Sada je: sub apr 27, 2024 7:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned sep 14, 2008 10:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 03, 2008 2:44 pm
Postovi: 51
Lokacija: Zagreb
Pozdrav
pročitao ja vaše postove i ja vjerujem u orgon ali tu nešto ne štima jer je to sve komplicrano jer su ljudi skloni komplicirnju.To mora biti nešto jednostvno kao npr Bedini, jebeš australce i njihov joe-cell mi moramo izmisliti nešto svoje domaće i to će raditi.Negdje na forumu sam pročitao o onom slovencu i pošasti čovjek po svojoj priči kaže da stvar radi pizdarije u okolini to treba probati spojiti na auto.Npr koliko kanta od deset litara za orgonski top može dati orgona kad može razjebati obalke na visini od par tisuća metara pa sad kad bi netko tu kamtu stavio u auto bunker spojio na motor i vidio što se događa. Gogo na 13 stranici topica opisuje svoj uradak i njegove efekte TO MAJSTORE to se traži a ne kopati po nečemu i gubiti vrijeme, svi su napravili faze 1234 a nikome ne radi na autu bacanje novaca.
Tarabići su rekli da je to jednostavno onda mora biti jednostavno jer ovo što vi radite nije.Zato primimo se nečeg što će dati rezultate a ne promašaje.Nemojte se ljutiti na mene ja vam želim sreći i uspjeh jer bi to da proradi sjebalo sistem a što je meni cilj. FUCKTHESYSTEM FUCKTHEMATRIX


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 14, 2008 11:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 28, 2008 1:28 pm
Postovi: 67
Lokacija: po ptrebi
heh, ma nece se niko ljutit samo napravi nesta,
bilo sta.. pa da vidimo,
bude nesta, super
ne bude, opet dobro, znamo da to ne treba radit.. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 22, 2008 10:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned sep 07, 2008 10:17 pm
Postovi: 23
Lokacija: Tu i tamo
P jel' vama uoće taj sistem orgonske baterije 1,2,3,4 tlaći kao mali kompresor (cca 2-2,5 Bar), jel vam uopće puše/duva :?: :?: :?:
Nisam nikad vidio takav
Citat:
jebeš australce i njihov joe-cell mi moramo izmisliti nešto svoje domaće i to će raditi
al jesam
Citat:
Npr koliko kanta od deset litara za orgonski top može dati orgona kad može razjebati obalke na visini od par tisuća metara


napravi bubanj u obliku revolvera od inox cjevi i stavi jednu u sredinu,
i u sredini svake inox žicu,pospajaj u istu točku "žicu" i u drugu tučku "cjev",
ulij vodu i natoči struju :lol: :lol: :lol:

_________________
Nije bitno koliko sporo ides naprid,
samo je bitno da nikad ne stanes.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 16, 2008 10:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 4:28 pm
Postovi: 4
Lokacija: sve-mir
Nov sam ovde-interesuje me da li je neko aktivirao Joe cell konkretno i da li neki auto u Srbiji, Hrvatskoj ili Bosni radi na ORGON.
Hvala unapred na odgovoru...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 17, 2008 9:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 16, 2007 2:05 pm
Postovi: 82
Lokacija: Beograd
Niti jedan auto na svetu ne radi na orgon.
Bojim se da će to još dugo biti nedosanjani san mnogih.
Joe cell ćelije se proizvode i prodaju na zapadu.I pored toga još niko nije uspeo pokrenuti bilo šta, pa ni automobil.Lično mislim da je Nikola Tesla bio bliže rešenju nego bilo ko na svetu.Ali njegov pristup je bio potpuno drugačiji od pristupa kojim se ovde pokušava doći do automobila sa pogonom na orgon.Ne pravi se uredjaj koji će proizvoditi orgon.Pravi se uredjaj koji će primati i pretvarati tu energiju u neki drugi vid koji bi generalno rešio ovisnost planete koji je sve više gladan i zavistan od resursa koji su pri kraju.

Naravno ovo je samo moje mišljenje i nikako ne bih želeo obeshrabrivati bilo koje pokušaje u tom pravcu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 17, 2008 7:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 4:28 pm
Postovi: 4
Lokacija: sve-mir
KAko to mislis ne radi?
Moj ortak koji je trenutno u Indiji a ziveo je pre toga u Australiji kaze da se u Australiji na veliko koristi Joe cell za pogon automobila i da sasvim dobro radi.
Automobili prelaze nekih 280km na jednu soljicu vode ...
Rekao mi je da je i on licno napravio 4 kompletne celije i da su sve radile....
Ne shvatam kako to ti mislis da ti automobili ne rade???

Moje pitanje je bilo da li je neko sa ovog foruma ili uopste negde u nasoj blizini(Srbija, Hrvatska, Bosna , Makedonija) uspeo to isto da izvede-da mu auto ide na Joe cell.
U svakom slucaju hvala ti na tvome odgovoru.
Nije bas ono sto sam ocekivao, ali bar sam cuo jedno misljenje...

_________________
cuvar zrna graska...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 18, 2008 10:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 16, 2007 2:05 pm
Postovi: 82
Lokacija: Beograd
Pa vidi PCELA 24, Moj ujak živi u Australiji 40g(Sidnej) i nikada nije niti video niti čuo da to negde stvarno radi.Ako je tvoj prijatelj u pravu odmah ću naručiti jedan komlet i sve to odmah podeliti sa vama. \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 18, 2008 8:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Meni je zapravo najzanimljivije to, da bilo koji takav uređaj proradi.. treba onaki neki egzoticni faktor. Ili lokacija u prostor-vremenu, ili neki trubom ekstra egzotican materijal, ili plinska boca u gepeku za koju nitko nezna. Ili tako neka pizdarija.

Nije da nebi volio da mi recimo neki uređaj daje 5V i/ili 12V snage bar 500W i da stane neki volumen od 5-15L, ma da mi zauzima i cijelo mejsto ispod kreveta. bilo bi super. Samo da jebeno radi.

Imo sam i ja nekih fiksnih ideja... ali nikad ih zapravo nisam isprobo pa neznam.

It's all bullshit!

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 15, 2009 7:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jan 13, 2009 6:20 am
Postovi: 6
Detaljno o vodi mozete videti na:
http://galaksija.info/forum/viewtopic.p ... 16498f2bbc

Mislim da ce vam dosta pomoci!

Inace benzin ne goru ako se voda izvuče iz njega!
Energetska vrednost vode postoji i razlika je po nekoliko desetina hiljada!
Sastav vode je skoro nebitan u odnosu na njenu strukturu. (video sam u nekom od ranijih postova da se covek pozivao samo na sastav vode) Svako od vas bi trebalo da ima ova 2 dokumentarca. (moje licno misljenje)

Dodacu jos, za sve postoji odbrana, da li na duhovnom ili materijalnom nivou ona postoji! Mi samo trebamo istraziti i ostvariti je! (odnosi se na zastiti istrazivanja koje vi vodite)

Znači, nekada i naj manja sitnica na koju ne obraćamo pažnju može uticati na naš rezultat! Tako da preporučujem da izvršite raspodelu po koracima i da zaboravite predhodni i naredni, tačnije fokusiranje!

Neko je spominjao Teslu i orgon, neznam šta je on koristio za pokretanje svog vozila a sa druge strane sam ubeđen da je koristio prijemnik frekvencija za njemu poznatu energiju i pretvarao je u elektricnu ili mehaničku. Njemu se sve zasnivalo na frekvencijama i oscilacijama tako da sam skoro siguran u to!

Za vase istraživanje mora se biti dosta šireg shvatanja, ponekad prekinuti da nebi gubili vreme i baciti se na izučavanje drugih pojava koje su na neki način vezane za trenutno interosovanje! Zaboraviš na sve i kreneš izpočetka! Korak po korak!

Lično planiram i ja da se uključim u izgradnju Joe Cell uredjaja kako ga vi nazivate, nadam se krajem godine! Sigurno cu izbegavati mehaničko rezanje raznim tocilima i izvorima toplote vec cu koristiti vodeno rezanje!

Nastavicu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 16, 2009 12:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
PCELA24 je napisao/la:
KAko to mislis ne radi?
Moj ortak koji je trenutno u Indiji a ziveo je pre toga u Australiji kaze da se u Australiji na veliko koristi Joe cell za pogon automobila i da sasvim dobro radi.
Automobili prelaze nekih 280km na jednu soljicu vode ...
Rekao mi je da je i on licno napravio 4 kompletne celije i da su sve radile....
Ne shvatam kako to ti mislis da ti automobili ne rade???

Moje pitanje je bilo da li je neko sa ovog foruma ili uopste negde u nasoj blizini(Srbija, Hrvatska, Bosna , Makedonija) uspeo to isto da izvede-da mu auto ide na Joe cell.
U svakom slucaju hvala ti na tvome odgovoru.
Nije bas ono sto sam ocekivao, ali bar sam cuo jedno misljenje...


Hajde molim te,daj da nam taj tvoj ortak,posalje sve ,da i mi napravimo.Necemo dzaba,hocemo da platimo.Evo ,javno potvrdjujem da cu da platim putem paypal-a ili banke ili WU ili MG ,platicemo i prevoz,bukvalno sve sto treba da se plati,nije problem,ali da nam posalje to sto kod njega radi.Zavisno od cijene,narucicemo nekoliko kompleta i snositi sve troskove.

Hajde,zovi ga i ugovori sve ili nek se javi da dogovorimo detalje.

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 6:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 10, 2008 7:19 pm
Postovi: 39
Lokacija: My mind somwhere on the universe
Da li je ikada postojao neki veći naučni projekat u vezi sa ovom ćelijom? :?:

_________________
Sve se plaši Vremena a Vrijeme se plaši Piramida!
!UT SEMENTEM FECERIS, ITA METES!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 7:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Možda u Australiji!? :wink: :)

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 21, 2009 3:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 03, 2008 2:44 pm
Postovi: 51
Lokacija: Zagreb
Apocalypse je napisao/la:
Da li je ikada postojao neki veći naučni projekat u vezi sa ovom ćelijom? :?:



Koga uopće od strane systema interesira energetska neovisnst čovječanstva.Sve oni to već imaju i znaju samo to ne žele podjeliti s nama i ako malo više budeš proučavao net sve ćeš naučiti i znati.Mislim da kod Pantelije na njegovom saju imaš dosta toga. Pogotovo ona informacija da svaka interkontinentalna raketa ima vlastito napajanje struje od zero point energy izvora pa onda ti meni reci dali je nekome od naučnika bitno da se bavi takvim stvarima i izgubi glavu. Pročitaj knjigu "Naučnik lopov luđak i njegova žarulja" mislim da je imaš na literaturi i sve će ti biti jasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 31, 2009 11:36 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 11:58 am
Postovi: 11
Lokacija: Na Marsu
Neznam jel znate ali netko iz Rijeke je napravio joe cell

http://www.forum.hr/showthread.php?t=376571&page=4
pa pogledajte


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 15, 2009 5:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
fuckthematrix je napisao/la:
Apocalypse je napisao/la:
Da li je ikada postojao neki veći naučni projekat u vezi sa ovom ćelijom? :?:



Koga uopće od strane systema interesira energetska neovisnst čovječanstva.Sve oni to već imaju i znaju samo to ne žele podjeliti s nama i ako malo više budeš proučavao net sve ćeš naučiti i znati.Mislim da kod Pantelije na njegovom saju imaš dosta toga. Pogotovo ona informacija da svaka interkontinentalna raketa ima vlastito napajanje struje od zero point energy izvora pa onda ti meni reci dali je nekome od naučnika bitno da se bavi takvim stvarima i izgubi glavu. Pročitaj knjigu "Naučnik lopov luđak i njegova žarulja" mislim da je imaš na literaturi i sve će ti biti jasno.



od kojeg sistema?

ja nemam pojma koja je tvoja misao vodilja ili logicki slijed, ali iz mojih ociju, kada bi ovo bilo istina, zanimalo bi sve strane svih sistema.

ako uzmemo npr. hrvatsku kao zasebni sistem i nase politicare kao posebne spletkarose koji nisu direktno upravljani nekim shadow governmentom i federalnom rezervom ili reptilima ili koji vrag vec sve vjerujete, znanstvenik koji bi napravio bas rad na tu temu, ili mehanicar koji bi uspio patentirati tu celiju tako da je dokazljiva i opipljiva, postao bi najutjecajniji covjek u povijesti covjecanstva. ako u bas nista drugo ne vjerujes, ego nemozes zanemarit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 01, 2009 10:00 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 4:28 pm
Postovi: 4
Lokacija: sve-mir
Pogledajte ovaj sajt-kad ste vec trazili...

Vidite da ima takvih pronalazaca i kod nas...

http://www.veljkomilkovic.com/

_________________
cuvar zrna graska...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 01, 2009 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
PCELA24 je napisao/la:
Pogledajte ovaj sajt-kad ste vec trazili...

Vidite da ima takvih pronalazaca i kod nas...

http://www.veljkomilkovic.com/


Dobro je PCELA24 da si se i ti javio opet....Hajde,ziv ti nama bio,pogledaj malo postove gore iznad...ima jedan bas tebi upucen,pa ako si voljan,ja sam voljan odrzati rijec i ispuniti obecanje.
Znaci,samo malo misem vratis teme gore i nadjes pitanje.

Cekam odgovor.

pozzz

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 28, 2009 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Apocalypse je napisao/la:
Da li je ikada postojao neki veći naučni projekat u vezi sa ovom ćelijom? :?:


Pogledajte ovo

http://www.veljkomilkovic.com/Images/Jo ... _polju.pdf

Na strani 17 se pominje i Joe cell.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 8:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ufff ...

Literature i materijala za chitanje koliko hoces. Pretpostavki josh vishe.
Zanimljivo je da u glavnom radi u Australiji :DD

Pa dobro. Choveku bi trebalo oko godinu dana da sve ovo prochita, i da opet ne zna nishta vishe nego shto je znao pre nego shto je pocheo, u to ime - ima li neko da je NAPRAVIO Joe Cell i da to zapravo RADI onako kako je opisano - znachi da se mozhe voziti auto, a ne samo da daje znake zivota ?!?

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 10, 2009 11:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 10, 2009 11:29 pm
Postovi: 14
Pozdrav svima koji rade na ovom i nadam se da ce uspeti.
Ako su stvarno tako uspesni u Australiji sa celijama mozemo da se dogovorimo nas 10-15 sa foruma i damo po oko 10e i narucimo njihovu celiju,cisto da vidimo dali stvarno radi :?:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz