnih programa,pokushaju da lokalizuju ovaj forum lepeci mu etiketu da je bosansko-hrvatski,ili srpsko-bosanski,ili samo hrvatski i slichne kombinacije srodnih kontejnera,ali takvi dodju i prodju...
ja i dalje,budala kakva jesam,ovaj forum vidim samo kao Ljudski
ne-bitno ko je odakle i chiju je sisu sisao :wink: 8) :mrgreen:

kolos je napisao/la:
Citat:
Primecujem povecanu nervozu, ljubomoru, zavist i svasta nesto lose kod ljudi iz moje okoline, kao da se sve raspada.... Velika negativna energija....tu i tamo po neke koji se bude, ali vise ovih koji pucaju po svim savovima....

Znači da sve ide po planu :wink: :mrgreen:

da :mrgreen:
prichali smo o tome,na vreme 8)
ovo je takav period,treba biti jak i izdrzati i bash me juche jedna dobra dusha podseti na ovo jednom rechenicom,da se ne zaboravi:
"abe povrzani sme site nekako samo treba da si ja najdeme linijata"
" svi smo nekako povezani samo treba da pronadjemo liniju/vezu"

:love3: :love5: :love3: :love5: :love3: :love5: :love3: .............

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 86 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz