Sada je: ned apr 28, 2024 12:50 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon aug 31, 2009 8:20 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Ma ja primecujem svasta nesto . . . al' necu da pricam . . . . takav sam ja covek . . . . :mrgreen:



EEE TO sam i ja primje(n)tio...

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sri okt 07, 2009 11:07 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Danas primećujem povišenje vibratornog energetskog otiska foruma...ili mi se samo priviđa...sve je moguće... :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sri okt 07, 2009 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
primjećujem da nema jacka na forumu ,da ga nisu ćopili? :-k

---II---------- ima više gostiju nego registriranih

----II--------da su mi se sise malo objesile s godinama :glasses7:

----II-------da se već neko vrijeme ne dešava (ko fol)ništa,možda se nešto kuva?! :-#

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sri okt 07, 2009 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
mao je napisao/la:
primjećujem da nema jacka na forumu ,da ga nisu ćopili? :-k

---II---------- ima više gostiju nego registriranih

----II--------da su mi se sise malo objesile s godinama :glasses7:

----II-------da se već neko vrijeme ne dešava (ko fol)ništa,možda se nešto kuva?! :-#

zatisje pred buru. jedino neznam kako ce ta bura utjecati na sise objesene, ali kad widis (osjetis)- jawi!
:love12:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sri okt 07, 2009 11:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Ma ja primecujem svasta nesto . . . al' necu da pricam . . . . takav sam ja covek . . . . :mrgreen:


ŠUTNJA NIJE ZLATO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sri okt 07, 2009 11:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
Da ,šutnja nije zlato,samo treba reć stvari u pravo vrijeme i na pravom mjestu,e onda je to to,dakle rekla bi DOBRA TAKTIKA JE ZLATO i svi ostali blagodatni metali i minerali :love3:

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sri okt 07, 2009 11:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
bad.ass je napisao/la:
mao je napisao/la:
primjećujem da nema jacka na forumu ,da ga nisu ćopili? :-k

---II---------- ima više gostiju nego registriranih

----II--------da su mi se sise malo objesile s godinama :glasses7:

----II-------da se već neko vrijeme ne dešava (ko fol)ništa,možda se nešto kuva?! :-#

zatisje pred buru. jedino neznam kako ce ta bura utjecati na sise objesene, ali kad widis (osjetis)- jawi!
:love12:



naravno ,bady,možda i ti osjetiš bez da ti javljm,ha haaaaaaaaaaaaaaaaa :love3:

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub nov 28, 2009 6:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Primecujem da se cudno nesto dogadja.

Poblesavili ljudi... vise nego inace.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: uto dec 22, 2009 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
primjecujem puno smajlića


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub jan 16, 2010 1:11 am 
Ja sam poceo osjecat nekakvu gadnu promjenu. Nekakvo gasenje. Nekakvu cudnu stvar. Iskreno ni sam ne znam sta osjecam ali znam jednu stvar. Osjecam je sve jace i jace i stvara neki cudan feeling u meni. Ne mogu ga klasificirat kao lose niti dobro. Stovise, osjecam da se isto desava sa ovim svijetom. Svijetom kojeg ja percipiram.

Doduse, mozda si to i zamisljam jer cinjenica stoji da se momentalno golim okom vrsi manipulacija, da pcele nestaju, desavaju se zesci potresi (bili isti umjetno ili prirodno stvoreni). Sve vise i vise je lazi otkriveno, neke drzave priznaju postojanje vanzemaljaca itd... itd... Mozda citava ta slika stvara u meni tu nekakvu silu zbog koje se nadam promjeni a mozda i ne. Ne mogu je jos svrstat u neku kategoriju kako spada. Ono sto znam je da se drasticno ja barem mjenjam.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned jan 17, 2010 6:17 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
noxten je napisao/la:
Ja sam poceo osjecat nekakvu gadnu promjenu. Nekakvo gasenje. Nekakvu cudnu stvar. Iskreno ni sam ne znam sta osjecam ali znam jednu stvar. Osjecam je sve jace i jace i stvara neki cudan feeling u meni. Ne mogu ga klasificirat kao lose niti dobro. Stovise, osjecam da se isto desava sa ovim svijetom. Svijetom kojeg ja percipiram.

Doduse, mozda si to i zamisljam jer cinjenica stoji da se momentalno golim okom vrsi manipulacija, da pcele nestaju, desavaju se zesci potresi (bili isti umjetno ili prirodno stvoreni). Sve vise i vise je lazi otkriveno, neke drzave priznaju postojanje vanzemaljaca itd... itd... Mozda citava ta slika stvara u meni tu nekakvu silu zbog koje se nadam promjeni a mozda i ne. Ne mogu je jos svrstat u neku kategoriju kako spada. Ono sto znam je da se drasticno ja barem mjenjam.


noxten je napisao/la:

Veki moj dragi da ti kazem par stvari oko ovog dijela u boladnom smislu te ovaj koji je boldan i podcrtan

Jako bitna stavka je ta da ljubav ne mozes dijelit drugima. Ljubav je nesto sto mozes samo sebi i iskljucivo sebi dat.


Zbog nepravde, krize, s.gripe, g zatopljenja.... NE zbog PRIRODE! Ja sam jedna od osoba koja je po vama 'upala u klopku iluminata' sa ciljem da napravim malo zla kako bi kasnije mogao radit dobro.

Dobro bez loseg neide a zivjet u fantazijama kako ce ljubav ti pomoc... Nema smisla zasto jer te ista nece odrzat na zivotu nit ce ti ista stvorit osim lijepog osjecaja dok se sve oko tebe raspada. Da bis mogao stvorit svoju metafiziku, svoj mali kutak ljudi koje volis i sebe na jednom okupu unutar metafizickog okruzja u RH moras ili krast ili ubijat ili dilat ili prodavat informacije. Ja sam se odlucio za podzemni svijet i od kad sam u njemu puno mi je bolje i doduse cak mogu i pomoc ljudima. Nabijem ti ovu drzavu i postenje i civiliziranost i humanost i sve to skupa kad te isto nece dovest NIGDJE osim u jos vece sranje. Been there done that. Nisam kratko u metafizici tako da itekako znam o cemu pricam.

Sorrite, to je vas izbor ali vecina metafizicara ili ti ga takozvanih metafizicara zivi u apstrakciji. U mjestu di je sve super. NE NIJE SVE SUPER! Pogledajte oko sebe. Dolje na dno na zemlju pa pogledajte sta se desava oko vas. Ja cu radje biti jedan od svoje klase, jedan od klasificiranih 'ljudi' sa svim tim znanjem jer mi isto daje na znanje kako mogu pomoc nekome u koliko neki problem rijesim da sam to sposoban.

A i uostalom zabavnije je. Bolnije je da. Puno bolnije. Okrutne cinjenice nisu lagane za probavit ali bolje je. Barem se trudis nesto promijenit ili doprinjest necemu.

Mene jedino u ovom svijetu sto zanima jest sama priroda. Ni posao, ni auto ni ista drugo. A di? U ovim rusevinama? I tako sam ja sa jos nekolicinom ljudi odlucio i rekao e sad ce netko da gadno plati pa makar se ja jos 222 puta rodio na ovoj zemlji. Al netko ce ispastat i to gadno.

I da. Kako vi svi mozete rec da je taj put iluminata toliko los kad ga vecina vas nikad nije ni pokusala prokuzit kako spada? Praksa je jedini nacin kako nesto mozes ZNAT ili dobit znanje.


galaksija je napisao/la:
***

Naravno, imajući ovo na umu, trebamo se zapitati i to da li je moguće da postoji i tzv. "truthseeker program" (tragaoc za istinom)?! Ukratko rečeno, tu se čovjekova ličnost poistovjećuje s tim programom i "traži istinu" koja naravno treba da bude u skladu s njenim ubjeđenjima o tome kako istina treba izgledati. To mu nekako dođe kao ono laganje samog sebe ali na jedan krajnje podmukao način.

A sloboda je - sloboda od poistovjećivanja. Dakle, na kraju ostaje pitanje - ko se to poistovjećuje i sa čim; i - ima li još nekoga kod kuće?!


Pozdrav


:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned jan 17, 2010 6:19 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
ups
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned jan 17, 2010 7:20 pm 
hehehe eee da. No nema tu da kako istina treba izgledat. To je nesto sto ja smatram da je tako. Mozda i lazem sebe. Naravno nikad necu uzet u obzir da ne lazem ali iskreno. Jebe se meni vise za ovaj svijet lol. Ili cu zivjet kako JA zelim ili necu vise zivjet uopce. Jednostavno. Vise ne dozvoljavam vladama i policiji kao i bilo cemu drugome da meni diktira kako cu ja zivjet. Moj zivot je moj zivot. Njihov, njihov pa trazim nacine a jedini nacin da zivim kako ja zelim je da se malo i podzemljem bavim. Na zalost inace, puno teze i iskreno, ne da mi se toliko cekat i trulit. Truim tako svo ovo (24 god) vrijeme i jednostavno, nije to za mene. Volim se previse da bi takve stvari dozvolio il ti ga ego mi prejak. Ako se to moze svrstat u ego. U kojem god slucaju, vise me nista ne fascinira. Jedino sto zelim jest zaradit neke parice, uzet si prostor u sumi, nabit solarnu energiju, dovuc s internet, imat kesovine sa strane i jednostavno zivjet. Ako imam i vise onda napravit besplatne standove nasred rijeke i djelit lovu u smislu namirnica za zivot ili obuce/odjece.

No ja odlazim iz ovog svijeta u 85% slucajeva. Ako zbog toga lazem sebe gud... Dobro laganje. Pase mi.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon jan 18, 2010 9:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 18, 2008 1:42 pm
Postovi: 79
Lokacija: Osijek
noxten je napisao/la:
hehehe eee da. No nema tu da kako istina treba izgledat. To je nesto sto ja smatram da je tako. Mozda i lazem sebe. Naravno nikad necu uzet u obzir da ne lazem ali iskreno. Jebe se meni vise za ovaj svijet lol. Ili cu zivjet kako JA zelim ili necu vise zivjet uopce. Jednostavno. Vise ne dozvoljavam vladama i policiji kao i bilo cemu drugome da meni diktira kako cu ja zivjet. Moj zivot je moj zivot. Njihov, njihov pa trazim nacine a jedini nacin da zivim kako ja zelim je da se malo i podzemljem bavim. Na zalost inace, puno teze i iskreno, ne da mi se toliko cekat i trulit. Truim tako svo ovo (24 god) vrijeme i jednostavno, nije to za mene. Volim se previse da bi takve stvari dozvolio il ti ga ego mi prejak. Ako se to moze svrstat u ego. U kojem god slucaju, vise me nista ne fascinira. Jedino sto zelim jest zaradit neke parice, uzet si prostor u sumi, nabit solarnu energiju, dovuc s internet, imat kesovine sa strane i jednostavno zivjet. Ako imam i vise onda napravit besplatne standove nasred rijeke i djelit lovu u smislu namirnica za zivot ili obuce/odjece.

No ja odlazim iz ovog svijeta u 85% slucajeva. Ako zbog toga lazem sebe gud... Dobro laganje. Pase mi.



hehe javi nam kako ti je u sumarku pa da nabacimo neki rostilj :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon jan 18, 2010 11:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Hrvoj je napisao/la:
noxten je napisao/la:
hehehe eee da. No nema tu da kako istina treba izgledat. To je nesto sto ja smatram da je tako. Mozda i lazem sebe. Naravno nikad necu uzet u obzir da ne lazem ali iskreno. Jebe se meni vise za ovaj svijet lol. Ili cu zivjet kako JA zelim ili necu vise zivjet uopce. Jednostavno. Vise ne dozvoljavam vladama i policiji kao i bilo cemu drugome da meni diktira kako cu ja zivjet. Moj zivot je moj zivot. Njihov, njihov pa trazim nacine a jedini nacin da zivim kako ja zelim je da se malo i podzemljem bavim. Na zalost inace, puno teze i iskreno, ne da mi se toliko cekat i trulit. Truim tako svo ovo (24 god) vrijeme i jednostavno, nije to za mene. Volim se previse da bi takve stvari dozvolio il ti ga ego mi prejak. Ako se to moze svrstat u ego. U kojem god slucaju, vise me nista ne fascinira. Jedino sto zelim jest zaradit neke parice, uzet si prostor u sumi, nabit solarnu energiju, dovuc s internet, imat kesovine sa strane i jednostavno zivjet. Ako imam i vise onda napravit besplatne standove nasred rijeke i djelit lovu u smislu namirnica za zivot ili obuce/odjece.

No ja odlazim iz ovog svijeta u 85% slucajeva. Ako zbog toga lazem sebe gud... Dobro laganje. Pase mi.



hehe javi nam kako ti je u sumarku pa da nabacimo neki rostilj :occasion5:



a i bolje roštilj u šumi,
nego podzemni bunker! :D

:occasion5:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned mar 07, 2010 5:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
...da je vrlo neobicna ova simulacija magnetosfere:

http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSyst ... ygnetId=40

I kako sad covek da razmislja out of the box?????
:-k

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:36 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Primjećujem, proš'o zimski san...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Primjecujem, juzni krst postao je moderator. Kako, gdje, zasto, neki info starijih moderatora o tome?

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:42 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Primjećujem da ti malo-malo, pa neradi w na tipkovnici...sada će kolos da organizuje da tražimo adekvatnu tipkovnicu, ehehehe, :mrgreen:

:angel4: :love5: :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned mar 21, 2010 7:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Java je napisao/la:
Primjećujem da ti malo-malo, pa neradi w na tipkovnici...sada će kolos da organizuje da tražimo adekvatnu tipkovnicu, ehehehe, :mrgreen:

:angel4: :love5: :angel4:

Rastem. Malo gori, pa malo doli, ali svejedno Rastem neprestano. Ovog puta je "w" odustao da sudjeluje sa mnom u potrazi za cudesnim. Zbog teskog trenutka, pozeljeli smo srecu jedno drugome te nastavili svatko svojom neistrazenom cestom snova, a mozda i jave. Tko zna!
:love3:

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 71 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz