Sada je: sub apr 27, 2024 4:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet nov 09, 2012 6:41 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Da to se dešava ali te vijesti nisu jedine vijesti. Ima onih koje se prenose od uha do uha, u komunikaciji sa ljudima svakodnevno ili preko fejsbuka na primjer ili preko foruma. Generalno - ljudi koje srećem su nevini, zavedeni. Tako ih vidim. Vidim dijete u njima. Niti su svi zombiji, ima ih ali nisu svi. Mnogo više srećem one koji sebe izražavaju na fantastične načine. Barem ih ja srećem ili vidim.

Nešto se mijenja, osjećam to u zraku, da se tako izrazim.

Jednostavno situacija je takva kakva jeste - šarolika. Oko sebe primjećujem dosta ljudi koji teže da se kreću ka B uticajima. Od čistačica pa do doktora, ljudi svih profila i profesija i godina, od staraca do djece. Čak i neki ljudi u kladionicama imaju takve nagoveštaje kretanja ka B uticajima. Nešto se probija i kroz programe i implante, nešto mnogo jače od tehnologije i tehnike manipulacije i implantiranja. Ljudi postaju sve spontaniji. Neznanci se pozdravljaju na ulicama, spontano popričaju (ovo mi se dešava skoro pa svaki dan). Tako vidim sada situaciju na lokalnom terenu, tj. u gradu u kojem živim.

TV ne pratim uopšte, samo ponekad bacim pogled i eto vidim da smo utonuli u Otomasko carstvo putem serije Sulejman veličanstveni :mrgreen: .
Istorija se ponavlja ali drugačiji je film. Ponekad mi se čini da je sve isto kao i prije 2000 godina ili 500, kako kad primjetim arhetip ili simbolizam određene situacije koja se odigra predamnom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet nov 09, 2012 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Primecujem da svako primecuje ono sto ima treneutno u sebi. Ono, na kojoj frekvenciji se nalazi, trenutno.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet nov 09, 2012 8:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Hehe - Java ne bi vjerovao ali baš na takvim mjestima najčešće se i mogu sresti Ljudi - u kladionicama, casinima, svim tim "sumnjivim mjestima".... tu se nema što kriti, toliko budu goli i vrlo često vidiš u njima upravo to - dijete. Volim takva mjesta i poslom sam vezana za njih. Trenutno sam najčešće u svojoj kući i ulici i svuda oko mene su većinom zombiji - ljudi u kojima ja ne vidim dijete, ljudi koji su veliki katolici i još veći Hrvati.... koji djecu odgajaju s plastičnim puškama i pričama o ustašama - da! I s obzirom da me znaju, mene i moje stavove - trn sam im u oku. Al briga me.
Sportista - a šta ja znam.... ne bih baš rekla da je tako, nekad možda i je.

kako god - zaista se nešto događa i mijenja! I Java obradovalo me tvoje mišljenje da ima nešto jače od sve te njihove tehnologije i manipulacije. :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub nov 10, 2012 9:58 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Ima, ja to gledam ovako: čim se može micati implant kroz hipnoterapiju ili samostalno i tako omogućivati komponentama da se balansiraju i uravnoteže, to se onda prenosi na kolektivno nesvjesno kao neka vrsta znanja ili bolje rečeno mogućnosti.

Sa svakim otetim koji je skinut sa implanata povećava se sveukupna "ideja" u podsvjesnom o mogućnosti postojanja implanata i još više o mogućnosti neutralisanja istih, a još više o balansiranju i povezivanju komponeni. E, tu sad, u tom našem zajedničkom polju, radi ta "ideja". Ima tu neki mehanizam povezivanja i grananja koji sam radi, šta je to nemam pojma ali radi, kao kad se u nauci pojave slične ili iste ideje od različitih autora na različitim kontinentima u isto vrijeme. Tako se i "djeca" probijaju kroz programe i implate. Ideja radi u polju. I ne samo ta ideja kao SIMBAD, nego ko zna koliko se radilo u poslednjih stotinjak ili više godina da dođe do dovoljnog broja ideja koje otvaraju put da "djeca izađu i uče" eliminišući programe i implante samostalno kroz život, a koje danas rade u našem zajedničkom polju. Osjećam to. Možda smo došli i do brojke od 200 svjesnih iz gnostike ili je to taj talas, ko će ga znati. Najbitnije je da ta "djeca" odrastu. :love5:

Sportisto, primećujem da ima nešto što se zove stojeći talas frekvencije, a i to se uči. Hvala ti na primećivanju trenutnog, kao i ostalih primećivanja u našoj komunikaciji :love1:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub nov 10, 2012 10:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Citat:
Sportisto, primećujem da ima nešto što se zove stojeći talas frekvencije, a i to se uči. Hvala ti na primećivanju trenutnog, kao i ostalih primećivanja u našoj komunikaciji


Kako objasnjavas stojeci talas frekvencije?

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub nov 10, 2012 12:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Java je napisao/la:
Svaki klub ima svoj grb i himnu...


Sveto ime Dinamo indeed!
slika
-
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub nov 10, 2012 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Primećujem kako ljudi počinju da mere stvari,koliko ja tebi toliko ti meni.
Kako mnogi koriste sve ono fino da se zamaskiraju da bi dobili ono što žele da više ne znaš ko je ko.
Sve je postalo trgovina,ljubav,prijateljstvo -usluga za uslugu ide. Previše ljubomore kako neko ima nešto što ja nemam sistem.Hoće istinu kad im kažeš naljute se i napadaju.
Ima izuzetaka naravno ali dolaziš u tu stuaciju da kada si normalan svi će te pročitati kao nekoga ko se pravi, krije svoje neke prave interese,jer se danas u to sve pretvorilo.


Čudno neko vreme i previše oscilacije u ljudima gore-dole u zavisnosti od situacija.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned nov 11, 2012 8:08 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
sportista je napisao/la:
Citat:
Sportisto, primećujem da ima nešto što se zove stojeći talas frekvencije, a i to se uči. Hvala ti na primećivanju trenutnog, kao i ostalih primećivanja u našoj komunikaciji


Kako objasnjavas stojeci talas frekvencije?


Inspiracijom.


Jahra Stafari, ima negdje slika bebe koja je prekrivena logoima firmi, na žalost ne mogu je naći. Vrlo upečatljiva slika!


Zadnja izmjena: Java; ned nov 11, 2012 9:05 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned nov 11, 2012 8:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Hteo sam da pitam kako opisujes taj talas? Kako on izgleda? Kakvo je to stanje?

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned nov 11, 2012 9:18 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
sportista je napisao/la:
Hteo sam da pitam kako opisujes taj talas? Kako on izgleda? Kakvo je to stanje?

Kako opisati mir? Kako opisati tišinu?

Najpribližnije mi je bilo izreći da je to "stojeći talas frekvencije", onda kad uspjem da budem tu, u fizičkom, emotivnom i mentalnom balansu. Kad budem mogao jasnije reći ja ću to učiniti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet nov 16, 2012 10:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Java je napisao/la:
sportista je napisao/la:
Hteo sam da pitam kako opisujes taj talas? Kako on izgleda? Kakvo je to stanje?

Kako opisati mir? Kako opisati tišinu?

Najpribližnije mi je bilo izreći da je to "stojeći talas frekvencije", onda kad uspjem da budem tu, u fizičkom, emotivnom i mentalnom balansu. Kad budem mogao jasnije reći ja ću to učiniti.


A kuda, po tebi, vodi taj stojeci talas frekvencije?

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon nov 19, 2012 8:21 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Tišina u meni primjećuje tišinu spolja, mir u meni primjećuje mir spolja, stanje rezonantnosti talasa, naravno kad sam u balansu...kako to objasniti - ne znam kako. Kuda to vodi - nemam pojma, potpuno nesigurna teritorija za mene. Ali k'o što rekoh kad budem mogao biti jasniji onda ću pokušati.

Ulazimo u :offtopic: možda da nas prebace na Međusobno chatanje ikao sam napisao primjećujem :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet nov 22, 2012 8:46 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Sve što postoji
samo je ono što ja mogu primjetiti.
Nema ničeg van mene i moje primbjedbe.
Tko to govori?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet nov 22, 2012 9:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
vjetar je napisao/la:
Sve što postoji
samo je ono što ja mogu primjetiti.
Nema ničeg van mene i moje primbjedbe.
Tko to govori?


Da li je ovo slovna greska, ili ja ne razumem?

Divna konstatacija.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet nov 23, 2012 8:53 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
sportista je napisao/la:
Da li je ovo slovna greska, ili ja ne razumem?


Slovna greška(e). Hvala!
Treba stajati:

Sve što postoji
samo je ono što ja mogu primijetiti.
Nema ničeg van mene i moje primjedbe.
Tko to govori?

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet nov 23, 2012 4:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
vjetar je napisao/la:
sportista je napisao/la:
Da li je ovo slovna greska, ili ja ne razumem?


Slovna greška(e). Hvala!
Treba stajati:

Sve što postoji
samo je ono što ja mogu primijetiti.
Nema ničeg van mene i moje primjedbe.
Tko to govori?

Poz


Divno si ovo slozio.Svaka cast. To je SVE.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned nov 25, 2012 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Ova kompanija(http://members.core.com/~jeffp/) ima vrlo zanimljiv proizvod ....

slika
Mnogo bi dobro bilo kad bi neko mogao da "desifruje" ova slova ...
Ova kompanija "vezana" je za DEFCON-om(https://www.defcon.org/) ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet nov 29, 2012 11:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Bogome blizu smo treceg....

http://www.tanjug.rs/novosti/67762/pristina-uz-suze-i-vatromet-docekala-presudu.htm

http://www.mondo.rs/s267310/Info/ex-YU/Gotovina_Oluju_pripremio_sa_CIA.html
Ovaj HAG je sud samo za srbe... :((


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned dec 02, 2012 11:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
fr33d0m je napisao/la:

Je li bio sud samo za Srbe i kad su osudili Šljivančanina na 5 godina za zločine u Vukovaru? Znaju li ljudi u Srbiji što se u tom gradu uopće dogodilo? Spletom okolnosti poznajem puno Vukovaraca koji su živi svjedoci tih zbivanja, i znam puno o tim zbivanjima.
Također, činjenica je da su se tijekom Oluje i nakon nje događali zločini, i sve koji su ih radili treba poslati na doživotnu robiju, no nebulozno je za to osuditi vodeće generale, jer oni nisu mogli znati što se događa svaki trenutak na terenu. Teritorij koji je obuhvaćala Oluja je bio velik, dok je vukovarsko ratište daleko manje, i tu je zapovjednik bez problema mogao imati sve pod kontrolom.
Također, činjenica je da, kad je hrvatska vojska ušla u naselja tijekom Oluje, bila su već prazna, tj. ljudi su organizirano otišli prije osvajanja, jer je općepoznata činjenica da su krajiške vlasti uvježbavale ljude na evakuaciju netom prije Oluje.
Ono što su srbijanske vlasti htjele ovom presudeom je da se krivnja za ratna zbivanja nekako izjednači, no to jednostavno ne ide. Ovo je pravi trenutak da se srpski narod napokon pomiri sa određenim činjenicama, a to je da je većina njih (čast iznimkama, kojih ima u svakom narodu) nasjela na ideologiju koja se razvikala tih godina, zbog čega su nastradali. Vrijeme je da se suoče sa tim dijelom svoje povijesti kako treba, te da ih njega nešto nauče. Činjenica je da smo svi bili zavedeni u ovom ratu, i činjenica je da su glavni krojači svih tih zbivanja nevezani za narode na ovim prostorima, nego im je bitan samo profit, no isto tako je na narodima da sebi više nikada to ne dozvole. U tome im neće pomoći vođe država, jer isti rade za glavne krojače tih ratova. Isto tako je činjenica da se ratovalo u Hrvatskoj i BiH, a da nijedan hrvatski tenk nije ušao u Srbiju. Narodi na ovim prostorima trebaju napokon početi živjeti sa svojim greškama iz prošlosti, sa ciljem da iz njih nešto nauče i da idu dalje, inače nikada se nećemo pomaknuti sa mjesta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon dec 03, 2012 12:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
E da je nas Tito :king: mogao da zivi jos stotinjak i kusur godina, nikada se ovakve stvari nebi mogle desiti sa komplet bivsom Jugoslavijom, izasao bi on i sa N W O na konac. :-k


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 80 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz