Sada je: čet mar 28, 2024 10:26 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet jan 03, 2013 9:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Draga Lampa..i ja imam osjećaj da me se drži odvojeno od moje ekipe, da e sprječava da se ekipa okupi..a osim tog osjećaja, u više meditacija i vježbi sam dobila tu informaciju.

U tim vježbama našla sam implante i razne druge postupke kojima je to na nama davno napravljeno. jako davno. u doba prije atlantide. našla sam u nastavcima cijelu jednu priču, nešto slično kao kao serija filmova Ratovi zvijezda i svoje mjesto u toj priči i jedan dio odgovora na tvoja pitanja. Ako već nisi, predlažem ti da pogledaš na youtube o Boriški, dječaku koji se sjeća svog života na Marsu, čisto radi ideje


Citat:
Mislim da je način rješavanja ovog problema u osvještavanju i zajedničkom istupu svih nas koji smo svjesni ove igre. Svatko od nas ima specijalnosti kojima može neutralizirati dio protivničkog tima. Vjerujem da nitko nema baš sve alate i tehnike razvijene za neutralizaciju baš svih lovačkih grupa


nema, ali što jedan napravi pomaže svima drugima. mene ovo vraća na početak, na rad na sebi , na čišćenje zadnjih ostataka lažnog ega. najjača sila svemira je ljubav. potpisujem ovo što si već ti napisala

Citat:
ne radi se o fizičkom povezivanju. Ti možeš živjeti u bilo kojem dijelu svijeta, a tvoji suigrači u nekom, isto tako bilo kojem drugom dijelu svijetu, a da ste ipak tim i djelujete skupa.
Treba ujediniti svjesno djelovanje. Bojno polje je u nama, a ne izvan nas.
Jedna od zamki je također to vanjsko ratovanje kako bi nas odvratilo od unutarnjeg djelovanja.


možda bi pomoglo kad bi razmjenjivali iskustva ali ..meni se čini da bi me proglasili totalno ludom ili sumnjali u neke skrivene terorističke namjere kad bih sad to ovdje opisivala..."ratovanje" se provodi isključivo i samo u meditaticijama i izmijenjenom stanju svijesti, iznutra, nikako ne na van...pa tako, bolje da ne pišem..

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pet jan 04, 2013 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
arwen dor je napisao/la:
možda bi pomoglo kad bi razmjenjivali iskustva ali ..meni se čini da bi me proglasili totalno ludom ili sumnjali u neke skrivene terorističke namjere kad bih sad to ovdje opisivala..."ratovanje" se provodi isključivo i samo u meditaticijama i izmijenjenom stanju svijesti, iznutra, nikako ne na van...pa tako, bolje da ne pišem..


Da, i to je jedna od posljedica u nizu manipulativnih tehnika koje primjenjuju nad nama, strah od toga što će netko o nama misliti ili reći. Osvještavanjem svoje drugačijosti koju ne ispoljavamo prema van radi straha od osude okoline, vodi nas u još dublju izolaciju. Dobro je Arwen primjetila sličnost s terorizmom ili fanatizmom.

Smatram da nitko ne treba nikome ništa nametati, ali na pitanja i komentare treba dati odgovor baziran na činjenicama (ne samo na intuiciji ili pročitanom/neprovjerenom). Treba izraziti sebe, dopustiti sebi da budemo to što jesmo. Zar netko očekuje da će se uspješno razvijati dalje ako istovremeno nastoji tajiti, sakriti ili negirati svoju pravu prirodu? Prava priroda će prije ili kasnije izaći na vidjelo. Kad je ispoljavamo, mi je pri tome kontroliramo, a istovremeno stvaramo uvjete za dalji rast i napredak. Ako je prigušujemo i kočimo, tada je iuzvan naše kontrole i ne znamo što i kad možemo očekivati od sebe, a dalji razvoj je upitan ili može postati devijantan. Pretpostavljam da se iz upravo ovakvih situacija rađaju duboko podijeljene, oštećeme ličnosti koje su izgubile vezu s bilo čime. 1:0 za protivnike, igrač izbačen iz igre.

Baš kao i ovdje i "tamo" u promijenjenom stanju svijesti postoji nešto nalik na forum, na okupljalište gdje se susreću i druže članovi. Kako se tamo stiže?
Pa, prisjetimo se kako smo došli na ovaj i/ili druge slične forume, koliko nam je vremena trebalo kad smo nešto nejasno definirano tražili? Koliko smo čitali i pratili druge prije noego smo se odlučili i samostalno djelovati, nešto napisati? Koliko smo skupljali odvažnost za iznijeti svoje mišljenje i očekivati njegovu potvrdu ili pokudu?

Mislim da nije drugačije ni na tom "forumu" za okupljanje svijesti. Na nama je da pređemo iz pasivnog u aktivno stanje i preuzmemo odgovornost za sebe. Odgovornost za sve što nam se događa i sve što su nam nametnuli, umetnuli i oduzeli. Ne radi se o demoraliziranom stavu prema kojem su neprijatelji grozni, a ja nisam ništa kriva. Naravno, neprijatelj je grozna, gadna, manipulativna, okrutna, nemilosrdna zvijer. Ali mi ga možemo zaustaviti. Ako to nismo učinili, tada smo odgovorni za sve što nam se događa.

Naš unutarnji promatrač je ratnik koji će za nas voditi sve bitke. Past će na koljena nemali broj puta, ali se može i treba svaki put ustati sve jači. za njega ne postoje ni granice ni vrijeme. Jedino ograničenje smo mu mi koji smo nesvjesni svojih beskrajnih mogućnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sri jan 16, 2013 4:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Primecujem da mi netraju svi dani manje vise jednako.Kao da mi se dogadjaju dani ,kao ovaj danas, koji traju ``drugacije`` ,kao da su malo duzi tj. vreme mi u tim danima ``ne leti``. :)

Uspevam da ``budem prisutan`` veliki deo obdanice pa nepovezujem ovo sa totalno uspavanim stanjem.

Nadam se da netripujem i da ima jos nekog sa ovom da je nazovem ``pojavom`` :?

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet jan 31, 2013 11:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Na Nacionalnoj g. ,Diskaveriju,Histori kanalu vec neko vreme prikazuju emisije o Hitleru i II sv.ratu i to u istim ili slicnim terminima.

Podsecanje ``ko je kome duzan ostao i ko kome treba da jebe mater`` i priprema za sledeci mozda ??? :-k

Kao kuvanje zabe

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet jan 31, 2013 11:45 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
poporitopopone je napisao/la:
Primecujem da mi netraju svi dani manje vise jednako.Kao da mi se dogadjaju dani ,kao ovaj danas, koji traju ``drugacije`` ,kao da su malo duzi tj. vreme mi u tim danima ``ne leti``. :)

Uspevam da ``budem prisutan`` veliki deo obdanice pa nepovezujem ovo sa totalno uspavanim stanjem.

Nadam se da netripujem i da ima jos nekog sa ovom da je nazovem ``pojavom`` :?

Slicno je i kod mene, a ponekad mi i fale dani u tjednu, gledam kalendar i ne vjerujem u to sto vidim.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: sub apr 06, 2013 12:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
primjecujem da sve vise natpisa na netu i novinama o poskupljenju cijena hrane zbog produzetka ove zime i to me ljuti jer opet ce covjek covjeku biti vuk .rezigniran sam bljak i fuj.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: ned apr 07, 2013 5:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
poporitopopone je napisao/la:
Na Nacionalnoj g. ,Diskaveriju,Histori kanalu vec neko vreme prikazuju emisije o Hitleru i II sv.ratu i to u istim ili slicnim terminima.

Podsecanje ``ko je kome duzan ostao i ko kome treba da jebe mater`` i priprema za sledeci mozda ??? :-k

Kao kuvanje zabe


Primjećujem isto to ali i na "domaćim" portalima s dnevnim vijestima, pod rubrikama "Dogodilo se na današnji dan" i "Zanimljivosti" , od šest objava dvije ili tri su o nacistima, domaćim nacional-fašistima, Hitleru..ima tu svega i svačega, o naučnim dostignućima, letećim tanjurima, velikoj ljubavi koju su prema tim likovima gajile njihove ljubavnice, pa kako je koji skončao...

Primjećujem da to nije slučajno, te primjećujem da postoji namjera da se manipulira mislima i stavovima i sigurna sam da je to dio nekog šireg plana , samo ne shvaćam cilj i sadržaj toga

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon apr 08, 2013 2:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
arwen dor je napisao/la:
poporitopopone je napisao/la:
Na Nacionalnoj g. ,Diskaveriju,Histori kanalu vec neko vreme prikazuju emisije o Hitleru i II sv.ratu i to u istim ili slicnim terminima.

Podsecanje ``ko je kome duzan ostao i ko kome treba da jebe mater`` i priprema za sledeci mozda ??? :-k

Kao kuvanje zabe


Primjećujem isto to ali i na "domaćim" portalima s dnevnim vijestima, pod rubrikama "Dogodilo se na današnji dan" i "Zanimljivosti" , od šest objava dvije ili tri su o nacistima, domaćim nacional-fašistima, Hitleru..ima tu svega i svačega, o naučnim dostignućima, letećim tanjurima, velikoj ljubavi koju su prema tim likovima gajile njihove ljubavnice, pa kako je koji skončao...

Primjećujem da to nije slučajno, te primjećujem da postoji namjera da se manipulira mislima i stavovima i sigurna sam da je to dio nekog šireg plana , samo ne shvaćam cilj i sadržaj toga

Iz svega se moze nesto nauciti,pa i iz tih probnih balona i hrane za nas um.Uvijek neko ima neki interes pa i takve emisije nesto zele sa kazu.Meni ponekad sjedne nesto kasnije a nekada i prije nego sto se nesto odigra,

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet apr 11, 2013 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Možda su tvorci ove igrice našli inspiraciju u Horusu Ra :-k ...

http://www.gamehouse.com/download-games/chicken-invaders-4-ultimate-omelette

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon maj 13, 2013 9:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
...ili ova stara igrica za SEGA konzolu na kojoj lik s omota neodoljivo podsjeća na opis Adama Kadmona s tim što figurice ispod njega impliciraju na dualizam u nižoj hijerarhiji:

http://segaretro.org/File:Chessmaster_GG_EU_Box_Front.jpg

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon maj 13, 2013 2:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 17, 2011 11:28 am
Postovi: 33
Primećujem totalno divljanje u medijskom prostoru Srbije (štampani, elektronski i svi ostali mediji) od strane vlade, i kreiranje paralelne stvarnosti kakvo do sada nisam video. Možda je to zato što je mala država u pitanju pa su takve stvari očiglednije i lakše isplivaju na videlo.

Kakva je situacija u Hrvatskoj?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon maj 13, 2013 2:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
capricorn1 je napisao/la:
Primećujem totalno divljanje u medijskom prostoru Srbije (štampani, elektronski i svi ostali mediji) od strane vlade, i kreiranje paralelne stvarnosti kakvo do sada nisam video. Možda je to zato što je mala država u pitanju pa su takve stvari očiglednije i lakše isplivaju na videlo.

Kakva je situacija u Hrvatskoj?


Koliko godina imas, ako to do sada nisi video u Srbiji?

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon maj 13, 2013 2:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 17, 2011 11:28 am
Postovi: 33
32. Nagledao sam se svega i svačega, i BAŠ zato sam ovo i napisao.

Mediji na žalost kreiraju mišljenje ljudi (ili u najmanju ruku značajno učestvuju), i trudim se da na njih malo više obratim pažnju. A situacija u Hrvatskoj me zanima zato što sam pre nekog vremena došao do zaključka da se stvari u Srbiji dešavaju sa određenim kašnjenjem u odnosu na komšiluk - kroz razgovore sa par ljudi smo ofrlje izračunali da je u pitanju delay od nekih pet godina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon maj 13, 2013 6:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
capricorn1 je napisao/la:
32. Nagledao sam se svega i svačega, i BAŠ zato sam ovo i napisao.

Mediji na žalost kreiraju mišljenje ljudi (ili u najmanju ruku značajno učestvuju), i trudim se da na njih malo više obratim pažnju. A situacija u Hrvatskoj me zanima zato što sam pre nekog vremena došao do zaključka da se stvari u Srbiji dešavaju sa određenim kašnjenjem u odnosu na komšiluk - kroz razgovore sa par ljudi smo ofrlje izračunali da je u pitanju delay od nekih pet godina.


Izgleda si i mnogo toga zaboravio iz devedesetih, a pogotovo iz vremena bombardovanja. Ono je bio vrh.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon maj 13, 2013 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 17, 2011 11:28 am
Postovi: 33
Vrh po nekim drugim stvarima, ali ovde ne mislim na njih.

Što se tiče kreiranja paralelne stvarnosti, mislim prvenstveno na pojavu koja je ovde uzela maha pre otpriike godinu dana. Kao primer bih uzeo internet izdanja dnevnih novina. Političke stranke su oformile timove ljudi koji su zaduženi za reagovanja na dnevno političke vesti. Njihovo delovanje je najočiglednije na komentarima čitalaca, opciji koja postoji na svim sajtovima već neko vreme ali je svoj smisao dobila relativno nedavno.

U teoriji, deluje kao dobra stvar - građani imaju priliku da prokomentarišu određeno dešavanje, možda i uđu u polemiku i time nadgrade osnovnu ulogu medija. U praksi, ti ljudi virtuelno ratuju jedni protiv drugih i tako između ostalog stvaraju privid zdrave diskusije tamo gde je sve unapred određeno. Pretpostavljam da prosečan korisnik interneta (to više nije luksuz) koji hoće da se informiše zapravo dobija dvostruko iskrivljenu sliku. Nije da su mediji ikada imali ulogu "onih koji govore istinu", ali ovo mi zaista izgleda kao duplirana laž.

Mislim da jači utisak danas može ostaviti gomila komentara iza koje je navodno neki prosečan Žika, u odnosu na zvanično saopštenje neke institucije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: pon maj 13, 2013 11:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Devedesetih nisi imao ovakav internet, nego se to svodilo na ulicu, ali je bilo isto.

Samo je bilo pitanje s kim si ulazio u razgovor, ali zdrave diskusije je i onda bilo malo. Pogotovo ako nisi mislio kao masa, koja je verovala Milosevicu sve.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: uto maj 14, 2013 7:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Više vrijedi ono što pojedinac naslućuje. Službene institucije namjerno lažu. Svatko mora tražiti istinu. Dobro je da nam pokažu prstom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: uto maj 14, 2013 11:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Zasto mislite da samo zvanicne institucije lazu i da samo oni kreiraju paralelnu stvarnost?
Ja mislim da je ne kreiraju oni, nego oni koji sakupljaju informacije.

Oni samo daju nekakav materijal, a ostalo je na onom esto cita, a dokaz tome je da dva coveka mogu procitati istu vest i imati razlicito vidjenje ili zakljucke.

A pojedinac moze, i vrlo cesto naslucuje pogresno, jer koristi um, a to nije objektivnost.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet nov 07, 2013 1:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 09, 2013 8:06 pm
Postovi: 295
Lokacija: tu i tamo
To vlast ljulja vagon, a putnici misle da putuju. ](*,) :toothy2: :shock:

_________________
Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Primećujem...
PostPostano: čet dec 19, 2013 3:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 09, 2013 8:06 pm
Postovi: 295
Lokacija: tu i tamo
Primecujem, da je posao manipulacije medija i politike u srb. dobro uradjen......vise niko nista ne primecuje!!!! :glasses7:

_________________
Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 318 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz